Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

HORACIOU5

Jr. moderator (hobby)
 • Zawartość

  670
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

HORACIOU5 wygrał w dniu 8 Styczeń

HORACIOU5 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

682 Świetna

1 obserwujący

O HORACIOU5

 • Tytuł
  Sierżant
 • Urodziny 05.08.1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Ebon Hawk

Ostatnie wizyty

728 wyświetleń profilu
 1. @Długowłosy niestety ale znam osoby, które potrafią ciągle żyć tylko i wyłącznie życiem... sąsiada. Wiedzą dokładnie o której pojechał gdzieś tam, z kim, o której wrócił, czy to był wypad na zakupy czy nie, kiedy zmienił opony na zimowe, kiedy kupił nowy samochód itd itp. No ale oni wcale ale to wcale nie interesują czyimś życiem podobnie jak pewien dohtór
 2. Może odbiegnę trochę od tematu, ale odniosę się jeszcze do tego, co przypomniał (a może przywołał niczym szaman albo demonolog jakiś?) @Eredin. Jest tam taki ładny punkcik, który spłodził @Długowłosy: Po co o tym przypominam? Przedstawię wam teraz trzy sytuacje, które miały miejsce niedawno i myślę, że pomogą one znaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w temacie: SYTUACJA NUMBER 01 Jestem sobie w sklepie w stroju roboczym a przede mną stoi panienka z mocno rzucającym się w oczy makijażem. Kiedy mnie zauważyła najpierw nastąpił kontakt wzrokowy a potem... szybkie spojrzenie na strój jaki na sobie noszę. Zaraz po tym zainteresowanie zniknęło, pojawił się taki specyficzny grymas na twarzy co automatycznie oznaczało: "spadaj frajerze". SYTUACJA NUMBER 02 Scenka miała miejsce kiedy to byłem opłacić rachunki w pewnej miejscóweczce. Pani z początku była poważna, rzeczowa i konkretna... aż do momenty gdy zobaczyła banknoty z wizerunkiem Zygmunta I Starego. Wtedy nagle zaczęły się pojawiać uśmieszki, atmosfera uległa zmianie ze sztywnej na dziwnie przyjazną a i samica stała się nagle bardziej rozmowna. SYTUACJA NUMBER 03 Stoję sobie przy okienku na poczcie i opłacam rachunki. W między czasie jak pani sobie liczyła tam wszystko to postanowiłem coś sprawdzić i zacząłem układać pieniążki w portfelu. Kiedy samica to zauważyła nagle zmienił się jej stosunek względem mnie i stała się po prostu miła. Co ciekawe kiedy podszedł zapytać się jej jakiś młodszy ode mnie chłopak o bodajże znaczek, to względem niego była niesamowicie oschła. Podsumowując można stwierdzić, że kobiety kochają mężczyzn, którzy potrafią zaprezentować swoje bogate "wnętrze"
 3. Od siebie dodam tylko coś, co już wspomniałem w innym temacie. Jeżeli pracujecie nad sobą i macie jasno określone cele... a tak naprawdę robicie to tylko po to aby ruchać, to wcale nie jesteście wolni. Po prostu dalej jesteście trzymani za mordę przez cycki i cipkę, tylko ubieracie to w ładne słówka.
 4. Chyba nikt nie ma wątpliwości do kogo owa opona należy i w jakim samochodzie jest umiejscowiona
 5. @SledgeHammer @Rnext ale to musi być koniecznie mężu, który będzie ją wielbił za samo to, że ona istnieje. A i musi się przygotować na burdel w domu oraz kiepskie pożycie seksualne zważywszy na to, że jest aż tak leniwa. No chyba że będzie chodził do kurtyzan i wynajmie sobie pokojówkę jakąś albo sam ogarnie mieszkanie / dom. Tyle tylko że wtedy ona nie jest mu do niczego potrzebna a po co ma utrzymywać kogoś, kto tylko leży i jojczy?
 6. Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu!
 7. Ale za to wszystkie panie krzyczące o równości na pewno dały by sobie z tym świetnie radę
 8. @Długowłosy bo są rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły. A już na pewno nie dziwne dohtóry z urojonymi fanami.
 9. @Mordimer taka ciekawostka: mój szef i wszyscy jego zastępcy przez jakiś okres czasu też robili to co ja teraz. Przeszli po kolei każdy szczebelek i dzięki temu mają naprawdę pokaźną wiedzę i nie wciśniesz im kitu. Do tego bardzo podoba mi się fakt, że wyznają zasadę "Macie się nauczyć x /y / z, ale niech mi tylko któreś z was spróbuje mi wykuć regułkę na pamięć to pożałuje. Kiedy będziecie przepytywani macie odpowiadać własnymi słowami i umieć to wytłumaczyć, żeby było wiadomo, że rozumiecie o czym mówicie i jak to działa". A i dziwnym trafem żaden z moich szefów nie jest kobietą, ale to pewnie spisek złych i niedobrych mężczyzn tłamszących kobiety w naszym pięknym kraju @SLV o to całkiem proste. Przybywają do pracy, biorą sprzęcik (zazwyczaj są to 4 przedmioty i dla faceta nie stanowi to problemu, aby wędrować ze wszystkimi) i zasuwają na jeden koniec obiektu. Jeżeli nie są w stanie dotargać wszystkiego no to mają dwa wyjścia: albo radzą sobie z tym co mają, albo idą z powrotem po brakujący sprzęt. Będąc na rozjazdach skuwają z nich lód, czyszczą kanały i usuwają śnieg. Po ukończeniu pracy zasuwają na drugą stronę i tam robią to samo, a potem idą jeszcze na przejazd oraz przejście dla pieszych i oczyszczają żłobki na nich. Dodatkowo przejazd kolejowy muszą ładnie odśnieżyć, żeby był ładnie widoczny. Po ogarnięciu jednej stacji jadą na drugą i robią dokładnie to samo. Z tym że tam odległość z jednego końca na drugi wynosi jakieś półtora kilometra. W przypadku jeżeli wykonają swoją pracę do dupy i jakiś ciapung zostanie opóźniony (z powodu nie przekładającego się rozjazdu) to idzie to na ich konto z powodu kiepsko dokonanej konserwacji. A i jeżeli nie zadbają o żłobki na przejeździe i nie oczyszczą z lodu jeszcze krzyżownic to może to spowodować, że pociąg się wydupczy. Zaznaczę tutaj, że każde swoje działanie należy odpisać i potwierdzić swoim podpisem, więc w przypadku dojścia do jednej z powyższych sytuacji następuje sprawdzenie kto dokonywał konserwacji i zostają wyciągane odpowiednie konsekwencje.
 10. Dzisiaj mnie naszła taka myśl, że gdybym mógł, to bym zrobił taki survival "Tydzień z Horacjuszem" dla wszystkich tych kobiet krzyczących o równości. Zabrał bym je do siebie do pracy na 4 dni maratonu przy obecnych warunkach atmosferycznych. Ciekawe jak szybko wyszło by na jaw ich prawdziwe postrzeganie "równości"
 11. @Rnext znam bodajże trzy ich utwory i dzisiaj poznałem kolejny dzięki temu co wstawiłeś Nie interesowałem się specjalnie ich twórczością, ale był taki okres kiedy The Bad Touch słuchałem bardzo często. Do tego dzieckiem będąc miałem kasetę VHS z różnymi teledyskami. Były tam takie utwory jak MC Hammer - Can't Touch This, Depeche Mode - Master & Servant, Billy Idol - Cradle of Love czy OMD - Sailing on the Seven Seas. A ze wszystkich utworów, które były tam zawarte najbardziej wałkowałem dwa poniższe
 12. Dlaczego @Silny napierdziela się z Brajankiem i czego chce go nauczyć? Chyba znalazłem odpowiedź: http://kwejk.pl/obrazek/2860441/fajnie-mu-wychodzi.html Czyżby w przyszłości miało się odbyć KKSW (Konfrontacja Kocich Sztuk Walki) gdzie jedną z gwiazd będzie Brajanek?
 13. A oto przykład jak wygląda stulejarski oddział do zadań specjalnych i przykład jednej z jego akcji. Stroje stanowią ważny element kamuflażu, żeby móc wtopić się w otoczenie i pozostać niezauważonym przez ludzi.
 14. Jeżeli o rozmowy na skajpie chodzi to kiedyś zakupiłem te i jestem zadowolony: https://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-microsoft-lifechat-lx-3000-jug-00014-88017/