Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HORACIOU5

Moderator
 • Zawartość

  1997
 • Donations

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana HORACIOU5 w Rankingu w dniu 19 Sierpień

HORACIOU5 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2625 Świetna

O HORACIOU5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  In Trance

Ostatnie wizyty

2392 wyświetleń profilu
 1. Wbijam szpile i staje w obronie kobiet :)

  A zamiast wsparcia mężczyzn to jeszcze za złe słowo wobec samicy może dostać po pysku. A loszki? Daleko nie trzeba szukac. Zobaczcie jak solidarnie polubiły pierwszy post @Assasyn-a "uderzający" w mężczyzn, bo nie zczaiły jaki był jego prawdziwy przekaz. Wystarczy tylko uważnie obserwować i można pewne wnioski wyciągnąć.
 2. Wbijam szpile i staje w obronie kobiet :)

  @Assasyn albo zerwanie kontaktu ze znajomymi, bo się myszce nie podobają.
 3. Wbijam szpile i staje w obronie kobiet :)

  @azagoth napisałem jakiś czas temu samicom, że jeżeli chcą aby coś się zmieniło niech zaczną od siebie. To samo tyczy się nas. Jeżeli ktoś krytykuje i narzeka na zachowanie kobiet, a sam przyczynia się do promowania tego spierdzielenia, jest po prostu hipokrytą.
 4. Wbijam szpile i staje w obronie kobiet :)

  Jak ma być męska solidarność skoro są osoby, które dla cipki gotowe są nasrać na zaufanie kumpli i nie widzą w tym niczego złego? Albo racjonalizują sobie to, poprzez zrzucenie całej winy na kobietę... bo to takie wygodne podejście nie? Można by rzec że bardzo... kobiece.
 5. To co, będą powstawać kobiece Blowjob Squads, żeby udobruchać tych biednych chłopaków? Nie zdziwiło by mnie to.
 6. Samorozwój dla kobiet

  @Tomko a kto się również przyczynił do tego, że wielu mężczyzn nie wie jak być męskimi poprzez pewne wciskanie kitu? Poza tym zapominasz o tym, że to panie uważają siebie za istoty bez skazy no a skoro tak... to jakim cudem nie wiedza co to kobiecość? Przecież takie idealne są i nie muszą nad sobą pracować, bo przecież przyjdzie super duper samiec alfa i niech on się martwi ogarnianiem danej samicy. Przynajmniej taka sugestia padła w innym wątku. I zapomniałeś o jednej rzeczy: nie patrz na to, co kobieta mówi tylko na to, co robi. Temat brzmi fajnie nie? Takie szumne hasełko o samorozwoju i co by tutaj robić w tej kwestii. Super, ale dziwnym trafem w niedawno założonym innym wątku zostało to olane na rzecz wspomnianego już przeze mnie super alfy, który to ma się martwić ogarnianiem samicy, bo tej jednak nie chce się niczego w sobie zmieniać. I nagle z ładnego tematu o rozwoju przeszliśmy w promowanie bierności, a skoro krytykujemy mężczyzn, którzy olewają rady Braci to... no właśnie
 7. Anioł czy diablica?

  Nie wiem czy troll czy nie, ale takiego trzymania samicy w centrum swojego świata dawno nie widziałem. No i założyciel tematu jest ładnie manipulowany i łyka wszystko niczym młody pelikan. Pytanie kiedy to wszystko się rozpierniczy w drobny mak i jak wielki rachunek do zapłacenia dostanie nasz bohaterski rycerz ratujący samicę z potrzasku.
 8. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  @Selqet ile jest samic, które chcą faktycznie wnieść coś do rezerwatu? Dwie? Trzy? W porywach może cztery. Porównaj to sobie z sytuacjami wywołującymi dysonans poznawczy, kiedy pod przykrywką ładnego hasełka chodzi jedynie o uzyskanie atencji poprzez wywołanie gównoburzy i zaspokojenie braków w kwestii emocji. A i odnosząc się do haseł samic, żeby coś się zmieniło pozwolę sobie przywołać i sparafrazować odrobinę pewne zdanie: "If you want something to change, start with yourself".
 9. Japończycy szukają miłości u seks lalek

  @Quo Vadis? niektóre kobiety mają tak wyjebane w kosmos ego, że nawet pierdyliard znaków nie da im do myślenia.
 10. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  Rezerwat miał więcej działów, ale samice i tak korzystały tylko z kilku (związanych właśnie z owymi "niedojrzałymi facetami"), wobec czego to miejsce uległo zmniejszeniu. A skoro coś było i się nie sprawdziło, to wnioski są jasne.
 11. Karma - naprawdę w nią wierzycie?

  Odwracanie kota ogonem i brak konkretnej odpowiedzi na pytanie stawia sprawę jasno. Temat wyczerpany.
×