Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HORACIOU5

Jr. moderator (hobby)
 • Zawartość

  973
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana HORACIOU5 w Rankingu w dniu 28 Marzec

HORACIOU5 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1154 Świetna

1 obserwujący

O HORACIOU5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  In Trance

Ostatnie wizyty

1172 wyświetleń profilu
 1. Skąd te wnioski? Jest jakiś szczególny powód takiej reakcji?
 2. 1. Spódnica + sukienka 3. Samice wyglądają bardziej kobieco w spódnicach i sukienkach. 2. Jeżeli jest za krótka i widać tyłek, to traci to swój urok. Może być długa do połowy łydki albo do kolan.
 3. Witaj
 4. @Assasyn podejrzewam, że @MoszeKortuxy jest na etapie gniewu wobec kobiet. Runął obraz, który miał wykreowany przez lata wciskania mu kitu i przez to jest jak jest. Jak mu minie, łyknie trochę wiedzy i zrozumie co i jak, to możliwe, że spojrzy na wszystko inaczej. Jak się zna schematy i pewne zachowania kobiet, to można patrzeć na to z uśmiechem i odpowiednio zareagować. A nawet jeżeli się na czymś wykrzaczymy, to po chwili dojdzie do nas, co zawaliliśmy i możemy dzięki temu łatwo wyciągnąć wnioski.
 5. @Assasyn @Chrumkacz wyznaję taką samą zasadę. Jestem z daną kobietą = nie zdradzam. Do tego kiedy wiem, że dana samica jest już przez kogoś zajęta, to jest dla mnie niewidzialna i spławiam takie egzemplarze.
 6. salut rzymski

  Witaj
 7. @Racibor WSTAW AWATAR, PRZYWITAJ TAM GDZIE TRZEBA I ZAPOZNAJ Z REGULAMINEM.
 8. @Ancalagon żeby było zabawniej, to panie nadal nie zdają sobie sprawy, jak bardzo się pogrążają i kontynuują samozaoranie. A potem obudzą się z palcem w dupie, rozdziawioną buzią i pytaniem "ale co się stało się?"
 9. Dlatego od długiego czasu nie oglądam już TV. No chyba że jest jakiś interesujący mnie film, wtedy sobie włączę i obejrzę. A poza tym... no kurde, ludzie są karmieni badziewiami w stylu Dlaczego Ja, Trudne Sprawy i innymi tego typu pierdołami, gdzie utrwalane jest rycerstwo i inne matrixowe zachowania. Do tego jeszcze wywiady w stylu takim jak powyższe... szkoda czasu.
 10. Podoba mi się kombinacja bardziej agresywnych brzmień na początku i końcu, połączona z nieźle niosą melodią w środku.
 11. @Yezz to czego zaznałeś jest spowodowane tym, że po prostu jeszcze w głowie masz taki sam bajzel jak ja kiedyś. Ale za to jak sobie ogarniesz wszystko, to będziesz patrzył z uśmiechem na to, jakie rycerskie akcje odwalałeś A potem nic nie będzie takie samo a i zachowania pań nagle zrobią się pocieszne
 12. @DeMasta w pewnym momencie po prostu przewinąłem w dół i trafiłem na te kwiatki, które mnie rozbawiły: No bo pani się przecież nie będzie wysilała gdyż / ponieważ / bo: Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać z poziomu roszczeniowości naszych wspaniały polskich kobiet. Chyba sobie popłaczę... ze śmiechu. To będzie idealna kombinacja. A takim panienko dupka w pewnym momencie zmięknie i dziwnym trafem wymagania zmaleją... a jak nie, to zawsze zostanie bycie silną i niezależną kobietą z kotem.
 13. To całkiem proste. Przeglądając strony PUA odczuwałem zniechęcenie, bo praktycznie wszystko było sprowadzane do robienia czegoś pod kobiety a nie dla samego siebie. Rozwój był ukierunkowany na zdobywanie samic, nic innego. Natomiast w przypadku Długowłosego podstawy polegają na tym, że rozwijasz się dla siebie, a nie po to by ruchać.
 14. A to musisz mieć wszystko zaplanowane? Każdy konkretny ruch w stylu "pocałuję ją wtedy, bo... eee... bo mówili że wtedy trzeba". Zazwyczaj wtedy nic z tego nie wychodzi a całość brzmi sztucznie. Dlatego poniższe tematy, które tak leciutko potraktowałeś, poruszają dość istotne kwestie, dzięki czemu jesteś w stanie podejść do kobiety na luzie, bez niepotrzebnej spinki, a do tego wiedząc, jak radzić sobie z ich testami. Czy któryś jest opisany w stylu "ej no bo wiesz, jak idziesz do klubu to musisz..."? Nie. To są ogólne rady, które po pierwsze pomagają popracować nad samym sobą, przez co stajesz się atrakcyjniejszym dla niewiast, a po drugie przydają się ogólnie przy flirtowaniu itd itp, a po trzecie stawiają na naturalność, a nie konkretnie zaplanowanie kiedy, co, gdzie i jak zrobić. Tylko trzeba umieć to odpowiednio zinterpretować i wcielić życie.