Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Content Count

  2361
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1399 Świetna

8 Followers

About deomi

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6392 profile views
 1. Z powodów racjonalnych. Z powodów niedostatecznego zainteresowania nimi samców, którymi one by chciały by się nimi zainteresowały. Ze strachu o figurę, zbrzydnięcie i rolę pomijanej i wykorzystywanej kury domowej.
 2. @lync Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to znaczy, że jest coś nie tak i nie potrzebujesz na to żadnego wzoru. To jest typowe zgranie osób z mentalnością biorcy, dasz palec, zeżrą całą rekę, póżniej całe ramie i gdy bedą już przy szyji, nadal będą wzbudzać poczucie winy, że to za mało XD a Ty z mentalnością dawcy będziesz w to wierzył, az stracisz łeb XD Spier... jak najdalej od tego pasożyta. Lepiej nie będzie.
 3. @Adams Co dajesz namacalnego? Czas, uwagę, swoje umiejetności i wiedzę. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz, że przepisze na kogoś dom z basenem? Bardziej dokładniej nie mogę, bo musiałabym zdradziłć tutaj czym się zajmuje, a tego nie chce. Tak ciężko sobie wyobrazić jakich przysług mogą oczekiwać ludzie? Jak potrafią zamęczyć dupsko jeśli trafią na podatny grunt. - napisanie z kimś cv bo nie potrafi - uszylam kilkanascie maseczek, rozdałam, oczywiscie chcieli wincyj i wincyj za free - pojechanie z kims gdzies, co zajmuje caly dzień ,bo ktoś chce wsparcia w jakiejs instyctucji - pożyczenie sprzetu kosztownego, upominanie, sie o niego, strach ze zepsuje - opłacanie za kogoś rachunków i pilnowanie tego i pierdyliard innych spraw Akurat wysłuchiwanie czyichś problemów. jest cholernie wymeczające psychicznie, o czym nie raz mówił Marek i za co niemałe pieniądze biorą psychologowie. Tym bardziej jeśli nie możesz liczyć na wzajemnosć, bo te osoby nie sa na tyle kompetentne by to robić, lub skometują to wypowiedź jakimś jednym krótkim podsumowaniem i przechodzą do "swoich" spraw. Weeż mnie nie dobiaj XD, mam ostatnio tak chujową jakość relacji XD gdzie kuzwa jestem przez ludzi na maksa wyekspleatowana przede wszystkim psychicznie, a przyjdziesz jeszcze Ty i mi piszesz że co to jest, co dla nich robie XD Całe życie walcze o asertywnosć, o wyjscie z roli ofiary, i wysługiwaczki, więć to że nic dla kogoś nie robię jest ostatnią rzeczą o której możesz napisać. Całe życie słyszę ze jestem super, bo tak wszystkim pomagam,ale zdaje sobie sprawę, ze jestem jeb*ną frajerką, która za mile słowa, poświeca siebie. xd ale wybaczam Ci, bo kreacje na forum mam całkiem inną, tutaj ja zawracałam ludziom dupę, ale robiłam to grupowo, by kogoś pojedynczego tak bardzo nie obciażać psychicznie i żeby w każdej chwili ktoś mógł nacisnąc krzyżyk i po prostu nawet mnie nie przeczytać.
 4. @Adams Ja jestem tą osobą która doradza, wysłuchuje, pomaga, wspiera, czyni przysługi te drobne i te mniej. Jeszcze bardziej realnie: - ktoś potrzebuje coś załatwić - ktoś potrzebuje się wygadać - ktoś potrzebuje czegoś pożyczyć (oprócz pieniędzy bo tych nie pożyczam) - ktoś potrzebuje się doradzić - ktoś potrzebuje żebym mu coś zrobiła, nie wiem.. obcieła włosy, zafarbowała, wypełniła formularz Ja właściwie nigdy od nikogo nic chce, a jeśli już czasami nie śmiało to spotykam się przeważnie z dobrymi wymówkami. Ale to też kwestia, że wiele znajomości mi się posypało (ciąże, wyjazdy, śluby) i został mi te wątpliwej jakości. Ogólnie to chujowo.
 5. Nie wiem w jaki sposób miałabym to przeliczać. Ale mam wrażenie, że jestem w większości relacji dawcą i mnie to niezmiernie wkoorwia.
 6. Ludzie ogólnie są pierdolnięci, zawistni, nienawistni, zazdrośni. Biedni gardzą bogatymi, bogaci biednymi, grubi chudymi, chudzi grubymi, czarni białymi, biali czarnymi...
 7. @SzatanKrieger Tylko pierwsza część była żartem ;> @Dassler89 Serio serio @goryl Ale taki był zamysł tego tematu, poplotkować o wyglądzie facetów.
 8. Panowie są zazdrośni, że do nich nie wzdychamy @SzatanKrieger Nie chcecie tu wklejać Waszych fotek z gołą klatą to jak mamy wzdychać ;D
 9. I tak i nie, Temat jest stricte o wyglądzie, ale kobiety podnieca przede wszystkim, władza, dominacja, opiekuńczość, przyjazny ale władczy charakter, swoboda wypowiedzi, tzw "wygadanie". A wygląd dla kobiety musi byc "akceptowalny" bez widocznych oznak "upośledzenia", sporej niedowagi lub nadwagi.
 10. Tzn wiem że są, ale zastanawiam się na jaką skalę. Więc pytanie do Was Panowie czy takie lubicie? (oprócz archa bo chyba, ostatnio o czymś takim pisał i przez to też powstał ten temat, bo zdałam sobie sprawę, że takie zjawisko istnieje) I uzmysłowiłam sobie, że mój były miał trochę takie ciągotki, uwielbiał mnie pocieszać i podniecało go kiedy byłam smutna.
 11. Chociaż wolę bardziej męskich i dojrzałych facetów to moim nr 1 jest Młody Dicaprio ( bosh co za Słodziak) Rozpływam się na filmach: Titanic, Co gryzie Gilberta..., Chłopięcy świat, Pokój Marvina. Młody Bóg ;(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.