Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Ilość treści

  1213
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

490 Świetna

1 obserwujący

O deomi

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3095 wyświetleń profilu
 1. @StatusQuo Jeśli nie chcesz dodawać swojego zdjęcia- nie musisz, nie ma tam takiego obowiązku. Może to być zdjęcie jakiegoś krajobrazu. Część kobiet to pewnie zniechęci, część pewnie da Ci szanse na zapoznanie się, zdjęcie zawsze możesz podesłać w mmsie jeśli już przejdziecie na telefon. Miałam tak kilka razy. Wg mnie w obecnych czasach to nie wstyd ani desperacja. Jest tam przekrój przeróżnych ludzi lekarzy, prawników, inżynierów, policjantów itd.. Widziałam tam profile moich znajomych, co pomyślałam? Że szukają kobiet. Baa ja tam widziałam profile znajomych którzy teoretycznie są w związkach. Jeśli masz takie obawy załóż konto bez fotki, zobaczysz na jakiej zasadzie to działa, w każdej chwili możesz konto usunąć Jeśli zalogujesz się przy użyciu nr tel, w żaden sposób nie łączy Cie to ze znajomymi z facebooka ani z kontaktami które masz w tel, ani też nikt nie może wyszukać że ten nr zalogował się na tinderze, więc jeśli nie dodasz foto, to właściwie pełna anonimowość, jak na czacie.
 2. @Lalka Jeszcze pal licho jak zalegają przed Tv. Najgorzej że ja obserwuje, że żony, kobiety stają się dla nich żywym ujściem swoich negatywnych emocji, swoich życiowych niepowodzeń, swoich frustracji. Nikt tego lepiej nie przyjmie niż żona. Wszystkiemu winna, głupia, leniwa żona, a ja w tym czasie polansuje się towarzysko i poflirtuje z młodszymi. Bo przecież mogę. Jestem Panem i władcą. Facetem.
 3. @SzatanKrieger Od jakiegoś czasu obserwuje pary, pary osób mniej więcej w moim wieku, moich znajomych i pary osób w wieku moich rodziców, ich znajomych, rodziców moich znajomych. I z obserwacji wynika że w 80% to kobiety, bardziej starają się dla związku, chodzą na ustępstwa, troszczą się, bardziej im zależy. A wieku ok 50 to już właściwie wybietnie. Spójrz na związek swoich rodziców.
 4. @dobryziomek W tej relacji jest katem. Ale zapewne ofiarą swoich rodziców, środowiska. Natomiast nie uważam żeby słabość, była toksyczna. Kobiety nie znoszą słabości stad tak bardzo nienawidzą słabych meżczyzn i swoich słabych- starych zniszczonych życiem matek. Jak można karać kogoś za słabość? Nie wypowiadam się o sytuacji Hipie ponieważ nie znam całej histori, ani Hipie, ani jej matki.
 5. Piękne podsumowanie. Te dychające i mniej wiekowe ofiary jeszcze mogą liczyć na resztki współczucia... Hipokryzja.
 6. A dlaczego na rodziców nikt nie spojrzy jak na ofiary? Wszyscy jesteśmy ofiarami tego świata. Z głęboko ukrytymia potrzebami bezwarunkowej miłości.
 7. A ma powody do narzekań? Nie jest trochę tak, że, odcinasz się od niej bo boisz się, że powielisz los mamy? że będziesz tak nieszczęśliwa jak ona? Może trzeba ją przytulić i powiedzieć: "rozumiem Cię Mamuś, wiem że było Ci ciężko.. " ? Dać jej się wygadać?
 8. @MMorda Czekamy na odpowiedzi ale istnieje szansa że się nie doczekamy, no trudno.
 9. @Ramzes Dzięki Jestem zaskoczona kulturą odpowiedzi @SzatanKrieger Myślę że częściej niż odwrotnie. ( Jeśli chodzi o relacje kobieta-meżczyzna)
 10. @The Motha Rodzice mi nie potrzebni. Nie chodzi mi o subiektywną ocenę osób będących w zwiazku tylko w miarę obiektywną ocenę osób spoza tego związku. No ale temat jest o temacie, który poruszyłam w temacie No miłego. @MMorda Dlaczego?
 11. Ciężki temat, ludzie stają się toksyczni z jakiś powodów, często z powodów niezrozumienia, wewnętrznych konfliktów i niemożności realizacji ich potrzeb. Nie wiem, nie lubie nikogo definitywnie skreślać. Ale być może są ludzie tak wredni, zgryźliwi, chamscy z natury, że okazanie im zrozumienia w niczym i tak nie pomoże.
 12. @MMorda Zdradzę motywy po kilku odpowiedziach, jak nie będzie żadnych odpowiedzi to nie zdradzę motywu Czy to uczciwe? @Krugerrand Waże z 5 kg za mało, zarabiam- mniej niż średnia krajowa. Proszę.
 13. @Ramzes Objawiło mnie, że z Waszej strony jest to tylko pożądanie. "Kochacie" kiedy pożądacie, jeśli nie pożądacie przestajecie "kochać".
 14. Nie o pożyciu, nie cała historia, i intymne relacje czy jakieś krępujące szczegóły. Zwykła ocena jednozdaniowa albo i jednosłowna. To na cholere piszecie w temacie, w którym nie chcecie pisac?
 15. @Exar Kto powiedział, że ja chcę być wychłostana? 😎 @Bruxa No najniższe wiadomo, zeby zmatchowało mnie z partnerem o dobrym serduszku, nie patrzącym na wygląd @Ramzes Nie wierzę już w miłość męską...także tego.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.