Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Content Count

  1508
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

733 Świetna

5 Followers

About deomi

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3713 profile views
 1. @PIGUŁKA Dla pocieszenia dodam, że są jeszcze faceci pokroju Radek Majdan i książe Harry Sussex 😂
 2. @PIGUŁKA Uważam, że co do posiadania dzieci i atrakcyjności seksualnej kobiet, natura jest bardzo niesprawiedliwa. Tak samo jak niesprawiedliwa jest w stosunku do nieatrakcyjnych samców. Genrealnie wszystkie te czynności ludzkie psychologiczno, biologiczno, społeczne są zabawne, ale często jest to śmiech przez łzy.
 3. Ja się z wykresem nie zgadzam. Większe libido miałam jako 19 latka niż jako 25
 4. Taki to sprawiedliwy rozkład. Nasze cudowne życie. Dbaj o siebie. Unikaj słońca. Rób badania morfologiczne. Faceci patrzą na wygląd, nie na metrykę.
 5. @zuckerfrei Nie, że płakać, zreflektować. Załóżmy masz konto na jakimś portalu, a ktoś Ci publicznie ciśnie po wyglądzie,(lub po cesze charakteru, lub wstydliwym występku) uderzając w czuły punkt. Rozumiem, o co chodzi, ale jest różnica w krytyce jej twórczości, można: zamiast obrażania i oceniania jej wyglądu.
 6. @zuckerfrei Nie mam poczucia, że się pogrążam czy, że przyznałam okejkę w świetle nowych faktów. Wszystko kumam bardzo dobrze aż za dobrze. Niefajne było nazywanie dziewczyny kaszalotem jakkolwiek by ona nie wyglądała i tyle Uważam, że w niektóre punkty się nie uderza 😛 Po prostu badźmy dla siebie sympatyczni Można się poprzekomarzać, w żartach trochę pocisnąć - jak ktoś ma dystans.... no ale bez no chamówki. Tak ogólnie też mówię : p Jak już mamy wątpliwą przyjemność korzystania z tego świata ...
 7. @Mosze Red Ok. Jeśli sama tego chciała to ok. Aczkolwiek typowo hejterskich, personalnych komentarzy, nadal nie popieram i świadczą one jedynie o poziomie komentującego.
 8. @zuckerfrei Nie chodzi o to, że Ty umieściłeś tutaj to video. Tylko o to, że ktoś potwierdził, że to ona na nim jest. I że postanowiliscie "pokrecić sobie bekę" jej kosztem @Patton W takim razie, nie do Ciebie były skierowane moje posty.
 9. @PattonOczywiście, że nie. Pisałam, że powinna oddać pieniądze i to z zadośćuczynieniem. @Mosze Red Ale ktoś potwierdził, że to ona, powiązał jej nick z forum z jej prawdziwym wizerunkiem. Chyba, że zrobił to celowo za aprobatą Darii. Nie wiem. Nie mniej nawet jeśli, to obowiązuje jakaś tam kultura wypowiedzi. "A wszystko to przez jedną brzydką, grubą byłą prostytutkę. Smutne... " Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo.
 10. Ale ja się nie kłócę z Waszą decyzją o jej obecności na tym forum, tylko uważam, że udostępnianie jej prawdziwych danych i wizerunku oraz komentarze z tym związane są wysoce nie na miejscu. I z tym się kłócę - z chamskiem hejtem.
 11. @Patton Jakoś niektórym sie to nie udaje, i ja zwracam na to uwage 😛 @Quo Vadis? Ja tylko (i jak zawsze) apeluje o odrobinę obiektywizmu. Złamała regulaminy, to złamała ja się z tym nie zamierzam kłócić.
 12. @Patton Łatwo zatracić granicę między obroną, atakiem, a wręcz pastwieniem się nad kimś. @Yolo Tylko z tej całej niesympati (żeby nie napisać nienawiści) do jej osoby nie wiem czy zauważyliście, że ona często pisała o tym samym o czym Wy, i to niejednokrotnie.
 13. @PIGUŁKA Czytałam, ale nie wszystkie jej archiwalne wypowiedzi, bo nie sposób było to zrobić, przy tempie jej wypowiedzi. Natomiast w tych tematach które przeczytałam, Panowie wykazywali się dużo większą agresywnością z stosunku do niej niż ona do nich. Podejmowała ciekawe tematy można się było wymieniać argumentami, bez osobistych wycieczek. Właściwie to pasuje to każdego z Was po trochu ( do mnie zapewne też;) @Yolo Oczekuje tego co każdy, akceptacji i zrozumienia jej sytuacji. Za każdym razem liczy, że kolejnym razem się uda i jej argumenty Was przekonają.
 14. @PIGUŁKA Wg. mnie ona oceniała zjawiska występujące na polach damsko-męskich, Panowie stąd, zaś, jej prywatną osobę. Ale przyznaje, że nie czytałam wszystkiego, i nie wiem kto tak naprawdę zaczął. (Ale zaczął bitwę na wyzwiska, a nie na argumenty w temacie sporu) Piszę tylko jakie są moje odczucia po przeczytaniu kilku tematów z jej udziałem oraz dzisiejszego wyglądowego linczu 😐
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.