Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Content Count

  1919
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1093 Świetna

7 Followers

About deomi

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4853 profile views
 1. Ale bzdury, gdzie tak napisałam. Napisałam ze dziewczyna ma go sobie obrzydzic, nie robić mu złego pijaru, ale dla swojego własnego dobra, jej psychika i jej podświadomość ma się zniechęcić do niego.
 2. Musisz znaleźć innego na podobnym poziomie. Na początek się zmuszaj do randek jeśli trzeba. Duża ilość spotkań z fajnymi facetami sprawi, że ex przestanie Ci sie wydawac tak atrakcyjną opcją. A exa sobie obrzydzaj. Wyolbrzymiaj jego negatywne cechy, myśl intensywnie o tym jak źle Cię traktował itd itp.
 3. Szczerze? Że to wszystko się kiedyś skończy A kojąco działa odwazjemniona bliskość z drugim człowiekiem.
 4. Przeciętne porno jest nudne, mechaniczne, nie wiem czego tam można się nauczyć, chyba tylko jak odgrywać akt seksualny.
 5. Panna trochę przesadza, ale na uj Ci ta piżamka? Gacie wystarczą, ewentualnie gacie i tshirt.
 6. @SzatanKrieger Naprawdę Po prostu jeśli odpisując na tym forum nie dołącze miliona, załączników, adnotacji to ktoś się przyczepi, a nawet jak załącze to i tak ktoś to zrobi. Już chyba programowanie jest łatwiejsze niż pisanie na tym forum XD co, gdzie, kiedy, o to nie on, nie ten cytat, tamten cytat, ale jak to wszyscy, on taki nie jest, kobiety takie są, przecież nikt, nie w tym temacie, w tamtym, nie tak to zostało powiedziane..... Nikogo dla nikogo nie rzuciłam, jestem tu dla Was wszystkich 😎 I dla siebie
 7. Siły (węwnętrznej) i pozycji na zewnątrz- w tym domyśle.
 8. Pisałam umownie, samiec alfa można zamienić na "samiec mający powodzenie u płci przeciwnej" samiec beta " samiec nie mający powodzenia" chodzi bardziej o tendencje....
 9. @Obliteraror Tam miało być: nie mogę już edytować, ale jeśli nie odwzajemniła to jej strata
 10. To o czym napisała większość dziewczyn tutaj, że facet musi (powinien) być dobry, miły, uczynny zabawny... to się zgadza i tak faktycznie jest, TYLKO oprócz tych cech musi występować także SIŁA psychiczna i fizyczna, stanowczość i jakaś tam życiowa zaradność. To wygląda mnie więcej tak ( oczywiście z grubsza i teoretycznie, nie do końca istnieje taki sztywny podział na alfa i beta, no ale żebyście mnie więcej załapali o co chodzi) Samiec agresor/ patol: NA ZEWNĄTRZ, DLA LUDZI, OTOCZENIA- Jest silny, dominujący, pewny siebie, agresywny, głupi. DLA SWOJEJ KOBIETY- Jest silny, dominujący, pewny siebie, agresywny, głupi. Samiec alfa-: NA ZEWNĄTRZ, DLA LUDZI, OTOCZENIA- Jest silny, trochę dominujący, stanowczy, zaradny, inteligentny, pewny siebie, nie jakiś tyran ale po prostu w miarę pewny siebie gość. DLA SWOJEJ KOBIETY - Jest miły, troskliwy, opiekuńczy, czasami kiedy trzeba także potrafi "opierdolić", zrobi dla niej wiele. (oczywiście kobieta to odwzajemnia, ale nie w tym rzecz, bylybyście się nie przyczepili że jak to facet ma wiele robić.. blabla) Smiec beta vel Przegryw: NA ZEWNĄTRZ, DLA LUDZI, OTOCZENIA- Jest "słaby", uległy, bardzo zestresowany, nie potrafi załatwić prostych spraw, zbyt miły, zbyt podporządkowany DLA SWOJEJ KOBIETY- Jest miły, troskliwy, opiekuńczy, uległy, zrobi dla niej wszystko. Jak samiec beta vel przegryw widzi Samca alfa: NA ZEWNĄTRZ, DLA LUDZI, OTOCZENIA Jest zbyt silny, zbyt dominujący, stanowczy, zaradny, pewny siebie, agresywny DLA SWOJEJ KOBIETY- Jest silny, trochę dominujący, stanowczy, zaradny, pewny siebie, agresywny. Pewnie ją leje i zdradza. Jaki czasami staje się Samiec beta/przegryw po zapoznaniu się z redpillem, próbując naśladować alfa: NA ZEWNĄTRZ, DLA LUDZI, OTOCZENIA - Nadal jest "słaby", uległy, bardzo zestresowany, nie potrafi załatwić prostych spraw, zbyt miły, zbyt podporządkowany DLA SWOJEJ KOBIETY(ogólnie kobiet)- Chamski, pretensjonalny, agresywny. I na tym polega błąd jakiejś tam część meżczyzn po przeczytaniu redpilla. Swoją agresję zaczynają kierować w stosunku do kobiet, zamiast przełożyć ją na budowaniu siły i pozycji na zewnątrz. Oczywiście to tak z grubsza bo dochodzą jeszcze czynniki związane z wygladem, dopasowaniem charakteru, pochodzeniem społecznym, statusem materialnym, i innymi.
 11. - za siłę (psychiczną i fizyczną), dobroć, empatię, wiedzę, inteligencję, opanowanie, opiekuńczość, stanowczość (czasami ale bez przesady ;)) - za męskie ciało, nie lubię tylko szczuplutkich i bardzo otyłych - za męską energie, która jest jakaś taka inna niż kobieca
 12. @StatusQuo Być może odczuwa jakąś tam satysfakcję. Ale czy akurat konkretnie tym facetem się kierowała chudnąc? Nie sądze, po prostu zdała sobie sprawę że większość mężczyzn woli szczuplejsze. @SzatanKrieger Ok bo mnie oznaczałeś i miałam wrażenie, że do mnie kierujesz te pretensje. Ludzie mają prawo mieć swoje wymagania, ale rzeczywistość i tak je zweryfikuje, chyba nie widzisz na ulicach samych par: milioner z hot 20 latką? @Chadeusz Atrakcyjnemu i obytemu faktycznie nie potrzebny, ale nie każdy taki jest, z tego co wiem, to ten gościu dalej tej dziewczyny szuka... Samotni Panowie szczerze ile razy na rok, jesteście w stanie wyrać kobiet na seks na tinderze czy badoo? Przy tych "lepszych" zawodnikach obstawiam że to może być 10- 12 kobiet na rok. Ci mnie atrakcyjni ale obyci i wygadani może z 3-4 ? I przy jakim okresie spotykania się? Czasami pogawędziłam z takimi tinderowymi ruchaczami, i mniej więcej tak wyglądały moje zebrane statystyki, a i tak podejrzewam, że mogły być zawyżone... Więc jak to jest? Ktoś zechce nas oświecić, ale bez wyolbrzymiania?
 13. @StatusQuo Dlaczego zemściła, po prostu żyje swoim życiem. A gość nie obniżył wymagań, albo obniżył- nie wiem i tak sobie może czekać na tą swoją hot 20 do usra... śmierci... jego prawo oczywiście. @SzatanKrieger Szatanisko przecież ja tak specjalnie napisałam na odpowiedź Chadeusza odnośnie jego wymagań ! To nie ja twierdziałam, że nie dałabym rady wyżyć z 3 osobową rodziną za 5 tys/ mcznie , to inni mnie wyśmiali, że to mało, czytaj uważnie... ?! @Androgeniczna Tak do Cb. Ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.