Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Ilość treści

  917
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

337 Świetna

1 obserwujący

O deomi

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2596 wyświetleń profilu
 1. @dobryziomek Zapraszmy Ja jeszcze nie wiem czy projekt czy przypadek, nie mniej to wszystko jedno- wyszło okropnie.
 2. @Ważniak Ahh, myślałam że jesteś w Polszy i polecisz mi coś z Polszy Cieszę się, że aprobujesz moją ideologię, szerzmy dobrą nowinę po świecie 🌏
 3. Znam się trochę na genetyce - nie wszystkim dieta wegańska będzie służyć; niektórzy bedą wyglądać i czuć się na niej jak żywe trupy, dla niektórych będzie w porządku. Każdy człowiek ma w swoim kodzie genetycznym tak zw. mutacje genowe (chociaż to tak naprawdę inna kombinacja genów, obniżająca lub podwyższająca zdolność organizmu do czegoś, co jest uznawane jako przeciętne) dotyczące różnych reakcji naszego organizmu na różne czynniki pochodzenia zewnętrznego ale i też wewnetrznego. Np zdolność do konwersji beta carotenu w retinol - u niektórych ta zdolność jest na poziomie 20 %,gdzie normą jest 100%, takie osoby muszą jeść więcej produktów zawierających witaminę A z pochodzenia zwierzęcego, w formie retinolu. A oprócz tego przykładu jest mnóstwo innych. Oprócz genetyki ważne są też choroby na które dana osoba akurat choruje- co też ma wpływ. Tak więc nie można jednoznacznie stwierdzić czy weganizm jest dla każdego. Cierpienie zwierząt- napewno powinno się wprowadzić restrykcyjne ustawy do godnych warunków i godnej i możliwie najszybciej i możliwie bezbolsenej śmierci zwierząt, aczkolwiek TAK JUZ TEN POJEBANY ŚWIAT JEST SKONSTRUOWANY, że jesteśmy jednym wielkim organizmem żywym, zjadającym sie nawzajem. Jak nie my to inne zwierzęta z tego łancucha. Jedyne wyjście z tej sytuacji, to śmierc WSZYSTKICH ŻYWYCH ISTOT na tej planecie i natury KTÓRA Z NAS KPI i trzyma nas w ryzach. Apeluje o to żebyśmy byli mądrzejsi od niej i chociaż na początek, przestali się rozmnażać!! @Ważniak Super w którym sklepie zaopatrujesz się w te wszystkie orzechy i nasiona?
 4. Dać szanse, ale niech wpłaci coś na patronite
 5. Nie wiem, przy mnie każdy facet czuje się męsko.
 6. Taka zdrowa pewność siebie jest wg. mnie ważniejsza.
 7. Jedyna nadzieja w tym żeby się przeciwstawić tej suce naturze i zabić wszystkie życie na tej ziemi. Wtedy będziemy w pełni wolni. Samobójstwa nic nie dadzą, bo czeka nas przypadkowa reinkarnacja, tak się szmata zabezpieczyła: że zanim dojdziesz do tego jak chujowe jest życie, to jesteś za stary by to zmienić lub popełniasz samoóbjstwo, a potem się rodzisz i nie pamiętasz do jakich wniosków doszedłeś. I całą gehenna zaczyna się od nowa.
 8. Zacznijmy od tego czy ktoś tutaj na tym świecie w ogóle wiedzie pełnie szczęscia, od narodzin aż po śmierć? Czy to mężczyzna czy to kobieta? Na miejsca starych problemów powstają nowe, choroby na które często nie mamy wpływu ( lub nie znamy wpływu). Natura robi Was w chuja. Głupia, przypadkowa, bezosobowa robi w chuje jednostki myślące i samoświadome. Jak się z tym czujecie że jesteście w jej łapach?
 9. @Pozytywniak W sensie jesteś rozczarowny rodzicielstwem?
 10. A jaki ten gościu ma charakter? silny ? Czy taki ciapciowaty? Ja też znam taki przypadek, laska z wyglądu 4/10 z 3 dzieci, dorwała goscia 7-8/10. Ale i znam przypadek gdzie gość 1/10 (naprawdę) ma dziewczynę 8/10. Uważam, że teoria swoje a praktyka swoje. Po za tym ludzie którzy nie siedzą wiekszość czasu w internecie i nie analizują każdej pierdoły i po prostu żyją nie mają aż takiej obsesji na punkcie wyglądu, tego co kobieta powinna itd.
 11. deomi

  Jaki rodzaj seksu kochają kobiety?

  Dokładnie. Nawet częściej niż czasem
 12. deomi

  Jaki rodzaj seksu kochają kobiety?

  Ostry i lekko brutalny, ale przeplatany dużą dawką czułości.
 13. @SzatanKrieger Mieszkałam z nim, ogólnie było spoko,(początkowo cudownie) chociaż wiązały się z tym inne problemy, ale wtedy też miałam inne spojrzenie na życie, takie bardziej optymistyczne ( przynajmniej na początku) Myślę że to nie jest kwestia faceta, myślę że to kwestia złego poukładania sobie w głowie pewnych kwesti. @adam1992 Wiem, że jestes trochę lewym atencujesz zbierającym lajki pod te chamskie i nieśmieszne komentarze więc podpowiem Ci: jak najedziesz na mój nik myszką to wyskakuje opcja "ignoruj użytkownika" możesz mnie zablokować na każdym możliwym obszarze tego forum. Polecam. I wszystkim innym użytkownikom, którym przeszkadzają moje treści. Chyba że jesteście masochistami, ale wtedy zażalenia i skargi proszę zgłaszać do samych siebie EDIT: @SzatanKrieger ♥️ Tak sobie chyba trochę grabisz u innych użytkowników tym jawnym poparciem dla mojej osoby
 14. Szczerze to nie wiem dokładnie za co, te emocje zakochania same się pojawiały.
 15. @SzatanKrieger Myślałam. Ale to już poważna decyzja pochłaniające wszystkie moje oszczędności. @Lalka W sumie podobnie jak Twój tyle że nie wychodzę do pracy: zakupy, gotowanie, ogarnianie chaty, spotkania z koleżankami na wspólne zakupy.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.