Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Content Count

  1373
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

634 Świetna

3 Followers

About deomi

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3395 profile views
 1. Energia nie ginie tylko zmienia stan. Żyjecie wiecznie, po obecnej śmierci i utracie obecnej świadomości wcielacie się w kolejne przypadkowe życie na tej planecie. Robaka, mysz, konia, krowę, psa, bakterie, człowieka. Uczynki nie mają znaczenia w doborze kolejnego życia. Wchodzicie w dostępne wolne tworzące się "ciało"/ strukture. I tak w nieskończoność. Tak więc uważajcie jakim świat zostawicie, w takim Wam się przyjdzie urodzić. Jeśli będziecie szerzyć politykę pro męską, możecie się urodzić kobietą i przez ok 80 lat znosić jej idee z wszystkimi tego skutkami. To tylko przykład może dotyczyć wszystkiego gejów, aborcji płodów chorych. To ważne, traktujcie inne istoty tak jak sami byście chcielibyć traktowani. Zacznijcie od siebie, nie od zmiany innych. Ja już to zrobiłam, tylko Was informuje, jak to działa. Nowa religia deomizm. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam. Chamskie wpisy zgłaszam do moderacji, a użytkownika blokuje.
 2. @SzatanKrieger W sumie miałam bana przez ostatnie tygodnie i rzadko tu zaglądałam i nie widziałam ich czułości- których nigdy dosyć 😎 Ale kojarze tych użytkowników sprzed paru miesięcu jako osobne, samotne byty. @Florence Kurde serio jestem w szoku. Jeśli Was trafiło tak jak mnie kilka lat temu, to zazdro ♥️ Przed Wami najlepsze chwile w życiu ♥️ Teraz bedziesz mogła się namacalnie przekonać czy prowadzona tu idealogia sprawdza się w realnym życiu Ale kurcze ja bym nie mogła, zbyt bardzo upatrywałabym się schematów z tego forum w zachowaniu partnera. Ale ja jestem dziwna i zbyt analityczna. Powodzonka, zaproszenia na ślub dla forumowiczów mile widziane ;DD ;))
 3. Czy Wy się skumaliście przez forum? I jesteście parą w realnym życiu? Ale, że jak to, ło kurde, szok, no ale gratuluje Życzę powodzenia.
 4. Myślę że to może być prawda, w sumie na przestrzeni życia u każdego z nas przechodzi taka przemiana. Ja pamiętam jaka bywałam szczęśliwa jako dziecko czy pełna nadziei jako nastolatka. I chociaż pamiętam tamte uczucia, nie moge do nich "wrócić" i nie jestem w stanie być tamtym beztroskim dzieckiem.
 5. @DanielS Blokuje Cię patusie. Pa. Dodatkowo potwierdziłeś to o czym napisałam, niedorozwoju umysłowy
 6. Mnie podnieca jak mądry, empatyczny facet jest wobec mnie opiekuńczo- dominujący. @Bonzo Już nawet nie chodzi o słownictwo :(....
 7. Przed tym forum nie wiedziałam że faceci potrafią byc tak obrzydliwie, ordynarno, zezwierzęceni. Szczere pytanie, wy naprawdę tacy jesteście czy tylko udajecie? CYTAT: " Hah. Walę ją w dupsko regularnie. ( po postawieniu do pionu otworzyły się różne wcześniej zamknięte wrota ) Musiałbym przez "pomyłkę" załadować z doooopy do ust :D"
 8. Mój były mi zabraniał makijażu, i też twierdził że nie lubi kobiet z makijażem, a prawda była taka, że jak gdzieś wychodziliśmy to była zazdrosny, że inni się na mój widok "ślinili", a jak szłam "no makeup' to w dużo mniejszym stopniu. W ogóle nastawienie facetów jest tak ściśle skorelowane z wyglądem kobiety że to się w głowie nie mieści Ja mam takie fory, że nie wiem jak sobie poradzę gdy mój okres świetności minie. A jestem strasznie słaba psychicznie i chyba jedynie wygląd mnie ratuje...
 9. Haha Oj Panowie Panowie to o czym mówicie nie ma w ogóle przekładu na rzeczywistość @DanielS Tzn z takim makijażem, którego nie widać Jestemy zbyt mocno przywiazani do wizerunku kobiet poprawiawnych- stylizujacych się na naturalne, o co szczególnie łatwo dobie instagrama. Tam laska zanim wstawi 1 zdjecie, zrobi ich 200 i wybierze najlepsze. Angie ma usta naturalne, aczkolwiek możliwe że w biegu lat, jakoś odświeżane.
 10. Napiszą, że nie, ale jak będzie dobrze i "naturalnie" zrobione to i tak im się będzie podobać bardziej niż niedoskonała natura.
 11. CubaLibre dobrze pisze, zamiast wszystko za niego robić i prosić się o seks musisz od czasu do czasu poksiężniczkować,, wbrew temu co tutaj piszą, oni to lubią, tylko umiejętnie stosowane i dozowane. Każdy lubi emocje, nikt nie chce być zagłaskany na śmierć. Zdystansuj się, niech zauważy że coś nie gra.
 12. @Free Woman Wyparcie, w swoich oczach są nieskazitelni. Nie możesz zburzyć obrazu ich wierzeń. Meskie ego. Jak z jajkiem. Dla mnie porażka Ogólnie płeć męska jest bardzo zróżnicowana. Sa skończone uje muje dziekie węże, są faceci naprawdę w porządku, a także bardzo słabi nieporadni, nie radzący sobie totalnie w społeczeństwie. Mam wrażenie, że u kobiet jest to bardziej uśrednione.
 13. @Ancalagon Grzecznie zaprzeczam. @Ksanti Ty się martw o siebie
 14. @Exar Ja jestem Twoją koleżanką z forum, a nie życiową kobietą. Mnie tam to bawi, Ciebie nie musi @Free Woman Jeśli moje żarty są słabe czy sprośne czy poniżej poziomu, to jak nazwiesz to "Kiciu, jeśli jesteś ładna/25 lat to bzykanko zawsze, ale bez finału. Niestety Twój umysłowy ładunek jest dla mnie nieakceptowalny, więc to nie ja uratuję Cię przed kociarstwem, o ile ktokolwiek." "przecież nawet cal do fiuta celebryty bliżej nie jest." ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.