Jump to content

deomi

Samice
 • Content Count

  2,916
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,074 Świetna

8 Followers

About deomi

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,850 profile views
 1. Faceci są zainteresowani kobietami przede wszystkimi atrakcyjnymi i takimi które są na nich napalone. Cała reszta w obliczu pierwszego ma marginalne znaczenie. Możesz być pieprznieta, katoliczka, nieśmiała, była prostytutka.
 2. @SzatanK Szatan z niektórymi pacanami stad trzeba na noze.
 3. Mało było odpowiedzi. Po za tym miałam słaby czas i zgrzyty z moim, ale z mojej winy.
 4. Czy jest tutaj ktoś w wieloletnim satysfakcjonującym związku, czy po czasie sie wszystko psuje?
 5. Cipeczka to świętość, tam powstaje nowe życie. Opakowanie jest nieważne.
 6. Jesli ktoś jest nieszczęśliwy to jest chory tylko że niezdiagnozowany. Naturalnym stanem zdrowego człowieka jest szczęście i wysoka odporność psychiczna. A że można być szcześliwym i chorym jest możliwe bo też zależy to od konkretnej choroby, niektóre nie wpływają w sposób znaczący na neuroprzekaźniki.
 7. Nawet jesli ja bede dla faceta najwazniejsza to moja hierarchia sie nie zmienia. Moze byc on co najwyzej tak samo wazny, ale nie wazniejszy (niz rodzice i dzieci).
 8. Dzieci i rodzice zawsze na pierwszym miejscu, niezaleznie od niczego. Facet zawsze musi pretendowac na to pierwsze miejsce, dobrze to Wam robi na psychikę Nie szanujecie zlapanej i oddanej Wam zwierzyny, polujecie nadal. Dlatego ja daje duzo, ale nigdy za duzo. Jestem bardzo czula i dbajaca, ale mam tez okresy umiarkowanej obojetnosci i "zajecia sie swoimi sprawami", czasami bywam zolzowata, to wbrew pozorom tez Was nakręca. Potrafie bardzo dobrze intuicyjnie i umiejetnie miedzy tymi stanami lawirowac. Facet musi wiedziec i czuc ze poradze sobie bez niego.
 9. Moje zachowanie/ uczucia wobec faceta jest lustrem jego uczuc/zachowan w moim kierunku. Nigdy bardziej, ani ponad. Tak mnie zycie nauczylo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.