Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deomi

Samice
 • Ilość treści

  777
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

256 Świetna

O deomi

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2204 wyświetleń profilu
 1. @SzatanKrieger Życzę Ci tego aczkolwiek nie sądze 60 latkowie mają już inną metalność. 60, 65 + to już wg klasyfikacji medycznej seniorzy i nic i nikt tego nie zmieni.
 2. Ja bym nie mogła, źle bym się z tym czuła i miałabym gdzieś z tył głowy że gdy dobije 40 zostawi mnie dla młodszej. Ale tak na chwile to jak najbardziej Najlepiej brać sobie ok 10 lat starszego. Jak będzie miał 50 to my 40- więc jeszcze przed menopauzą i całkiem ruhable A jak dobijemy 50, to 60 letniego dziadka już raczej i tak żadna nie zechce, jak i zresztą nas wg mnie optymalna różnica wieku. Ja mam 24 lata i mój target to 30-36 latkowie
 3. Takich z którymi możecie się spotkać na piwo, pizzę czy wspólne ploty? Ja zawsze miałam sporo. Ale obecnie większość się wyprowadziła/wyszła za mąż. Zostały mi 2, które niestety mieszkają blisko, i są bardzo toksyczne Jak żyć? Skupić się na facecie?
 4. deomi

  Zloty forumowiczów

  Zdradzicie o czym rozmawiacie na takich zlotach? 😎
 5. W jaki sposób można go poderwać? 😎 Ma słodki uśmiech z pewną dozą nieśmiałości co jest urocze, fajnie i elokwentnie się wypowiada, ale martwi mnie trochę jego obsesja turpizmu i Sławka. Jak pomożecie mi go "wyrwać", zaprosimy Was na ślub 😎
 6. Pytanie zasadanicze, dlaczego go olewałaś? Dlaczego nie przychodziłaś na spotkania? Nie chciałaś się z nim spotykać czy miałaś jakieś inne problemy? Kompleksy?
 7. Po prostu zakładajcie tematy takie jakie zakładacie tylko w naszych działach. Nie łaknę atencji chce wtrącić od czasu do czasu swoje 3 groszę, wytknąć hipokryzję czy pochwalić. @SzatanKrieger Tak w sumie od szyji w dół spoko
 8. Zakładajcie tematy w naszych działach, bo nie możemy z Wami podyskutować. Dziękuje.
 9. Umiejetność robienia tapety to też kilka punktów SMV, tak jak i bajery u faceta. Tak jak lubie Ksanti, bo jest dość obiektywny i mało agresywny we wpisach, tak jego wymagania w stosunku do kobiet są bardzo hmm kontrowersyjne Dziewica- ale dominująca Bardzo młoda i bardzo ładna- ale on sam łysieje, a nastolatki raczej nie lecą na łysiejących chłopców tylko na justinów bieberów no ale powodzenia
 10. @Towarzysz_Winnicki Tak może być i to mnie jeszcze bardziej przeraża. Bo ja nie potrafię czasami powstrzymać swoich czarnych wizji i myśli. @Hippie Prawo przyciągania ale i prawo przeciwności tzn- jeśli jesteś czegoś pewna, stanie się dokładnie na odwrót. @Pytonga Jesteś człowiekiem czynu, ja jestem SŁABA PSYCHICZNIE, bardzo słaba.
 11. @Byłybiałyrycerz No właśnie Tobie było ciężko wytrzymać przez kilka mcy. A boderki muszą się z tym zmagać całe życie! Dlatego należy się im współczucie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.