Skocz do zawartości

Rak znak zodiaku


Karakalla

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z opisów znaku zodiaku rak:

 

Cytat

Cechy charakteru
Raki mogą sprawiać wrażenie bojaźliwych i nieśmiałych. Czasem wręcz zachowują się tak, jakby cały świat stanowił dla nich zagrożenie. Bardzo silnie się przywiązują, zarówno do ludzi, jak i do rzeczy. Zdarza się, że gromadzą przedmioty z pozoru bezużyteczne ze względu na ich wartość sentymentalną i związane z nimi wspomnienia. Raki są niezwykle wrażliwe, także na własnym punkcie. Na urazy i przykrości zwykle reagują wycofaniem się i przeważnie unikają bezpośredniej konfrontacji. Chętnie otaczają się ludźmi, których starają się do siebie przywiązać przez okazywaną pomoc i opiekę, gdyż panicznie boją się opuszczenia.

 

Główne zalety
Raki mają wielką wyobraźnię i nieomylny instynkt prowadzący je do celu, choć często działają nie wprost. Potrafią wyczuwać myśli innych i reagować na nie. Są zdolne do przeżywania najgłębszych uczuć.

 

Główne wady
Raki bywają nieśmiałe i lękliwe. Bardzo podatne na zmiane nastrojów, mogą sprawiać wrażenie kapryśnych i nieprzewidywalnych. Problemem może być też brak samodzielności i kurczowe trzymanie się już poznanych, “oswojonych” sytuacji i wyobrażeń.

 

Kobieta
Jest czuła, romantyczna i delikatna, łatwo pada ofiarą złudzeń. Czasem typ kobiety-dziecka.

 

Mężczyzna
Uczuciowy i opiekuńczy, typ romantycznego wielbiciela bezgranicznie oddanego wybrance.

Pomimo że jestem sceptycznie nastawiony do ezoteryki to niestety ten opis idealnie do mnie pasuje. Jest on niestety doskonałym opisem przegrywa życiowego. Czy da się z tym coś zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z doswiadczenia życiowego powiem że to mają coś w sobie te znaki.

Zobacz ,że na forum po ankiecie jest więcej wodników bo to jednostki indywidualistyczne,nie lubiące aby ktoś narzucał im swoją wolę, i to nie jest przypadek ,że najwiecej tu wodników.

inny przykład kobieta lew znam w swoim otoczeniu 4 które urogaciły swoich facetów i poszły do innych a wcześniej tylko chciały dominować i faceci byli w piekle.

Można nad sobą pracować jeśli zdajesz sobie sprawę z tego co jest twoją słabością i spokojnie można to ogarnąć.

Więc spokojnie wiele w sobie zmienisz i dobrze ,że sie interesujesz wszystkim nawet astrologią ,choć niektórych to śmieszy to ja uwazam ,że wszystko co pozwala ci poznac samego siebie i nabyc wiedzę o innych jest warte uwagi.

Wrócę do przykładu lwic, ich faceci mówili,że one nie uznawały żadnych kompromisów ,zawsze miało byc po jej no i materialnie wiadomo więcej i więcej a horoskopami to sie te chlopaki nie interesowały bo nawet swoich znaków zodiaku nie znali.

A teraz znajdź sobie horoskop kobiety  lwicy i rzuć okiem.

Co do raków to raz miałem taką kobiete i była bardzo dobra i uległa ale w domu była wychowana w kulcie mężczyzny ,ojciec trzymał twardą reką matkę i córkę zas druga pania rak znam taką która jest wyrachowanym babskiem ale pochodzi z rodzinki gdzie facet nie miał nic do gadania i mamusia wpajała znajdź sobie bogatego.

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bliskiego przyjaciela, który jest ode mnie młodszy o 1 (słownie: jeden) dzień. Charakterologicznie różni nas wszystko.

Ode mnie tyle w temacie "horoskopijnych" opisów osobowości. 

1 godzinę temu, Karakalla napisał:

Uczuciowy i opiekuńczy, typ romantycznego wielbiciela bezgranicznie oddanego wybrance.

Żeby było zabawniej, obaj możemy zinterpretować ten zapis na swoją korzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.