Jump to content

Mnemonic

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,119
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,193 Świetna

2 Followers

About Mnemonic

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 07/13/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  motoryzacja, literatura, filozofia, linux, free OS

Recent Profile Visitors

2,881 profile views
 1. Ziomek ma jeszcze bardzo daleko do dna. Trzymaj się w takiej odległości, że jak jebnie to zdołasz podejść i sprawdzić czy żyje, ale na tyle daleko żeby Cię jego gówno nie ochlapało. A. I tej lasce też napisz żeby mu pomogła, albo coś. Na chuj ma się czuć zbyt dobrze
 2. Tomek powinien ważyć i wyglądać tak: https://www.filmweb.pl/person/Tomasz+Oświeciński-1584736/photos/699715
 3. Pewien jegomość wyjaśnia skąd się wzięła ta patola, co to robić nie chce... https://spidersweb.pl/bizblog/deweloper-bogactwo-rynek-mieszkan/
 4. Plus brak nowych pojazdów. U mnie na stocku zostały 4 sztuki, słownie: cztery! W życiu nie widziałem pustego placu. Plus nowa moda, medialna nienawiść do dizli, prawie jak do nieszczepanów. W rezultacie na rynku używanych na pniu schodzi wszystko co dobrze znosi gaz. U ziomków od LPG+ kolejki na listopad. Kupno auta używanego od dilera ma jedną zaletę. Jeśli kupujesz jako Jan Nowak, a nie firma, wygrasz w sądzie każdą sprawę. Znam kilka historii, gdzie diler w naprawę sprzedanego bubla dołożył niemal jego równowartość.
 5. Trochę wódy w Wiśle już upłynęło od czasu gdy pracowałem w Irlandii. Zaczynałem pracę o 8, mój boss docierał do firmy po 10. Dzień zaczynał od wlania szkockiej do szklanki, tak na trzy palce, wstawienia tego na pół minuty do mikrofalówki i wypicia na dwa łyki. Jak pojeździłem trochę po świecie tak roboczo, a nie turystycznie, to historie o naszym chlaniu ułożyłem na tej samej półce co mitologię.
 6. No pewnie, że zrobiłeś jej krzywdę, podła świnio! Zajrzałeś za zasłonkę i zobaczyłeś... Prawdę? Wszystko jest jak najbardziej ok. Bardzo standardowy model sobie wybrałeś. Cokolwiek mówi, to właśnie powinieneś słyszeć. Będzie pierdolić teraz masę bzdur, powie i zrobi wszystko żeby tylko poczuć się lepiej. A w życiu nie! Spakuj wszystko do wora, rzuć do kąta. Sama przywiozła, niech sama wywozi. Poinformuj tylko, że za 3 dni wszystko ląduje na śmietniku.
 7. W międzyczasie przypominam: To nie jest twoja kobieta, to tylko twoja kolej 😀
 8. Metodologia jest prosta. Jeśli nie możesz/nie chcesz mi pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzaj.
 9. Albo już dał sobie wcisnąć kit o Himalajce 😔
 10. 17-ta: stajesz się Wiedźminem.
 11. @cst9191 połączy siły jedna z drugą i wyjdzie recepta na ukończenie studiów bez użycia przecinków.
 12. Coś czuję, że będzie remis. Byleby się za kudły nie ciągały
 13. Jak dzban w X5 zepchnie Twoją Fabię do rowu. I jak zamiast sprawnie i "na suwak" ominąć miejsce wypadku, na którym pracują JRG, tylko napierdalasz [email protected] i nawet nie zauważasz jak zarysowujesz karkowi jego M5, i pan kark wali Cię bejzbolem w kolano. - Przy luźniejszej wyobraźni to nawet pod NOP'a można podciągnąć. Wułala. Nie lubię takiego lata, alkohol szybciej odparowuje niż działa
 14. Łazienkę mam 12,5 m2. Powinienem się wstydzić???
 15. Witam Brać, Za kilka dni wybieram się w podróż, tak ogólnie północ - południe (cel w okolicy Jeleniej Góry). Mapy podpowiadają mi przejazd przez DK 323 z Leszna do Lubina i dalej S3. Nie znam zupełnie tych okolic, więc mam pytanie do Braci zamieszkujących, bądź podróżnych DK323. Trzymać się tej drogi, czy jednak raczej lecieć S5, A4 na Kostomłoty? Jadę urlopowo, czas mnie nie goni, więc jeśli tylko na DK323 nie urwę kół na dziurach, to nie widzę przeciwwskazań.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.