Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mnemonic

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  619
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

605 Świetna

O Mnemonic

 • Tytuł
  Sierżant
 • Urodziny 13.07.1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  motoryzacja, literatura, filozofia, linux, free OS

Ostatnie wizyty

1173 wyświetleń profilu
 1. Nie Ty pierwszy, i nie ostatni. Do czegoś Ci ta miłość potrzebna w życiu? Może hipotekę opłaci? Albo chociaż czynsz? Przynajmniej rachunek za telefon? Bądź tak dobry i pobądź z nami trochę, poczytaj komentarze @Brat Jan , poczytaj rozległy wątek @XYZ , naszego Rumcajsa. Jesteś na pewnym etapie swojego życia, rozwód Cię cofnie i unieruchomi na długie lata, jeśli nie będziesz do niego starannie przygotowany. No i to jest obszar, któremu należałoby poświęcić więcej czasu niż nowemu obiektowi westchnień. Moja rada na szybko? Żadnego rozwodu! A na pewno nie prędko. Chcesz więcej? Daj się poznać.
 2. Nie będą. Jak zwykle w takich sytuacja sami tę pomoc "wyślemy". Jeszcze trochę i ONZ skieruje tam kilka dywizji. Oficjalnie pod pretekstem zaprowadzenia porządku w rejonie, a tak naprawdę to po to, by koncernowa eksploatacja złóż przebiegała bez zakłóceń. Jak w Rwandzie, Kongo, Ugandzie. Problem w tym, że dla przeciętnego Kunta Kinte to nic nie zmieni.
 3. Zakaz handlu w niedzielę

  Właśnie musiałem się przebić trzy dzielnice dalej do dyżurnej apteki. Nikt nie szturmuje oszoła, nie przewraca i nie podpala samochodów, nikt nie gwałci kóz na trawnikach, policja nie wystawiła uzbrojonej spec dywizji. Ogólnie nie jest źle. A w aptece? Trzy okienka czynne, a w krótkiej kolejce wszyscy tacy jak ja - chorzy
 4. Młodzieżowy to ja byłem 30 lat temu. Potem wydarzyło się kilka rzeczy, więc musiałem usiąść i pokminić.
 5. Jest szansa, że tego braku już nigdy nie nadrobisz . Ale próba zapchania tej czarnej dziury czymś z zewnątrz (inny człowiek, używki, ryzykowne hobby) skończą się jeszcze gorzej. Przed Tobą wiele pracy w tym zakresie, inaczej możesz zrobić krzywdę sobie i jeszcze komuś.
 6. Ciężka sprawa - proszę o radę

  Bo ma bezpośredni wpływ na ograniczoną liczbę czynników w tym równaniu. W dodatku większość jest zmienna. @rarek2 dzięki i zaglądaj tu, autor potrzebuje właśnie takich rad, nie wielu z nas miało do czynienia z psychozą.
 7. Forum nie działa od 2 tygodni na Google Chrome

  No i już wiesz czego używać Coś jest nie halo po stronie Twojego systemu/przeglądarki, na moim sprzęcie, na Linuksie forum z użyciem Chrome działa bez zarzutu.
 8. Fantazje seksualne są częścią społecznej nadbudowy. Społeczna nadbudowa jest główną spierdoliną. Sugerowałem autorowi żeby naumiał się odróżniać co jest jego (popęd, libido), a co jest zewnętrzne. I miałem na myśli głównie potrzebę bliskości, która do pewnego stopnia jest naturalna i do pewnego stopnia jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Tutaj autor już samodzielnie powinien rozpoznać czy jest nadmiarowa czy nie, a jeśli tak, to czy wynika z przebytych jej braków, czy jest wynikiem wmówienia przez komedie romantyczne.
 9. Brak dwóch zębów obok siebie i zapadnięty policzek

  Słabo umięśnione miejsce, pytanie raczej z zakresu chirurgii plastycznej. Niekoniecznie. Technika się rozwija, ale wciąż jest ok 4-6% rozmaitych powikłań przy implantowaniu. Sporo zleży od tego jak daleko zanik już jest posunięty.
 10. Pogody ducha, abym godził się z tym czego zmienić nie mogę Siły, abym zmieniał to, co zmienić mogę I mądrości, bym odróżniał jedno od drugiego.
 11. Ciężka sprawa - proszę o radę

  @TylerDurden jesteś w zajebiście trudnej sytuacji, Twój "przeciwnik" jest całkowicie nieobliczalny. Jak pisałem wcześniej nikt nie ma prawa Cię krytykować jeśli popełniasz błędy, bo batalia z osobą z problemami psychicznymi to odrębny wątek. Trzymaj nerwy na wodzy i myśl nad każdym stawianym krokiem. Ps. Brat @rarek2 proszony o szczególną uwagę dla tego wątku.
 12. Zacznij od rozróżnienia co jest czym. Sex sensu stricte jest potrzebą biologiczną, niskiego rzędu. Popędu nie będziesz w stanie wyłączyć jeszcze dość długo, szczególnie jeśli masz wysokie libido - tego zwyczajnie domaga się gadzi mózg, poprzez program "rozmnażanie". Potrzeba przytulenia jest już potrzebą społeczną. Świadczy o tym, że brakuje Ci bliskości. Tutaj mogą wychodzić braki z dzieciństwa (mamusia nie przytulała zbyt często, nieobecny tatuś?), każdy ma jakieś emocjonalne czarne dziury. Większość tego programu jest społeczną nadbudową i tym komunikatem da się już sterować przez racjonalne myślenie.
 13. Zakaz handlu w niedzielę

  O godz 12 w mojej dzielnicy nędzy i zuła w żadnej piekarni nie było już nawet okruchów chleba
×