Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mnemonic

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  967
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

988 Świetna

2 Followers

About Mnemonic

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 07/13/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  motoryzacja, literatura, filozofia, linux, free OS

Recent Profile Visitors

2146 profile views
 1. Beka z typów jest taka, że gdyby nie ta "afera" to nawet bym nie wiedział że Kazik popełnił singla. Kładkę dla pieszych na Gdańskiej Zaspie jakiś kolo (albo kilku?) wykorzystuje jako nośnik dla swoich przesłań i raz na jakiś czas prezentuje tam swoje hasła. Od dziś wisi takie: https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25955141,trojka-transparent-twoj-bol-jest-wiekszy-niz-moj-zawisnal.html Ciekaw jestem jak długo powisi. Ten o tęsknocie za człowiekiem wisi od pierwszych dni pandemii. Plakat Hołowni znikł ok 14:00.
 2. True. Interesujący aspekt. Pobiegli do drukarek przed czy po telefonie? Jak mocno dymiły styki? Co będzie gdy za tydzień Kazik znów będzie na topie? Zastrzelą tylko dyrektora, czy zaczną wywlekać w środku nocy głosujących? Czy to już ten moment, w którym żony powinny donosić na mężów? Aż normalnie zagłosuję za tydzień
 3. Niedźwiedzki, Mann, Gacek, Kydryński to ikony. Marki budowane przez dekady. Zastąpienie ich będzie trwało. Ale nie to jest istotne. Pan Gil prowadził niszowe audycje, często w kiepskim czasie antenowym po północy. Został zawieszony ponieważ nie zgodził się podpisać lojalki, która mijała się z rzeczywistością. Takie rzeczy, w tym kraju już miały miejsce.
 4. Wybaczcie źródło, ale używam go dlatego że wp opisała sprawę zwięźle i treściwie. https://gwiazdy.wp.pl/marek-niedzwiecki-odszedl-z-trojki-informacje-podal-zbigniew-preisner-6511257464748161a Mnie osobiście dużo bardziej uderzyła sytuacja p. Gila, zawsze żywiłem do niego głęboki szacunek jako do radiowca-zawodowca i gościa z szeroką perspektywą muzyczną. W sytuacji w jakiej został postawiony wzbudził mój szacunek jako człowiek. A już myślałem, że nic nie jest mnie w stanie zadziwić. A tu proszę bardzo: jak dyspozycyjne okazało się być kierownictwo PR3.
 5. Zdjęcia? Kupujemy oczami, nie zapominaj.
 6. Dwóch gości nagrywa film o tym jak bardzo koncerny motoryzacyjne robią nas w bambuko. Po czym idą do salonu jeden kupie X4 i Z4, a drugi coś białego (nie pamiętam co). Nie śledzę tego kanału uważnie, ale nigdy nie zauważyłem żeby ci panowie pokazali co naprawdę użytkują jako daily car.
 7. Dwaj panowie na filmiku = 3 nowe BMW Niewiele rzeczy wkurwia mnie bardziej od hipokryzji
 8. Tu bym się nie rozpędzał. Akurat ML znany jest bardzo słabych praktyk serwisowych, takich jak: - dostarczanie do serwisu swojego oleju (w roku 2011 było 29PLN netto za 5L!!!) - kierowanie pojazdów po gwarancji poza ASO - stosowanie zamienników gdzie tylko się da - wymuszanie na warsztacie druciarskich metod naprawy A z oponami??? Panieeeeee, tu dopiero mają "rozbudowany system kontroli i relokacji ogumienia". Wyrzucałem na złom lepsze opony od tych, na których kazali userowi dalej jechać
 9. Skąd wiesz, że to border? Sama Ci powiedziała? Ktoś kompetentny postawił diagnozę? Ludzie z zaburzeniami wolą dać się zabić niż przyznać, że są zaburzeni. Wg nich to reszta świata jest pojebana. Jeśli laska na początku znajomości sprzedaje takiego njusa, to raczej lubi odpierdalać maniany ale tak raczej bez konsekwencji. Tak czy owak, zawsze Nowak.
 10. Proszę bardzo: - Bla, bla, bla.
 11. Hmmm..... Na forum nie ma działu <<Jebane Absurdy>> , ale biorąc pod uwagę cały kontekst, to Ściana Hańby byłaby najodpowiedniejsza Po namyśle: Podmiot liryczny kwalifikowałby posta do: Zaburzenia emocjonalne, psychiczne Pań i Panów
 12. A moja teoria jest taka, że ofiara zrobi w swoim życiu wszystko żeby odnaleźć swojego kata. A należę to tego gatunku ludzi, który dziwi się ofiarom przemocy domowej, że przez dziesięć lat nie zgłosiły tego stanu na Policję. Teraz po prostu dziwię po cichu.
 13. Obecnie jeszcze bardziej rozległym tematem są rozmaite sex kamerki. Prawie dwie dekady temu, mój nieodżałowanej pamięci przyjaciel pracował nad budową portalu na kształt CB. Ograniczyły go wtedy dwie rzeczy: - szybkość ówczesnych łącz - olbrzymi niedobór atrakcyjnych pań chętnych do takiego "modelingu". Dziś: na samym tylko CB o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku jest przynajmniej 3000 czynnych kanałów. Impresiv.
 14. Za chwilę 50 Weekend powinien trwać 3 dni. Nie pracuję w soboty i niedziele, ale to i tak za mało na regenerację. W dalsze podróże lubię jeździć nocą, ale teraz zarwana noc, to dwa dni w plecy Ogólna sprawność psychomotoryczna jest ok, co dwa lata przechodzę dość rozległe badania okresowe, w tym psychotesty - w pracy obcuję codziennie z bydlakami po 600 KM, a z kiepskim refleksem to se można pojeździć drezyną. Najbardziej siadają mi kolana, regularne ćwiczenia pomagają, ale bywają kiepskie i bolesne dni. Intelektualnie wciąż bardzo ok - aktualnie uczę się portugalskiego w ramach gimnastyki umysłu. A i nowa zaleta białej brody: nikt nie wygania mnie z piekarni o 11
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.