Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mnemonic

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  900
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

887 Świetna

1 Follower

About Mnemonic

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 07/13/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  motoryzacja, literatura, filozofia, linux, free OS

Recent Profile Visitors

1759 profile views
 1. Trzymaj się Śledziu Tylko może w nagrodę za niepalenie nie wyrywaj więcej zębów
 2. W sensie, że łomotałeś jej męża? Sprawa z góry wygrana. Wystarczy ściągnąć do sądu aktywistów lgbt i narobić szumu, że heterycy utrudniają mu wyjście z szafy Najlepszy prawnik jej z tego nie wyciągnie. To nie jest kwestia zawierania sojuszy. Znów prosty przekaz. Jak mawiała moja babcia: - Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie. Tak na moje oko, ten ktoś już wcześniej coś sobie poniszczył. Zadbaj o to żebyś Ty nie zniszczył swojego. Jeśli masz ponieść konsekwencje błędów, to własnych.
 3. Byłeś nieświadomy, że masz romans? Czy nie byłeś świadomy, że pukasz mężatkę? Nie ma złych decyzji. Są tylko mniej lub bardziej strawialne konsekwencje. Na Twoim miejscu powiedziałbym prawdę. Nawarzyłeś piwa... Prosty przekaz.
 4. Rozwiązania typu Traficar. Gdy wracam skądś w stanie wskazującym wołam dryndę.
 5. O modelu M65. Swoją starą, poczciwą, żylastą zalałem zużytym olejem , no dramat, nie do odratowania. Raz łażąc po Gdyni wpadła mi w łapy ta: https://www.militaria.pl/brandit/kurtka_brandit_m65_classic_black_3108-2_p53531.xml?cat=269 Czeski Brandit, jest tak dobrze wykonany, że jak w niej idę nigdy nie przepuszczę okazji żeby spojrzeć na siebie w lustrze Może to kwestia koloru, bo Brandita wziąłem w czerni.
 6. Oświadcz, że Twój standard życia nie może ulec pogorszeniu.
 7. Lubię jeść, czasem nawet z przyjemnością gotuję. Z zasady nie oglądam kanałów o gotowaniu, ale gość ujął mnie swoją charyzmą. Widać, że kamera nie jest dla niego "środowiskiem naturalnym", natomiast praca z produktami i narzędziami to już całkiem inna bajka @Rnext z dedykacją dla smakosza.
 8. "Dziewczyny som dla lameruf, co nie umiom ściongnoć pornola z neta" - Pietrek, syn somsiada W mojej ocenie sex kamerki to wyjątkowo dogodna dla Pań forma kurestwa. Porażająca jest skala tego zjawiska, 15 lat temu mój nieodżałowanej pamięci wspólnik nie mógł namówić nawet kilku pań na takie harce, teraz są tysiące na jednym tylko portalu. Prawdziwy sos koszą właściciele portali. Nie jestem pewien czy się śmiać, czy płakać
 9. Garniak, bez dwóch zdań.
 10. Ciekaw ile pań po obejrzeniu tego filmiku wybierze zawód influencerki a ile lakierniczki? Na dobrą sprawę jakieś blacharki sam znam, ale one chyba podchodzą do motoryzacji od innej strony
 11. Opisywał to już Arystoteles. Siedząc na plaży gdy statki wracały do portu zauważył, że najpierw widoczne są ich maszty i żagle, jakby wypływały "z za wzniesienia".
 12. Ja jestem herbaciany i kawy jako takiej nie piję. Ale uwielbiam jej zapach, szczególnie takiej świeżo mielonej. Bardzo lubię wszelakie słodziuchy kawowe, szczególnie lody, czekoladki. No i ulubiony drink... Black Russian. Jedno jest pewne, bez kawy ten świat byłby gorszy. Na zdrowie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.