Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mnemonic

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  914
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

913 Świetna

1 Follower

About Mnemonic

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 07/13/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  motoryzacja, literatura, filozofia, linux, free OS

Recent Profile Visitors

1838 profile views
 1. Wersja Pro: moim ludziom do pracy kupuję DeWalt 20V. Za 599 netto kupuję walizkowy zestaw z 2 bateriami, ładowarką i chyba kilkoma bitami. Wykorzystywane bardzo intensywnie, chłopaki chwalą je za "power". Wersja Home: mój piwniczny warsztat wyposażyłem niemal w całości w elektronarzędzia Parkside. Tak, te z Lidla. Wkrętarki mam dwie, o różnych mocach i wielkości. Wykorzystywane jak to w warunkach domowych, od sporadycznie do rzadko, ale w zupełności spełniają swoje zadania.
 2. Mam przyjaciela, proboszcza w wsi na 1000 dusz. Zwykł był mawiać: - Żonaty mężczyzna może mieć jedną z dwóch rzeczy: albo rację, albo święty spokój.
 3. Czy może jednak chodzi o doświadczenie, okupione boleśnie zdobytą wiedzą. Ta z kolei przekłada się na obniżoną podatność na manipulacje.
 4. Zapamiętajcie sobie kursanty raz na jutro! Nie ma czegoś takiego jak darmowy obiad!!! Na całym kozim świecie mam tylko jednego człowieka, którego czasem obarczam swoją obecnością, że się tak wyrażę "noclegową". Ale on z uwagi na specyfikę swojej pracy jest całkiem happy gdy raz w roku go nawiedzę i ma z kim pogadać, o rzeczach o których normalnie nie gada. W dodatku znamy się od czasów gdy bursztyn był żywicą. W każdym innym przypadku wybieram wynajęte noclegi i całkowitą niezależność. Jak nie na nią nie stać siedzę we własnym grajdole. Pozytywnym aspektem tej Twojej wycieczki było to, że zdaliście egzamin jako para.
 5. Gdzieś tam pod stołem smętnie leży sobie pytanie: - Czy Ty nadajesz się na żonę?
 6. Wyskoczył mi ostatnio na głównej: https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-redmi-7-eclipse-black-lte-dual-sim-pl-CID99-IDAKudi.html#477d2c469d 439.99 PLN fabrycznie nowy.
 7. Czajnik to klon Baby -więc ok. Dostępność grzałek, tubek i baz ogromna. Zasilanie na 2 ogniwa - dość duże i ciężkie. Ze sporym zapasem mocy. Grzałki typu BB są prądożerne - ja sam jadę na kontroli temperatury, na jakieś 3/4 mocy i jedno ogniwo mi nie wystarcza. Kończy się zazwyczaj ok 16-tej. Generalnie zacny zestaw. Dokup do niego ładowarkę: https://e-dym.pl/ladowarki/3619-4294-golisi-needle-2-compact-mini-charger.html#/233-kolor-black
 8. W linku podałem Ci sklep. Rozejrzyj się czy mają filię w Twojej okolicy. Jak nie, to chińczyk. Sam ostatnio kupowałem zasilanie i czajnik od submarki Vaptio, Viva Kita się to nazywa, wyszło mnie jakieś 111 PLN i 3 tygodnie oczekiwania.
 9. Grzałki są kompatybilne z serią Beast od Smoka. Idealnie pasują od Baby Beast. Ergo są również bazy RBA. Jak Cię czas nie goni poszukaj na znanym chińskim odpowiedniku znanego portalu aukcyjnego.
 10. Jeśli już vapujesz: http://vapeclubpoland.pl/produkty/joyetech-evic-primo-mini-kit/ Jeśli jeszcze nie, wybierz króla gimgazy: http://vapeclubpoland.pl/produkty/eleaf-ijust-nexgen/
 11. Dobry wybór. Popatrz jeszcze na KIA Venga lub jej brat hyundai ix20. W mieście bardziej "poręczny". Za wyrobami koncernu Hyundai-KIA przemawiają niskie koszty eksploatacji, znakomite ratio jakość:cena.
 12. Nie pchaj się w takie historie. To nie Twój rozwód, nie Twój cyrk. Będziesz tam tylko mielonką To nie brzmi jak powód dla którego warto nadstawiać za kogoś karku. Zastanów się nad tym co sam mówisz. To nie jest przypadek, więc przeanalizuj co się stało, żeby takie historie nie były regułą. Pamiętaj, że nieważne dokąd uciekniesz, zawsze zabierzesz tam siebie samego.
 13. Trzymaj się Śledziu Tylko może w nagrodę za niepalenie nie wyrywaj więcej zębów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.