Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Karakalla

Użytkownik
 • Zawartość

  79
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

46 Świetna

O Karakalla

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Polski obóz koncentracyjny, czyli nadal 1500 PLN "na łapę"

  Dzięki czemu idąc do dentysty nie muszę bulić 23% więcej za usługę (tak jak w przypadku 95% pozostałych branż)......
 2. Skąd ten Katolicyzm...?

  Znakomitą odtrutką jest książka "Antychryst" Nietzschego. Świetnie przedstawia czym było chrześcijaństwo i dlaczego stało się mentalnym ściekiem
 3. Zginął Antyterrorysta [i]

  Z całą pewnością mieli cynk że tam będzie ten napad. Wysadzenie bankomatu w powietrze, zebranie szmalu do auta i odjazd to góra 20 minut roboty. Chyba nie chcesz mi powiedzieć że naoczny świadek zadzwonił na policję, dyżurny zdecydował że potrzebni są AT i ich wezwał, AT się zebrała (zapewne z Wroc bo napad był na jakiejś wiosce) i dotarła tam w te 20 minut ? To są tacy specjaliści którzy nie potrafią sobie poradzić bez strat z amatorami uzbrojonymi w AK kupionym zapewne jeszcze w czasach jak u nas siedziało ruskie żołdactwo. Typowa amatorka z ich strony, tak samo jak w Magdalence. Prawda jest taka że 99.99% ich interwencji to zatrzymywanie "groźnego dilera narkotyków" (czyli szczeniaka handlującego trawą w dyskotece) lub groźnego szefa mafii paliwowej" (Janusz handlujący paliwem bez VAT) a jedyne co potrafią to wbić się nie pod ten adres: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/katowice-antyterrorysci-pomylili-pietra-i-pobili-niewinnego,3989890,artgal,t,id,tm.html Takich przypadków było już kilka - w innym facetowi złamali kręgosłup, oczywiście też zostali uniewinnieni. Facet został inwalidą. Sami fachowcy i elita tam pracuje, gratuluję.
 4. Zginął Antyterrorysta [i]

  W 2010 zginęło 6 policjantów na służbie. Ilu zginęło kierowców ciężarówek / dostawczaków ? 3 tygodniowo ? Z całą pewnością statystycznie więcej. Każdy z nich narażał życie byś mógł rano iść zrobić zakupy, odebrać paczkę, zatankować paliwo, etc.. Oni muszą pracować do 65 roku życia, narażając je nieustannie na drogach, srają w krzakach, śpią tygodniami w kabinie, jedno oko śpi a drugie pilnuje ładunku. Ich dzieci nie mają emeryturek po tatusiu. Ktoś się nad ich losem rozczula ? Ktoś się zrzuca na tragicznie zmarłych ? Niedawno w Łodzi zawalił się dźwig budowlany. Zginął dźwigowy. I co ? Też się narażał, każdego dnia mógł spaść wchodząc po drabince do kabiny. Robił to wszystko ze szlachetności ? Żeby ktoś mógł mieszkać w nowym mieszkaniu ? Nie. Robił to za określoną stawkę podejmując pewne ryzyko. Tak samo jak antyterrorysta, tyle że oni pracują na warunkach relatywnie preferencyjnych. W innych latach zginęło ich 3-5, niektórzy w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z bronią, wypadków samochodowych (część z ich własnej winy) - dane z policja.pl Tak więc Panowie, gadka o niebezpieczeństwach służby to jakiś żart.
 5. Zginął Antyterrorysta [i]

  Właśnie o to mi chodzi. Jak dla mnie to pracują tam ludzie zupełnie bez zasad i moralności. To są zwykłe narzędzia w rękach innych które zrobią dokładnie to czego od nich żąda ich właściciel (podałem przykład: marsz 11 listopada). Właśnie z tego powodu nie będę się rozczulał że tej czy innej władzy jeden trybik w machinie się popsuł. Niech się zrzucają na ich rodziny 35 letni emeryci, zresztą nie wiem po co skoro oni dostaną z tego powodu państwowe emeryturki na które składa się społeczeństwo a o których reszta może tylko pomarzyć. Co dostanie dziecko kierowcy który zginął podczas wypadku gdy bohatersko wiózł bułki do sklepu ? Co dostaną dzieci szarego człowieka który zszedł na zawał bo całe życie bał się utraty swej nędznej pracy ? Co dostaną dzieci murarza który spadł z rusztowania i skręcił kark ? Co dostaną dzieci managera który dostał cukrzycy, choroby wieńcowej itp ? Zmierzam do tego że Wasza reakcja jest w tej sprawie całkowicie emocjonalna, kobieca. Ot co.
 6. Zginął Antyterrorysta [i]

  Jeżeli jeszcze raz zostanę przez Ciebie obrażony to zmusisz mnie tym do postąpienia zgodnie z Twoimi regułami gry: poinformuję odpowiednie służby które będą broniły mojego dobrego imienia
 7. Zginął Antyterrorysta [i]

  Jestem spokojny i nie pluję jadem. Napisałem tylko że czuję to co czuję. Chyba mam do tego prawo ? Dalej napisałem co sądzę o policji w naszym kochanym post kolonialnym bantustanie. Następnie wyraziłem opinię która w mojej ocenie jest zgodna z prawdą: wielu ludzi ginie w pracy i nikt się nad nimi nie rozczula. Ubiegam Wasze wybiegi: owszem, macie prawo pomóc tym rodzinom, myśleć co chcecie i odczuwać to po swojemu. Nie naskakujcie tylko na mnie jak stado bab ze straganu. Jako prawy obywatel powinieneś to opowiedzieć odpowiednim służbom. Dodatkowo, ukrywanie takich wiadomości w tajemnicy pewnie da się podciągnąć pod jakiś paragraf...
 8. Zginął Antyterrorysta [i]

  Jest abstrakcyjny, owszem. Myślisz że oni by się nad tym zastanawiali ? Mieliby jakiekolwiek wątpliwości ? Te psy słyżyły ubecji, sbecji, komuchom, zdrajcom z lewa i z prawa. Nigdy nie mieli żadnych wątpliwości.
 9. Zginął Antyterrorysta [i]

  Odlotowy kolego, nigdy nie wysyłałem nic na Kijowskiego, Nowoczesną, PIS, KOD, PO, SLD, Razem, KPZPR, PZPR ani żadne inne lewactwo. Nigdy też tego nie zrobię.
 10. Zginął Antyterrorysta [i]

  To oznacza że jesteś emocjonalnie zaangażowany w sprawę, odbiera Ci to zdrowy osąd. Ten ustrój też zmierza (mówię o tym co się dzieje na zachodzie a nie o tym co robi PIS) w kierunku totalitaryzmu i możesz być pewien że panowie w mundurach będą wierni i zrobią wszystko to czego będą chcieli ich treserzy. Zdaje się że to nie bandyci a władza i policja zabrania mi posiadania broni obrony własnej. Z chęcią im to powiem, nie ma sprawy.
 11. Zginął Antyterrorysta [i]

  Dokładnie tak samo jak wielu innych którzy zginęli na swoim stanowisku pracy nad którymi się już nie rozczulasz.
 12. Zginął Antyterrorysta [i]

  Z jakiegoś względu większą sympatię czuję do tego bandziora. Dla mnie policja to symbol opresji państwa wobec człowieka. Wolałbym żyć w świecie bez policji gdzie muszę samodzielnie radzić sobie z bandą zbirów próbujących odebrać mi mienie. Taki świat budowałby naturalne więzi rodzinne, plemienne etc. Płacz nad gliną mnie śmieszy. Ilu ludzi schodzi po cichu a ich rodziny muszą sobie jakoś radzić bez ściepy narodowej.
 13. Jak udowodnić pracę na czarno

  Spytaj się czy w tym czasie ona pracowała. Musi odpowiedzieć że nie. Następnym pytaniem jest: z czego zatem przez ten czas żyliśmy ?
 14. Cenzura na Facebooku - "niedozwolone" słowa

  Gdy usunąłem FB cierpiałem przez kilka tygodni. Teraz czuję się odrobinę bardziej wolny. Polecam usunięcie konta.
 15. POLIAMORYSTKI

  Ta kobieta jest wolontariuszką w organizacji "Ponton" i zajmuje się edukacją seksualną
×