Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni są potrzebni dziś bardziej niż kiedykolwiek?


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem kiedyś ten film. Ta kobieta pod koniec mówi "brońcie kobiet". Chodziło jej o tą seksualność kobiet w reklamach itp. Jednocześnie ona nie ma świadomości, że gdyby te kobiety przestały użyczać swoich ciał do reklamowania różnych rzeczy to straciłby pracę. Kobiety przywołują męskość tylko wtedy kiedy jest im potrzebna i jej wypowiedź jest tego dowodem. 

Jej chodzi o przywołanie takiego konserwatywnego białorycerstwa. 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
20 godzin temu, Qaikwow napisał:

Kobiety szybciej dojrzewają w tych czasach, a mężczyźni nie mogą ich dogonić. 

A nie było tak zawsze, że starszy facet brał młodą laskę? A młody ziomek dopiero jak się ustawił odpowiednio? Patrząc aktualnie na różnice wieku, to bym powiedział, że właśnie się to zaciera i ludzie hajtają się mniej więcej w tym samym wieku, co jest chore właśnie, bo koleś zamiast się skupić na zarabianiu hajsu i nauce, to zapierdala na dwa etaty w chujowe robocie żeby wykarmić dzieciaki i utrzymać dom. 

 

A tak masz 40 lat, bierzesz młodą dupę i jesteś panem sytuacji. 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niektórzy twierdzą, że zdrowiej jest jak jest różnica wieku między partnerami.  Np. 30 latek z 23 latką.  Do tego jak facet swoje widział, przeżył trochę w życiu dostał po dupie, nie da sobie na głowę wejść. 

 

Ja na razie skupiam się na tym by właśnie do 30 zrobić sobie dobrą sytuację pod względem pracy, finansów itp. Potem może pozwolę sobie na dłuższy związek itd. Chcę mieć na tyle dobrą sytuację, że nie będę musiał sobie żył wypruwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.