Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nefi

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

424 Świetna

About nefi

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1638 profile views
 1. @Tornado Dokument odbioru instalacji z podpisem szanownego elektryka został im dostarczony z resztą dokumentów A dom jest zamieszkany, mieszkam i jestem zarejestrowany pod adresem domu, w którym aktualnie jest taryfa c11, którą chce zmienić na G.
 2. Cześć Bracia, Mam do Was pytanko, A mianowicie, mam problem z PGE, zmiana taryfy z C11 na G, złożyłem co trzeba było do zmiany taryfy min: potwierdzenie założenia instalacji przez elektryka itp, czekałem długo na odpowiedź i dziś dostałem wiadomość pocztą że muszę jeszcze im przedstawić dokumenty potwierdzające wybudowanie i przekazanie do użytku budynku mieszkalnego. Przechodzę teraz do pytania, czy da się bez tych dokumentów zmienić taryfę? jeżeli tak, to co mam zrobić? A może zgłosić to do UOKiK?
 3. Subiektywnie stwierdzam, że buty są mało estetyczne, nie nałożyłbym czegoś takiego.
 4. Najlepiej trzymać pliki tego typu w chmurzę
 5. Dzień dobry Panie Marku, wspominał Pan niedawno o Georgij Gurdżijew'e, czy można prosić o audycje o tym Panu, jest to ciekawa osoba, a na polskim youtube jest o nim bardzo mało. Z góry dziękuje i wiem że ma Pan teraz trudne chwilę z hejterami itp, życzę żeby wszystko się ułożyło i dziękuję za Pana pracę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.