Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nefi

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

445 Świetna

About nefi

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1784 profile views
 1. Dzień dobry, Mam zamiar kupić słuchawki wokółuszne/zamknięte które wygłuszają otoczenie, będą mi służyć do pracy jak i słuchania muzyki, oglądania filmów. Zależy mi na wygodzie, będę je używał około 8 godzin dziennie. Mój budżet: 200zł Mam aktualnie na oku ATH-M20x. Jeżeli ktoś ma te słuchawki, byłbym wdzięczny za opinie, jeżeli macie inne propozycję słuchawek również jestem otwarty. Z góry dziękuję Miłego dnia.
 2. Dobry wieczór Bracia, mam do Was pytanie, a mianowicie czy jest tu ktoś kto zna się na Astrologii wedyjskiej? Chciałbym się dowiedzieć czy jest to warte zachodu? Prawda czy fikcja? Zaciekawił mnie temat, ale nie wiem czy jest to warte zachodu. Aktualnie dla mnie temat jest co najmniej ekscytujący, ale może ktoś mnie ochłodzi i powie czy warto wkładać czas na ogarnięcie tego tematu.
 3. Filmik dla osób które chciałby odciąć się od wszelakich internetowych śmieci takich jak reklamy, śledzenie, porno itp Możesz również to potraktować jako ciekawostkę.
 4. @Tornado Dokument odbioru instalacji z podpisem szanownego elektryka został im dostarczony z resztą dokumentów A dom jest zamieszkany, mieszkam i jestem zarejestrowany pod adresem domu, w którym aktualnie jest taryfa c11, którą chce zmienić na G.
 5. Cześć Bracia, Mam do Was pytanko, A mianowicie, mam problem z PGE, zmiana taryfy z C11 na G, złożyłem co trzeba było do zmiany taryfy min: potwierdzenie założenia instalacji przez elektryka itp, czekałem długo na odpowiedź i dziś dostałem wiadomość pocztą że muszę jeszcze im przedstawić dokumenty potwierdzające wybudowanie i przekazanie do użytku budynku mieszkalnego. Przechodzę teraz do pytania, czy da się bez tych dokumentów zmienić taryfę? jeżeli tak, to co mam zrobić? A może zgłosić to do UOKiK?
 6. Subiektywnie stwierdzam, że buty są mało estetyczne, nie nałożyłbym czegoś takiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.