Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nefi

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

392 Świetna

About nefi

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1574 profile views
 1. Subiektywnie stwierdzam, że buty są mało estetyczne, nie nałożyłbym czegoś takiego.
 2. Najlepiej trzymać pliki tego typu w chmurzę
 3. Dzień dobry Panie Marku, wspominał Pan niedawno o Georgij Gurdżijew'e, czy można prosić o audycje o tym Panu, jest to ciekawa osoba, a na polskim youtube jest o nim bardzo mało. Z góry dziękuje i wiem że ma Pan teraz trudne chwilę z hejterami itp, życzę żeby wszystko się ułożyło i dziękuję za Pana pracę.
 4. Jeżdżę rowerem codziennie po 10km rano Ile mam czasu? Jak długo będę jeszcze żył? xD
 5. Awięc'a, Awieca = niemca Awięc, Awiec = niemiec Jak wymawia się to na głos, to się słyszy dziwne podobieństwo.
 6. Witam serdecznie, Pracuję około 10/12h przy komputerze w pozycji siedzącej już tak od wielu wielu lat. Na razie nic mi nie jest, nic mnie nie boli, ale słyszałem że praca w pozycji siedzącej przez taką dużą ilość godzin i lat, może doprowadzić do wielu przykrości i chorób. Mam do was pytanie, czy ktoś ma z was doświadczenie z pracą w pozycji stojącej przy komputerze? Jeżeli tak, to chciałbym żebyście się podzielili tym doświadczeniem. Aktualnie planuję dodać dodatkowy ala stolik do biurka i pracować w pozycji stojącej, do tego kupić krzesło barowe, by podpierać się i siadać gdy poczuję zmęczenie. Coś w stylu tego Pana na filmiku.
 7. Panie Marku co Pan o tym myśli? Były uczeń Sanyaji opowiada o swoim doświadczeniu z JSM. Dziękuję za wszystkie Pana audycję, świetna robota.
 8. Wypowiedź jednego z uczni Jasnej Strony mocy, który obcował z towarzystem Pana Sanjayai i który odszedł od tej ekipy.
 9. Witam Państwa bardzo serdecznie, Chciałbym się dowiedzieć w jakiej kolejności czytać książki Pana Carla Gustava Junga? Czy tutaj nie ma jednej drogi i można czytać bez większej chronologii? Bardzo zaciekawiła mnie ta persona, chciałbym ją dobrze poznać i to co prezentowała. Dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.