Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1039
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1364 Świetna

About slavex

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na naukach powinien być poruszany temat intercyzy. Chciałbym jako ksiądz rozpocząć temat i widzieć ile kobiet z danej grupy zajęciowej będzie chciała kontynuować związek / sprawy ślubne itd.
 2. Ten ksiądz by chciałby chyba być papieżem... Opodatkować tace, plus "dywidendy" dla wikariuszy. Pokłon i cześć można oddać w modlitwie. Ksiądz w Boga niech się nie bawi. Może co najwyżej głosić Ewangelię i odpuszczać grzechy. Nic więcej, a pieniądz to pieniądz, prawny środek płatniczy Rzeczpospolitej Polskiej więc winien być opodatkowany, tak samo jak ksiądz jest obywatelem Polski i ma przestrzegać prawa. Amen.
 3. @Patton tego nie wie nikt. Nawet jeśli miałoby się skończyć to nie spodziewam się jednak gwałtownego końca obecnego stanu rzeczy jak miało to miejsce w przypadku pęknięcia bańki nieruchomości.
 4. No bo jak to? Facet jest jak telefon, wyciągasz z pudełka i ma być dobry seks, praca, kasa, pozycja społeczna od razu na pstryknicięcie palcem. Prawniczek jesteś? A to spadaj frajerze.
 5. Mógł się nie dokładać do remontu, albo wspólnie posiadać działkę 50/50 i wspólnie spłacać kredyt i wspólnie ponosić koszty remontu. Intercyza może wyrządzić krzywdę jak się nie umie z tego korzystać. Ba jak ktoś jest głupi to i słomką do picia sobie krzywdę zrobi.
 6. "Jak poślubić milionera" zmieniłbym na "Jak poślubić milionera bez intercyzy".
 7. A ja nie mam konkretnych planów, wiele rzeczy udało mi się ogarnąć w ciągu kilku ostatnich lat nie planując i nie robiąc sobie niepotrzebnej presji.
 8. Hm... z jednej strony 90k nie jest złą opcją. Wszystko się rozwala o to ile późniejsza impreza będzie kosztować. A to już duży znak zapytania i w tej kwestii autorowi niewiele mogę pomóc.
 9. 90k to całkiem całkiem. Jak dla mnie brak okien nie dyskwalifikuje bo i tak nowe instalacje bym kładł (jak ukradli to dobrze, mniej zabawy). A jeżeli jest bardzo kiepsko że znalezieniem kupca to sądzę że pole do negocjacji jest. Pytanie jak duża działka jest i po ile kosztuje podobnej wielkości i lokalizacji sama pusta działka (uzbrojona i nieuzbrojona). Sporym plusem takiego domu są pociągniete media jak prąd, woda, gaz i dojazd. Te rzeczy to czasem kupę zaoszczędzonego czasu i użerania się z ludźmi.
 10. Instalacje i tak nowe, w zasadzie pełna generalka. Zakup dopiero bo bardzo wnikliwym przeanalizowaniu stanu technicznego i prawnego. Czasem okazja może okazać się studnią bez dna. Nie wiem jaka jest przewidywana kwota transakcji, ale na dzień dobry nastawiałbym się na to że po zakupie trzeba będzie wsadzić drugie tyle kasy, a nawet "trzecie".
 11. Dzięki stary, ciekawy pomysł na próbny związek z określonym czasem xd Jak nie będzie pasować to umowa ulega zakończeniu. Co do autora to korzystać i obserwować. Jak będą pierwsze zgrzyty to wtedy się można zastanawiać co dalej.
 12. Dopóki nie będzie twardego info, że rząd przegłosował i jest "klepnięte" to zostaje to w sferze marzeń.
 13. Dokładnie wystarczy sprawdzić jak wyglądają dzisiejsze pierścienie olejowe na tłoku, a te sprzed 20 lat. Te nowe niby ekologiczniejsze bo mniej pali - na papierze 7 w rzeczywistości np. 10. Pamiętam, że kiedyś w katalogu z lat 90 było info ze samochód w mieście pali 11. Palił 10-11 w zasadzie w dupie miał czy ciężka czy lekka noga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.