Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  993
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1294 Świetna

About slavex

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zastanawiam się czy dojdzie ktoś do władzy i zaora ten ZUS - ale to wiązałoby się z uwaleniem przywilejów dla niektórych grup... Wolność to odpowiedzialność - dbasz o siebie i bliskich, rozwijasz się, inwestujesz budujesz coś. Tego się boi wielu ludzi jak diabeł święconej wody. Socjalizm to lenistwo - niech państwo mi da, a ja się będę obijał.
 2. Zrobią ulgę na 1 nieruchomość, w której mieszka rodzina. A dowalą tym bogaczom/złodziejom co oprócz domu/mieszkania maja inne nieruchomości.
 3. Taka Warszawa, gdzie i tak są wysokie zarobki nie odczuje tego tak mocno. Paradoksalnie na prowincji pupadaja biznesy bezrobocie wzrośnie i do tego będzie szaleć inflacja... Najbardziej oberwie elektorat PiS. Spora część ludzi nie zdaje sobie sprawy jaki bat na szyję sobie ukręcili.
 4. Hm... a ja se chyba choppera po 40 sprawię. Pojechać gdzieś w fajne miejsce, piweczko, mięsko z grilla Niby jako faceci mamy bardziej przejebane, ale z wiekiem wahadło się przechyla...
 5. Z reguły kosiarki maja miskę olejową, więc wlewamy tylko benzynę. Wszystkie piły, kosy spalinowe w małymi silniczkami benzyna z olejem. Tam nie ma misek olejowych.
 6. Warszawa zawsze podbija statystyki, centrale, ministerstwa rządowe itp... Ja Warszawy pod statystyki nie uwzględniam.
 7. Jak kiedyś zobaczyłem reklamę bootcampa i na cenę to aż fioletowo mi się zrobiło. No i jeszcze te piękne marketingowe słówka, że po przejściu szkolenia, wydaniu kupy siana nagle w magiczny sposób firmy będą słać oferty pracy. Na pewno są tacy, którym pomógł bootcamp, nie mniej jednak lepiej sobie nie pompować balonika oczekiwań.
 8. Szczyt twojego SMV dopiero nadejdzie. Czytaj forum uzbrajaj się w wiedzę by cie kobita nie wyrolowała. Najlepsze przed tobą.
 9. Książeczka partyjna i stanowisko w radzie nadzorczej w spółce skarbu państwa. Dziękować nie musisz
 10. Szczerze to i tak "lekko" się zakończyła ta znajomość. W porównaniu do gościa, któremu kobita przez całe życie podbierała kasę i gość obudził się z ręką w nocniku. Bo na starość nic mu nie zostało.
 11. 50k to nie jest jakaś kosmiczna suma. Ludzie droższe auta kupują. Trochę zarobić, trochę odłożyć, trochę wspomóc się kredytem i temat do ogarnięcia.
 12. Nie chce mi się cytatów robić więc w telegraficznym skrócie. 1. Po skończeniu 2 stopnia to ja już pracowałem przeszło 2 lata. Większośc odbiera dyplom i słyszy dzwoniący budzik że czas się budzić opuścić ciepłe łóżko i wyjść na mroźny dzień i walczyć z przeciwnościami. Ja już budzik miałem dawno wywalony za okno, dopitą kawę i z petem w gębie na wyluzce wychodziłem. Oceny średnie miałem, kasę się zarabia, a nie studiuje dla stypendium. 2. Nie znam dobrze całej składni. Nie znałem ani jednego frameworka. Ba jestem kiepski z teorii. Dostałem kiedyś zlecenie rozbudowy aplikacji w frameworku, którego nie znałem. Przepytali mnie z teorii trochę niezbyt dobrze poszło. Stwierdzili że dadzą mi kompa, projekt, weź tu dobrób ficzer X oczywiście z użyciem narzędzi frameworku. No to dawaj analiza wymagań ficzera, internet, dokumentacja zrobiłem. Wzięli mnie. Niestety system nauczania nie uczy samodzielności i sprytu, myślenia. Uczy dopasowania się do tłumu i wykonywania utartych schematów, poleceń.
 13. Znam to prawo, tylko co nasi posłowie chcieli uzyskać tworząc wymóg napisania tego oświadczenia? Hm...? Wystarczyłby dowód postaci kolejnego 2 aktu notarialnego, że się kupiło kolejne mieszkanie. Zrobienie wymogu napisania głupiego oświadczenia jest czystym absurdem. A kto nie kupił kolejnego mieszkania no to wiadomo płaci, a nawet jakby chciał uniknąć podatku to pokaż Pan akt notarialny zakupu kolejnego mieszkania - dowód raczej nie do podrobienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.