Jump to content

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,280
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,800 Świetna

About slavex

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 200 zł... To jak kupić butelkę dobrego alkoholu i zaraz za progiem sklepu wylać... Kurwa... Kawa + ciasto max 30 zł na początek. Tak BTW świeży temat: Jedna delikwentka niedawno napisała co u mnie słychać. Po 4 latach od spotkania czaicie? Już tak wybredna była przerobiła ze X (wpisz dowolną liczbę) randek i już sama nie wie czego chce... Nie chciało mi się z nią gadać, ale z czystej ciekawości pociągnąłem temat. Studia przerwane... facet spierdolił, mały bobo rośnie, wróciła na swoją wieś, na węgiel na zimę trzeba wywalić ponad 10 k...,
 2. Ja ostatnio widziałem jedna laska dostała 620 like'ów stan na wczoraj, wcale bym się nie zdziwił gdyby doszło do 1000...
 3. Pytanie: co by było gdyby jakaś partia zaproponowała usunięcie 500+, usuwamy podatek dochodowy PIT, ujednolicamy składki ZUS, wywalamy uprzywilejowane grupy z wcześniejszą emeryturą. Coby się działo...
 4. Niektórzy bogaci mają te same problemy co biedni, tylko kwoty inne. Co do Halejcio za 2-3 miliony miałaby ładny domek z ogrodem i sądzę że wystarczyłoby jej. Rezydencja na 520 m2 to moim zdaniem dla kogoś z pierwszej 30 najbogatszych w Polsce.
 5. Kupuj działkę: - w tych pojebanych czasach będzie zyskiwać na wartości - nie musisz mieć licznika prądu, gazu, wody - nie musisz mieć kluczy - w razie wojny, działki nie da się rozwalić, najwyżej krater po bombie ci zostawią A auto? Nawet jak ci się za 2 lata rozleci, to zawsze coś kupisz.
 6. Budowlańców braknie, nie będą potrafili cegły podnieść...
 7. Powiem tak, frankowicze to mały pikuś... Druga sprawa, potwierdzam, na randkach często miałem rozmowy skierowane na to czy mam mieszkanie. Nie mam... nie mam kredytu, nie mam auta premium, nie mam ładnego konta na insta.
 8. Był piękny ślub piękna para, zaledwie kilka miesięcy temu, teraz niedawno poród i gruchnęła wieść że będzie rozwód... Ciśnie się na usta pytanie gdzie to wszystko zmierza... Zapraszam do dyskusji. Aż dziwne że takiego tematu nie było.
 9. Bo nie umieją przeliczać pieniędzy na czas... Jakie ja czasem słyszę rzeczy od ludzi którzy prowadzą biznes od 20-30 lat... Można się, za głowę złapać i spać jakim cudem to jeszcze funkcjonuje... Gdzie ja sam mocno się doszkalam przygotowuje od strony merytorycznej finansowej by kiedyś może założyć firmę, ale robić to na dobrym poziomie płacąc ludziom dobre pieniądze.
 10. Budowlanka to jest po prostu... a nie będę pisać...
 11. Pisze bo chce atencji, a nie realnej relacji. Odstaw ją niech ktoś inny jej daje atencję i pompuje ego.
 12. A czego się spodziewałeś... Już to chyba w tym albo innym temacie wspomniałem że fb randki wywalone do kosza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.