Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1005
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1307 Świetna

About slavex

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świat jest mniejszy niż nam się wydaje, a poczta pantoflowa bywa lepsza niż facebooki inne wynalazki.
 2. Odpowiem krótko zegar tyka... A te jej szukanie to czysty blef moim zdaniem. Jak jej się w pracy podobałeś to by stanęła na głowie by zwrócić twoją uwagę.
 3. Kiedyś latałem. Teraz 1 szansa, potem ew. 2 szansa (może faktycznie nie miała czasu), jeżeli zależy dziewczynie to na 2 raz przyjdzie odstawiona elegancko na czas. A jak przy 2 próbie kręci to numer telefonu delete. Z reguły z taką relacji się nie zbuduje. Raz miałem akcje, że po miesiącu dzwoni pani, a ja dzień dobry, z kim rozmawiam... Chciałbym widzieć jej minę jak usłyszała że nieznany numer mi się wyświetlił... Rozmowę szybko zakończyłem dając dyplomatycznie do zrozumienia że nie ma co u mnie szukać. Potem sobie na szczęście zostawiłem numer z nazwą atencjuszka-nie odbierać.
 4. Black friday w Polsce to śmieszny żart. Sądzę że za granicą będziesz miał w czym przebierać jeżeli chodzi o prpmocje.
 5. Paradoksalnie, często ci co mają milionowe majątki jeżdżą zwykłym normalnym autem. Chodzą normalnie ubrani. Nie mają potrzeby jeżdżenia Audi Q7 za pół melona.
 6. A nie prościej zgłoszenie darowizny pieniężnej? Podatek 0%. A potem jak będzie miała ci oddać to to zgłoszenie drugiej darowizny w drugą stronę.
 7. Kiedyś widziałem ogłoszenie na grafika komputerowego z 2500. Do jego obowiązków było też pojechać autem z drabiną i zakładać reklamy na billboardach... 2500... Warszawa...
 8. Opcja sprawdzenia kręgosłupa, może masz jakiś ucisk na nerwy powodujący ból konkretnej części ciała. Słyszałem taki przypadek u jednej osoby. Miała bóle brzucha, sporo badań i nic. W końcu przez przypadek usłyszała o tym że to może być kręgosłup i poszła do gościa który (nie wiem jak się fachowo nazywa) gościa który robił spacjalne masaże, ustawianie kręgosłupa itp. i ból minął.
 9. Śmierć każdego czeka, także tych którzy się wyśmiewają.
 10. Powinna zarabiać dużo, jeżeli ma wiedzę i dobrze wykonuje swoje zadania.
 11. Zastanawiam się czy dojdzie ktoś do władzy i zaora ten ZUS - ale to wiązałoby się z uwaleniem przywilejów dla niektórych grup... Wolność to odpowiedzialność - dbasz o siebie i bliskich, rozwijasz się, inwestujesz budujesz coś. Tego się boi wielu ludzi jak diabeł święconej wody. Socjalizm to lenistwo - niech państwo mi da, a ja się będę obijał.
 12. Zrobią ulgę na 1 nieruchomość, w której mieszka rodzina. A dowalą tym bogaczom/złodziejom co oprócz domu/mieszkania maja inne nieruchomości.
 13. Taka Warszawa, gdzie i tak są wysokie zarobki nie odczuje tego tak mocno. Paradoksalnie na prowincji pupadaja biznesy bezrobocie wzrośnie i do tego będzie szaleć inflacja... Najbardziej oberwie elektorat PiS. Spora część ludzi nie zdaje sobie sprawy jaki bat na szyję sobie ukręcili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.