Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  757
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

897 Świetna

O slavex

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. slavex

  Major kupił Opla Astrę.

  Za 1700... a potem płacz że wsadził jeszcze 10 000...
 2. slavex

  Panie na banknotach (!!!???)

  Margaret Thatcher. Inne? Ciężko mi znaleźć takie, które byłyby godne być na banknocie.
 3. Może mieć te 80%, dla reszty zostaje 20%. Bo nie sądzę by tej wąskiej grupie panów interesowało najsłabsze 20% pań. Idąc tym tropem 2-3% pań ma dostęp do tego 0,5% facetów, reszta musi brać ochłapy z 99,5% ogółu facetów. Matematyka bywa okrutna...
 4. Wahadło powoli wraca...
 5. Pomagam ale tym, co mają szacunek do innych i potrafią odwzajemnić prostym dziękuję. Jak ktoś chce pomocy pt. zrób, bo mi się należy, dej... to uzyskuje odwrotny efekt.
 6. Mnie specjalnie gotowanie nie jara, ale jak trzeba coś ogarnąć to proste dania zrobię. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby nie wyszło. A jak ona nie umie najprostszych rzeczy zrobić to bym pannie dawno podziękował. Trochę jak dziecko, które smartphona umie obsługiwać, ale buta związać to już nie. Co za czasy...
 7. slavex

  Operacja kryptonim "celibat".

  Ciekawy temat, połączony z praktyką. Będę pilnie czytał postępy i efekty Masz być jak Tracz, który z zimnym spojrzeniem rozdaje karty.
 8. Gospodarka 4.0 robotyzacja Nie ominie nawet najstarszego zawodu.
 9. Potwierdzam, na 90-95% przypadków można usłyszeć, że jest zajęta. Kiedyś po głowie kiełkowała myśl by wypożyczyć na jeden dzień np. Audi A7 i się przypadkiem pojawić u jednej z panien, która podobno w związku jest. Dla samego eksperymentu. Ostatecznie dałem sobie spokój z tymi myślami.
 10. Pytanie czy gdybyś nie popełnił tyle błędów to pewnie nie byłoby tego forum. Kiedyś się trochę zamawiałem że popełniłem jakieś błędy itp. ale kiedy oglądałem przemówienie Steva Jobsa do studentów o teorii łączenia punktów to zrozumiałem. Patrząc na nie oddzielnie traktuję jako porażki, ale patrząc na to z góry co w życiu przeszedłem co źle zrobiłem, co dobrze i gdzie jestem twierdzę, że naprawdę sporo zrobiłem. Sporo wytrzymałem. Sporo przede mną.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.