Jump to content

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,221
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,664 Świetna

About slavex

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja się dziwię, że aż tyle czasu nk jeszcze działało. Bo utrzymanie takiego portalu swoje kosztuje i ktoś tę kasę taki szmat czasu wykładał. Jedno jest pewne, nikt za tym tęsknić nie będzie.
 2. 50-70 tys przy dzisiejszych cenach nieruchomości to jest pryszcz. Jeżeli kupiec jest gotowy poczekać rok, to luz. Ja bym w to wchodził. Nie wiem jak banki na to patrzą ale może umowa przedwstępna sprzedaży podpisana przez kupca będzie dodatkowym mocnym kwitem dla banku by ci udzielił kredytu. Ja gdybym miał dobrą, stabilną pracę i w miarę dobrą zdolność kredytową. To biorę 200 k za stare mieszkanie. Kredyt na 170 k dorzucam 100 k i kupuję w nowym za 270 k. Zostaje luzem 100 k.
 3. FBW to nie przysięga wierności aż do śmierci... Nie wiem o co raban...
 4. Chłop podpisał umowę zwaną ślubem nie znając jej warunków. Księża na naukach przedmałżeńskich mogli by wykładać podstawowe informacje o przepisach itp. Między innymi to że ma się pół roku na ustalenie ojcostwa. Takim prostym zabiegiem mogli by ukrócić liczbę rozwodów. Jaki by był jazgot kobiet... Połowa z nich by już nie chciała kościelnego brać by facet się nie dowiedział w co się pakuje.
 5. Są filmiki na YT o dietach pudełkowych. Szału to to nie robi. Jest sporo lokalnych firemek garmażeryjnych, możesz sobie kupić na wagę np. pierogi, uszka i inne rzeczy typowo polskiej kuchni. Część z nich smakują naprawdę dobrze i uważam że od czasu do czasu jak nie ma możliwości i trzeba coś na szybko to warto. A te modne diety to bym odpuścił.
 6. Dane finansowe to sobie wyślę do znajomego, który będzie mi leasing auta załatwiał, a nie do panny której nie znam... Jeszcze się okaże że biurwa z urzędu skarbowego... 😂 W głowie się nie mieści.
 7. Spokojnie chłopie, pracuj nad wyglądem, rozwijaj firmę i pasje. Prime time dla kobiet właśnie trwa, koło 30 im się skończy. Twój się zacznie po 30. Też nie miałem sukcesów w twoim wieku na tym polu. Teraz z perspektywy czasu cieszę się że tak było. Znam facetów którzy już przed 30 są po pierwszym rozwodzie, jeden z alimentami... Ja ma razie żadnych większych obciążeń finansowych, ze sporą wiedzą o kobietach. Aha, pamiętaj ślub tylko z intercyzą, jak jesteś kasiasty to nie braknie takich co będą chciały cię wydoić.
 8. Złoto panie, złoto. Może w tym jest sposób. Jak rozwód to wyprowadzka od kobity. Wtedy musi się sama utrzymać, opłacić prawnika. Wtedy się otwierają oczy że kasa z nieba sama nie spada. A jak facet dalej mieszka z żoną to cała impreza dzieje się na jego koszt.
 9. Co zrobisz. Wiecie co by się działo gdyby cały internet padł?
 10. Dobrze jak działka sąsiaduje z działką należąca do gminy/miasta, posiadającą wszystkie media. Załatwienie pozwoleń od "somsiadów" na puszczenie wody, gazu, kanalizacji i innych instalacji po ich działkach to istny labirynt. Książkę by o tym napisał i niejedną wódkę przy rozmowach na ten temat obalił.
 11. Gdybym miał luźny mln na koncie... Ciekaw jestem kto taki tego miliona przepieprzył...
 12. 28 lat i rozwód? To ja po tej wiadomości bym się ewakuował...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.