Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  954
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1251 Świetna

About slavex

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy danych osobowych to ja bym mu kazał spi...ć na drzewo. Tyle w temacie.
 2. Chinole też mają parę asów w rękawie. Za jakiś czas trochę rury zmiękną.
 3. Oj zebyś się Pan czasem nie zdziwił... Dokładnie. Coś w tym jest...
 4. To niech po prawomocnym wyroku kościół takiego księdza wywala na ulicę, won i się więcej nie pokazuj. A nie że rączka rączkę myje. Czy to kurna takie trudne?
 5. Jednolity VAT, na dzień dobry skończy się kombinowanie zarówno od strony podatników jak i skarbówki. Przywileje emerytalne, do wywalenia. 500+ do wywalenia odpis na dziecko po 500zl dla rodzica. Czyli przy 3 dzieci małżeństwo ma 3000 miesięcznie kwoty wolnej od podatku. Zlikwidować lewe papiery od lekarza i siedzenie na rentach i innych różnych zapomogach. Urząd pracy do wywalenia. Bydynki sprzedać albo przeznaczyć na bardzo tani wynajem dla nowych firm na okres 1-3 lat. To byłaby realna pomoc państwa dla np. firm zakładanych przez studentów, którzy mają ciekawe pomysły. Co do bezrobotnych, jest masę organizacji, które robią szkolenia, itp. Portale internetowe, z ogłoszeniami pracy przy dzisiejszych możliwościach UP jest niepotrzebny. Uproszczenie podatków. Z poczynionych oszczędności zlikwidować składkę zdrowotną, NFZ finansuje najdroższe leczenie, a sporo takich zabiegów które kosztują do 1500 zł można by dać opcje że płacisz i wchodzisz bez kolejki. 15% z ceny zabiegu idzie na fundusz dla tych zabiegów, czyli ci co nie płacą i tak krócej czekają bo płacący prywatnie odblokowują dodatkowe limity. Wywalić religie że szkół itp. księża niech sobie sami płacą składki ZUS, biedni nie są. Jeszcze może parę pomysłów bym dopisał ale te powyższe to tak na początek.
 6. Film Sekielskiego zrobił robotę, Wałęsa już zmienił zdanie, a kiedyś bronił swojego kapelana. W kościele od dawna się działo źle. Internet, technologia, kamery, większa świadomość ludzi i szambo właśnie wybija z wielkim hukiem. Księża zaś ciągle powołują się na poddanie się procedurom i dezycjom Watykanu. Czyli dalej chcą omijać prokuraturę i sąd, jak korporacja która tylko zbywa powołując się na swoje jakieś tam wewnętrzne procedury.
 7. Po pierwsze nie podane jaki gość ma zawód. Po drugie nie podane jakie mają auto rocznik, silnik itp. Bo może się okazać że gościu głupi nie jest dba o auto wie co z nim jest i pojeździ nim jeszcze sporo lat, niż kupić nowszą padakę. Kobieta ma problem w razie rozwodu to ona płaci 😎 Wcale bym się nie zdziwił jakby po 2-3 latach kiedy facet dobrze zarabia po wyesksploatowaniu chłopa (kup to, kup to, nabierz kredytów), kopnęła w dupę.
 8. Ja jestem za 500+, ale warunek jeden. Jedna osoba musi pracować na umowę o pracę: - reperujemy ZUS, mniej do niego dokładamy, więc reszta kasy idzie do obywateli w postaci 500+ - dodatkowa kasa na NFZ - panie januszbiznesu, nie ma umowy to dziękuję jutro mnie nie będzie - bezrobotny z UP, panie ja nie chce pieczątki, chce pracować
 9. A pisnęliby coś o intercyzie to nagle by się marsz kobiet zorganizował 😂
 10. No i zrobić focie na instagram by się pochwalić hajlajfem 😂 @Bonzo:Kiedyś konkurencja była niewielka. Bo na wsi tylko jeden miał "holcwagena". Bo kiedyś na wsi to był Pan Tracz, Janusz Tracz 😎
 11. @Tramal dokładnie, ale nic z tym nie zrobimy. Koncerny na takich ludziach zabijają kokosy. Płacą im za to by pompować ego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.