Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  923
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1176 Świetna

About slavex

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobrze że nie wróciłeś do niej. Widać że szukała ciągle czegoś więcej i jak nie teraz to kilka lat po ślubie mogłaby wywalić podobny numer, który kosztowałby znacznie więcej. Masz 34 lata łeb na karku, grosz jakiś zarobisz mniejszy, większy ale swój, zadbaj o siebie, zdrowie, pieniądz mądrze wydawaj/inwestuj. A z kobietami ostrożnie.
 2. Poczekajmy aż dzieci skończą 18 lat, może się okazać że wystawią matce czerwoną kartkę.
 3. Nie widzę powodu by po gwarancji się miał nagle sypać. Silnik bez turbo, GPF nie ma, może jakieś drobne pierdoły, ale nic co by wymagało wyłożenia kilka tysięcy na naprawę.
 4. @Byłybiałyrycerz ile ta Kia Sportage ma nalatane? Jaki silnik? Z lepszą jakością aut premium to bym tak polemizował. Różnie z tym bywa. Czase różnica jakości nie jest duża, a patrząc na ceny to nie warta dopłaty.
 5. Owszem może i Audi fajnie wygląda, ale otwierasz maske 1.5 tsi, podchodzisz do Skody 1.5 tsi, podchodzisz do Seata, też 1.5 tsi. Jak dla mnie przepłacać nie ma sensu. A że stare rozlatujące się audi ma lepsze branie niż nowsze np. Toyota? Nie mój problem.
 6. Podpisuje się pod tym rękoma i nogami. Zawsze testament można zostawić na różne okoliczności. To samo biznesy jeśli już to lepiej samemu, podejmujesz sam decyzje bierzesz to na klate i idziesz dalej. A ze wspólnikiem/współwłaścicielem to będziesz się szamotał jak zwierzę, które próbuje sobie oderwać nogę by uwolnić się od zaciśniętej pułapki.
 7. Dokładnie, jak byłem młodszy to też różnych osądów się bałem. Raz stwierdziłem że co mi mogą zrobić? Ponarzekaja i za jakiś czas rozejdzie się po kościach. Tak było. Potwierdzam. Od tej pory jak czuje presję że coś mam zrobić a nie chce, to odmawiam. Nastawiam się na 2-6 miesiący suszenia głowy a potem spokój. Z reguły po 3-4 miesiącach jadaczki bolą i temat umiera.
 8. Gdzie to wszystko zmierza. Ja od małego miałem kieszonkowe. Jak chciałem zrobić jakiś większy wydatek np. rower to odkładanie kasy(czyli całego kieszonkowego wydać nie mogłem) + rodzice coś mi dorzucili, ale zawsze musiał być wkład własny. Potem się dorabiało na wakacjach, studia nauka, praca. Dzisiaj człowiek szanuje pracę, pieniądz i kupione rzeczy. To co tu czytam to aż bym chciał lać pasem i porządny opierdol zrobić za brak szacunku do rodziców, pracy, pieniądza.
 9. Bo nie stać ich na rozwód 😎
 10. Moje terytorium, za moje pieniądze, za moj wysiłek włożony podczas remontów i będzie po MOJEMU! Czytając to, to włosy na ciele się jeżą...
 11. Dobrze że jestem facetem. Piweczko, grill, zaprosić znajomych i sobie pośmiać się, pogadać - a nie szukać na siłę problemów tam gdzie ich nie ma. Zdrówka dla was Bracia, piweczko dzisiaj za was wypiję A póki co to patrzeć jak rewolucja zjada własne dzieci.
 12. Ona, która zdradziła chce rozdawać karty i dawać drugą szansę... A tobie chłopie zdrówka, wygrałeś los szczęścia. Piękne zwarcie styków zrobiłeś Moje uszanowanko 😎
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.