Skocz do zawartości

Kiedy kobieta staje się łatwą?


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że mówimy o tych kobietach co "nie pykło" (kurestwa rozważać nie zamierzam). Jeżeli uważasz, że skoro dobrały sobie gamoni, to przez ten fakt się "nie szanują" , wg mnie żyjesz w jakimś krzywo moralnym martksie. I omija Cię 90% zajebistych kobiet, z którymi można spędzić zajebiste chwile. Powiem więcej. To smutne, że do tej pory tego nie odkryłeś :) Ogólnie to zauważalna jest tendencja, że faceci z małym doświadczeniem, jak ognia unikają doświadczonych partnerek..... żeby nie być porównywanym. A kobiety zupełnie odwrotnie. Używany i "sprawdzony" facet to skarb na wagę złota wg. wagi ciała :)

 

PS. Cholera, straciłem na wartości. Schudłem ostatnio :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

 Ogólnie to zauważalna jest tendencja, że faceci z małym doświadczeniem, jak ognia unikają doświadczonych partnerek..... żeby nie być porównywanym. A kobiety zupełnie odwrotnie. Używany i "sprawdzony" facet to skarb na wagę złota wg. wagi ciała :)

 

to jest fakt  :) doświadczony facet jest cenniejszy niż złoto, a zatrzymać takiego na dłużej - to dopiero jest wyzwanie  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi nic udowadniać. Miss Gwiazdy omijam szerokim łukiem, bo w 98% to drewniaki, które leżą i pachną i nic już nie muszą.... Ale każdemu wg gustu. To co chciałem przekazać, to abyś popatrzył z dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans dystansem kurestwo kurestwem.niestety wiekszość lalek tylko wyglada węc juz dawno mi przeszła fascynacja opakowaniem, to po prostu standard.Jest lala pierdoli mi bzdury ze jaka to ona nie jest porządna a dzień póżniej ziomek mi gada zebym uwazał co chce ruchac.noto niech taka wypierdala odemnie jak najdalej.

kurwa kumam to ze zycie pisze rózne historie lali cos z facetami nie wychodzi,nie opierdala gały w kiblu albo nie tłumaczy sie głupio wiesz bo pijana byłam a on sie namnie przewrócił.no to dlamnie co innego.zresetuj swój poglad na mnie i przeczytaj pare razy co teraz napisałem az zakumasz mój poglad na sprawe kurestwa o której cały czas pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans dystansem kurestwo kurestwem.niestety wiekszość lalek tylko wyglada węc juz dawno mi przeszła fascynacja opakowaniem, to po prostu standard.Jest lala pierdoli mi bzdury ze jaka to ona nie jest porządna a dzień póżniej ziomek mi gada zebym uwazał co chce ruchac.noto niech taka wypierdala odemnie jak najdalej.

kurwa kumam to ze zycie pisze rózne historie lali cos z facetami nie wychodzi,nie opierdala gały w kiblu albo nie tłumaczy sie głupio wiesz bo pijana byłam a on sie namnie przewrócił.no to dlamnie co innego.zresetuj swój poglad na mnie i przeczytaj pare razy co teraz napisałem az zakumasz mój poglad na sprawe kurestwa o której cały czas pisze.

 

Pika, wyluzuj. To tylko dyskusja. Ja mam wyrobione o Tobie zdanie i reset nie jest potrzebny, uwierz mi :). I właśnie dlatego zadaję sobie trud pisanie, aby pokazać Ci inny punk widzenie. Przynajmniej próbuję. Nie koncentruj się na kurestwie, bo życie ma naprawdę wiele innych kolorów. Całkiem fajnych. Ważne, żeby nie szafować wyrokami skazującymi za szybko. Popatrzyć obiektywnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam taki przykład z mojego życia; Kiedyś uważałem że nie zasługuje na ładna badz bardzo ładna dziewczyne, choć będąc szczery jestem przstojny i na kazdym kroku nieznajome panie swoja mowa ciala to potwierdzają...No ale mialem taki pryzmat ze nie zasluguje, robilem podswiadomie wszystko aby unikac takich kobiet, wyszydzac ich w myślach wyzywac od najgorszych ze leca na kase i takie tam...Bałem się takich kobiet wyobrazajac sobie najgorsze scenariusze, a prawda jest taka że moge miec naprawde super laske:)

 

Vincent: Assasyn, mała prośba - nie rób tylu błędów stylistycznych i "literówkowych", bo muszę Cię często poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda wynikająca z niedowartosciowania.myslicie ze po co lale co chwila wrzucaja nowe fotki na fejsa i przebieraja nóżkami czejakąc na lajki?gdyby nie fejs wiekszość facetów (wartosciowych)przy pierwszym spotkaniu by je olała, a tak jakis nie znajomy napisze ale jestes fajna i zalajkuje fote

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tym? mam koleżankę młodszą o jakieś dwa lata chyba i nawija mi ilu to ona miała chłopaków że chłopaka to ona nie chce bo miała jakiegoś to on ciągle przyjeżdżał a ją to nudziło , że ona woli tak od czasu do czasu, no spoko wysłuchałam jej przechwałek ,swoje przemilczałam bo skoro ona wie lepiej i tak jej pasi to oki, no po dłuższym czasie piszę z nią i ona zaczęła gadać o związkach bez zobowiązań bo jej to odpowiada, i żebym ja też spróbowała bo to takie fajne :D a ja jej odpaliłam że ja nie mam takiego problemu żeby nie móc sobie znaleśc jednego faceta a nie skakać z kwiatka na kwiatek a ona że ona woli tak i jej koleżanki też tak robią i jest oki, no to jej mówię że  to jej sprawa co robi ze swoim życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.