Skocz do zawartości

Tatuaż


Rekomendowane odpowiedzi

 

A jako fetyszysta kultu solarnego i wielbiciel sił, które symbolizuje Słońce - jedyny

tatuaż nad którym mógłbym się zastanowić. Na ramieniu.

 

974a4249bfbf1bc096979e8e729145ce.jpg

 

A to mój wybór :D

 

logo.jpg

 

Nie tak dawno czytałem artykuł o tatuażach na starszych ludziach. I Ci co je "odświeżyli" wyglądali naprawdę super. Mężczyźni i kobiety. Jak sobie przypomnę gdzie to było, wkleję link.

 

Ale takiej traumy proszę nie wklejać :D

 

 

ma facet styl :P

 

a teraz Saint weź sobie wyobraź tą panią za lat 50 :D:D

 

lili90, Richard Norton ma 65 lat...... Można? Nałóż na Jego ciało tatoo.....

 

Norton%2Bfr01.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim stanie jest skóra pod "szaliczkiem" :D

 

Całkiem dobrze. To ze ma apaszkę to "image" bo to z planu zdjęciowego Mad Maxa Fury Road. I nawet zdjęcie w temacie bo tattoo jakieś jest :P

 

tumblr_nl5h2gLpW11qe5f96o1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka wyleciała z pracy, ponieważ miała tatuaż. Wszystko było ok, dopóki służbowy strój go zasłaniał. Niefortunnie w prywatnym stroju przeszła się przez hotelowe lobby :)

a tego to nigdy nie zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorów: Bądźcie trepowato konsekwentni. Tutaj też przyjebcie mi warna, a potem jebnijcie bana, bo robiłem także i tutaj "post pod postem" i jak wiadomo nie po to by wzbogacić forumowy content, ale w jakże oczywisty sposób nabijać sobie "stopień" postami :D A zrobiłem to kpiąc w oczy regulaminowi, uniemożliwiając scalenie postów poprzez niezgłoszenie tego faktu, co w tym przypadku jest "pożądane", "oczywiste" i uzasadnia bezsensowną robotę dodatkową..... :lol:

 

Śmiało! Scalać posty w każdym wypadku! Baczność, porządek w JW musi być za wszelką cenę, choćby absurdu!

 

 

Nie wszystko działa doskonale, zdajemy sobie z tego sprawę i pracujemy nad zmianami w regulaminie. Między innymi idącymi w tym kierunku, żeby nie wpaść w schemat 22 paragrafu, jak to miało miejsce ostatnio w pewnej sytuacji. Wnioski zostały wyciągnięte i zostaną za jakiś czas wprowadzone w życie.

 

Przestrzegania zbyt wielu zasad tutaj nie wymagamy, ale Ty musisz pokazać wszystkim jakim to bojownikiem o niczym nieograniczoną wolność nie jesteś. Gratuluję, zgarniesz za to na bank jeszcze kilka walentynek przez pw i wzrośnie Ci forumowy street credit. Dobra taktyka Saint, kreuj się dalej na forumowego męczennika walczącego z tymi imperialistycznymi moderatorami, dobrze Ci idzie.

 

Dostałeś ostrzeżenie za post pod postem w ciągu kilku minut, tutaj już wyciągnąłeś naukę i dało się edytować post, żeby dopisać jedno zdanie i dokleić zdjęcie. Takie trudne to było? Twoja linia obrony zwana bumpowaniem w tamtej sytuacji okazała się kiepska, to przypuściłeś atak tutaj? Nie spodziewałem się tego po Tobie, zwłaszcza, że wcześniej omawialiśmy sprawę przez pw. Szkoda, bo bardzo doceniałem to, że przyszedłeś omówić sprawę jak mężczyzna z otwartą przyłbicą, a tutaj robisz hałas w stylu nastolatka w bluzie jp z okrzykiem hwdp na ustach...

 

Jak ktoś chce sobie pooglądać obtatuowane dupeczki to http://girls-tattoos.tumblr.com/ (+18) (nsfw)

 

Gdybym był bezczelnym trepem, to bym dopisał na koniec "spocznij" Saint ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka wyleciała z pracy, ponieważ miała tatuaż. Wszystko było ok, dopóki służbowy strój go zasłaniał. Niefortunnie w prywatnym stroju przeszła się przez hotelowe lobby :)

 

Rozumiem, że teraz oprócz posiadania tatuażu jest teraz sławną nożowniczką? :D

 

 

Nie wszystko działa doskonale, zdajemy sobie z tego sprawę i pracujemy nad zmianami w regulaminie. Między innymi idącymi w tym kierunku, żeby nie wpaść w schemat 22 paragrafu, jak to miało miejsce ostatnio w pewnej sytuacji. Wnioski zostały wyciągnięte i zostaną za jakiś czas wprowadzone w życie.

 

Przestrzegania zbyt wielu zasad tutaj nie wymagamy, ale Ty musisz pokazać wszystkim jakim to bojownikiem o niczym nieograniczoną wolność nie jesteś. Gratuluję, zgarniesz za to na bank jeszcze kilka walentynek przez pw i wzrośnie Ci forumowy street credit. Dobra taktyka Saint, kreuj się dalej na forumowego męczennika walczącego z tymi imperialistycznymi moderatorami, dobrze Ci idzie.

 

Dostałeś ostrzeżenie za post pod postem w ciągu kilku minut, tutaj już wyciągnąłeś naukę i dało się edytować post, żeby dopisać jedno zdanie i dokleić zdjęcie. Takie trudne to było? Twoja linia obrony zwana bumpowaniem w tamtej sytuacji okazała się kiepska, to przypuściłeś atak tutaj? Nie spodziewałem się tego po Tobie, zwłaszcza, że wcześniej omawialiśmy sprawę przez pw. Szkoda, bo bardzo doceniałem to, że przyszedłeś omówić sprawę jak mężczyzna z otwartą przyłbicą, a tutaj robisz hałas w stylu nastolatka w bluzie jp z okrzykiem hwdp na ustach...

 

Jak ktoś chce sobie pooglądać obtatuowane dupeczki to http://girls-tattoos.tumblr.com/ (+18) (nsfw)

 

Gdybym był bezczelnym trepem, to bym dopisał na koniec "spocznij" Saint ...

 

Pierdolenie kotka za pomocą młotka. Miej godność osobistą. Reagowanie i sygnowanie głupoty to nie męczeństwo. Męczeństwo to jest co Wy jako moderatorzy robicie. A skoro sam zacząłeś:

 

Ostrzeżenie dodane przez Vincent za Inne w Bajka o supersamochodzie?.

Dano 1 punktów.

Trzy posty pod sobą, zamieszczone pomimo zwrócenia wcześniej na ten fakt uwagi przez innego moderatora w tym samym temacie. Pierwsze ostrzeżenie Saint.
 
I zakończ tą żenującą dyskusję. Dopisek ten zjadliwie i szyderczo uczyniłem, ponieważ robiąc dziś wpis w tym temacie, dostrzegłem analogię i moje "przestępstwa". I jak widać gołe dupy spowodowałby bezproblemowe nie dostrzeżenie tego jakże "strategicznego problemu porządkowego".
 
Tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, że nie chcesz z tego robić publicznej debaty, a potem w ciągu zalewdwie doby przerzucasz temat na otwarte forum. Tyle.

 

Więc po co drążysz? Napisałem co właśnie odkryłem , i się ujawniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincencie, dziękuję za kolejnego nieuczciwego warna. Karma czeka każdego, ja mam luz ;) Mam także nadzieję, że jebniesz przy okazji także Quizasowi za prowokowanie użytkowników i załatwianie "brudów" publicznie ale nie na priv :D Ja tylko oddałem się w ręce "sprawiedliwości" po wykryciu swojego "przestępstwa" ;) Forma mego "przyznania" miała dać Wam do myślenia. No ale wyszło jak wyszło.....

 

 

Jednak zbliżające się lato, powoduje rozmiękanie mojego serca...... :P

10665591_781776985247401_191903025_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.