Skocz do zawartości

Właściwa dieta i zdrowe odżywianie (wydzielony z: "Dotyczy: Smutne spostrzeżenia)


Rekomendowane odpowiedzi

A wygląda jak z jakiegoś sklepu. To przebiłeś mnie. Gratuluje. Moje czapki są wszystkie w kolorze brązowym. Do jednej miałem i nadal mam ładną odznakę bolszewicką. Można sobie przyczepić na front i wyglądać jak młodszy stopniem konwojent Wojsk Wewnętrznych NKWD z powiedzmy zimy przełomu 1942/1943. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee to ja odpadam w przedbiegach, moja ma raptem mooooże dwa :P

ale mozesz do mnie pisać%-)

stan tej czapki jest jak z pod igły,częste sa własnie takie stany MINT.jeszcze znajomy musi sie pogłowić nad orginalnością,ale jak narazie wsio wskazuje ze jest dobrze%-)

nie cykne foty bo już niemam kabelka%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja łaska jest wielka jak pół litrowa kawa którą kończe%-)

serducho ci pęknie od takiej ilości :P

 

V. możesz w kożuszku :D

Pikaczu jak wrażenia po takim image V.? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V. cóż za skromność :D

 

to sezon na zbieranie dziewojek do haremu niedługo zostanie otwarty :D jeszcze 5 miesięcy będziesz z nami, póxniej ślad i słuch po tobie zaginie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie banów, to będzie się działo :D będzie zabawa :D no jako tam to leciało... :P

 

myślałam, że ty za modą nie lecisz akurat, ale wyszło, że jednak taki jak większość :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.