Skocz do zawartości

Czy uświadamiać faceta że jest w ciemnej d.......


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Przemek1991 napisał:

 

Solidną lekcję dostanie od życia, jak ta jego wielka "love" zajebie mu kopa w dupę i udowodni, że ta miłość nie jest odwzajemniana.

 

 

Ciekawe że facet już dostał od bab solidny wpierdol, ma jakieś sprawy sądowe, alimenty a nie potrafi pozbierać prostych faktów w kupę.  Ile razy  człowiek musiał by być upieprzony w rękę przez żmiję żeby zrozumieć że gady nie służą do głaskania. Raz ewentualnie dwa i nauka na całe życie. Jakoś w przypadku bab faceci nie potrafią prostej zależności zrozumieć. I do tego każdy, każdy mój znajomy który ma laskę mówi to samo; że się cieszy że ta którą ma teraz jest wreszcie normalna. Cud nad cudy, oni mieli te szczęście że znaleźli gada którego można głaskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jaro670 napisał:

Ciekawe że facet już dostał od bab solidny wpierdol, ma jakieś sprawy sądowe, alimenty a nie potrafi pozbierać prostych faktów w kupę.

 

Więc jest idiotą.

 

22 minuty temu, jaro670 napisał:

Cud nad cudy, oni mieli te szczęście że znaleźli gada którego można głaskać.

 

Mimo wszystko ten gad i tak może odgryźć Ci rękę, i trzeba mieć tego świadomość.

 

Przeczytaj to, co napisałem powyżej. Nie jesteś zbawicielem, i jeśli Twój kolega pomimo wcześniejszych porażek nie potrafi wyciągnąć odpowiednich wniosków, to Twoje próby uświadamiania go, są z góry skazane na porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak samo z pewnym znajomym. Związał się z kobitką która miała dwójkę dzieci w tym chyba coś koło 3 miesięczne. Jakiż on szczęśliwy, rodzinka akceptuje oh i ah a na moje próby doprowadzenia go do otworzenia oczu reagował agresją hahahhaha więc odpuściłem. Nawet te najmłodsze dziecko wziął na siebie a teraz? Razem nie są a alimenty musi płacić xD i płakał że czemu mnie nie posłuchał, czemu taki głupi był, dał się omotać. Co najlepsze jeszcze chciał kasę pożyczać bo nie starczało mu na życie i wiem to chamskie ale nie dawałem tylko radziłem żeby sobie drugi etat znalazł. Sam sobie zgotował taki los a ja nie zamierzam być jego choć małą częścią.

Edytowane przez marios27
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemek1991 napisał:

 

Przeczytaj to, co napisałem powyżej. Nie jesteś zbawicielem, i jeśli Twój kolega pomimo wcześniejszych porażek nie potrafi wyciągnąć odpowiednich wniosków, to Twoje próby uświadamiania go, są z góry skazane na porażkę.

 

Nie czuję się zbawicielem ,szkoda czasu na to tym bardziej za friko. Każdy musi sam przepłynąć swoją rzekę gówna więc teraz jego kolej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.