Skocz do zawartości

Banderowcy z UPA składają ofiary z ludzi.


Donovan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy na Ukrainie iż toczy się wojna wiemy również o tym czym jest prawy sektor OUN UPA i Banderowcy.  Poniżej film do czego zdolni są Nacjonalistyczni Ukraińcy. A PiS ich popiera!

Uwaga poniższy link zawiera zdjęcia drastyczne.

http://killuminati.pl/ukraincy-skladaja-juz-ofiary-ludzi-wideo18/

Tutaj praktykują satanizm:


Tutaj bawią się za nasze pieniądze:
 


Żądają od Polski 19 powiatów:



Piszę to do was aby wyostrzyć wam czujność, podobno we Wrocławiu widać czasami banderowskie symbole, a na forach Ukraiński nacjonalistów Wrocław określa się jako BanderStadt.(Banderowski Stan, Bandetowskie Miasto). Pochodzę z Podkarpacia około 30 km od wsi Wiązownica, koło Jarosławia. Wieś ta została spalona a ludzie tam mieszkający wymordowani w 1944 roku przez Bandrowców. Jest mi wstyd za Jarosława Kaczyńskiego,  Andrzeja Dudę , Antoniego Macierewicza w związku z działaniem na Ukrainie i finansowaniem Banderowców. Jestem zwolennikiem Polityki prorosyjskiej. Musicie wiedzieć, że Lenin to half-juda, Trocki prawdziwe nazwisko Blumsztain. Rosja za czasów okuopacji była po władzą  jude-komuny. Bolszewizm to był jude-wynalazek. Oczywiście rozbiory , wojny z Rosją przed komuną były. Ale Rosjanie nie są szowinistami nacjonalistycznymi.  Uważam również, że to banda agentów z WSI wyjebała samolot pod Smoleńskiem a nie Rosjanie.

Jaro Kaczyński i jego brat Lechu sprowadzili do Polski lożę masońską B'n'brit. Podobno prawdzie nazwisko Jaro to Kalkenstain. A ich ojciec za komuny dostał mieszkanie. Myślicie, że to przypadek , że w czasach komuny to akurat oni grali w "kradzieży księżyca".

Następne wybory muszą wygrać środowiska patriotyczne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie jakie stypendia otrzymują ukraińscy studenci w Polsce. Bez wymagania nawet wyników za naukę na niektórych uczelniach otrzymują nawet do 2 tysięcy złotych. Polscy ich koledzy i koleżanki w tym czasie otrzymują wielkie g... Dochodzi do paranoi że wyrzuca się Polaków z akademików aby wystarczyło miejsc dla Ukraińców. Ciekawy artykuł w tym temacie:

http://bastiondialogu.pl/polskie-uczelnie-nie-sa-nastawione-na-edukacje-polakow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że to prawda. Widziałem nagranie jak krzyżują powstańca z donbasu,oczywiście może być to prowokacja Rosyjska ale nie wierzę że Banderowcy zaprzestali swoich starych dobrych metod(wystarczy poszukać informacji o Mordzie w Odessie),dla nich to przyjemność zamęczyć na śmierć, zdecydowanie wolę Rosjan niż Ukraińców. Ciekawe jak duża ilość tych którzy przenikneli do Polski jest banderowskimi aktywistami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy dostają z automatu 5 na uczelniach mimo szczególnego debilizmu, to prawda, że kasę dostają za nic. Dodatkowo jak szukałem pracy pracodawca wprost mi powiedział, że Ukraińcy dostają 30 zł na rękę bo pracodawcy mają ulgi/dofinansowania (nie pamiętam dokładnie), a Polaka za 13 zł nie zatrudni bo mu się to nie opłaca. Trzymają ich jak samice po to aby mieć statystyki i dodatki.
Jeżeli ktoś stwierdzi, że jestem prorosyjski to powiem jedno, wolę być pod jarzmem Putina, niż być mordowanych przez imigrantów (UPA i islam).

Ps. Miałem audycje o tym, gdy zbierałem informacje wtedy jeszcze była akcja w okolicach Radomia albo Rzeszowa, że UPA ukrzyżowało Polkę (policja i media zamietli to pod dywan), a gdy narodowcy ich pobili, trafili do więzienia za nienawiść rasową i musieli coś tam dla UPA zapłaci za wyrządzone im krzywdy .
Ps2. Często na marszach KOD jest dużo Ukraińców z flagami bandery (możliwe ci sami co na Majdanie).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zbrodnie na Ukrainie to nic nowego, brutalność i sadyzm wyssali oni z mlekiem matki. Zobaczcie sobie co ta swołocz zrobiła z ludźmi którzy protestowali w Odessie zaraz po objęciu władzy przez banderowców. Około 50 osób spalili oni żywcem, gdzieś w internecie można jeszcze znaleść te zdjęcia na których widać spalone ciała kobiet bez spodni i mężczyzn którzy skonali w agonii. 

 

Polecam posłuchać sobie tego, cała prawda o ukraińcach w jednym kawałku:

 

 

Edytowane przez SzachMat
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.