Skocz do zawartości

Siemano Futrzaki jestem Seyton (Troll)


seyton123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że jako prawdziwy Samiec mam zamiar "wchodzić w Dupe"Panu Markowi i zostać tu samcem numer 2 po Marku K. Bo już taka moja samcza natura...dodam jeszcze że na drugie imię mam Gienek, a Internet ciagne od sąsiadki bo nie wpisała hasła na routerze...ostatnio dużo piję co 2 dni 0,5 litra wódki przez Popko...cały ja.

Edytowane przez seyton123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seyton123456789 napisał:

a Internet ciagne od sąsiadki bo nie wpisała hasła na routerze...ostatnio dużo piję co 2 dni 0,5 litra wódki przez Popko...cały ja.

  Cześć.

    No to niezły kombinator jesteś. Nie przejmuj się, w naszym kraju trza se radzić. Ale jak kraść to z głową!

Załóż se własny sygnał, nie kombinuj bo polegniesz, Kradzież sygnału też jest przestępstwem.

 

   Jak potrzebujesz alko to na zdrowie, sam spożywam więcej. Posłuchaj starego uzależnionego. Można z tym żyć ale po co?

Żeby Ci czasem alko nie przesłonił życia na trzeźwo. Pij rozsądnie i nigdy klina.

 

Dlaczego tyle chlejesz, jakieś załamanie, kłopoty?

 

   Popkiem się nie zasłaniaj bo to debil, żyj swoim życiem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.