Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koksownik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1179
 • Donations

  141.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koksownik last won the day on October 17 2018

koksownik had the most liked content!

Community Reputation

1216 Świetna

About koksownik

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday July 7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  wielki step

Recent Profile Visitors

3984 profile views
 1. @tomekbat serio, ktoś jeszcze interesuje się jakimś awięcem? O Braciach Samcach już pewnie zapomniał (nie sprawdzałem), a niektórzy tutaj w co drugim poście o nim wciąż dyskutują.
 2. @WoLe ty weź przystopuj, bo po pierwsze - to była prześmiewcza kontra do koleżanki, która niesprawiedliwie ocenia wszystkich pod pryzmatem swoich urojeń, a po drugie mam takie poglądy, jakie mi odpowiadają i chuj ci do tego.
 3. Syldenafil pomógł, weszło gładko. Dziękuję wam.
 4. Z tym nie mam problemu, wcześniej nie robiłem tego dłużej niż 2 tygodnie.
 5. @JoeBlue i tak też robię, wszak rozdziewiczyłem ją palcami. 😉
 6. Próbowałem z alko, nic to nie dało. Inne pozycje również. Nie kręcę śmigłem. Przy lodziku stoi, ale to na nic, skoro zaraz i tak robi się flak. Za dużo napojów gazowanych.
 7. Witajcie. Powiem po żołniersku - jest problem przy zbliżeniu się z dziewczyną. Napalona na mnie jak cholera. Stoi na baczność przy całowaniu i innych pieszczotach, natomiast gdy ma dojść do seksu - penis opada i nie potrafię trafić w waginę. Jest to moja pierwsza partnerka seksualna, z resztą ja dla niej też. Co robić? 😕
 8. @SennaRot masz 100% rację w sprawie krytycyzmu. Uważam się za taką personę. Wadą jest niestety to, że większość ludzi nie lubi krytycznie myślących osób, przez co w życiu mają pod górę.
 9. Złapmy się wszyscy za ręce i zaśpiewajmy „Kumbaja maj lord, kumbajaaa”. A, i „wychędożyć” pisze się przez „ch”.
 10. Miałem dzisiaj pierwszy dzień treningu bokserskiego. Czuję się dobrze, tylko zakwasy błyskawicznie dały o sobie znać. Pojutrze kolejny raz się tam zjawię. Alkoholu nie tykam od soboty i tego też się trzymam. Świetnie się złożyło, że odsłuchałem dzisiejszą audycję Marka, która poniosła mnie na duchu. Pozdro!
 11. Tacy ludzie to margines na Śląsku. Nikt nie traktuje folksdojczy poważnie. Większość Niemców pozostałych na śląskiej ziemi po wojnie przemieniła się w Polaków. Heh slang. Tu masz rację.
 12. @dyletant ah, to według ciebie kobieta współżyjąc z mężczyzną automatycznie staje się kurwą? Waćpan chyba żartuje.
 13. Zacytuj teraz kropka w kropkę, gdzie padło takie zdanie. Mam węszenie, że twoja definicja kurestwa jest nieco przerysowana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.