Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koksownik

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  569
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

428 Świetna

O koksownik

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Oberschlesien

Ostatnie wizyty

1628 wyświetleń profilu
 1. Petycja o ojcostwo w Konstytucji

  Podpisane.
 2. @arch a ja bym zalecił tobie trochę pokory. Nikt tu w stosunku do ciebie nie używa wulgaryzmów, za to ty w odwecie - jak najbardziej. Ktoś ci nacisnął na odcisk, że tak reagujesz na odmienne zdanie? Stul dziób proszę i nie obrażaj braci.
 3. Sorry za offtop, ale muszę. Gościu, jak coś pierdolniesz, to uśmiech mi nie schodzi z ust do końca dnia. Uwielbiam porównania w twoich postach. Wczoraj z depresją Żuławską też genialnie ci wyszło.
 4. Jak to się mówi pewne są tylko w życiu dwie rzeczy: śmierć i podatki. Byłem jej reakcji pewien na 90%. Kiedy mam wątpliwości, czy laska nie robi ze mnie żartów, wtedy przełamuję się i całuję. Raz miałem taką sytuację w pubie, wtedy zrobiłem co opisuję. Nie zdążyłem dotknąć jej warg, a ta mnie odepchnęła. Przy omawianej małolacie mogłem zrobić to samo, ale odpuściłem. Kumpel tak samo jak ja, widział kurwiki w jej oczach przy rozmowie ze mną. @Quo Vadis? @IgorWilk Super analizy panowie, dzięki!
 5. @Heniek 21, jeśli cię to niesamowicie nurtuje. Jakbym napisał 40, to pewnie byś sobie ego połechtał, jaki ty jesteś ogarnięty, a inni starsi są gorsi, bo nie mogą sobie poradzić z gówniarami. Nie rozumiem twojego bólu, napisałem ten temat, aby wyrzucić z siebie dręczące myśli.
 6. Czy obnosić się ze swoją pasją?

  Warto. Dzięki temu zrobisz selekcję ludzi nieprzychylnych tobie. W gimnazjum miałem takich delikwentów. Na początku wstydziłem się swojej pasji. Po kilku latach pojąłem, że nie ma żadnego powodu do zażenowania, bo problem tkwił w osobach, które nie akceptowały mojego wyboru. No i dziewczyny lepiej patrzą na takich gości.
 7. Stary, nie wiem kompletnie jak się za ten kompleks wziąć. Wkurwia mnie to niesamowicie. Trochę myślałem w tym momencie jak @Ksanti.
 8. Wiedzieć wiem, że tak powinienem postąpić, ale mam jakieś wewnętrzne opory. W sumie kilka razy już tak miałem. Dupą wołową z tym jestem. Szkoda strzępić ryja.
 9. I taki miałem zamiar, z tą różnicą, że ja jestem singlem, a wzmianka o dziewczynie była ściemą z mojej strony.
 10. Dojrzeje ale do czego? Mówisz, że (według ciebie czy niej) zachowałem się jak gówniarz? W takim razie natychmiast albo jeszcze szybciej stwierdzam, że nic tu po mnie. Zamknięty rozdział, next please.
 11. Aby zobaczyć, jak potoczy się sytuacja.
 12. Na to wygląda. Indyk myślał o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli. Niestety, z natury lubię drążyć i robić logiczne dochodzenie.
 13. A myślisz, że po co ją sfriendzonowałem?
 14. Nie miałem nadziei na związek. Chciałem tylko poużywać legalnie bez wyrzutów sumienia, a sfriendzonowałem ją specjalnie, by ją zdystansować, żeby się bardziej nakręciła.
 15. A ja myślałem, że ją tym bardziej nakręcę, skoro odmówiłem.
×