Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koksownik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1170
 • Donations

  141.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koksownik last won the day on October 17 2018

koksownik had the most liked content!

Community Reputation

1213 Świetna

About koksownik

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday July 7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  wielki step

Recent Profile Visitors

3803 profile views
 1. @SennaRot masz 100% rację w sprawie krytycyzmu. Uważam się za taką personę. Wadą jest niestety to, że większość ludzi nie lubi krytycznie myślących osób, przez co w życiu mają pod górę.
 2. Złapmy się wszyscy za ręce i zaśpiewajmy „Kumbaja maj lord, kumbajaaa”. A, i „wychędożyć” pisze się przez „ch”.
 3. Miałem dzisiaj pierwszy dzień treningu bokserskiego. Czuję się dobrze, tylko zakwasy błyskawicznie dały o sobie znać. Pojutrze kolejny raz się tam zjawię. Alkoholu nie tykam od soboty i tego też się trzymam. Świetnie się złożyło, że odsłuchałem dzisiejszą audycję Marka, która poniosła mnie na duchu. Pozdro!
 4. Tacy ludzie to margines na Śląsku. Nikt nie traktuje folksdojczy poważnie. Większość Niemców pozostałych na śląskiej ziemi po wojnie przemieniła się w Polaków. Heh slang. Tu masz rację.
 5. @dyletant ah, to według ciebie kobieta współżyjąc z mężczyzną automatycznie staje się kurwą? Waćpan chyba żartuje.
 6. Zacytuj teraz kropka w kropkę, gdzie padło takie zdanie. Mam węszenie, że twoja definicja kurestwa jest nieco przerysowana.
 7. @Tajski Wojownik mam nadzieję, że to nie był pomysł Tajki i jej rodziny.
 8. Nie mów tak o sobie. Kobieta po prostu przypomniała ci, że jest mentalnym dzieckiem i w głębi duszy potrzebuje od czasu do czasu jakiejś kary. Traktując ją jak człowieka, nie otrzymałeś wzajemności, dlatego musiałeś wymierzyć sankcję. W życiu trafiamy na masę ludzi, którzy podświadomie bądź nie, nas testują. Grunt, że pokazałeś żonie, jak kończy się każda krzywa akcja z jej strony. Samoświadomość swojego postępowania nie prowadzi do białorycerstwa. Jest nim za to m.in zamykanie oczu na walące po oczach sygnały niebezpieczeństwa.
 9. Studentka, podróże po świecie, przekręcanie wypowiedzi adwersarzy, drażliwa reakcja na argumenty... Kto siedzi za avatarem Pola90 - nie wiem, choć się domyślam.
 10. Scena pierwsza, akt pierwszy (i ostatni) - Bracia, pomocy! Poznałam takiego wspaniałego Greka, dobrze się rozmawiało, dużo mi obiecał, ale pewnego dnia uciekł! Jak on mógł! Wiecie, na ogół mam fajne powodzonko, więc tym bardziej mnie to dziwi. - Może przespałaś się z nim i uciekł? - Ja nie jestem taka! Ja tylko z miłośści! - No to po prostu cię olał - Aaaa...le jak to olał? Tak po prostu? Dlaczego!? Ja to muszę wiedzieć. - No nie wiem, takich typów jest mnóstwo, co liczą na szybki seks. - Jak możecie! JA JESTEM INNA! Macie kompleksy! Kurtyna.
 11. Mmmm, dziękuję, dziękuję. Nie trzeba było. No to się go spytaj. Oh, wait... Nie mamy szklanej kuli, żeby wiedzieć, co kierowało tym alvaro. Może masz jakąś autorefleksję, która wysnuje tobie przypuszczenie, jakie zachowanie mogłyby sprawić, że luby uciekł. Abstrahując, wg mnie najprawdopodobniej odbył z tobą szybki numerek bez uzgodnienia.
 12. @Pola90, ja wiem, że na widmo odrzucenia takiej panny jak ty, grunt sam się pod tobą załamuje, ale @Strusprawa1 ma rację. Olał cię. Nie jest to przyjemne, ale możesz za to solidaryzować się z mnóstwem mężczyzn, którzy przechodzą to codziennie.
 13. Nigdy nie rozumiałem fenomenu pokazywania obraźliwych gestów bądź obrażania się dla jajec. Ale może faktycznie mam kija w dupie? Chyba nie. Znajomy pisywał z pewną dziewczyną (może to nawet był związek), która to w messengerowe komunikaty wplątywała epitety typu "weź debilu żenujesz mnie", "po jajco głupku" itp. Kolega również stwierdził, tak jak @Nieprzysiadalny że my (on i ona) to tak lubimy sobie pocisnąć hehe. Tylko, że stawiam dolary przeciwko orzechom, że to panna zapoczątkowała ten trend, bowiem mając świadomość chodliwości siebie na rynku, mogła pozwolić sobie na różne przytyki.
 14. Tu chodzi tylko o to, żeby nie cytować całości wypowiedzi ostatniego postu. Robiłem i robię, tak jak ty mówisz i jeszcze ani razu żadnego ostrzeżenia nie dostałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.