Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koksownik

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1123
 • Donations

  141,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

koksownik wygrał w ostatnim dniu 17 Październik 2018

koksownik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1138 Świetna

O koksownik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Oberschlesien

Ostatnio na profilu byli

3047 wyświetleń profilu
 1. To nie tak. On po prostu czyta forum już od dłuższego czasu. Chce braciom wmówić, że przychodzi tu w roli Rejtana i pokazowo rozdziera szaty przed nami.
 2. Jako, że odrzucam typową skalę stopni w zakresie 0-10, gdyż uważam ją za podświadome stawianie na piedestale pań z wyższymi notami, wymyśliłem coś prostszego i bardziej „tolerancyjnego”. Przedstawiam państwu Skalę Koksownika. Oceny są w przedziale 0-1 bez ułamków dziesiętnych. 0 oznacza pannę nierębną 1 oznacza pannę rębną Można ją uatrakcyjnić, dopisując znak „-„ czyli „ruchałbym z braku laku”, oraz „+” - ekstra sztuka. Plusów i minusów nie dajemy przy zerze, no bo nie ma w naturze zera dodatniego ani ujemnego. Dzięki mojemu patentowi nie dyskwalifikuję 6-tek względem 9-tek a także ograniczam różnice w subiektywnych werdyktach między rozmówcami do minimum. Tak więc @deomi 1. rębna 2. rębna 3. rębna
 3. Jeśli ktoś mi zrobi krzywdę, to lepiej jest najpierw odczuć nieprzyjemność, a potem satysfakcję, że oprawca słusznie cierpi? Czy nie dopuścić w ogóle do nieszczęścia? Jeśli system kary pokazuje społeczeństwu, że każdy zabroniony czyn jest surowo egzekwowany, wtedy spisuje się znakomicie. Niestety, o kobiecych zdradach tego nie można powiedzieć, bo ten rytuał został głęboko zakorzeniony w ich naturze.
 4. Wszystko jest OK, dopóki na ten układ idą obydwie strony. Jeśli jeden człowiek wmawia drugiemu, że dziecko osoby trzeciej jest jego, mamy do czynienia z oszustwem. I to należy tępić. Nie oceniam ludzi, którzy dobrowolnie podjęli się opieki nad cudzą latoroślą. Ja bym tego się nie podjął, ale ja to ja. Co z tego, skoro kobieca strategia reprodukcyjna zadecydowała za nasze panie? W islamie karą za zdradę męża jest ukamienowanie niewiasty. Wyrok bardzo bolesny, który kończy się śmiercią. Czy to odstrasza samice przez przystawieniem rogów? Nawet widmo cierpienia nie powstrzymuje kobiet przed romansem. I w tym momencie nie usprawiedliwiam tu nikogo. @wrotycz to tylko porównanie. Ty pewnie miałeś na myśli stawianie się w roli petenta, które w domyśle oznacza pogoń za cipką. Chodzi tu tylko o mechanizmy, bedące analogią w omawianych przypadkach - w łapówkarstwie i z kochaniem się z mężatkami.
 5. koksownik

  Wysyp trolli na Forum

  @dobryziomek on i tak już był długo pod jednym nickiem. Inaczej nie byłby znany jako arch właśnie. Zgodzę się z wami, że ten gość pisze czasami całkiem sensownie, ale cóż z tego, skoro chęć wytknięcia zdania niezgodnego z jego tokiem myślenia jest silniejsza od niego. Nawet w założonym przez niego temacie, gdy chciał rady w sprawie zakupu roweru, dyskusja skończyła się na wyzwiskach z jego strony. Świadczy to o tym, że gość powinien się leczyć, bo kiedyś za takie zachowanie może dostać brzydko mówiąc w ryj (jeśli dostaje furii również w rzeczywistości). Dobrze, że Marek banuje jego multikonta. Gdyby było inaczej, przez Archa nowi ludzie baliby się pisać, gdyż z takimi osobami odechciewa się dyskusji, zwłaszcza że to on potrafi się do kogoś doczepić i zbluzgać za odmienne poglądy.
 6. koksownik

  Cassie Jaye i jej przemiana

  Mądre kobiety prędzej czy później zobaczą (o ile nie doświadczą na własnej skórze), że feminizm jest ideologią niesprawiedliwą i pełną sprzeczności. Niestety, zdolność do krytycznego myślenia u kobiet występuje rzadziej, niż u mężczyzn.
 7. koksownik

  Dziewczyna Rafatusa mówi gdzie się poznali.

  Ekstra sztuka, która poniża go przy widzach? Coraz dziwniejsze fetysze chodzą po głowie niektórym ludziom..
 8. Procter and Gamble mocno swojego czasu emitował na polskich antenach telewizyjnych spoty promujące wsparacie dla matek i ich córek w różnych dyscyplinach sportowych. Ot, mała wskazóweczka.
 9. Nie schlebiaj sobie - nie jestem maniakiem z lornetką w oknie, by wiedzieć jak wyglądasz, wiec to chyba nie do mnie to pytanie. Małe też potrafią być piękne.
 10. Czy twój cyc jest większy od pryszcza? Jeżeli tak, to nie widzę problemu.
 11. Owsienko to cwaniak. Tą rezygnacją pokazuje, jaki to on jest cnotliwy i jak go ta sprawa poruszyła. Show dla gawędzi a idioci już dają sobie czarno-biało zdjęcie profilowe na fejsiku. Zupełnie jak w Korei Północnej, jak któryś z braci już wcześniej zauważył.
 12. Tu nie chodzi o trzymanie się z USA jak równy z równym, tylko o politykę wasalną, do której dopuszczają się nasze władze. No i o to nam, obydwu chodzi! Nie burzę się o mechanizmy, tylko o sposób myślenia. Mnóstwo Polaków powtarza brednie o wojnie, słowo w słowo po mediach - i to mnie wkurza. W sumie wkurza i nie, bo ja też mam świadomość, że większości status quo się podoba. Ale ja też twierdzę, że to wszystko wina tych mediów właśnie. Zobacz na komunę - każdy wiedział, że radiu, telewizji i prasie nie można ufać, bo tamci podają wieści z odrealnionego świata. Był jasny podział my-oni. Każdemu chodziło o jedno - by wykurzyć tych pomiotów spod znaku czerwonej gwiazdy. Potem wmówiono wszystkim, że boleck obalił system i teraz to mamy już wolność. Zabawne - bez rozlewu krwi, rewolucji, ci czerwoni sobie odpuścili. Większość myśli po prostemu, więc takie kity można im wciskać. Teraz, w czasach tzw "wolności" głupoty serwowane przez czwartą władzę są lepiej przyswajane, bo przecież już nas nie uciskają, prawda? O to mi się też rozchodzi.
 13. A ja mam dosyć tego romantycznego pierdolenia. Za dużo krwi już się przelało na naszej ziemi, by znów masy poszły na rzeź. Nie dość, że to nieużyteczne, to jeszcze idiotyczne. Inne narody potrafią jakoś utrzymywać swoją suwerenność bez wysyłania ludzi na front. Nie dajmy się kurwa wmówić, że Polacy muszą, bo położenie geopolityczne i chuj. Marzę o mądrym uprawianiu polityki, ale niestety - wmawia się nam, że kto nie z Amerykańcami, to z Ruskimi. Włażenie w odbyt jednym by zrobić na złość drugim. O, właśnie. Tego typu gadanie mnie szczególnie irytuje. A co to kurwa, śpimy na ropie albo na złocie, że koniecznie chcą nasz skrawek ojczyzny? Niesamowita wymówka. Jesteśmy zbyt średni na to, by się rozwijać. No, z takim myśleniem to nigdy daleko nie zajedziemy! Wybaczcie za taką reakcję, ale nienawidzę, kiedy mimochodem czuję tu i ówdzie w mediach, że jesteśmy szczuci konfliktem zbrojnym. Wymyślają wrogów i straszą nas nimi.
 14. koksownik

  Matriksowe riposty

  Zapewne katolik (w końcu większość Polaków deklaruje się jako wierni KK). Odpowiem mu: błogosławieni ci, co nie wiedzieli, a uwierzyli.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.