Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koksownik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1182
 • Donations

  141.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koksownik last won the day on October 17 2018

koksownik had the most liked content!

Community Reputation

1218 Świetna

About koksownik

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday July 7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  wielki step

Recent Profile Visitors

4252 profile views
 1. Byłem na tym w kinie. Nic specjalnego. Film pokazuje, jak Polki potrafią zachować się za granicą. Są głośne, irytujące i chamskie. Wstydziłbym się za swoje rodaczki, gdyby fikcja z filmu pokryłaby się z rzeczywistością.
 2. @Adrianos nie wołaj mnie, bo mnie to już nie dotyczy.
 3. Wiem, że to jest żart, ale nie wolno tak mówić. Gdy jestem w podobnej sytuacji, od razu zwracam uwagę. Niekiedy zmuszam się do tego. Przeboleję akty zniewagi od przeciwnika. Ważne, by nie przyzwalać biernością na takie akcje.
 4. @tomekbat serio, ktoś jeszcze interesuje się jakimś awięcem? O Braciach Samcach już pewnie zapomniał (nie sprawdzałem), a niektórzy tutaj w co drugim poście o nim wciąż dyskutują.
 5. @WoLe ty weź przystopuj, bo po pierwsze - to była prześmiewcza kontra do koleżanki, która niesprawiedliwie ocenia wszystkich pod pryzmatem swoich urojeń, a po drugie mam takie poglądy, jakie mi odpowiadają i chuj ci do tego.
 6. Syldenafil pomógł, weszło gładko. Dziękuję wam.
 7. Z tym nie mam problemu, wcześniej nie robiłem tego dłużej niż 2 tygodnie.
 8. @JoeBlue i tak też robię, wszak rozdziewiczyłem ją palcami. 😉
 9. Próbowałem z alko, nic to nie dało. Inne pozycje również. Nie kręcę śmigłem. Przy lodziku stoi, ale to na nic, skoro zaraz i tak robi się flak. Za dużo napojów gazowanych.
 10. Witajcie. Powiem po żołniersku - jest problem przy zbliżeniu się z dziewczyną. Napalona na mnie jak cholera. Stoi na baczność przy całowaniu i innych pieszczotach, natomiast gdy ma dojść do seksu - penis opada i nie potrafię trafić w waginę. Jest to moja pierwsza partnerka seksualna, z resztą ja dla niej też. Co robić? 😕
 11. @SennaRot masz 100% rację w sprawie krytycyzmu. Uważam się za taką personę. Wadą jest niestety to, że większość ludzi nie lubi krytycznie myślących osób, przez co w życiu mają pod górę.
 12. Złapmy się wszyscy za ręce i zaśpiewajmy „Kumbaja maj lord, kumbajaaa”. A, i „wychędożyć” pisze się przez „ch”.
 13. Miałem dzisiaj pierwszy dzień treningu bokserskiego. Czuję się dobrze, tylko zakwasy błyskawicznie dały o sobie znać. Pojutrze kolejny raz się tam zjawię. Alkoholu nie tykam od soboty i tego też się trzymam. Świetnie się złożyło, że odsłuchałem dzisiejszą audycję Marka, która poniosła mnie na duchu. Pozdro!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.