Jump to content

GucciGuy

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

12 Dobra

About GucciGuy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląd jest aż tak ważny? Szczerze, po sobie bym nie powiedział, a rucham małolatę 8/10. Sporo oglądałem Romana warszawskiego, on twierdzi, że wygląd nie jest pierwszorzędny. W sumie to te słynne pojęcie, status-wygląd-gra, trzeba mieć 2 z tych 3.
 2. A właśnie, jakby zaczęła kobita wychodzić czesciej niż 1 raz w miesiacu do klubu, to strategia jest taka sama, zaakceptować, testować i korzystać z sypialni? Czy to już za duży red flag i nie warto inwestować w taka relacje?
 3. Nie No dzwoniła na drugi dzien, tylko jak byłem na klubach to pisała, jak miałem czas to odpisałem, nie widziałem w tym problemu, ale jak mówicie, że lepiej nie odpisywać, to spróbuje tez tak.
 4. To jest Az tak duży red flag? Jedno wyjście kobity do klubu?
 5. No wie, przecież to normalne, że ściany mają uszy, zawsze coś wyjdzie, tak samo widać po zachowaniu. Jak po klubie nie będzie chciała się tentegesić i dziwnie zachowywać, no to sprawa jest prosta. Nie będzie ekskluzywna. Wczoraj z ziomkami w delegacji skoczyliśmy na kluby (nie żeby jej zrobić na złość), spoko było, coś tam potanczylem, zachowywała się w sumie normalnie. Pytała cały czas czy ktoś mnie nie podrywa, żebym był grzeczny, żeby się inne baby odjebaly itd. Rano zadzwoniła czy wstałem, czy jestem w pracy. Takie pierdolki, w sumie całkiem miło.
 6. Dobra Panowie, wszystko jasne, duzo się od was nauczyłem, dziekuje!
 7. Ona mnie zapytała o zwiazek, w sensie zainicjowała rozmowę o zwiazku. Nie spotykała się z nikim innym. Zaprosiłem ja 2 razy, gdy miałem jechac z nia na gale, ale zaprosiłem jeszcze kumpli i z nimi umówiliśmy się, na przyszły tydzien, że pójdziemy do klubu. Drugi raz jak siedziała u mnie w mieszkaniu i wbili do mnie kumple, wiec tez wyszliśmy razem. Tak, wychodziły w końcu to młode siksy. Nic mi nie zakazuje, nie dałbym sobie zakazać coś. Nie ma tak, że jej wolno a mi nie. To jak powinien reagować na złe zachowania? Mówić, że nie pow
 8. Tylko czy zasługuje na miano imprezowiczki, jak nie pije alko i wychodzi raz do klubu na miesiąc?
 9. Panowie, mi zależy tylko na tym, żeby wyjsc na jak najlepszego chłopa, naprawde rozumiem to, że jest tylko moja kolej. Nie wiem po co niektórzy wmawiają, że bardzo mi zleży. Po prostu chciałem poznać, co robić w takich sytuacjach, czy powiedziec, że mi to nie pasuje ( bo tak jest ) czy mieć wywalone bo jak będzie chciała to i tak sie puści? Co wy myslicie, że ja szacunku do siebie nie mam? Jako beciak zakończyłem zwiazek z babą co byłem z nia 4 lata (nie umawiała się z innymi, nie zdradzała, nie pisała, przynajmniej nie widziałem i nie dostrzegłem tego) bo przejrzałem na oczy.
 10. No dobra, czyli wszyscy się zgadzamy, powinienem nie poruszać tego tematu, w sensie nie mówić jej, że mi to nie pasuje i olać sprawę?
 11. Jestem w delegacji, nie dam rady tego zrobić xD Jestem w delegacji, nie dam rady tego zrobić xD Chyba pora to olać, zobacze jak się będzie zachowywać po klubie. Jak coś się zmieni, to najwyżej wtedy jej powiem, ze mi nie pasuje i albo się dostosuje, albo ja tez będę się wycofywał, ale podupcze dla sportu.
 12. Właśnie zabrania jej iść do klubu, bardzo zazdrosny jest. Do tego ona nie mowila mu wiele razy a poszła.
 13. Jak wychodziłem do klubu, kiedyś mi powiedziała, że wolałaby bym nie tańczył z innymi laskami, bo ona podobno jak jest z koleżankami to tańczą tylko ze sobą (wszystkie zajęte).
 14. Okej ja to rozumiem i nie zamierzam jej zabraniać. Jakby mi czegos zabraniała, to bym się z taką nawet nie wiązał. Natomiast jest tez taka kwestia, czy nie lepiej będzie zakomunikować, że mi to nie pasuje? I dalej nie poruszać tego tematu nigdy wiecej? Ewentualnie jak mnie ro będzie wkurwiac, to pa pa, albo ogarnąć inna kolezanke?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.