Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dabeq

Użytkownik
 • Ilość treści

  52
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Dobra

O Dabeq

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

370 wyświetleń profilu
 1. Dabeq

  Dominik z Awięc, kolejny film o mnie.

  Niestety Schopenhauer miał racje, że ludzie nie kłócą się/dyskutują o prawdę tylko o "wrażenie prawdy". Innymi słowy możesz mieć racje, ale nic z tego nie wyniknie, bo wszystko zależy jak tą prawdę "sprzedasz ludziom" *. Ich content polega na satyrze i żartach. Można zakłamywać fakty, ale większość z nich jest poniżej pełnoletności. Osoba dojrzała rozumie, że np stand-up/satyra polega na wyolbrzymianiu sytuacji,osoby itd. Gdyby rozumieli to nie byłoby masy hejtu pod twoimi filmikami. Można się z Tobą nie zgodzić, ale bardzo często w komentarzach nie stosują żadnej polemiki tylko wyszydzanie lub tym podobne. Właśnie do tego się sprowadza hejt. Krytyka jest przy argumentach. * Wszyscy forumowicze znają Twoje poglądy i czasem można powiedzieć rozumiemy je bez słów. Zapewne każdy z nas przyzna, że wiedział co chciałeś przez to powiedzieć - internet jest dziki, kieruję się emocjami, a nie logiką. Uważam, że ty masz rację, ale to jest rodzaj YT-berów, który żeruje na innych. To pokazuje też ich charakter(bo okej nikt nie lubi chodzić po sądach),ale od razu zareagowali i widać po nich byłoby, że teraz im nie do śmiechu. Ciekawe czy mieli by jaja żartować sobie z YT-berów z milionami wyświetleń. Mniejszy content łatwiej ugryźć. No i się przejechali.
 2. Dabeq

  Zdrobnienia

  @Perun Trafiają się osoby, które tak do mnie mówią (niestety w moim wieku). Jest to irytujące, bo oczekuję od innych szacunku, tym bardziej w sytuacjach zbiorowych. Nie wiem jak do tego podejść, bo nie chce wyjść na przewrażliwionego. Czasem takie zwracanie uwagi powoduje, że taka osoba robi to na złość.
 3. Dabeq

  Seks oralny. Kolokwialnie - robienie loda

  To nie kwestia szacunku do ciebie. Z mojego doświadczenia kobiety ( wliczając te które mnie nie szanowały) jakoś nigdy nie zgłaszały sprzeciwu a nawet same chciały. One tez chcą się czuć spełnione i pożądane, nic w tym dziwnego. Tu jest po prostu kwestia a) nie lubi tego (co należy do rzadkości jak kogos kręcisz) b)nie kręcisz jej Możesz nie naciskać i możesz to uszanować. Tylko bądź przed sobą szczery i powiedz czy taki stan rzeczy Ci odpowiada? To przecież nic złego mieć swoje potrzeby.
 4. Dabeq

  Zdrobnienia

  Witam wszystkich, ostatnio zauważyłem u siebie, że działa mi na nerwy, gdy ktoś mówi do mnie zdrobniale ze znajomych (np.Janeczku,Andrzejku,Piotrusiu).Nie mówiąc o rodzinie, ale gdy znajomy tak do mnie mówi albo pisze odbieram to trochę za złośliwość albo brak szacunku do mnie. Tym bardziej w większej grupie ( i nie mówię tu o przyjacielskim gronie) Spotkaliscie się z czymś takim? Może jestem przewrażliwiony, ale zwracam uwagę na takie detale.
 5. Uff jak przeczytałem tą historię musiałem to rozchodzić. Miałem sam krótki epizod z laską, która moim zdaniem mogła mieć DDA. Z tym, że ja się od razu odciąłem, bo zdałem sobie sprawę z jednej rzeczy - związek to jest obopólna korzyść a nie darmowa terapia dla drugiej osoby. To nie jest poligon tylko jakaś wojna na wyniszczenie. Może na siłę chciałeś ją zmienić? Z tego co piszesz nie wynika jakby jej zależało, tylko zależy jej na takiej sytuacji jaka jest. Toxic po całości. Staram się być zawsze szczery, więc do odbieraj tego źle - ona się nie zmieni. Po pierwsze ma jakieś jazdy w głowie z przeszłości i to naprawdę smutne, ale jest osobą dorosłą. Moim zdaniem dla niej bycie "poszkodowaną ofiarą" jest dość wygodne. Łatwo to wszystko wytłumaczyć. Z resztą dużo osób tak robi. Nie szanuje cię- sprawdzała często na ile sobie może pozwolić, przesuwała granicę i teraz jest śmiała. Moim zdaniem ona czuję się tutaj pewniejsza i pewnie nie obstawia, że zerwiesz. Moim zdaniem możliwe, że masz niskie poczucie własnej wartości albo to ona tak na ciebie wpłynęła. Poza tym skoro ma takie relacje z rodziną, to zastanów się dobrze czy w przyszłości chciałbyś tam należeć. Jesteś wykorzystywany w tym związku - ona czerpię z ciebie energię,a dla ciebie żadnego wsparcia. Dla niej to sytuacja idealna, ale i tak jak to baba musi ponarzekać.
 6. Dabeq

  Powitanie

  Witam
 7. Co do wyprowadzki to obecnie wynajmuje mieszkanie z siostrą i planowałem mieszkać tutaj do końca lipca, także mogą być jaja. Jeśli chodzi o studium to ciekawy pomysł (masz jakieś konkretne/ciekawe kierunki na myśli?) Jeśli faktycznie mi się nie powiedzie teraz to myślałem, żeby za granicę wyjechać (choć wiem, że już gdzieś z tyłu głowy mi to siedzi) .Angielski znam na dość dobrym poziomie( często ratowałem się tym za granicą; choć na studiach moja wykładowczyni uważa inaczej co do mojego poziomu), język niemiecki jest trudny, ale na pewno opcja warta rozważenia Mnie by kręciło, by kiedyś założyć firmę, ale studia trochę podkopały moje poczucie własnej inteligencji, poza tym trzeba mieć do tego jakieś umiejętności. Coś mi w głowie siedzi grafika komputerowa, ale to musiałbym spróbować a nie iść za trendem. Często mam wrażenie, że jednak moje plany nie są mierzalne co powoduje, że jestem gdzie jestem. Jak już mówiłem walczę do końca, ale czuję już powoli wypalenie tym wszystkim i pewne rzeczy się nawarstwiają... Co do zaocznych myślałem nad tym, ale tutaj posłuchałem rady ojca - jego zdaniem "w życiu się jeszcze napracuje", cóż trochę prawdy w tym jest. Co do nauki... zawsze byłem do tego zmuszany,ale to jeszcze za dzieciaka. Teraz bardzo często próbuje różnych sposobów na naukę ( dzisiaj uczyłem się w parku,barze) czasem jakaś muzyka klasyczna, ale nie czuje by to coś dało. Pewnie źle się za to zabieram. Dziękuje bardzo i również Ci tego życzę
 8. Nad kobietami nie myślę, właśnie chodzi tu o problem przy studiach (zmarnowaniu już prawie dwóch lat) i nie posiadaniu znaczących umiejętności. Na forum nie patrzę pod kątem kobiet. Kobiety to akurat pikuś
 9. Logistyka, Chodzi o to, że bardzo mi wstyd (szczególnie przed rodziną), że już drugi raz podchodzę do studiów i miałoby się to zakończyć fiaskiem. Z moim wychowaniem i mindsetem studia był konieczne (brak pomysłu na siebie).
 10. Witam Braci Samców, Wstyd się przyznać, ale jest duża szansa, że na moich studiach będzie spory przesiew- i całkiem możliwe, że dołączę do tego "zacnego grona". Jest to już moje drugie podejście do studiów i nie mówiąc już o pieniądzach na to rzuconych i wstydzie przed rodziną nie wiem co zrobić. Walczę nadal, bo walczyć trzeba do końca, ale ciężko to sobie wyobrażam. Jestem trochę w czarnej d, bo mam wykształcenie średnie i jak się domyślacie z racji wieku (21l.) małe perspektywy. Moglibyście mi coś doradzić? Możecie zjechać mnie z góry do dołu, ale naprawdę jestem w kropce.
 11. Starasz się być demokratyczny wobec niej, ale zauważalnie to nie działa. Niestety często jest tak, że dając komuś poczucie bezpieczeństwa osoba ta przestaje się starać. Z reguły tyczy to się osób, które "grały na zewnątrz" inną osobę. Nawet gdyby podejść tutaj konserwatywnie (model związku), to jakby wywiązywała się z podstawowych obowiązków to nie byłoby problemu ... Najwyraźniej ona idzie po najmniejszej linii oporu i stała się (moim zdaniem) świadomym pasożytem. Dlatego współczuję brachu, bo łatwo z tego się nie wyjdzie.
 12. Ja bym tak nie generalizował - ekstrawertycy też mają skłonności do pesymizmu, tylko zauważyłem, że z reguły chowają to wewnętrznie. Ja największy problem widzę w tym, że społeczeństwo wymusza na nas pewne zachowania/sztuczność i z czasem zatracamy swoje "Ja". Z całym szacunkiem do płci przeciwnej, ale to one są podatne na "nowomowe, trendy" i inne pierdoły, stąd rynek matrymonialny się dopasowuje w złą stronę Jestem z pokolenia niżu i powoli widzę, że niektórzy z nas będą kawalerami. Smutne, aczkolwiek prawdziwe. Duża część facetów jest wycofana względem kobiet z wielu powodów. U siebie na studiach też to widzę.
 13. W zasadzie w wielu krajach Europy kobiety są baaardzo podobnie rozwiązłe. Polki jak wyjeżdżają to faktycznie mają większe parcie, ale to z powodu innej majętności (typowych kompleksów i patrzenia na Polaków jak na samych biedaków). I mi to szczerze mówiąc zwisa - niech się króliczą z kim chcą, ich sprawa.
 14. Dabeq

  K#rwica

  @Tomko Napisałem z czym mam ostatnio problemy i co mnie po prostu denerwuję. Chciałem, żebyście odnieśli się do moich reakcji i podejścia (do ludzi, do studiów, robieniem za jelenia) i przedstawili jakieś rozwiązania problemu. Zastanawiam się też nad studiami zaocznymi, mieszkam blisko granicy - mógłbym popracować. Przy studiach dziennych nie czuję, abym czegokolwiek się dotąd nauczył i czas przelatuje mi przez palce. Ale przyznam mam dość często problemu z opisaniem swojego problemu ( złożyć problem "do kupy"), abym został zrozumiany. To chyba kolejny problem
 15. Dabeq

  Kontrola przez telewizję

  Ja też zrezygnowałem z oglądania telewizji. Czasem, gdy obejrzę po dłuższym czasie od razu widzę jaka to papka intelektualna i jak działa ogłupiająco na człowieka Przeniosłem się do internetu (YT), ale tam też powoli zaczyna przenikać telewizja. Telewizja stała się bardziej domeną kanapowych obywateli i starszych ludzi
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.