Jump to content

Maniek92

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Maniek92 last won the day on June 3

Maniek92 had the most liked content!

Community Reputation

787 Świetna

About Maniek92

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, miałem i to nie najlepsze, dlatego wolę ekstrawertyczki, bo łatwiej je "przyprzeć do ściany", żeby powiedziały prawdę albo od razu można się zorientować czy jest sens daną relację ciągnąć czy zawczasu z niej spierdolić.
 2. @LibertynAzow itp to blisko 80 tysięcy dobrze uzbrojonych i wyszkolonych, sfanatyzowanych i doświadczonych w walce ludzi, czyli prawie tyle ile liczy nasza pożal się Boże "zawodowa" armia. To takie samo zagrożenie dla Nas jak Rosjanie, nie można ich lekceważyć.
 3. Odpowiadam Ci ostatni raz, żeby nie było że jestem farmazoniarzem. Oto pierwszy z brzegu dowód na to jak chamsko i bez argumentów odpowiadasz ludziom, którzy skutecznie obnażają fałsz Twojej zerojedynkowej wizji świata. Nara.
 4. @KolegiKolega mówią tak, bo Chiny wszystko co mogły terytorialnie uzyskać, dla siebie zabrały. Tybet, Sinciang, Makau, Hongkong, kawałek Kaszmiru, korzystne dla nich obszary graniczne z Indiami w Himalajach, a że wyznają zasadę silniejszego, to stosują taką politykę, bo jest to dla nich wygodne i pożyteczne. Nic nowego w geopolityce, silniejszy zawsze ma rację.
 5. @BumTrarara pełna zgoda, pokazowy proces byłby dla nich lepszą opcją, ale jak to powiedział Mackett w "Pogranicze w Ogniu" - "Przyszła potem wojna, nie było czasu na koronkową robotę". Ponadto wiemy obydwaj doskonale że Rosjanie są bardzo bezwzględni wobec tych, których uznają za swych śmiertelnych wrogów. Nic nowego. Co sądzę? J...ć równie po całości jak tamtych. Chory radykalizm nigdy do niczego dobrego nie prowadzi.
 6. @Strusprawa1powiedziałem Ci kurwa, obserwuję Twoje wypowiedzi od dłuższego czasu i pierdolisz, do każdego kto ma inne od Twojego zdanie i potrafi je sensownie uargumentować, przypierdalasz się, nie cofając się przed wyzwiskami i osobistymi atakami. Ponadto napierdalasz cały czas propagandę jaka wylewa się z mediów głównego nurtu i tworzysz fałszywy obraz "Dobrzy i mądrzy Ukraińcy - Źli i tępi Rosjanie". Nie bierzesz pod uwagę faktów, iż Rosjanie w swoim rozumieniu świata, postawieni w ich mniemaniu pod "ścianą", nie cofną się przed niczym, byle swój cel osiągnąć. Jeśli (odpukać) do
 7. @Strusprawa1jak jesteś ślepy to przeczytaj moje posty w tym temacie jeszcze raz, a zwłaszcza wczorajszy, gdzie wyraziłem się jasno, że powinniśmy być neutralni i przyglądać się jak Ukraińcy z Rosjanami się po gębach ostro tłuką, bo jedni i drudzy to NASI WROGOWIE. Jak Ty tam kurwa widzisz jakąś "rusofilię i ukrainofobię" to naprawdę jesteś z....y albo jesteś jakimś Dmytrem znad naddnieprzańskiego zadupia, którego piecze że w rzeczywistości większość Polaków nie bez powodu "darzy miłością" Ukraińców w równym stopniu co i Rosjan, słusznie gardząc cywilizacją turańską, która jest nicz
 8. @Strusprawa1 nie będę Ci na nic kurwa odpowiadał, bo każdemu kto sensownie pisze na ten temat albo nie wyraża jedynej słusznej i bezwarunkowej ukrofilii, odpowiadasz danymi z dupy albo wyzywasz i ubliżasz. Dosyć podałem Ci argumentów i faktów na Twoje równie zjebane pytania jak i odpowiedzi, za każdym razem odpowiadasz tak samo - wulgarnie, emocjonalnie, bez oparcia w danych i faktach. Byś nawet św. Piotra w niebie z równowagi wyprowadził. Nie będę się kopał po czole z koniem.
 9. @BumTrarara żal Ci skurwysynów którzy gdyby tylko mogli, to by Nam zrobili Wołyń 2.0, zajebali Przemyśl z Rzeszowem aż do Lublina i palili Ruskich żywcem w Odessie 8 lat temu? Bo mi nie. Karma odbiła się w nich z nawiązką - straszyli że wszystkim swoim wrogom i "wrogom" Ukrainy zrobią to samo (tu można wstawić nazwę wroga dowolną), to dostali za swoje. Co jak co, ale uzyskujemy jedną pożyteczną rzecz, której nawet "nasz" (nie) rząd nie jest w stanie spierdolić, choćby bardzo się starał - we wzajemnej walce między nimi wybijane są sukinsyny, które były i s
 10. Nie wiem po co się tak kurwa kłócicie, ale sprawa jest przeraźliwie prosta: Zarówno Rosja jak i Ukraina są naszymi ŚMIERTELNYMI wrogami. W naszym interesie jest ażeby te dwa wściekłe, na wpół azjatyckie psy całkowicie pożarły się i wykrwawiły między sobą, ku naszej korzyści i uciesze. Miłego wieczoru Wszystkim życzę.
 11. @Adamsok, jutro je wrzucę. Dzięki.
 12. Witam Szanownych Braci. Czy jest ktoś spośród Nas, kto jest doświadczonym maklerem giełdowym, doradcą lub analitykiem inwestycyjnym? W chwili obecnej robię kurs na CAI, problem polega na tym że nie zawsze i nie do końca ogarniam rozwiązywanie zadań, które mogą pojawić się na egzaminie licencyjnym, a który będę miał w listopadzie (statystyka zarządzania, matematyka finansowa, obligacje, instrumenty pochodne itp). Generalnie kumam o co chodzi, ale rzecz jak to zawsze, tkwi w szczegółach. Zastrzegam (aczkolwiek się nie usprawiedliwiam) że jestem humanistą i rozumienie pew
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.