Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maniek92

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

195 Świetna

3 Followers

About Maniek92

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Galaktyka Kurvix

Recent Profile Visitors

815 profile views
 1. @donatello brutalna prawda w oczy kole. Mentalność Kalego, jak Mokebe/Habibi ruchać Julkę to dobrze, ale jak Michałek ruchać Nadię/Ki-Czo-Wan to już jest bardzo źle i niemalże zdrada stanu.
 2. @RENGERS E tam, na starej piczy młody qutaz się ćwiczy!
 3. @Słodkogorzka ile masz lat? Obstawiam że jesteś tuż przed lub po 30, stąd te parcie na bombelki i rodzinę. I wszystko jasne. @Mroczek jak zegarek, to koniecznie z Patka.
 4. Uciekaj póki możesz. Zdecydowana większość kobiet po 30 ma już w głowach tylko jedno: "baby challenge accepted". Bez względu na koszty.
 5. Nie, po chuj? Była to była. Najlepiej usunąć wszelkie kontakty z byłą i nie zawracać jej i sobie głowy. Życie toczy się dalej. Nie ta, to inna, może lepsza.
 6. "Miej wyjebane a będzie Ci dane". Ja mam i teraz rucham.
 7. "Oczami beciaka" - Pałlo Koelio może się schować. Może chłop w szoku jest.
 8. Skorpiony są zajebiste i tyle w temacie.
 9. Akurat miałem wyjątkowo szczęśliwe i normalne dzieciństwo jak na takie perturbacje.
 10. @MalVina wśród części z nich tak jest, tylko różnica polega na tym, iż sami Niemcy do których wzdychają, uważają ich mimo wszystko za "Polaczków" i słowiańskich gastarbeiterów, dotyczy to głównie tych mieszkających w Rajchu. Ślązacy których poznałem, na ogół są lojalnymi obywatelami jak inni Polacy, zaś ich polskość nie podlega jakiejkolwiek dyskusji.
 11. @MalVina idąc tym tropem, to wszyscy prawdziwie rdzenni mieszkańcy Górnego Śląska, Kujaw, Wielkopolski czy Pomorza są "Szwabami", bo w języku codziennym używają wielu germanizmów, mają "niemiecką" mentalność i niezłą germańską domieszkę genetyczną. :v :v :v XDDD Cóż, jak ktoś jest z dawnej tzw. Kongresówki, Galicji czy zza Buga, to tego nie zrozumie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.