Jump to content

Maniek92

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

231 Świetna

3 Followers

About Maniek92

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Galaktyka Kurvix

Recent Profile Visitors

1,527 profile views
 1. Albo totalnego opierdalania się pod byle pretekstem. W samo sedno.
 2. Jesteś tego pewna? Twoja sprawa, ale u kobiet w tych kwestiach jest tak, że dziś nie, a za 3-4 lata jednak stwierdzisz że chciałabyś mieć chociaż jedno dziecko. Facet jeśli się decyduje na nieposiadanie dzieci, to zazwyczaj w pełni świadomie i jest w tym konsekwentny, jak chce być jeszcze bardziej pewnym, to zrobi sobie wazektomię i po temacie. Nie moja broszka, ale jako kobieta w młodym wieku nie powinnaś rzucać kategorycznie takich deklaracji, bo sama możesz jeszcze zmienić zdanie.
 3. @JudgeMe, @Angel_Sue ma rację, w tych kwestiach nigdy nie ma na 100% pewnego przyłożenia, aż podam Ci przykład z własnego otoczenia. Znajomi, młode małżeństwo, żyjące jak na polskie warunki i bycie w niedużym stażu bardzo dobrze (własne, wspólne mieszkanie, dobrze płatne zawody, które są jednocześnie ich osobistymi pasjami, zatem w teorii są bardzo szczęśliwi i zadowoleni). On, mimo lekkiego zeza, bardzo przystojny, wysportowany, dobrze, ale nie przesadnie zbudowany, od czasów szkolnych podobający się kobietom, które "wyrywał" jak chciał. Ona, bardzo atrakcyjna kobieta,
 4. Jakoś te "lewackie" i wielokulturowe kraje starej Europy Zachodniej są mimo wszystko bardziej bezpieczne i mają znacznie sprawniejsze służby porządkowe i specjalne aniżeli jednolita (jeszcze, niedługo to i tak się ostatecznie skończy) narodowościowo i stosunkowo bezpieczna na ulicach dopiero od niedawna (od 10, może 15 lat) Polska, która jest taka tylko dlatego że znaczna część patologii wyjechała na Zachód albo siedzi zamknięta w mamrach. Na Zachodzie potomek emigrantów potrafi być bardziej życzliwy i pomocny niż rdzenny "krajan" znad Wisły.
 5. @mph25 dlatego Polska była, jest i zawsze będzie biedna, bo ludzie tutaj nie mają wpojonej kultury pracy i szacunku do drugiego człowieka.
 6. @dyletant nie jesteś jedyny. Sam tak mam. @DOHC i @maroon mają sporo racji, taka prawda.
 7. Niestety, taka jest prawda, Polacy mają wieczny kij w dupie i dołują wszędzie naokoło, zaś normalni ludzie w Polsce są wiecznie jebani przez wszystko i wszystkich. Byłem jak pewnie każdy trochę zagranicą (zarówno za sezonową pracą jak i turystycznie) - Anglia, Niemcy, Włochy, Węgry, Rumunia, Słowacja i Czechy. Wszędzie tam (poza Słowacją, ale mogę być nieobiektywny, to są tylko moje osobiste odczucia i doświadczenia na podstawie pobytów tam) ludzie są wyluzowani i uśmiechnięci, życzliwi, pełni kultury oraz skorzy do pomocy. Nawet dość wycofani, ostrożni i słynący z ironii Anglicy
 8. @JudgeMe ktoś kto interesuje się wróżbiarstwem i astrologią i bierze to śmiertelnie poważnie, czyli tak naprawdę szarlatanerią, nie może mieć zbyt szerokich horyzontów myślowych.
 9. @Ksanti szanuję i popieram, sam jestem agnostykiem, to najbliższa i najbardziej mi odpowiadająca opcja, dotycząca mojej duchowości.
 10. Jeszcze trochę i będzie tu druga Hiszpania 1936.
 11. Biedna policja...hahahaha. Jak mawia stare i aktualne przysłowie, o ludziach idących do policji (a niegdyś milicji): "Wysoki jak brzoza, głupi jak koza". 30 lat po upadku komunizmu a w Polsce nic się w tej materii nie zmieniło. Jedynie na gorsze.
 12. Życie jest bezlitosne i brutalne, o czym tu deliberować? "Umiesz liczyć, licz na siebie, twoje mango innych jebie!" Koniec cytatu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.