Jump to content

Maniek92

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  628
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Maniek92 last won the day on June 3 2022

Maniek92 had the most liked content!

Community Reputation

955 Świetna

About Maniek92

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Jak mawiał niegdyś Mikołaj Rej, "Niech narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają." "Jak słodką jest pieśń kurantu naszego języka ojczystego!"
 2. 1. Zdana sesja na studiach prawniczych. 2. W czasie ostatnich badań kardiologicznych okazało się, iż dziecięce problemy z sercem przeszły już do przeszłości i jestem całkowicie zdrowy. 3. Przeszedłem niezwykle wymagające i ciężkie badania do nowej, prestiżowej, bardziej stabilnej, lepszej finansowo i perspektywicznie pracy.
 3. @Hippie to już każdego indywidualna sprawa. Mnie to pomaga. @Amperka jedno nie wyklucza drugiego.
 4. @Hippie dokładnie, zmiana nastawienia i myślenia oraz umiejętność krytycznego spojrzenia na siebie i prawidłowego wyciągania to klucz i podstawa do sukcesu.
 5. Widzę że ciekawa dyskusja tu się rozwinęła. Odpowiem następująco: Nigdy nie ma bagna, z którego nie da się wyjść i stanąć na nogi. Sam jestem tego przykładem.
 6. Niezwykle mądra piosenka z dobrym przesłaniem.
 7. Dobry, jugosłowiański kawałek z lat 80-tych.
 8. Niska dzietność wynika z bardzo prostych przyczyn: 1. Ciężkich warunków życia w Polsce, a będzie coraz gorzej. Aktualnie jesteśmy u progu końcówki "dobrych i spokojnych czasów", które trwają od upadku ZSRR w 1991 roku i zakończenia zimnej wojny, a jeśli idzie o samą Polskę, to od 1945 roku. Jak na naszą historię i kraj, to wyjątkowo długi okres spokoju. 2. Rozprężenia moralnego w postaci skrajnego hedonizmu, nihilizmu, egoizmu i braku odpowiednich wzorców. 3. Nieumiejętnego korzystania z (nadmiaru) dobrobytu. 4. Nieustannego pędu za karierą, pięknym wyglądem i kultem wie
 9. @Libertyn wiem co się kryje pod tym pojęciem, odpuść sobie te złośliwości. Ja o chlebie, Ty o niebie.
 10. Jakie tu wielkie rozkminy, widzę że niektórzy zapominają, jak mawia Wiktor Suworow, iż "najprostsze rzeczy zazwyczaj ludziom umykają": 1. Jak mawiał śp. Lepper, "nie przeszkadzać ludziom, a sami sobie jakoś poradzą". Cały czas zadziwia mnie wiara co niektórych w "Kapitana Państwo", który "wie najlepiej" co ludziom potrzeba. Zapominając przy tym że państwo tworzą kierujący nim ludzie, na swoją modłę. Mówię to jako zdecydowany przeciwnik dzikiego, zbyt liberalnego kapitalizmu. 2. Niektórzy tutaj naprawdę są odrealnieni i uważają niektóre rozwiązania "architektoniczne" za dobre, bo "ko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.