Jump to content

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,397
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,251 Świetna

1 Follower

About ntech

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z pewnością bogata po 15 min spotkania i butelce wina. Ech.... Wydrukuj te farmazony które napisałeś, przyklej na ścianie, weź rozbieg i jebnij dyńką w kartkę. Powtarzaj aż mózg wróci na swoje miejsce a jaja na swoje.
 2. Pojęcie konserwatyzmu dawno straciło swój obyczajowy charakter i aktualnie odnosi się wyłącznie do sfery polityczno-ekonomicznej.
 3. Myślałem że to forum wsparcia w relacjach, manipulacjach i strategiach podrywania kobiet. A widzę że niektórzy traktują to jak instrukcje "jak oddać mocz aby nie oblać kapci?". Ile masz lat ?
 4. Czy wbijesz gwóźdź pozytywnym myśleniem? Nie ? To dlaczego uważasz że może być skuteczne na chorobę ? Bierz leki i nie kozacz.
 5. Kolejny zbawiacz świata. Idź pochodzić po wodzie.
 6. Zadajesz pytanie "czy chce jak dorosły człowiek o czymś porozmawiać ?" . Oczywiście ona idzie w zaparte. Wtedy Ty nic nie mówisz, wychodzisz wieczorem napierdalając drzwiami, wracasz najebany nad ranem. Na drugi dzień idziesz na ryby z kolegami albo na siłkę ,basen czy do kina. Umawiasz się głośno przez telefon żeby wiedziała że się świetnie bawisz. Generalnie zostawiasz ją sam na sam z jej emocjami i milczeniem. Na kolejny dzień masz awanturę , płacz a potem seks na zgodę. Jeżeli jest dalej cicho powtarzasz aż do skutku. Ciche dni to dziecinna strategia manipulacji. Dzieci szybko
 7. Wrócił we właściwym momencie. Jak prawdziwy kapitan pójdzie na dno razem ze swoim flagowym okrętem "Szlezwig von Thun Wielgus". Przyjemnie będzie oglądać jak się pogrążają w odmętach. Problem że teraz nastał czas lewactwa i oszołomów. Poza Konfederacją nie ma nic normalnego. Bagno oszołomów Zjednoczonej Lewicy Obywatelskiej Swoją drogą zawiodłem się na Kaczorze .Na początku fajnie kiwał opozycję i rozgrywał ich mistrzowsko. A potem gdy już nie było z kim walczyć zaczął strzelać sobie po kolanach. A na koniec odjebało mu na starość i przyprowadził na chatę młodą koch
 8. Jego powrót to dowód na totalny paraliż państwa, marazm PiS-u i bezzębność Kaczora. Spierdolił bo bał się afery Amber Gold. A okazało się że nawet Hanka może nasrać oficjalnie Kaczorowi na głowę a on to łyka, Kaczor już MINĄŁ i każdy to wie. PiS trzyma się wyłącznie na hakach i DZIĘKI synekurom i posadkom dla tłustych kotów. Jest ogromny opór starej gwardii przed Morawieckim i parcie młodzieżówki na starych dziadów. To się rozjebie od ciśnienia. Dokładnie tak jak się stało z PO, pojawiła się alternatywa dla młodych w postaci błazna Hołowni. To samo będzie z PiS-em , to ich osta
 9. Zwykły jurgieltnik na niemieckim żołdzie. Na szczęści nic nie wskóra bo platforma to tak samo jak PiS stare dziady które gniją we własnym sosie. Ale Kaczor nie dość że najbardziej zwalczał Prawicę to na lata zdewaluował patriotyzm i konserwatyzm jako hasła oszołomów. Teraz każdy ,kto będzie chciał promować wartości będzie kojarzony z miernotami z PiS-u. Większych szkód prawdziwej prawicy nikt do tej pory nie wyrządził. Typowe chamy ze złotym sznurem w garści...
 10. Podoba mi się że Kaczor już znalazł winnych konsekwencji swoich własnych decyzji. Niezaszczepieni i tłuste koty. Jak każdy zdemenciały staruch zacznie teraz walczyć z demonami we własnych szeregach dobijając PiS skuteczniej niż bieda-opozycja.
 11. Zazwyczaj stosunek ten ulega diametralnej zmianie po śmierci co ma wyraz właśnie w budowli nagrobnej. Wolałbym zdecydowanie aby szacunek ze strony bliskich okazywano mi za życia. I żeby nie było nieporozumień co do kwestii budowlanych nakazuję dzieciom spalić mnie po śmierci i wyjebać gdzieś w lesie. Pewnie będą mieli w dupie moje słowa i zrobią po swojemu, ale w sumie ja też .
 12. Pytanie są o kwestie socjalne i są bazą do opracowania kiełbasy wyborczej w ramach Nowego Wału.
 13. Widać że nie wiesz o czym mówisz ponieważ postrzegasz temat 0/1 . Czyli albo cuckold albo pornol. Życie jest gdzieś pośrodku. Ja rucham laskę kilka razy a w międzyczasie robię jej minetę jak się zmęczę i ładuję siły. I ŻADNA nie miała z tego powodu zarzutów. Może masz niespożyta energię ale ja ze swoim 40+ na karku w ciągu dwóch godzin zabawy POTRZEBUJĘ momentu na odpoczynek i wtedy minetka jest jak znalazł. Oczywiście mówię wyłącznie o kimś kogo znam i darzę sympatią. Szanujące się kurwy na Roksie nawet nie pozwolą Ci na to. Wiedziałbyś gdybyś spróbował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.