Jump to content

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,408
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,304 Świetna

1 Follower

About ntech

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystkie do biura nie trafią. A żyć trzeba. Roksa rozkwitnie.
 2. Definicja miłości wg narcyza : "masz szczęście że poświęcam ci uwagę" Definicja miłości wg. borderline: "jesteś moim ulubionym workiem bokserskim"
 3. Niekoniecznie. Męski odpowiednik narcystycznego mężczyzny jest np. przykładnym ojcem i wzorowym mężem. Bo to buduje jego samoocenę. Ale nie dlatego że chce być dobry dla rodziny ale że chce błyszczeć. Prosty test przed lustrem. Wymień swoje najgorsze wady. Wymień kilka osób które są od Ciebie lepsze. Wymień sytuacje kiedy to TY byłeś winny. Czy zasługujesz na miłość pomimo swoich wad ? Dojrzałość to coś nieznanego narcyzowi.
 4. Ja pierdole , pół roku nie byłem na forum a GalAnonim wciąż nadaje ? To troll. Te głupoty opowiada od roku.
 5. Miałem podobnie ale: 1) seks to natura , wygląda tak samo z każdą bo jest w Twojej głowie więc technicznie nic się nie zmienia 2) divy są dobre gdy chcesz zdjąć z głowy simlock-a . Da Ci to poczucie że możesz , że nic się nie stało i że Twój kutas jest Twój a nie byłej . Raz,dwa razy zaszalej ,wybierz ładniutką, młodą i droższą żeby mieć dobre wspomnienia i pozytywne wzmocnienie. Nie idź po taniości bo może być różnie. 3) Bądź naturalny w nowej relacji, bez poczucia winy że masz jakiś bagaż. Kobieta ma to w dupie jeżeli jej się podobasz. Zaciągnij do łóżka i wydymaj, Tylko o to
 6. Wróciłem po przerwie spowodowanej donosom nie rozumiejącej istoty relacji damsko męskich naiwniaczki. A więc w międzyczasie będąc na wygnaniu poznałem atrakcyjną 30 latkę . Tydzień spędziłem na prostackiej czynności ruchania codziennie. Więc stwierdzam iż TA konkretnie 30-tka ma ogromne szanse. Ze mną lub z kimkolwiek innym. Robi to rewelacyjnie. Przyznam iż z moim 45 letnim doświadczeniem jestem zachwycony, Więc Czerwona - opuść nos z poziomu chmur i się ucz od innych, Prostacy z reguły są zajebiści w łóżku.
 7. Po jaki huj ? Myślisz że przygarnie Cię do piersi i powie "Wybacz Synku , błądziłem , kocham Cię" Najwyżej będzie chciał żebyś mu pożyczył stówkę. Tylko się rozczarujesz. Jeżeli bardzo chcesz mu powiedzieć to co do niego czujesz to napisz list. Ręcznie, na papierze, wylej co Cię boli. A potem go podrzyj.
 8. Nawet nie pojmujesz rady jaką Ci udzieliłem. Czy słowo "ruchać" powoduje Twoje oburzenie czy samo pojęcie aktu seksualnego który bez wątpienia jest istotą relacji mężczyzny i kobiety ? Bo jeżeli masz z tym problem to z pewnością żadnej relacji z mężczyzną nie stworzysz.
 9. Z moich doświadczeń, Być ojcem, Tłumaczyć, pobawić się, wprowadzać i jak trzeba egzekwować zasady. To odróżnia od kolegi. Pokazywać świat, zwłaszcza męski i z naszego punktu widzenia. Nie ma znaczenia ile czasu i jak często się spotykasz. Ojcem jest się ZAWSZE, Nie przejmuj się. Za jakiś czas dojrzeją, będą same szukać kontaktu. Moje chłopaki wpadają do mnie same, NIE MAM ŻADNYCH określonych godzin, Kiedyś matka użyła tej karty ale ją szybko wytrąciłem jej z ręki, Teraz to oni decydują kiedy chcą się ze mną spotykać i robią to z własnej woli. I wbrew pozorom o wiele c
 10. Z pewnością bogata po 15 min spotkania i butelce wina. Ech.... Wydrukuj te farmazony które napisałeś, przyklej na ścianie, weź rozbieg i jebnij dyńką w kartkę. Powtarzaj aż mózg wróci na swoje miejsce a jaja na swoje.
 11. Pojęcie konserwatyzmu dawno straciło swój obyczajowy charakter i aktualnie odnosi się wyłącznie do sfery polityczno-ekonomicznej.
 12. Myślałem że to forum wsparcia w relacjach, manipulacjach i strategiach podrywania kobiet. A widzę że niektórzy traktują to jak instrukcje "jak oddać mocz aby nie oblać kapci?". Ile masz lat ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.