Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  731
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1108 Świetna

About ntech

 • Rank
  Starszy Sierżant
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Deomi możesz podejśc do tego solipsystycznie. Nie istniejesz Ty ani świat dookoła. Problem resolved .
 2. Wiesz że jesteś nieszczęśliwa? Życie jest wspaniałe. Pełne możliwości, celów i ciekawych doznań. Pełno ciekawych ludzi z którymi można dzielić pasje, emocje i pracę.
 3. Pierwszy to wpadka z pierwszą żoną. Dwa kolejne - żeby druga baba była szczęśliwa.
 4. Widzę że większość pomija fakt ,iż aktualnie mocarstwem światowym od Breton Woods są USA, a Chiny to zaledwie pretendent ,który właśnie zbiera po łapach. Całą ta awantura społeczno-gospodarcza z wirusem to kolejna odsłona wojny USA-Chiny. Zobaczcie co robi FED i EBC. Co się dzieje z ropą, o łańcuchach dostaw nie wspominając. To wojna na całego, kształtują się właśnie obozy (Angole szybko wracaja do roli państwa morskiego) i zwierane szyki, potem jeżeli będzie trzeba wjedzie kawaleria i pozamiata. USA NIE POZWOLI na wejście Chińczyków do Europy ani gdziekolwiek. Nie dlatego że kocha Europe ale dlatego że taka jest ich rola jako mocarstwa. Proponuję przeczytać Friedmana żeby zrozumieć czym są i jak powstają mocarstwa czyli globalne potęgi.
 5. "Chce być sama..." - po tym jak przyłapałem ją na oszukiwaniu A potem widzę jak jeździ z innym gachem autem Klasyka Panie..
 6. Nie da się wytłumaczyć zmiennym samopoczuciem patologii i zaburzenia osobowości i zachowań z niego wynikających.
 7. A rzucanie kogoś kogo się kocha i dawanie dupy na lewo a potem powroty to co ? Źle nogą wstała ?
 8. Bo na Myszkach to zawsze czysto i bezpiecznie.. Ja do dzisiaj zastanawiam sie czy to ja zlizywałem po nim czy on po mnie ?
 9. Jeżeli przez pryzmat takich pojęć oceniasz Ojczyznę to rzeczywiście nic Cię tu nie trzyma. Problem że w wg. Twoich kryteriów odpada 9/10 świata. Życzę powodzenia w szukaniu nowej ojczyzny.
 10. Border albo narcyz. Narcyzka tym sie różni od borderki że zawsze ma w zapasie rezerwowe zródła zasilania. Stąd te przerwy i kolesie których w tym czasie obrabiała. I to nie były rozstania i powroty. Ona Cie odkładała do szuflady i wyjmowała jak miała ochotę na seks z Tobą albo inne korzyści. Jak wibrator. Miałem tak samo ale po roku skończyło się bo się połapałem że to schiza a nie związek. Poczytaj wątki o narcyzkach i ich zachowaniach. Poczujesz się w domu. Jedna rzecz pewna- orze psychikę. Huśtawka nastrojów nie powoduje że normalna kobieta oddaje dziecko do przytułku a w to miejsce adoptuje małego murzynka. A potem na odwrót . To potłuczone szkło w głowie.
 11. Proponuje sprawdzić jak sprawdzają się inne państwa, np. Hiszpania, Włochy czy Francja, zanim zacznie się opluwać własny kraj. Może okazać się że nie są z dykty ale z folii aluminiowej.
 12. Te które nie rodziły i regularnie uprawiają seks.
 13. Wyłącznie wtedy gdy nie będzie żarcia. I przypominam iż od stanu wojennego społeczeństwo zmieniło się diametralnie. Minęło 40 lat. Tamte pokolenie LATAMI było tresowane w posłuszeństwie i zaciskaniu pasa. Aktualne nie są przyzwyczajone do kryzysów i zabranie im netu powoduje chaos. Zapasy w sklepach to 3 dni. Lodówki to 3 dni, po 3 dniach braku żywności ludzie wyłażą na ulice , niezależnie od tego czy są zakazy czy nie. Aktualnie po pierwszej fali, wiekszość ma jakieś zapasy więc okres się wydłuża. Ale to wciąż kwestia dwóch - trzech tygodni braku zaopatrzenia. Wystarczy że z jakiegoś powodu logistyka przestanie działać , np. ropa, upadki firm transportowych , eskalacja epidemii itp. i łańcuch dostaw zaczyna się utykać. To powoduje falę histerii , co mieliśmy możliwość zaobserwować niedawno. Tak naprawdę to świat swoi na rzęsach i byle pierdnięcie motyla może wywołać chaos.
 14. Nijak. Bo to nie wynika z Twojej postawy czy działań a wynika z jej niskiego poczucia wartości, strachu i kompleksów które nabyła w dzieciństwie. To emocjonalnie niedojrzała osoba. Wyobraź sobie że zakochałeś się w dziewczynce 12 letniej. Bedzie miła , lub będzie Cię nienawidzieć kiedy coś jej strzeli do łba. Wyobraz sobie że życie to kręta droga przez góry, każdy z nas ma w głowie kierownice żeby płynnie zmieniać kurs i unikać przeszkód czy wpadnięcia w przepaść. A u borderki nie ma kierownicy a jedynie wajcha "lewo/prawo" jak w czogłu. Na maksa .. Jak myślisz ile trzeba żeby się wjebać na skałę po lewej lub w przepaść po prawej ? Nie ma znaczenia co będziesz robił , bo to jest w JEJ głowie. Im bardziej będziesz się starał , tym bardziej będzie czuła się niewartościowa. Żeby uprzedzić porzucenie , swój strach przed konfrontacja ze swoją naturą , sama będzie Cie prowokować, ubliżać, atakować , puszczać się na lewo i prawo, robić popierdolone rzeczy żebyś ją opuścił, żeby mogła przekonać swoje wewnętrzne dziecko że "on znowu mnie skrzywdził". Ile razy jesteś w stanie wybaczyć zdradę ? A chciałbyś żeby w kłótni wjebała Ci nóż podczas robienia kanapki ? Wersja demo skończy się, a Ty zostaniesz z wariatką , będziesz bawił się w detektywa śledząc gdzie i z kim się puszcza ,a ona będzie na Tobie trenować emocjonalny wpierdol . Za rok, dwa staniesz się emocjonalnym wrakiem nie wiedząc o sobie co myślisz, co czujesz, czego chcesz , co jest prawdziwe a co nie. NIE MASZ na to wpływu. Żadnego. Ktoś tu napisał o petardzie w ręku. To nawet nie petarda , to granat. Jest tak skonstruowany żeby wyjebać w powietrze. 3...2...1.... https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/zaburzenia_osobowosci/74280,osobowosc-borderline-informacje-ogolne Nie nabijaj się... większość z nas to przechodziła. Każdy ma tę fazę zachwytu, zaprzeczania, potem bezradności... Po prostu nie ten etap. Wróci za kilka miesięcy, zbity ,skopany, z przeorana dupą.. ale będzie miał otwarte jedno oko... Dopiero wtedy przeczyta siebie, to co pisaliśmy i pokiwa głową.
 15. A to jak zakochany to zmienia postać rzeczy. Złoty środek nazywa się złota karta kredytowa. Kupuj jej prezenty, kwiaty, pisz wiersze, bądź na każde wezwanie. Z pewnością doceni i będziecie razem w szczęściu i zgodzie aż do śmierci. Modliszki są singielkami. Taka natura ich związków...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.