Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Użytkownik
 • Ilość treści

  83
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

127 Świetna

O ntech

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oczywiście. Jeszcze kilka lat i jedno się usamodzielni. W teorii przynajmniej.
 2. Dziękuję za radę.Tylko przelewy. Mam trochę doświadczenia, alimenty na pierwsze dziecko płacę od 14 lat. Teraz jest na studiach. Dwójka kolejnych jest w połowie wieku. Także kolejne kilkanaście w perspektywie Ale dam radę..
 3. ntech

  Moja matka straciła rozum

  Ze do Ciebie nie dociera. Czujesz sie odpowiedzialny za matke. Ona na tym zeruje. Zacznij byc odpowiedzialny za siebie. Spierdalaj. Przy okazji, wspomniales o bracie ? Co z nim, z jego kontaktem, co robi, gdzie mieszka jak zyje ?
 4. Pragnę zwrócić uwagę iż ponoszenie kosztów utrzymania rodziny w trakcie związku nie jest niczym innym niż alimenty. To po prostu zapewnianie bytu swoim dzieciom. Obowiązek każdego faceta.
 5. OK. Słuszna postawa. Uważam że alimenty mimo wszystko należą się dzieciom jak psu kości. Dlatego ja nie walczyłem o jak najmniejsze, ale uzgodniliśmy wysokość. Płacę bez zająknięcia.
 6. ntech

  Moja matka straciła rozum

  Najprościej to spierdalać. Jej nie pomożesz a sam jesteś zakładnikiem jej manipulacji. Teraz już wiesz czemu ojciec nie wyrobił. Przy okazji jak się oderwiesz zobaczysz jak nastąpi cudowne uzdrowienie, i znajdzie drogę do urzędu,zacznie myśleć,pytać o pomoc i wsparcie. Spierdalaj póki jeszcze masz odruch i instynkt samozachowawczy. "Ale to przecież moja Mamusia". - tak, tak , tak pewnie myślały te dzieci które trafiły do beczki gdy widziały mamusię z nożem w ręku. Tu już siedzisz w beczce emocjonalnej i egzystencjonalnej.
 7. Jaka była podstawa tej kwoty? Wysokość zarobków czy potrzeby dzieci ? Sam zadeklarowałeś ?
 8. Weź nie pierdol! Te wasze równo generalnie oznacza "należy mi się bo mam cipę". Gdy my mówimy "równo" słyszymy -"już mnie nie kochasz,zapomnij o ruchaniu". Żygać mi się chce od tego "równo" we wszystkich przypadkach. Generalnie równo oznacza że mieszkam w kawalerce, płacę a moje dwie byłe żony mieszkają w moich domach . Jakoś im ta dysproporcja nie przeszkadza. Żadna do tej pory nie powiedziała "może ci coś oddam żeby było po równo" ... Co do kosztów. To nie wszystko. Bo co chwila naciąganie na coś a to lody, ciastka,kino,basen,nowa gierka.
 9. Ile płacicie alimentów ? Ja na każde z trzech dzieci po 700 pln. Razem 2100 pln.
 10. Jeżeli spędzają z sobą czas i przywykną do siebie to spokojnie. Oczywiście muszą być jednej płci. Dziewczynka z chłopakami ma mało wspólnego. Dzieciaki nie patrzą na tę sprawę przez pryzmat rodziców ,kto miał rację itp. Dogadają się.
 11. Chcesz żeby wróciła czy nie ? Jeżeli nie to masz odpowiedź.
 12. "Kryzys wieku średniego" u Panów jest wysoko skorelowany z "kryzysem tłustej dupy" oraz "kryzysem kłody drewna w alkowie" u Pań. Wbrew pozorom występuję w każdym wieku. Paralotnie,fura i inne zainteresowania itp. to po prostu rozwój osobisty odzywający się po latach odmawiania sobie wszystkiego i zapierdalania na dom,dzieci,samicę co ona określa mianem "dojrzałości i życia rodzinnego". Co do romansu , to weź pod uwagę że może Ci spodobać się i rzucisz aktualną samicę. Przeżyłem to samo. I niestety nie dałem rady. Masz dzieci ?
 13. Papuga jej to nawija. Myślicie że one tak same z siebie? Kobieta która nie potrafi zrozumieć instrukcji od tostera sama wpada na takie pomysły?
 14. To jest kwestia poczucia siły i wartości w porównaniu z partnerem. Moja była żona gdy mieszkaliśmy w moim mieszkaniu i zarabialiśmy podobnie nie sprawiała kłopotów. Ona szkoliła się , ja opiekowałem dziećmi w tym czasie. Gdy sprzedałem mieszkanie i kupiliśmy dom a ona dzięki mojej pomocy podjęła działalność i zaczęła zarabiać więcej niż ja, to ex odjebało. Straciła szacunek do mnie, zaczęły się komentarze na temat moich zarobków , zmiany pracy na lepszą, wykorzystywania jej finansowo, wyręczania w jej obowiązkach domowych bo przecież ona PRACUJE ( a ja to kurwa wypoczywam). Słyszałem jakim to ona jest "jeleniem" na którym jadę. To że ja opłacałem wszystko a ona dziwiła się gdzie jej znika kasa to nieistotne. Kurier z Zalando prawie u mnie mieszkał. W efekcie po 4 latach od zmiany na lepsze skończyło się rozwodem. Coś w tym jest. Odpierdala im gdy mają za dobrze.
 15. Zapytaj ją wprost czy wyjdzie za Ciebie ale podpisując intercyzę? Będziesz miał czarno na białym jaki jest twój status i do czego jesteś jej potrzebny. :) Tak bardzo siebie nie kochasz i gardzisz ciężko zarobioną kasą to prześlij mi. Ja ci za tę zorganizuję wierzącą panią która będzie się pruła jak stara pończocha i chodziła z Tobą do kościoła.I nie będzie do tego potrzebowała TWOJEGO mieszkania. Swoją drogą bezczelna....
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.