Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  926
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1433 Świetna

1 Follower

About ntech

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Jak konstruktor Trurl zegar lampowy budował i co z tego wynikło"
 2. Dokladnie. Tlen to podstawa. Znika jak pieniadze po wyplacie.
 3. "Takie Rzeczypospolite będą jakie ich młodzieży chowanie"
 4. Zaskakują mnie sformułowania "chciał młodej niech płaci" ! Istota sprawy nie jest to kogo chciał posuwać Marcinkiewicz bo ma do tego prawo jak każdy z nas, ale to że szon wykorzystuje machinę sądowa-medialną by go okraść w świetle prawa. Kurwa wystawia rachunek za usługi których mu NIE świadczy a wy mówicie "dobrze mu tak" ? Gdyby go panienka nie przekręciła to zapewne uważalibyście kolesia za wzór ? Gdzie tu jest dulszczyzna ? Kto jest dwulicowy ? Kurwiszon ma prawo go dymać bo jest BYŁYM premierem ? A gdyby był ochroniarzem w tesco ? Kto jest ofiarą a kto agresorem ?
 5. Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad kwestią co takiego pożera relacja z kobietą. Kasa, zasoby, emocje... OK to wiem. Ale nagle mnie olśniło. Najcenniejsza rzecz to CZAS. Możemy być biedni lub bogaci , ale czasu mamy określoną ilość i nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Ani na sekundę. Zawsze musisz dokonać wyboru. Możesz robić to co chcesz TY lub robić coś z nią , czyli mniej lub bardziej wspólnie , czy też tego czego ona oczekuje. Spędzając czas z Myszką poświęcasz coś innego. Nawet jeżeli to leżenie wentylem do góry , czy dłubanie w nosie. To TWOJE leżenie i TWOJE dłubanie. Oddajesz to za czas którego ONA pragnie. Nie znaczy to że należy unikać kobiet. Jednak wbrew temu czy płacisz za ich zachcianki , obiady , hotele, czy też nie bo jesteś twardy i ustawiłeś ramę a ona skacze nad Toba jak nad jajkiem , to CZAS mija bezpowrotnie. ZAWSZE relacja z kobietą jest dla nas KOSZTEM.
 6. Ale zjebałeś ! "Asiu , spotkajmy się w XYZ porozmawiamy, ale niczego nie obiecuję" Miałbyś ruchanie na kredyt bezzwrotny.
 7. Bardziej obawialbym sie DDA , dominujacej matki i wzorca zaciazonej siostry. To SA czerwone flagi. Jak widac , rowno pod kopula laska nie ma. Chcesz ja wychowywac czy leczyc ?
 8. Klasyka. "Ćwiczę, pływam, jeżdzę na rolkach, mam bogate życie i wnętrze". A co do czego to siłownia jedynie jako rewir łowiecki kutasów,rolki to wałki do włosów a te wnętrze to przeciąg jak w jaskini i wieje nudą...
 9. Proste. Dajesz babie to co chce już przed rozprawa, podpisujesz to notarialnie i na rozprawie dogadujecie sie za porozumieniem stron. Efekt ten sam co po walce przed sadami a mniej kosztuje czasow, nerwowo i kasy.
 10. + patologiczne kłamstwa, manipulacje, pusta osobowosć, udawanie wspólnych zainteresowań,unikanie wspólnych wyjść i spedzania czasu poza hotelami lub restauracjami , kombinowanie z czasem wolnym i spotkaniami = klasyczna narcyzka Miałem taką przez rok. Orze łeb. Gonić szmaty !
 11. Świetny pomysł- gdybyś był wolnym człowiekiem . Ale to mrzonka ....bo Myszka !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.