Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  515
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

678 Świetna

About ntech

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zazwyczaj z wiekiem nie traci się na wiedzy , oczytaniu i inteligencji. Owszem książkę odsuwam trochę bardziej od oczu...
 2. Moja była opowiadała mi iż jest szcześliwa że jestem ojcem jej dzieci, że dziedziczą inteligencję. Że uwielbia ze mną rozmawiać i że ją fascynuję. Tak było przez pierwsze kilka lat. Potem coraz mniej tematów do rozmów poza dziećmi, kto, kiedy kogo odbiera z przedszkola,szkoły , zakupy itp. Pretensje o pierdoły. Nie rozmawialiśmy ze sobą wieczorami, nie było o czym. Na koniec dowiedziałem się że "reprezentuję wszystko czego nienawidzi".
 3. A w sumie to o czym pisał Tołstoj jak nie o pracy,karierze,kasie i pozycji społecznej i perypetiach z tym związanych (Anna Karenina) ? Albo o zbiorowym polowaniu na grubego zwierza (Wojna i Pokój) ? A reformy Echnatona to czemu miały służyć jak nie temu żeby była kasa,praca,dostatnie życie i bezpieczeństwo ? Wszystko to tak naprawdę to to samo tylko inne metody i skala zaspokajania potrzeb. Wszyscy jesteśmy jaskiniowcami.
 4. W jaskini tej kwestii nie było. Od gadania przy ognisku byli inni samce. Samice siedziały z boku karmiąc dzieci. ZAWSZE były , są i będą nudne.
 5. Zazwyczaj zaczyna się od skarżenia rodzinie.To etap kiedy kobieta racjonalizuje sobie swoje wygasłe uczucia. A że kobiety myślą mówiąc więc gada, rodzinie,koleżankom. W tym etapie modeluje w głowie nowy wizerunek partnera. Ten dla którego można przejść do kolejnego etapu czyli zabezpieczenia materialnego i planowania rozstania.
 6. Tak dla równowagi: Rozumiem że jak zajdziesz w ciążę to nie będziesz od niego żądała kasy,pokrycia kosztów zabiegu ,alimentów, ożenku itp. roszczeń ? Bez zobowiązań to bez zobowiązań . Żelazna konsekwencja ? W końcu jesteś dorosła i rozumiesz te pojęcia ?
 7. No przecież to oczywiste. O co się obrażacie ?Że zachowuje się jak książkowa kobieta z "Kobietopedii" Przynajmniej nie trzeba się przebijać przez tonę ściemy żeby dojść do tego co mówi wprost. Proszę : Chad. Beta-bankomat. A tak było ustalone ? Wyraźnie określone zasady ?
 8. A może szczera do bólu ? W sumie czemu nie ? Przynajmniej nie ściemnia jak inne o miłości życia
 9. ntech

  Czy też tak macie?

  Przyzwyczajenie. W pewnym momencie nie widzisz już kobiety a człowieka z cyckami. Coś jak siostra...
 10. Co oznacza iż kobieta sama nie potrafi dbać o rodzinę i siebie POMIMO dodatkowego dochodu w postaci alimentów.
 11. Zapytaj go czy dysponuje taką ilością czasu żeby zajmować się wnukami gdy Ty będziesz w szpitalu. I kto będzie płacił alimenty gdy z tego powodu np. stracisz dochód. Chłop szybko przekalkuluje.
 12. W kilkanaście godzin napisałaś tonę syfu na forum. Zapewne temat omówiłaś już z połową psiapsiółek. W tym czasie zastanawiasz się czy napisać do faceta jednego sms-a. Na jego miejscy spierdalałbym od Ciebie w podskokach...
 13. Kobiety są wściekłe bo to forum zdradza ich odwieczną taktykę. Samcy racjonalizują sobie swoją niewolę tłumacząc sobie jak to mamy źle będąc sami. W głębi duszy zazdroszcząc nam MOŻLIWOŚCI i WOLNOŚCI wyboru. Wolność ma wielką wadę. Wymaga siły i odpowiedzialności. Nie można powiedzieć sobie na usprawiedliwienie "nie ćwiczyłem, nie czytałem,nie rozwijałem się bo miałem żonę/dzieci/kredyt itp". Nie wszyscy to znoszą.Niektórzy okłamują się. Jesteś Wolny. Więc odpowiadasz sam przed sobą. Nie ma wytłumaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.