Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  979
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1519 Świetna

1 Follower

About ntech

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po pierwszym spotkaniu już się przekonałeś że jest pusta, nudna i interesuje ją tylko chwilowa emocja w postaci ruchania. Poruchaj, pobaw się emocjami, jebnij kilka razy focha, to jej da emocje. Ale pamiętaj że o Puszkinie z nią nie porozmawiasz.
 2. Tak rzekłbym na 80%. Czasem tęsknię ale rozumiem że to za kimś kto nigdy nie istniał a raczej to był mój wyśniony obraz , skrzętnie projektowany przez narcyza. Teraz pracuję nad kwestią skąd i dlaczego miałem taki obraz co pozwoliło narcyzowi wejść w moje życie. I tak miałem dużo szczęścia. Zrozumiałem że problem jest we mnie. Luka w systemie. Ona to tylko pasożyt, nic więcej.
 3. ZAWSZE udają empatię. I inne uczucia, i robią to perfekcyjnie bo CAŁE ich życie to udawanie , maskowanie i zaprzeczanie rzeczywistości.
 4. Zainwestuje te kasę w siłke i ciuchy. Po roku one same będą się garnąć. Po kilku latach sam będziesz brał po 300 stówki od bogatych milf-ów
 5. Te ciągłe dziwne poczucie pustki z jej strony , że jesteś sam w pomieszczeniu pomimo że narcyz jest obok. Jakbyś przebywał z robotem lub manekinem który próbuje od czasu do czasu odegrać rolę człowieka. Strasznie dziwne uczucie. Kiedyś przeczytałem takie stwierdzenie że to inny gatunek. Nie daje się opisać niczym co jest wspólne dla ludzi. Jak inteligentna ośmiornica.
 6. Tzw. ukryty albo wrażliwy narcyz. Ciężki kaliber.Rok byłem w związku z taką kobietą. Człowiek czuje się po tym jakby wrócił z wojny. Na koniec gdy ujawniłem jej klamstwa i zdrady złożyła oskarżenie na Policji o molestowanie seksualne i stalking. Gdyby nie przytomny psycholog policyjny podczas jej przesłuchania miałbym przerąbane. Połapał się z kim ma do czynienia i sprawdzili kilka wątków. https://kasialorecka.wordpress.com/2020/03/29/ukryty-narcyzm-a-milosc-i-seks-zwiazek-z-drapieznikiem-w-masce-romantyka-czesc-i-ukryty-przewrazliwiony-narcyzm/
 7. Dwa lata temu juz zieniono rozporzadzenie ze w przypadku odmowy szczepienia moze byc uzyte doprowadzenie sila i srodki przymusu bezposredniego, Takze zadan nowosc.
 8. Zauroczenie, love story , szybki ślub, gościu przepisuje na nią dom, po pół roku laska próbuje wynająć zabójcę żeby pozbyć się męża. Policja całość nagrywa i pokazuje mężowi podczas sprawy. Podczas rozmowy telefonicznej z mężem z więzienia laska wypiera się wszystkiego i że jak on może o niej w ogóle tak myśleć. Warte obejrzenia żeby zobaczyć jak poważne jest to zaburzenie. Takie są właśnie narcyzki i borderki. Szalony seks,a potem szalone jazdy z morderstwami włącznie. Zaburzenia osobowości to nie zabawa.
 9. Typowa narcyzka w działaniu Ci co mieli kontakt z narcyzką od razu zobaczą analogie. Gaslighting: " To nie prawda, znasz mnie, jak możesz w ogóle tak myśleć" Przerażające. To jak inny gatunek z kosmosu. Zewnętrzna powłoka a w środku osobowość zimnej ośmiornicy.
 10. Jeżeli to naprawdę kilka krótkich wiadomości na odczepnego sprawa zostanie umorzona z powodu braku znamion przestępstwa. Uporczywę nękanie jest aktualnie interpretowane jako trwające dłuższy czas np. dwa trzy miesiące, regularne i NIE CHCIANE. Nie oznacza to wyłącznie gróźb czy inwektyw. Za nękanie jest traktowane pisanie , dzwonienie, stanie pod oknem, śledzenie na ulicy, pod zakładem pracy, wysyłanie kwiatów, bilecików z przeprosinami, wyznania miłości, kontakty z jej znajomymi czy rodziną i rozmowy na jej temat, COKOLWIEK co nie jest na wyraźne żądanie strony przeciwnej. Zasada numer 1 ŻADNYCH kontaktów z ex. Po prostu znika. Wtedy nic Ci nie grozi. Jeżeli było inaczej i o czymś nie wiemy, to przykro nam, takie jest prawo.
 11. Potraktował Cię jak większość kobiet traktuje swoich orbiterów. Zaskoczona ? Tak to wygląda z naszej strony. Stajemy na huju ,a dostajemy w łeb tekstem " nie wiem co czuję..."
 12. A ja znałem małżeństwo gdzie ona była doktorem w szpitalu a on malarzem pokojowym w spółdzielni. Szalała za nim.
 13. Czyli nie spi z Toba. Czyli nudzisz ja. Czyli ognia nie ma. Reszty sie domysl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.