Jump to content

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,314
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,023 Świetna

1 Follower

About ntech

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się. Co więcej wszystkie te czynniki zależą od naszej głowy. Od tego kiedy był seks, jakie są nasze fantazje i oczekiwania , na ile atrakcyjna partnerka, na ile skupiamy się na sobie a na ile na drugiej osobie , czy jesteśmy wypoczęci i wyspani, czy warunki i okoliczności są odpowiednie (przytulnie, miło i ciepło) itp. Seks to mechanizm w NASZEJ głowie. Druga osoba jest tylko wyzwalaczem.
 2. Się produkujecie bez sensu. Autorowi tego wątku nie pomoże nic innego jak ciężki codzienny zapierdol po okiem dobrego korepetytora. Ale tego tutaj nie znajdzie. Co to kurwa w ogóle za pomysł żeby takie problemy rozwiązywać na forum internetowym ? Kolego, a na jaki huj Ci matura? Skup się na tym w czym jesteś dobry. Zrób kurs na koparke, naucz się kłaść kafelki ,zaczniesz zarabiać prawdziwą kasę i nie będziesz potem zawracał nam dupy pytaniama jakie studia wybrać.
 3. Na matmę za późno ale koronkę do serca jezusowego opanujesz. Może pomoże...
 4. Czytasz w koine i w aramejskim ? To jak porównasz oryginały ? Bardziej korzystne byłoby jakbyś podał najbliższe notowanie lotto , a nie jakieś urywki z żywota stolarza.
 5. Co do OVH to pierdolili o potrójnej replikacji ,normy, audyty-sryty, a sie skończyło na tym że mają burdel , prowizorkę i hujnie nie przymierzając jak w PRL. Danych nie ma, kopii nie ma, piździec . "Zachęcamy Państwa do uruchomienia procedury Disaster Recovery". Jednym słowem jak sobie nie pościelesz to OVH nawet nie raczy pierdnąć w Twoją stronę na dobranoc. Całe szczęście że nie wierzę organicznie francuzom i ich zjebanej technologii od czołgów poczynając na widelcach kończąc . Rsync mi uratował dupę. Ergo . Nie , wcale nie wierzę w Azura. NI HUJA, tam jest tak sam
 6. Oskarżano mnie o przemoc psychologiczną, ale to chyba nie to samo. Fajnie można powspierać laski. Są takie naiwne. BTW. Ewidentnie nie masz co z sobą zrobić i zakładasz tematy z dupy. Idź rusz tyłek i pobiegaj. Albo jakieś grządki przynajmniej zaoraj.
 7. Znam ją. Jest na erodate jako "MokraCipcia29".
 8. Ja znam kobiety które świetnie prowadzą i takie które nie powinny prowadzić niczego innego niż wózek. Ale np. na dłuższych trasach wolały abym to ja prowadził bo traktowały to jako relaks. Duże auto , wygodnie, gadka szmatka i mogą oglądać widoczki. Ja też to doceniłem jak zacząłem jeździć z kumplami w dłuższe trasy.
 9. "Kłaniać? Zaraz tam kłaniać , po prostu wypnij się!"
 10. Ja mam tak jak spię na lewym boku. Na prawym jest ok. Zwróć uwagę na to w jakiej pozycji jest głowa i jak oddychasz. Chrapiesz ? To częste objawy niedotlenienia przy np. bezdechu nocnym.
 11. Zdefiniuj różnicę ? Czy usługa z której nie mogę zrezygnować to podatek czy wymuszenie rozbójnicze ?
 12. Beton. Myślę że jak się weźmie za te żonglowanie to wysoko zajdzie. Widać że zaparty w huj.
 13. Banki nie zachęcają do inwestycji, widełki kredytowe bardzo zawężone, wymagania wzrosły. Trochę to zaskakujące z boomem jaki jest na rynku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.