Jump to content

ntech

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,527
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

2 Followers

About ntech

 • Birthday 01/01/1875

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ntech's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

2.5k

Reputation

 1. Ale dokładnie tak poszli. Czernichów -Browary czy Hostomel to były łabędzie śpiewy 2 armii mira.Tylko wyszła podstawowa wada sowieckiego modelu czyli totalny BURDEL i brak możliwości organizacyjnego i logistycznego spięcia tak skomplikowanej operacji. I to była NAJLEPSZE ich jednostki po wieloletnim procesie szkolenia i zgrywania. Tamtej armii NIE MA. Kolejne fale mobilizacji powodują tylko jeszcze większy burdel i coraz bardziej masowe stosowanie jedynej kacapskiej taktyki czyli szarańczy. Dolewanie benzyny do burdelu ogarniętego pożarem. Oczywiście będzie płonąć długi i intensywnie ale co do końcowych efektów tej wojny jestem pewien. Na pewno , po Ukrainie czeka nas Białoruś. I to będzie NASZA robota. Chcemy tego czy nie. A propos. Dziś US Senat wycofał A-10 ze służby. Zgadnijcie gdzie trafią ?
 2. Demonizujesz, jak za kowida ale w druga strone.Stosujesz ten sam mechanizm. Kto nieszczep ten zdrajca i ruska onuca, kto nie narzeka na Ukraińcow ten popiera rzad i tropi ruskich. Ja osobiscie widze zalety militarnego wsparcia Ukrainy , nawet kosztem budżetu. Ot gra w geopolityczną ruletkę ale stawka jest spora. Jak wygramy, będziemy ustawieni na 50 lat. Może w skurwiałym globalistycznym świecie jankesów , ale jak przegramy to grozi nam koncert kacapsko-szwabski. A to już przechodziliśmy. Nie jesteśmy Szwecją żeby ogłosić neutralność.
 3. I bardzo dobrze. Po to jest ! Sprzęt nie jest od stania w garażu i defilad. Jest od odstraszania a jak nie zadziała to ma przypierdolić. Odstraszanie NIE zadziałało więc niech przypierdoli. I tak dostaniemy w zamian sprzęt o klasę lepszy. Rok temu sen z powiek spędzała 1 Gwardyjska Armia Pancerna. Stalowa pięść która miała spaść na Warszawę przez Mińsk. Czoła jej miała stawić nasza Czarna Dywizja i 1 Brygada Pancerna. Dziś Armii Gwardyjskiej nie ma. Stopniała pod Czernichowem. Dywizji Kantemirowskiej też nie,a jednostki z OK to marny cień. Nasz sprzęt zrobił to do czego był przeznaczony. W dodatku BEZ naszych strat osobowych. Mieliśmy problem z 3 rodzajami wozów. Teraz będziemy mieli M1A2 SEP 3 oraz własne K2PL oraz wiele innych mniej jawnych zabawek. To jest dla nas deal stulecia. Niemcy krztuszą się własną śliną jak to widzą. Jeżeli to nie jest sukces to nie wiem jak trzeba być zaślepionym pieniaczem żeby życzyć sobie Czernichowa pod Siedlcami.
 4. Dwa lata temu gdybyś mówił o polskich Abramsach byłbyś co najmniej "wizjonerem". Plan rozwojowy zakładał "modernizację" w postaci odmalowania T72 i ew. nowej termy do PT91. Szczytem marzeń była mozolna jak krew z nosa modernizacja Leo2PL. O Himarsach czy F35 nie było nawet mowy w realnej przyszłości. Nie będę się bawil w prorokowanie ale na wiosnę WSZYSTKIE nasze PT91 będą śmigały po stepach a na niebie ruskie zagony zmechanizowane będą tępiły A-10 z ukraińskimi pilotami za sterami. Nie mówiąc o innych wynalazkach które redaktorom z Onetu się nie śnią. Czeka nas bardzo CIEKAWY i intensywny rok. O osobiście - generalnie niewiele masz pojęcia a jeszcze mniej do powiedzenia poza głupkowatymi memami.Nie jesteś partnerem do dyskusji.
 5. Nie o to chodzi. Bedą chciały być Ukraińcami. Ale "ruskij mir" nie będzie juz dla nich w stanie NIC zaproponować. Może w końcu będzie ich stać na wybudowanie murowanych sraczy dla obywateli .
 6. I bardzo ,kurwa dobrze! Te dzieci wychowają się tutaj, zobaczą co nieco normalności i kiedyś wrócą odbudowywać Ukrainę. I zgadnij co będzie dla nich punktem odniesienia ? Ale podejrzewam że takie myślenie długofalowe w kategoriach strategicznych jest nieosiągalne dla beneficjentów pińcet plus tu i teraz oburzonych że Ukrainiec z budowy kupi sobie za to więcej piwa. Niech mu smakuje!
 7. Widziałeś kiedyś tych Rosjan na ulicach ? Ale nie na zakupach w galerii w Białymstoku. Myślisz o dawno nieaktualnej historii. Moskwa to OGROMNE ilości stepowych nuworyszy i imigrantów wewnętrznych. Step pełną gębą. Tej Rosji z bajek już NIE MA. Nie bardzo wiem o co walczysz. O rozpaczliwe podtrzymanie swojej idealistycznej wizji świata gdzie żyje Misza i Masza a Dzied Maroz maluje okna ? To Ty masz dysonans poznawczy, ja nie. Ja doskonale wiem jaka jest Rosja i Rosjanie.
 8. Wybacz ale nie ja to wymyśliłem. ONI sami zaczęli ten eksperyment wraz z rewolucją. Trwa już od 100 lat i osiągnął niebywały sukces w postaci "człowieka sowieckiego". Ukraińcy potrzebują co najmniej pokolenia żeby móc funkcjonować w świecie zachodnim. Tak jak nam zabrało to całe pokolenie. I teraz budują swoją tożsamość. W czym kacapy bardzo skutecznie im pomagają z każdym spalonym czołgiem i kacapskim truchłem w okopie. Nie mówiąc o fenomenalnej zmianie struktury etnicznej w miastach z których wycofał się "ruski mir" wraz z jego wyznawcami. Lepszej roboty nie zrobiłby nikt.
 9. Ale to nawet nie jest naród. To beznarodowy,bezideowy,bezwyznaniowy człowiek sowiecki posługujący się językiem urzędowym odziedziczonym po słowiańskiej mniejszości etnicznej zarządzany aparatem administracyjnym opartym o przymus i zniewolenie. Znowu stosujesz kalki mentalne ze swojego podwórka kulturowego.
 10. W Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody.... Na pewno budzi lepsze emocje niż maruda Wolski. Jakby tak jeszcze założyła coś bardziej skąpego ?
 11. Oj byłem. Od wenecji północy przez serce komunizmu po stepowe jurty i blokowiska na Sachalinie. Znam ich na wylot.Nie tych co przyjeżdzają tutaj w interesach więc dostosowują się do naszych reguł gry, nie tych co udają lepszy sort w Egipcie ale tych prawdziwych ,z ulicy , sklepu, pociągu, z jednej kwatery w Irkucku , czy chatynki nad Bajkałem. Poziom miksu wielkiego sojuza, matki rassiji, zgnilego zachodu i dobrego cara putina przerażający. Oni NAPRAWDĘ tak myślą. Może miałes kiedyś przyjemność być w Azji pd-wsch ? Tam to dopiero są rasiści i ścisłe kasty. I WSZYSCY uważają to za coś oczywistego i nienaruszalnego. "Znaj swoje miejsce". Tolerancja to socjotechniczny bat elit na społeczeństwa zachodu. Wschód nie myśli takimi kategoriami. No przecież to wszyscy wiedzą od lat iż to istny raj na ziemi, najlepsze państwo świata a tylko zawiść grubych kapitalistów, knowania podłych polaków i sabotaż sprzedajnych chochołów powodują że czasem im NIE WYCHODZI.
 12. Myślisz że ktoś tam ogląda Andromedę ? Tam żyją centralną TV. Czeka na ciebie ruski mir który oczyści Twoje grzechy i przetopi je w czyśccu gułaga.
 13. Chyba niewielu miałeś przyjemność spotkać lub z nimi coś robić. Niestety ale tak nie jest. Prezentujesz błąd poznawczy na który nabiera się wciąż zachód zakładając że Rosjanie są tacy sami jak my, dzielą podobne zasady i sposób myślenia tylko że mają inne interesy. Wierzą że możliwe jest porozumienie wg strategii win-win. Otóż NIE, NIE SĄ tacy jak my a tym bardziej niż zachód . To inne społeczeństwo i inna cywilizacja wyrosła na gruncie koczowniczej grabieży, zniewalania oraz bezmyślnej eksploatacji zasobów bez myślenia o jutro. To że podcierają (niektórzy) dupę papierem lub używają iPhonów to tylko gesty. W ich kulturze nawet najbardziej oświeconych lub wykształconych osobników kłamstwo, kradzież lub donos zwłaszcza na kolegę lub sąsiada są w pełni akceptowalne i UZASADNIONE w przypadku nieostrożności drugiej strony. W kontaktach czy dyskusji z nimi zawsze dochodzisz do momentu gdy wyłazi z nich stepowy prymitywny pasożyt. NIE MAMY z nimi nic wspólnego a już tym bardziej genetycznie. Stepowa swołocz. Szarańcza nawet pomalowana pozłotą wciąż zostaje szarańczą.
 14. Mylisz Żydów z państwem Izrael. No więc staram się przybliżyć Ci iż to zupełnie odrębne , niespójne i nieprzystające pojęcia. Większość Żydów byłaby oburzona takim stawianiem sprawy a syjonistów z Izraela uważaja za świrów. SAMI nie wiedzą kto jest a kto nie Żydem. No już nie będę pastwił się nad podziałami w samym państwie Izrael. No ale to wątek poboczny. Pogadaj z kimś w Polsce z korzeniami żydowskimi, będziesz zaskoczony. Przy nich , MY Polacy jesteśmy monolitem jak skała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.