Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ntech

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  301
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

390 Świetna

About ntech

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Murzynka ? Proste. Ona jest dojrzała, nie odpierdala szopy i fochów i rucha się jak młockarnia w żniwa a Wy z koleżanką jesteście na etapie jednorożców i Sailor Moon.
 2. W Kobietopedii chyba była przytoczona taka ciekawa sytuacja. Wtrzepać w tyłek jak niesfornemu dziecku. Z czymś takim ciężko iść na policję bo wstyd. A chodzi wyłącznie o pokazanie siły. A jeżeli będzie to bezpośrednio po ataku ze strony kobiety może być traktowane jako obrona.
 3. Jeżeli kobieta podnosi rękę to znak że już game over. Straciła wszelki szacunek , respekt i wrodzony instynkt że nie startuje się do silniejszego osobnika.Robi to w poczuciu iż samiec jest słaby i nie odda. Ja np. nie startuje do kolesia większego ode mnie o głowę i szerszego dwa razy jeżeli nie widzę szans na wygraną. Mam instynkt samozachowawczy. W jaskini taka kobieta straciłaby życie lub przynajmniej zęby.
 4. I zapytał Pan mężczyznę : - Czemuś to zrobił? - Kobieta mi dała owoc i jadłem. I zapytał Pan kobietę: - Czemuś to zrobiła? - Wąż mnie skusił i jadłam i dałam mężowi swemu i on też jadł...
 5. I sądzisz że mówili Ci prawdę ? Na randkach ? Naprawdę jesteś tak naiwna? Szukasz beta bankomatu. Żeby był "wierny,odpowiedzialny,partnerski i miał ciekawą pasje". Czyli kasa,kasa,kasa i żeby nie spierdolił jak urodzisz i dupa Ci urośnie. Jakie to jest schematyczne. Dzięki Ci św. Marku za światło prawdy rozjaśniające mroki naszej zwierzęcej egzystencji ...
 6. Ja Ciebie doskonale rozumiem. Ciśnie Cie wiek i przymus rozmnażania stąd selekcja samca pod kątem użyteczności i trwałości związku.Stąd miłość jakiej jeszcze nie było. I to co przechodziło w wieku lat 20 nie przechodzi teraz. Nawet nie zdajesz sobie sprawy że ta cała Twoja moralność to tylko strategia na maksymalizację szans reprodukcji i przetrwania potomstwa. A potem i tak wszystko sprowadzi się do "kasa Misiu kasa...". Jak już urodzisz. I powitamy któregoś dnia na forum sfrustrowanego męża pt "żona mnie nie szanuje i mi nie daje.."
 7. Bzdura. Problemem Afryki jest nadpopulacja. A ta wynika owszem z kolonializmu ale tego iż biały wprowadził minimalną ale jednak kulturę rolniczą,dostęp do wody pitnej i opiekę zdrowotną,co podniosło poziom życia i zmniejszyło umieralność dzieci , zapobiegał walkom klanowym i masakrom jakie temu towarzyszyły. W efekcie w wyniku 100 lat kolonializmu populacja wzrosła 10 krotnie . Po wycofaniu się białych struktury gospodarcze i społeczne zawaliły się co przyniosło spadek poziomu życia. Afryka jest biedna bo biali ja zostawili w rękach czarnych a nie dlatego że ją wykorzystują. Dajesz im ryby i wędkę ale oni rybę wyrywają sobie nawzajem a wędki wyrzucają.
 8. Generalnie to introwertyczka. No, ale jest kurwa jakiś poziom przyzwoitości, np. w restauracji to mogłaby z przyzwoitości chyba poudawać że interesuje ją konwersacja. A nie żeby tak bezczelnie. Dobra, wiem co robić. Tak tylko potrzebowałem atencji z Waszej strony . Tylko założę dobre trepy żeby kop był solidny.
 9. Co oznacza że kobieta podczas spotkań milczy? Patrzy w okno, zagadywana odpowiada zdawkowo, półsłówkami. Kino ,ciekawy film, potem restauracja a ona milczy. Nie podtrzymuje tematów, nie zagadaje. Brak szacunku ? Nuda ? Sytuacja powtarzalna, nie jednorazowy wyskok. Przy czym przy koleżance buzia nie zamyka się.
 10. Kto Ci kurwa powiedział że coś widzimy ? Trzymasz się jakiejś debilnej tezy jak pijany płotu. Może zapytaj co widzimy w Dacii Logan ? Taki sam temat z dupy. Murzynek i owiec nie rucham. Zadowolona ?
 11. Zadajesz pytanie na niewłaściwym forum. Tutaj poza kilkoma osobami, zdecydowana większość murzynów i murzynki oglądała co najwyżej w zoo. Idź na kafeterię. Tam sporo dziewczyn Ci opowie swoje doświadczenia z wojaży czy wakacji. Czekam kiedy w końcu zapytasz czy murzyni maja wielkie huje.
 12. To nie alergia a przejmujące pragnienie bycia zbałamuconym i wydupczonym. Tylko kontrolowane przez zabobony dobrego wychowania i samokontrolę. Stąd taki dysonans poznawczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.