Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

adamosik1

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Donations

  17.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About adamosik1

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na nią zdecydowanie nie, natomiast w szeregach Konfederacji są osoby, które wniosą ze sobą wartość merytoryczną do Sejmu. Zawsze znajdzie się coś, do czego można się przyczepić;) To jest akurat błahostka. Jej kandydatura, ma właśnie wywołać taki, a nie inny efekt. Zwrócenie uwagi na Konfederację, gdyż wielu ludzi nie wie nawet, że taka partia istnieje, gdyż w TV jest przemilczana, z wiadomych względów... Z innej beczki. Nie ma tygodnia, by na jaw nie wychodziły, afery na skalę ogólnopolską, z udziałem PiSu. Dlaczego o tym nie wspomnisz?
 2. Doktor ekonomii, Sławomir Mentzen z Konfederacji, o tym, dlaczego tak trudno o zmiany w naszym kraju...
 3. Co sądzicie o "Piątce Konfederacji"? Co byście widzieli z ich propozycji?
 4. To są słowa naszego szanownego pana Kaczyńskiego;)
 5. U nas w kraju, nie trzeba odnieść żadnego sukcesu, nawet brak wykształcenia przejdzie, o własnej firmie, budowanej od podstaw, która odniosła sukces finansowy, nie ma co mówić... Natomiast w niczym nie przeszkadza to, by powiedzieć przedsiębiorcom, że jeśli nie są w stanie sprostać, coraz to nowym obostrzeniom, to się nie nadają do prowadzenia firmy;)
 6. Dokładnie, powinni dostać szansę, choćby z tego powodu, że są spoza układu z Magdalenki. Powodów, by głosować na Konfederację jest zdecydowanie więcej...
 7. Czyli Ty również nie dopuszczasz innego toku rozumowania, skupiając się na swoich przekonaniach:D
 8. Posłuchaj dr Mentzena;)
 9. Facet po 30- ce, żyjący na emigracji, śledzący to forum od dawna;)
 10. Konfederacja w ławach sejmowych jest przynajmniej gwarancją jednego, mianowicie tego, że do opinii publicznej, będą się przedostawały wszystkie te rzeczy, o których tak usilnie, rząd woli milczeć, bo są mocno niewygodne dla obywateli. Jak chociażby sprawa 447... Nic dodać, nic ująć. Decyduje większość, a większość nie ma pojęcia np. o ekonomii. Skoro emeryci i beneficjenci 500+ zostali przekupieni własnymi pieniędzmi, to ciężko z tak liczną grupą konkurować, bo PiS im przecież "dał"
 11. Tym razem się niestety pomyliłeś, natomiast dobrze wiedzieć, że jesteś czujny
 12. "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein. Głosując wciąż na te same partie/osoby, nie można niczego zmienić. Dając szansę osobom spoza układu, istnieje taka możliwość. Konfederacja jest taką opcją, gdyż grupuje w swoich szeregach ludzi, którzy mają dość obecnej sytuacji w kraju, dodajmy, że ludzi z wielu środowisk.
 13. Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.