Jump to content

Druid

Starszy Użytkownik
 • Posts

  10,037
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Donations

  1250.00 PLN 

Druid last won the day on January 23

Druid had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18,939 profile views

Druid's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

4.9k

Reputation

 1. Który to był jego udar 1, interesuje mnie to, że przestajesz funkcjonować, jesteś zależny od innych. To funkcjonuje tak jak rabin jeden mówi jedno drugi drugie i to wychodzi na to, że każdy ma rację. Chodzi mi o konkrety wielu lekarzy ma wiedzę teoretyczną, dużo mniejszą niż masażysta, rehabilitant, który wiele lat pracuje w zawodzie.
 2. Ująłem to zwięźle przepraszam, ale to rozszerzę jak znajdę czas pozdrawiam.
 3. Kolejna uwaga, mylisz się, religia nakazywała, w Europie niekoniecznie. Kolejna rzecz Chrześcijanie walczyli między sobą aż za bardzo, także nie było komu bronić Bizancjum, czy iść na odsiecz w XVI wieku Węgrom pod Mochaczem, Nie mówiąc o krucjatach, czemu ich było tak mało ? Słyszałem, że dopiero później nazywano to krucjatami, wcześniej nie było mowy o tym. A komu chcieli krucjaty wysłać.... Polsce. Krzyżaków trzeba było bronić.
 4. Witajcie, Chciałbym zapytać się was, czy ktoś u was opiekował się osobą po udarze ? Jakie macie z tym doświadczenia ? Jakie leki podawaliście przepisane od lekarza ? Ile czasu zajęło zanim wasz znajomy, osoba rehabilitowana, członek rodziny osiągnął część świadomości i zdrowia ? Wiem, że każde stadium przypadek jest inny, podzielcie się proszę waszymi spostrzeżeniami, pierwsze kilka razy jak musiałem dupę wycierać musiałem małpkę sobie sieknąć, żeby coś takiego zrobić, następnie umyć tyłek a potem jajca. Dla mnie to było ciężkie, na pierwszy raz. Po tych kilku razach teraz to normalka. Teraz uczę chodzić na nowo, dużo czasu to zajmuje i trzeba pilnować, żeby osoba nie upadła na ziemię, jednocześnie wysiłku psychicznego, dużo spokoju, żeby nauczyć pić wody z butelki z dozownika. Zamiast uczyć się języków, programowania, przemysłu 4.0 muszę skupiać się na takich rzeczach, siedzę i pilnuję. Takie życie, także dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, jak najmniej używek, bo duże prawdopodobieństwo, że tak skończycie. Proszę o pomoc i rady
 5. Brawo, im mniej wypitego alkoholu tym lepiej. Jak pić to krótko i konkretnie. Robić długie przerwy, albo wcale.
 6. Zapamiętaj, że 50 % wyborców to kobiety, zaczniesz mówić prawdę zapomnij o głosach.
 7. Jak wyglądał ich rozwój gdyby nie ropa, nie mówiąc o wykorzystaniu rozwiązań innych cywilizacji, które podbili.
 8. Zastanów się dlaczego upadło. Polecam kanał silva Verborum:
 9. Chyba jak zostanie z dzieciakiem z poprzedniego związku, uderzy w ścianę 30+ albo 30 kg + więcej do kochania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.