Jump to content

Druid

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  1,033.00 PLN 

Druid last won the day on October 23

Druid had the most liked content!

Community Reputation

2,866 Świetna

5 Followers

About Druid

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,749 profile views
 1. Mało mu. Wklej od razu również na storne te jego przeprosiny oraz zeskanuj dowód i wklej zdjęcie wyroku sądowego z pozamazywanymi najważniejszymi rzeczami na swojej stronie internetowej.
 2. Też jestem na tak i niestety w tym powiedzeniu coś jest.
 3. Zawsze można zacząć, na show up-ie widziałem jak gość walił kloca do wanny a ludzie mu płacili, przez całą noc zarobił 5 tyś złotych. Racja, tylko jak chcesz się wybici zawodowo, zmienić niekorzystne miejsce zamieszkania, pracę, wystartować z własną działalnością gospodarcza, która nie wiadomo czy się uda, to jednak pieniądze są ważne. Albo tego od moczu.
 4. Te wyroki co daje Polski wymiar sprawiedliwości to jest jakiś śmiech na sali, ale z 2 strony ważne , że już został skazany i to w 2 instancji. Tylko za 1 rok ? Gratuluje.
 5. Pij kiszonki, sok z buraków kiszonych, kiszona kapusta. Zjedz kawałek cytryny
 6. ? A potem Pani rozwódka szuka mężczyzny, który zaopiekuje się jej bąbelkiem. Chyba by musiała być jakaś masa przeciążająca, żeby coś zmienić, wojna, wybuch superwulkanu, wojna to też średnio przykład Ukrainy, wiele kobiet i dzieci uciekło z terenów zagrożonych wojna, teraz wiele szuka stabilizacji, poszukując dobrego faceta do związku , odchowania dzieci, a mężowie tych kobiet , chłopaki, narzeczeni często giną na froncie, będą mieli oberwane kończyny. będą kalekami emocjonalnymi. Panna ucieknie z dzieckiem, większe prawdopodobieństwo, facet już nie, jeśli ucieknie to już j
 7. Polecam https://allegro.pl/oferta/gejzer-w-s-3-2021-magazyn-erotyczny-dvd-11905947929
 8. Sam przecież dostałem i to nie raz. a urodziłem się pod koniec komuny Polsce, jeszcze mnie tacy nauczyciele uczyli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.