Jump to content

Druid

Starszy Użytkownik
 • Posts

  8,381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Donations

  1200.00 PLN 

Druid last won the day on May 30

Druid had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15,047 profile views

Druid's Achievements

Major

Major (16/23)

4k

Reputation

 1. A ile zginie Bogu ducha niewinnych nikomu ludzi, wśród Ukraińców też jest dużo wartościowych ludzi. Ruscy na przestrzeni dziejów wyrządzili nam wielokrotnie więcej krzywd niż Ukraińcy, zresztą nasi rządzący wobec Ukraińców w przeszłości wcale nie byli święci. Na Ukrainie musi chyba trochę jeszcze minąć jeszcze czasu, żeby Banderowców przestać uważać za bohaterów.
 2. Jak dobrze zarabiasz i nie masz długów panna będzie zainteresowana, jak nie, to duże prawdopodobieństwo, że twoja Pani będzie wściekła, że zamiast zarabiać pierdołami się zajmujesz.
 3. Ja już dawno skasowałem kolejna fotka.pl Tutaj masz klucz. Ale też mają wymagania, musisz brać to pod uwagę.
 4. Gdyby to była prawda do dzisiaj gniłbyś w komunie. Albo rządziło by PO i byłoby dużo gorzej niż za rządów jedynej, słusznej partii, więc nie siej defetyzmu.
 5. Bedę chciał ze znajomym ciupnąć w dobrą, stara grę Dragon, co były wydawane na początku lat 90, nie wiem czy pamiętasz tą serię.
 6. tak pracowałem codziennie po 12, również w weekendy. Zwolniłem się z poprzedniej pracy, poszedłem gdzie indziej. Szukaj takiej, gdzie zarobisz, a nie będziesz musiał tyle pracować, żeby zarobić. Jak chcesz był temat na forum o zawodach, fachach w ręku co dzisiaj jest dochodowe. Jak będę miał więcej czasu to poszukam i podeślę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.