Jump to content

Druid

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,098
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  875.00 PLN 

Druid last won the day on March 13 2021

Druid had the most liked content!

Community Reputation

2,546 Świetna

5 Followers

About Druid

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,547 profile views
 1. Nie zmienia faktu, że bardzo dużo ludzi rozwodzi się. Co z pieniędzmi z wesela, którego i tak się pieniądze nie zwrócą, przepadają, wywalone w błoto jak jest rozwód. Nie mówiąc o kosztach pozwu rozwodowego, ewidentnych następstw. Dzielenie majątku, dół psychiczny etc.... A miała być miłość aż po grób.
 2. Dla jeszcze nieuświadomionych, dla uświadomienia sobie nowych rzeczy, o których jeszcze nie masz pojęcia, poznania nowych ludzi.
 3. A może Forum BS ? Przecież, jak ktoś wyszuka, to przez przypadek wejdzie na forum, poczyta i cyk , nowy użytkownik To jest lepsze i to 100x razy. Warte czytania, analizowania: W Polsce ponad 1/3 małżeństw rozwodzi się – w ciągu trzech lat małżeństwa. A ile par się nie rozstanie ze względu na dzieci, opinię rodziny, znajomych, sąsiadów? Ile par będzie żyć we wzajemnej nienawiści i oskarżeniach, nie mogąc się rozstać? Ile par będzie grało, uśmiechając się na zewnątrz, gdy w środku chce się wyć? Biorąc ślub z kobietą, masz ponad 33% szans na to, że się rozstaniecie w ci
 4. Tak, wcześniej byłem zakompleksionym białorycerzem, który stawiał na piedestał kobiety, myśląc, że bez studiów, konkretnych umiejętności, wykształcenia można coś w życiu osiągnąć, są tacy, ale jest ich mniejszość niestety, liczyłem na mannę z nieba. Jakoś to będzie, kilka nieudanych związków, z których bardzo cieszę się, że żadnej wpadki nie zaliczyłem, jak miałbym utrzymać rodzinę będąc gołodupcem zarabiającym 2500 na rękę ? żyłbym jak pies z kotem, prędzej czy później i tak by wyszły nieporozumienia, chce jechać na wakacje , a mnie nie stać etc... Zmarnowałem prawie 10 lat na gów
 5. Po wypłacie będzie wpłata nie martw się, na mnie możesz liczyć
 6. Ja taką wywaliłbym w 5 sekund ze swojego życia, jak mam spinę, potrafię od razu powiedzieć , że mi się to nie podoba, czyli znowu wrzucanie wszystkich do jednego wora. Gościa z zasadami z frajerem.
 7. Jasnę, bo to złe kobiety szlajają się po dyskotekach, wystarczy być trzeźwym, zagadywać do dziewczyn po imprezie nie na, wówczas zważyłem dużo łatwiej wyhaczyć fajną dziewczynę, dyskoteka to specyficzne miejsce do poznawania ludzi, głośno ciasno, wielu nawalonych, psychologia tłumu się kłania.
 8. Nie obrażam, nie wyzywam , jak się komuś taka podoba to jego sprawa, sprawa chodzi o genetykę, im zdrowsza, ładniejsza dziewczyna, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał zdrowsze ładniejsze dzieci, , więc dlatego wiele kobiet zachowuje, jak się zachowuje, dlaczego ? BO MOŻE.
 9. Dzieki za oświecenie. Ale jak za 1 zamachem wydaliśmy tyle sprzętu nie uważasz, ze teraz jesteśmy rozbrojeni ? zanim dotrze nowy sprzęt, to przecież minie trochę czasu. Czyli po modernizacjach, jakie otrzymał T-72, uważasz, gdyby T-55 otrzymał te same, lub podobne modyfikacje byłby lepszym czołgiem od T-72
 10. A AWS, SLD, PO Też to byli bardzo źli ludzie.
 11. Nie zmienia faktu, że tacy ludzie są często lepsi, niż tacy wielkomiejscy, którzyś nie potrafią się cieszyć z tego, co mają, gonią za szczęściem w wyścigu szczurów. Na myśl przychodzi mi ta piosenka:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.