Jump to content

Druid

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  1,101.00 PLN 

Druid last won the day on October 23 2022

Druid had the most liked content!

Community Reputation

3,333 Świetna

6 Followers

About Druid

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,107 profile views
 1. Mam się domyślać co ci w głowie siedzi ? Chciałbym usłyszeć twoją opinie. O właśnie, nawet kler to pochwala, że nikt nie zginął tak jak to miało miejsce w Rumunii. Korwin i Braun swoją droga to są bardzo inteligentni ludzie, zobacz jak Braun się wysławia. Korwin z kolei byłby jeszcze bardziej super, gdyby przestał mówiąc źle o wielu kobietach a podpierać się tezami z biologii, psychiatrii, psychologii ewolucyjnej. wówczas nikt by mu nie zarzucił, ze obraża kobiety. Analogicznie wklejając takie typu rzeczy, jest gdzie opis, co np. takie spotkanie Brauna z z Sw
 2. Co pije boży prezydent ?
 3. może będzie 2 część od 2015 roku. Chciałbym taką widzieć do czytania. Racja, ale też jak padła komuna wielu Polaków jeździło po zachodzie, handlowało na bazarach, widzieli jak żyją ludzie na zachodzie.
 4. Ale jak zna zasady gry wówczas zmienia to postać rzeczy. Ja pier.... brak słów. Co ty piszesz ? On musi się nauczyć życia na nowo, na to niestety potrzeba miesięcy albo i nawet lat ?
 5. Trzeba jakoś żyć i zarabiać na naiwnych ludziach. znaleźli sposób na biznes i tyle, ty nie znalazłeś i nie zarobiłeś, oni tak.
 6. No i co z związku z powyższym ? Mam tu ci przytaczać, jak rządziły partie okrągłostołowe, ? Czy obecna ? Jakie wały były za ich rządów ? Doprowadzili do tego, że jesteśmy dziadami we własnym kraju, polecam książkę. Co stało się z górnictwem, hutnictwem, przemysłem elektronicznym, spożywczym, cementowym, cukrowniczym w Polsce ? nie mówiąc o innych branżach gospodarki w Polsce, które zostały zaorane a mogły do dzisiaj funkcjonować, wystarczyło chronić a nie likwidować.
 7. Takich myślących jak ty jest z kilka milionów nie płyń z prądem, płyn pod prąd. Dalej nie będę cytował Zbigniewa Herberta, wyguglujesz w necie.
 8. Mieszkania powinny być tak tanie, żeby każdy przeciętniak było stać na w miarę dobre mieszkanie, nie mówią o m5 w dużym mieście za 600 tys tylko na te 300 tys za średnią krajową nie powinno być problemu a jest.
 9. Zauważyłem, że jest co raz więcej ludzi świadomych tego, że są oszukiwani, takim myśleniem w cudzysłowie "przegrywa" jak ty, ze się nie uda, nie idź na wybory partie okrągłostołowe są u władzy, dzięki takim ludziom jak ty. Supcio. Za jakie pieniądze ?
 10. Bardzo, dużo mam za miedza patusów, to nawet im cześć nie mówię, i nawet na nich nie patrze, jak idę na ulicy, jeden mnie zwyzywał od najgorszych, nie będę go bił , chyba, że sam wyskoczy to walnę mu gazem w twarz i zadzwonię po policję, nie mam zamiaru szarpać się z bydłem.
 11. Żeby zacząć taką krytykę, trzeba najpierw zacząć od siebie. Tak, jak popatrzysz na Julki i Oskarki, oni często nie chcą już pracować za psie pieniądze, sam widzę, jak przychodzą młodzi do pracy, mają wyjebane kolokwialnie mówiąc, mówią, jak będą lepiej płacić, to będę starał się, starzy pracownicy starają się, a nie żądają tego, co młodzi.
 12. Acha i jeszcze, ta gorzałę sobie obczaj, jak byłem na Ukrainie ja piłem, super wchodzi, chilli zabija smak wódki, ale za to ma super posmak, ciężko dostępna. https://domalkoholi.pl/pl/p/Nemiroff-Honey-Pepper-0%2C5L-40/443
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.