Jump to content

ewelina

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  756
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

ewelina last won the day on November 21 2019

ewelina had the most liked content!

Community Reputation

512 Świetna

1 Follower

About ewelina

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2,173 profile views
 1. Serio, ma taki tytuł? Nie wiedziałam. Ale ja w te konkursy piękności nie wierzę. Paradoksalnie często wygrywają tam osoby o przeciętnym wyglądzie. Już idąc zwykłą ulicą można czasem zobaczyć ładniejsze osoby.
 2. Żółci i czarni odpadają. Te nacje kompletnie mi się nie podobają, wręcz dziwi mnie ten trend związkowy- biała kobieta i czarny facet. Najprzystojniejsi są południowcy, Polacy i Arabowie. Mój typ to brunet o piwnych oczach i ciemnej karnacji, ewentualnie opalonej skórze. Blada skóra bardzo mi się nie podoba, nie wiem czemu, ale takie osoby wydają mi się jakieś chore, nawet czuję lekkie obrzydzenie. - @Hatmehit nic do Ciebie nie mam, ale nic nie poradzę, że tak odbieram blade osoby. Także bez obrazy.
 3. @RENGERS dobrze w takim razie, że nie widziałeś syreny z tego filmu, bo raczej szybko, by Ci się odechciało .
 4. Obejrzałam sobie niedawno następujący film z 2011 r. Czy ktoś z Was może oglądał go już? Jeśli tak, to jestem co o nim myślicie. Zachęcam również do obejrzenia. Film jest długi, ale warto obejrzeć w całości, by mieć obraz wszystkich faktów. Ewentualnie historyczne wstawki można pominąć. Ja oglądałam w dwukrotnym przyśpieszeniu, dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Film jest z polskim lektorem.
 5. Polemizowałabym. Ugotuj samo mięso w wodzie bez przypraw i soli i sprawdź, czy ten wywar w jakimkolwiek stopniu będzie Ci przypominać rosół. To przyprawy i warzywa nadają tej zupie charakter i smak . Mięso bez przypraw i soli jest w zasadzie bez smaku, mdłe. Co do przepisu, to ja go osobiście nie wypróbowałam (co zresztą zaznaczyłam w moim wpisie). Ale w filmiku widać, że warzywa do rosołu były podsmażane, a to chyba powoduje, że oddają wtedy dużo smaku potrawie. Poza tym oprócz warzyw było dodawanych dużo przypraw. Co też nie pozostaje bez wpływu na ostateczny efekt. Część wody te
 6. Dokładnie, osoby mocno szczupłe nie powinny raczej urządzać sobie głodówek wodnych. Już lepszą opcją byłby post na sokach, jeśli ktoś czuje jakąś potrzebę oczyszczania. Gratuluję w takim razie wytrwałości . O poście dr Ewy Dąbrowskiej czytałam. Ale raczej nie przemawia do mnie opcja jedzenia przez 6 tygodni warzyw. Wolę owocki .
 7. @gladia kiedy zaczynasz? Może bym do Ciebie dołączyła. Razem fajniej, można się wzajemnie motywować. Ja wprawdzie głodówki na wodzie nie robiłam nigdy (no może takie jednodniowe, ale to tak jakby nic), ale teraz mam dostęp do wody dobrej jakości, więc mogłabym spróbować. Robiłam za to kilka postów na sokach. To wprawdzie nie to samo, ale zawsze jakieś doświadczenia się ma.
 8. No zobacz, a ja przeważnie w półsen zapadam. Uwielbiałam szkolne wypady do filharmonii, bo mogłam sobie słodko drzemać i wychodziłam taka zrelaksowana . Co do piosenek, to ostatnio trafiłam na tą Fajnie się do niej tańczy.
 9. Na szczęście nie, bo nie wiem czy potrafiłabym z tym normalnie żyć. @SzatanKrieger Twoje nagranie byłam w stanie obejrzeć do 4 min 30 s jakoś, czyli do momentu aż w drzwiach pojawiła się głowa tej dziewczyny, czy cokolwiek to było. I to dla mnie aż za dużo. Staram się nie oglądać takich rzeczy, bo potem to zapada w podświadomość, i człowiek boi się własnego cienia. Ja w ogóle się dziwię, że ten chłopak po zobaczeniu na filmie, że coś podnosi mu kołdrę w czasie jego snu, był nadal w stanie mieszkać w tym mieszkaniu. Ja bym uciekała aż, by się kurzyło. W sumie istnieje też prawd
 10. Najlepiej nawadniająca woda znajduje się w surowych owocach i warzywach, gdyż jest to woda strukturalna. Woda butelkowana to jakaś porażka. Szczególnie ta w plastikowych butelkach.
 11. @Lalka nie wiem czy o tym wiesz, więc na wszelki wypadek napiszę. Dzieci urodzone przez cc warto przy układaniu do snu bardzo szczelnie zawijać w kocyk, wręcz tak, by nie mogły się kompletnie poruszać. Często gdy płaczą pomaga też przyciśnięcie dłoni rodzica do klatki piersiowej malucha. Szybko je to uspokaja. Mają po prostu potrzebę wyraźnego dociskania. Związane jest to z tym, że nie przeciskały się przez kanał rodny, jak to ma miejsce w czasie porodu naturalnego. Dziecko, przechodząc przez kanał rodny jest dociskane. Stymuluje to jego skórę i mięśnie i wpływa na zmysł dotyku i czucia głębok
 12. Właśnie skończyłam rozmawiać przez telefon z mamą i powiem szczerze, że aż się zmęczyłam . Ona w przeciwieństwie do mnie jest straszną gadułą. Chyba z 10 razy próbowałam zakończyć rozmowę, niestety z marnym skutkiem. Wstyd się przyznać, ale często w trakcie rozmowy z nią przez telefon coś sobie czytam albo oglądam i w międzyczasie po prostu potakuję, a ona spokojnie kontynuuje swoje wywody lub daję ją na głośnomówiący i np. sprzątam od czasu do czasu rzucając jakieś słowo do telefonu, potwierdzające, że jednak ją słucham. Nigdy się nie zorientowała, że poświęcam jej tylko część uwagi . Reszta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.