Jump to content

ewelina

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  941
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

ewelina last won the day on November 21 2019

ewelina had the most liked content!

Community Reputation

758 Świetna

1 Follower

About ewelina

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

4,387 profile views
 1. Chodzi Ci o Petroleum D-5? To lek homeopatyczny. W sumie możesz spróbować. Te leki mają ten plus, że w zasadzie są pozbawione działań niepożądanych. O dziwo, czasem są bardzo skuteczne. Jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi .
 2. Tego typu chleby przeważnie mają syfiasty skład, owszem- zawierają mąkę bezglutenową, ale poza tym całe mnóstwo sztucznych dodatków. To w zasadzie na jedno wychodzi, czy jeść taki zwykły czy te bezglutenowe wynalazki. Dobrze Ci tu radzą, żeby odstawić pieczywo i nabiał. Przynajmniej na jakiś czas. Zamiast pieczywa możesz używać liście sałaty, czy kapusty pekińskiej robiąc kanapki. Ogólnie uważam, że masz zatoksyczniony i osłabiony organizm przez stosowanie dużej ilości leków. Taka ilość antybiotyków, jak wymieniłeś (o ile to prawda) potrafi rozwalić najsilniejszą wątrobę. Twoja di
 3. Mnie dziwi ta ogromna moda na tatuaże. Mam wrażenie, że ludzie traktują swoje ciała jak brudnopisy, czy notatniki- jakieś imiona, daty, niby mądre sentencje. A od czego jest pamięć? Czy raptem tyle osób zaczęło cierpieć na sklerozę ? Jak dla mnie, to osoby z tatuażami wyglądają na niedomyte .
 4. Kolory bardzo lubię. Szaro, buro i ponuro, to zdecydowanie nie mój styl .
 5. Najwięcej mam w jednolitych kolorach. Jaki jest powód że nie założyłabyś takich? Nie do końca jasno się wyraziłam. Na jakąś okazję bym założyła, ale nie na co dzień. W takiej sukience po zakupy, bym nie poszła.
 6. Ja mam sukienek zatrzęsienie, ale takich w kwiaty raczej niezbyt dużo. Z tych zaproponowanych przez Ciebie nosiłabym numerki 2,3. 6 i 7. 1, 4 i 5 mi się nie podobają, a 8 i 9 mają za duże dekolty.
 7. Że co ? Gratuluję wyobraźni . Przecież to ma postać, gęstej, lepkiej cieczy. Więc siłą rzeczy będzie na to działać siła grawitacji i będzie to iść do dołu, a nie do góry. Coś Ty się tych uszu uczepił? To dobrze. Możesz zrobić. Choć to badanie ma niską wykrywalność.
 8. Wiem . Ale czy uważasz, że oblepienie śluzówki żołądka czymś plastikopochodnym faktycznie ją wyleczy? To działanie typu pudrowanie pryszcza. Twoje choroby są typowo dietozależne. W pierwszej kolejności powinieneś zmienić swoją dietę na zdrowszą.
 9. Nie poleciłabym go osobie ze stanem zapalnym żołądka . Ale też raczej nie powinien dawać tak silnych skutków ubocznych, które opisujesz. Chociaż może to też zależeć od wrażliwości organizmu , ciężko powiedzieć. Bardzo dobrze, pij. Ten olej ma właściwości przeczyszczające głównie, zaszkodzić Ci nie zaszkodzi.
 10. A zrobiłeś cokolwiek, żeby coś w tej kwestii poprawić?
 11. Zmumifikowanego . @xander99 Moim zdaniem Twój stan obecny nie jest wynikiem zażycia tego Avilinu. Ten specyfik mógł być ewentualnie małą cegiełką, która przyłożyła się do ogółu. Dlatego poradziłam Ci przeczyszczenie kiszek, bo to podstawa (czyste jelita w znaczeniu). Przede wszystkim przyjrzyj się swojej diecie. No i jeśli faktycznie masz te pasożyty to też warto o to zadbać.
 12. Jakby tak zebrać wszystkie porady z tego tematu, to bez kitu, umarłego można by wskrzesić .
 13. Ponoć, kto pije i pali, ten nie ma robali .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.