Jump to content

ewelina

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

ewelina last won the day on November 21 2019

ewelina had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

9,967 profile views

ewelina's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

957

Reputation

 1. Otóż to! Meghan oraz jej mąż prezentują odmienne koncepcje egzystencjalne(?) Na dłuższą metę chyba nie da się tak funkcjonować promieniując szczęściem, a konflikty o banalny groszek, mecz czy ukrojenie pomidora staną się codziennością. Co pozostaje? Albo zrewidować założeniu obu stron i wypracować kompromis(y) albo ogłosić kapitulację i iść nie obciążając się dalej sobą. Z racji złożoności sytuacji trudno powiedzieć coś więcej. Ciężko współtworzyć rodzinę, gdy każda ze stron ma kompletnie inne zapatrywania oraz nie kwapi się wprowadzić zmian w swym postrzeganiu, przyjąć innych standardów za naturalne. Generalnie rozumiem meghan- pragnie powiększyć rodzinę, żyć godnym nie nędznym życiem, zapewnić dobre warunki istnienia, nie przyszliśmy wszak na ten świat dogorywać w beznadziejnych warunkach, nie zadowala się okruchami. Pytanie czy z innym mężczyzną będzie potrafiła żyć takim życiem, że jedyny płacz jaki będzie to płacz szczęścia? Dla jasności dodam, że piszę to bez krzty złośliwości. Meghan darzę Cię ogromną sympatią oraz z całego serca życzę byś jakiejkolwiek decyzji nie poweźmiesz była szczęśliwa.
 2. @meghan Gdzie znajdziesz faceta, który sam z siebie zasiądzie do obierania groszku? Może na księżycu należałoby poszukać ? Szczerze mówiąc będąc na jego miejscu moją atencję także definitywnie pochwyciłby mecz, nie groszek...
 3. @meghan Ewidentnie potrzebujesz odpoczynku i wakacji. Jeśli nie posiadasz możliwości by wyjechać, rób rzeczy które są Ci miłe i przyjemne, przestań się wszystkim przejmować. Mamy wiosnę- nieco zaziębioną , ale jednak, to wspaniały czas! Sama wkręcasz się w karuzelę negatywnych przemyśleń, po co to robić? Zniewalasz samą siebie w ten sposób. Po co grzebać w śmietniku starych wspomnień, żalu względem bliskich? Zostaw przeszłość za sobą, czyli tam gdzie jej miejsce, nie sabotuj decyzji, które dotychczas podjęłaś, widocznie na dany moment były najlepszym rozwiązaniem. Spójrz jak wiele osiągnęłaś! Zamiast marudzić zaczęłabym od tańca radości i śmiechu zwycięstwa! Przyczyną może być po prostu stres i przemęczenie. Zadbaj o siebie, nie tylko w aspektach fizycznych, ale też psychicznych. Przede wszystkim spokój- wkoło może być armagedon, ale nie można pozwolić gościć mu w swojej głowie! Jestem pewna, że w niedalekiej przyszłości spełnisz marzenie i zostaniecie wraz z mężem rodzicami, nie może być inaczej!
 4. Nic skomplikowanego, po prostu wystarczy zatrzymać czas lub przestać go liczyć .
 5. Polecam strategię mego taty, dzwonię pytam: - Tato, jak się masz? - Lepiej niż dobrze! Z kolei dzwonię do mamy - Mamo, co słychać? - Aj Ewelina, szkoda gadać! (tymczasem gada tyle, iż regularnie bije własne rekordy, a emocjonalne kataklizmy to u niej omalże codzienność ) Osobiście kocham życie, w każdym jego przejawie. Przyjemność sprawia mi nawet mycie włosów, chodzenie bez celu, a już czas z bliską osobą to jak lot w kosmos czy spacer pośród gwiazd. Jestem niezmiernie wdzięczna za ten cudowny dar, plany posiadam przynajmniej na przyszłe 300 lat, gdybym chwilę dłużej się zastanowiła spokojnie na 1000 . Uważam ten świat za niesamowity, tyle jest do odkrycia, poznania, zrozumienia, wystarczy otwarty umysł, inna perspektywa spojrzenia, a zmienia się tak wiele.
 6. Moja mama złamała niedawno nogę, musi leżeć. Obecnie się nią opiekuję. Czy przebywanie w jej towarzystwie mnie nudzi oraz nuży? Być może...
 7. Moją uwagę zwróciło zdjęcie numer 2. Przecież w tym nawet ładna kobieta będzie wyglądała jak stara pijaczka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.