Jump to content

Drugie DNO

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4 Neutralna

About Drugie DNO

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Mareczku. Chciałbym z Tobą przeprowadzić wywiad na kanale Drugie DNO. Co Ty na to? Pozdrawiam. Przemek z kanału Drugie Dno
 2. Marcin Bustowski powiedział wprost jak wielkie znaczenie ma polityka w co jemy.
 3. Ja myślę, że interes polaków w tym przypadku wiedzie prym. Nie szukajmy podziałów. Szukajmy rozwiązań.
 4. Wydaje mi się, że będzie ostro w sobotę 16.05.2020. Chyba, że zamkną województwo śląskie. Co samcy na to? Będzie przełom czy powtórka z 81r. ?
 5. Wybory prezydenckie, które miały odbyć się 10 Maja zostały odwołane. Najbliższy termin wyborów to prawdopodobnie lipiec.
 6. Poczekajmy aż druk wróci z senatu. Gdyż chwilowo to nawet sami politycy nie wiedzą jaka będzie ostateczna wersja. Dzięki za linki do artykułów.
 7. A możesz mi powiedzieć jak wkleić linka by był obrazek/filmik z YT widoczny w poście, a nie tylko link?
 8. Przeglądałem strony sejmowe i na tą chwilę nie znalazłem odnośnika by cokolwiek uległo zmianie. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek dane, które by podważyły ten materiał to proszę pisać. Moim celem nie jest dezinformacja, a rzetelna informacja dla rodaków, by nie wpadli w jakiś bagno bo logika, a prawo to dwie różne sprawy. Źródło: https://tiny.pl/7qxrl Pozdrawiam Drugie DNO
 9. Witam. Prowadzę mały kanał informacyjny na youtube. Tu jeden z moich filmików. ,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’ - Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla. Wszystkie informacje, które do ciebie docierają z różnych mediów w tym z tego kanał
 10. Chyba pan w ogóle nie oglądał materiałów zamieszczonych na kanale. Nawet tego w którym przedstawiam i omawiam druk rządowy. Pan od razu bezpodstawnie krytykuje mimo tego, że w materiale odnoszę się do aktualnych pomysłów rządzących poparte drukiem. Nie zwrócił pan uwagi na datę zamieszczenia materiału, a już proponuję usunięcie treści. Rozumiem, że agentura ładuję się gdzie tylko może by siać dezinformację. By to aż tak głupio nie wyglądało to agentom nawet na tym forum proponuję włączyć słownik skoro język polski stanowi dla was problem. Szanowny panie - "osuwać" to się może ziemia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.