Skocz do zawartości

Dotyczy tematu" Podryw internetowy"


Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie porandkowałam sobie w sieci zbyt długo ;) po jakimś tygodniu-dwóch zabawy trafiłam na pewnego kolesia. Celem miało być miłe spotkanie na raz, a jak będzie fajnie to dwa razy, a zrobiło się prawie siedem lat, z czego ponad trzy w obrączkach ;) tak że ja zgadzam się z Sylwią, że warto się w to bawić, bo nigdy nic nie wiadomo ;)

ale - kiedy tuż po studiach mieszkałam przez rok w Irlandii, też się wciągnęłam w randkowanie w necie, nawet poznałam fajnego gościa, poszliśmy parę razy na imprezę (był fanem karaoke i całkiem nieźle śpiewał :)), ale zrezygnowałam z tej znajomości, kiedy okazało się, że szuka przede wszystkim zastępczej matki dla swoich dwóch córek (po rozwodzie dzieci zostały z nim). Mimo to miło go wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie na ten temat :) ja dużo znajomych mam poznanych w necie i nawet nie chodzi tu o facetów tylko ogólnie o znajomości :) ale z tym że większość ludzi poznana w necie ma coś z głową nie tak to się zgodzę z tym :P nie wiem jak reszta ale ,,chodzenie,, przez internet jak i rozstania to jest taki idiotyzm że aż szkoda gadać :P te facebooki i inne ludzie nie mają swojego życia wszystko co robią właśnie tam się znajduję , ba nawet brudy swoje rodzinne czy inne piorą publicznie żenada totalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia;) że miałam okazję poznać naprawdę świetnych ludzi w sieci - lecz to było dobre kilka lat temu... teraz ludzie tam się znajdujący traktują owe miejsce jak sklep - ludzie ustawieni na półkach a głównym kryterium oceny jest wygląd...mało którego pana interesuje co panie sobą reprezentują...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.