Skocz do zawartości

Towarzysz Oleksy i czerwona spółka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam jak Ci ludzie w 'demokratycznym' pańtwie ciągle  zasiadaja w rzadzie; MIller, Kwaśniewski i reszta śmietanki.

Czy może maja tyle kasy że przekupują ludzi odpowiedzialnych za liczenie głosów i organizacje wyborów co widać od 25 lat.

Zniszczyli mój piękny kraj przez który przewineło sie tyle bitew, powstań wojen i tak dalej..Nie udało sie nas zniszczyć to wpadli

na pomysł aby rozpierdolić kraj od środka, wyprzedajac majatek, prywatyzacja i praca za marne grosze w zachodnich sklepach, ''dzieki'' czemu Polska sie wyludnia, podkrecili system do takiego stopnia że ludziom sie odechciewa...Jedyna nadzieja w Polakach za granica którzy może tam uświadomia sobie co znaczy Polska i z nowymi pomysłami, odwaga i siła rozpierdola tych komuchów, niestety jak patrze na codzień to nie wiem czy to wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać jak prezedent Komorowski i ta cała rzesza tych sejmowych grajków bedzie się wypowiadała;

To był człowiek niezwykle szlachetny który walczył o wolność i tak dalej hahaha Podobnie jak z Mazowieckim, kolejnym

aparatczykiem komunistycznym który rozpierdalał nasz kraj...Błazeneria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.