Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Świetna

About MG-42

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2688 profile views
 1. Z tymi przysięgami to trzeba uważać. I warto nie podbijać tych emocji. Bo tu się zamyka drzwi, a tam poprzez te emocję się otwiera. Podświadomość jest cwana i podstępna.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Jj00dAxWmo0&t=218s
 3. Normalna dłoń. Na zdjęciach lewa ręka, chyba prawa wyrobiona.
 4. Ja pamiętam yyyy to był 90r lub 91r. W salonie gier yyy jaki to salon, facet postawił wóz Drzymały a w nim ekrany. Wymieniało się pieniądze na żetony ( stare monety 20zł tylko nie te z Marcelim Nowotko tylko były już takie nowsze monety 20zł) była taka wajcha by się poruszać góra, dół, przód. tył, i przycisk do strzelania i tłukło się w te gry. Też wciągały te gry.
 5. Najpierw paluszek potem cała ręka. Może zanim cały remont mieszkania się skończy to córka dorośnie.
 6. Duży wóz, mały wóz, ooo radiowóz 😉
 7. Nie można w takiej sytuacji zachowywać się jak jak ta pani idąc zmienia kierunek, nie myśląc o zagrożeniach. Rowerzysta prowadzi rower bierze pod uwagę zagrożenia w tej sytuacji. To że ma ktoś pierwszeństwo to nie znaczy że może robić coś bez myślenia. Jeżeli w tej sytuacji ona widziała a on jej nie zauważył to jej wina. On też bez winy w tej sytuacji nie jest, powinien się upewnić czy nie stwarza zagrożenia. Później to już emocje. On powinien podnieść rękę gest przeproszenia jest gitara. A tak to jedno mundrzejsze od drugiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.