Jump to content

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,088
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

509 Świetna

1 Follower

About MG-42

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,550 profile views
 1. Zależy od pory roku, jaką pracę wykonujesz, czy to jest sama woda czy z jakimś dodatkiem. Jak robiłem na zewnątrz w zimę i napiłem się gorącej herbaty to organizm potrzebował ciepła a to co dla niego było nie potrzebne w tym czasie to wydalałem. Organizm wie czego chce. A w lecie odwrotnie, jak gorąco to dużo piłem bo organizm domagał się. Dobrze nie jest chodząc spać i napić się za dużo bo cię zbudzi pełny pęcherz. A nie jest dobre przerywanie snu nocnego. Może być tak, że nawet pijąc dużo wody można nie nawodnić organizmu. Podobno powinno się do szklanki wody dodawać soli
 2. https://www.youtube.com/watch?v=rV80gBDrimQ
 3. Wejdź na drabinę i sprawdź. Zobacz posłuchaj. Możliwe że to na prąd wentylacja. Jak przeszkadza zdarzają się takie sytuacje, że spać się nie da. Możliwe że w skrzynce elektrycznej jest yyy powinien być bezpiecznik od tego, to wyłącz go. Powinien być opis w skrzynce który jest do czego. Gdzie on jest w kuchni? czy łazience ten wentylator? Jak w łazience powinien się włączać włącznikiem osobnym albo z oświetleniem w łazience. Jeżeli wyłączysz go w skrzynce elektrycznej może on nie działać samoistnie yyyy to znaczy grawitacyjnie, bo tam w środku jest taka zapadka yyyy tak działa jak zawór zwro
 4. Już od małego wiedziałem że z tymi babami to coś nie tak jest. Jak za malucha z matulką szłem do fryzjerki to po godzinie tego słuchania miałem dosyć. Jak z ojcem szłem do jego kolegi bo coś tam robili przy ciągnikach czy podobnych maszynach to mogłem cały dzień z nimi siedzieć słuchać przyglądać się jak robią. A jak wracałem do domu to matulka się darła bo tak upierdolony w smarach byłem aż wąsy miałem.
 5. Jak szefostwo też takie nieróbstwo to ciężka sprawa. Na każdym kroku trzeba się użerać. Coraz gorsze nieróbstwo się robi w gównopracach aby od siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.