Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  557
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About MG-42

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2508 profile views
 1. Oglądałem tak z doskoku Eurowizję. W głowie Mi utkwiła Szwecja ale najbardziej Francja. Myślałem że w tej ustawce któraś z tych dwóch państw wygra (jak zobaczyłem początek francji to pomyślałem co to qrwa jest). aaaa i napis palestyna mi utkwił.
 2. józekk Czy ten telefon bez dostępu do internetu będzie miał działające radio?
 3. józekk A ten telefon to ma radio w internecie? czy samo w sobie?
 4. Nasi mówią że odwołali spotkanie ale mieli się spotkać. Pewnie w innym terminie się spotkają a opinia publiczna nie będzie wiedzieć i podrzucą inny temat. żydy obstawili się w każdą stronę z propagandą w tej sprawie, będą kłamać, nękać, przeinaczać i podjudzać opinie publiczną na świecie. Moim zdaniem nie możemy żadnych pieniędzy zapłacić żydom . Bo jak zapłacimy nawet jakąś małą sumę pieniędzy ( nawet jakbyśmy dostali od niemców setki miliardów dol.) to wtedy się zacznie. Zaczną mówić że skoro zapłacili Polacy żydom to w jakiś sposób czują się współwinni za nazizm i holokaust na żydach a i dodadzą że na innych nacjach także. Będą Nas Polaków nękać żydzi.
 5. Buty jak buty, aby się dobrze chodziło w nich wygodnie były wytrzymałe i żebyś się czuł w nich dobrze. No i żeby nie były skomplikowane w sznurowaniu.
 6. A Macie czasami tak, że jak się obudzicie w nocy to potrzeba dobrych sekund by się zastanowić. Gdzie ja jestem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.