Jump to content

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

373 Świetna

About MG-42

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,028 profile views
 1. Może być zdrada cielesną a także i duchowa. W duszy Pani będzie "grała" zdrada i marzenia i fantazja z kim innym niż tylko z mężem. To teraz tak pomyśleć co to za związek? Przecież to niema nic wspólnego z miłością. Chyba że każdy inny inaczej pojmuję związek, i inaczej na takie sprawy oby dwie osoby się godzą, racjonalizują sobie to na swój sposób nie włączając emocji. To można długo dyskutować na takie tematy i co oznacza zdrada.
 2. Szczepią ludzi i możliwe że w tym czasie ludzie chorują po tych szczepionkach, a ciekawe czy Ci zaszczepieni nie zarażają innych? Pogoda też pomaga na przyziębienia.
 3. Już Rzymianie wiedzieli że ludziom trzeba chleba i igrzysk. Nie oglądam telewizji ale czasami jak zerknę to coś jest że po tych wiadomościach co oni tak gadają człowieka denerwuje, coś jest w tym. No i ludzi nosi, czasami ktoś się przyjebie na ulicy do mnie że bez maski łażę. Leję na to nie reaguje, a cooo mam sprzeczać się z kimś i dolewać oliwy do ognia? Przecież ta osoba tego oczekuję nawet nie wiedząc o tym.
 4. @mph25 Tak jest. Sam to przechodziłem. Do tej pory nie mogę tego zrozumieć czemu tak ludzie robią innym.
 5. @cst9191 żebra usunął normalnie słabo mi się zrobiło na chwilę jak o tym pomyślałem. 60 operacji, kurde ileż to trzeba by mieć kasy na to. Tak teraz siedzę i myślę hmm. W jakim towarzystwie trzeba być że coś takiego akceptują to. Na naszym podwórku podobnie. Zobaczmy gorniakową, czy ibisza i akceptują to ludzie. Możliwe że patrzą ludzie na takich przez pryzmat kasy. "To inny świat" Trza by zapytać ich co mają do powiedzenia tacy ludzie. Możliwe że przedłużają sobie młodość, mają kasę. Hmm możliwe że starość ciała ludzi przeraża a w dzisiejszych czasach jednak promuje się młod
 6. @cst9191 też o tym pomyślałem, wstyd na miasto wyjść.
 7. Tam chyba wszystko jest sztuczne oprócz kości nie licząc zębów. Ileż to wszystko musiało kosztować. Myślę jakby postawić ją i nowego mercedesa to @Analconda by wybrał auto. Nie tylko On.
 8. Na pierwszy rzut oka myślałem że to manekin. Zdaję sobie sprawę że mogą wszystko wykreować. Może młodej daty chłopcy by na to polecieli. Zależy do czego miała by taka pani służyć. Sama uroda to nie wszystko, a może ma w miarę poukładane w głowie, ale co ja pierdolę. Jak przecież po wyglądzie można się domyśleć że coś nie tak z pancią jest.
 9. To jeszcze niedługo powiedzą że Hitler i Stalin byli tak wrażliwymi ludźmi i że my nie potrafimy ich zrozumieć. Może i Stalin był na swój sposób wrażliwym cepem, chociaż w biblii pisze yyy który to był taki że najpierw mordował katoli a potem sam nim został i jeszcze świętym go zrobili który to? Paweł? Nie wiem płacą im za to żeby coś takiego mówili o tej mniejszości seksualnej? I znajdują takich ludzi?
 10. To na mistrzostwa jadą najlepsze drużyny z grup i trzy z baraży? Ojj słabiutko to widzę patrzeć to po naszej grze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.