Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  494
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

139 Świetna

O MG-42

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2227 wyświetleń profilu
 1. Ze spodeczka wszystko yyyy wyyybrała, żadna kropelka się nie zmarnowała. Ale to musi być siła i mocz. Ale się uśmiałem aż Mi poprawiło humor.
 2. Pan Twardowski tam podobno jest i czeka na nas. 😉
 3. Moim zdaniem to lipa. Nie byli tam. Jakby byli to czemu nie latają tam? Jakież jest promieniowanie w kosmosie. A w latach 60-tych. Wiadomo zimna wojna, propaganda itd. Jedni drugich chcieli wykończyć ekonomicznie, wiadomo że uzbrojenie badania to koszty.
 4. Dobry temat. Ostatnim czasem sporo robiłem badań krwi a i także na Wit D3 i coś mi w głowie zaświtało że coś mi tu nie pasuje z tą Wit D Niby dużo bardzo dużo na słońcu przebywałem a nic ten wskaźnik nie drgnął diametralnie i w drugą stronę to samo mniej na słońcu i aż tak ten współczynnik nie drgnął aż tak w dół. A po swoich odczuciach czułem kiedy mam dużo Wit D ( hihii wiadomo o co stoi ). Tak se myślałem zbierają te dane do czegoś na pewno im to potrzebne. Chodzi mi po głowie by z kimś się ugadać abym to Ja oddał krew na czyjeś nazwisko i odwrotnie, i pasowała by spora różnica w wieku, też biorę taką ewentualność że te maszyny mogą mieć jakieś widełki. Może być tak że i maszyna skojarzy że inne osoby a że to ta sama krew hmmm... Słyszałem że to badanie krwi metodą wirówkową też nie jest która, odzwierciedla rzeczywisty stan. Pewnie to i też jest niezły biznes, idziesz do lekarza a lekarz wypisuję badanie krwi. W skali kraju to duża ilość badań. A i firmy instytucje mają bazy danych i informacje.
 5. MG-42

  Wezwanie na Policję.

  https://www.youtube.com/watch?v=DrnWhRJt9ug
 6. MG-42

  Sweet focia z fabii :) Pozdro dla Braci i Sióstr :)

  Hmmmm... Ciekawy i zastanawiający przekaz wiadomo dla kogo. Przy takiej fotce ktoś powinien się na coś szykować.
 7. Wiadomo o co chodzi. Promowanie multi kulti i to robią w każdej dziedzinie i także a nawet w szczególności w sporcie. Nie powinno być tak np. w 38mln. Narodzie Polskim nie potrafimy wytrenować piłkarzy którzy potrafią wygrać tylko z San Marino czy Andorą. Jest jakąś dziwną ideą tego sportu gdzie do reprezentacji Polski która ma reprezentować naród Polski wynajmuje się, przywłaszcza obcokrajowców. Skoro nie umiemy wytrenować to wychodzi że nie nadajemy się w danej dziedzinie. I uważam że z tym zgadza się a co najmniej 70% ludzi ok 15% jest nie zdecydowanych a ok 10% się temu sprzeciwia. I właśnie to "LEWACTWO" te 10% jest promowane w radiu, tv, prasie, A ludzie czytają słuchają oglądają noo i uważają że taak jest. Skoro takie niemcy przyjmują Murzynów itd. to dlaczego My nie możemy. Tak dział PROPAGANDA.
 8. Grupa taka średnia. Oby nie było tak jak yyyyy już dobrze nie pamiętam 92 czy 93r jak przegraliśmy z żydkami 1:2
 9. MG-42

  Znalazłem bardzo ciekawe dwie sceny we filmie matrix

  https://www.youtube.com/watch?v=DrnWhRJt9ug
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.