Jump to content

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,218
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

610 Świetna

1 Follower

About MG-42

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,189 profile views
 1. Kolega Analconda by Ci to wytłumaczył bez ogródek. Ona wzięła od Ciebie to co najlepsze było dla niej w danym czasie. Tak samo czasami trzeba postępować z nimi, bez emocji bez wyrzutów sumienia typu "dlaczego tak zrobiła, jak mogła itd" Co zrobisz tak czasami jest i tyle. A i dobrze ze tego doświadczyłeś. Poznałeś słodyczy o gorycz.
 2. Zbadałem koledze temperature, pokazało 37.2 drugi raz 37.1. Może go dopiero rozbiera. Niby w normie temp. Może lekko powyżej.
 3. Kolega z pracy po wczorajszej 3 dawce chodzi po schodach jakby z rusztowania spadł. Mówi że każda dawka to coraz gorzej się czuję.
 4. Ilu parlamentarzystów jest zaszczepionych na COVID-19? Trzy kluby nie podają liczb 29.07.2021 Autor informował, że z Ministerstwa Zdrowia otrzymał rzekomo dokumenty o liczbie zaszczepionych posłów i senatorów. Wymieniał (pisownia oryginalna): "Zjednoczona Prawica - tylko 29 wzięło zastrzyk na 232 posłów Koalicja Obywatelska - tylko 37 wzięło zastrzyk na 127 posłów Lewica - tylko 32 wzięło zastrzyk na 47 posłów Koalicja Polska - tylko 4 wzięło zastrzyk na 24 posłów Polska 2050 - tylko 3 wzięło zastrzyk na 6 posłów Konfederacja - tylko 1 wziął na 11 posłów Kukiz'
 5. Tak się nie raz zastanawialem, jak oni liczą to CO2? Ile z litra paliwa jest emisji tego dwutlenku węgla do atmosfery? Jaki to przelicznik na co czy na kogo? no nie wiem na yyy na jednego mieszkańca? czy na jakiś obszar czy na 1m3 powietrza? Jak był transport kolejowy na prąd czy trojlebusy to likwidowali a teraz auta na prąd robią. To co dawniej było bee a teraz na prąd cacy? Coo oni pierdolą.
 6. Czyli ktoś może być ozdrowieńcem nie szczepionym bez paszportu (dziwne skoro jest ozdrowieńcem to czemu niema paszportu) a ktoś zaszczepiony i z paszportem chorym bezobjawowym i zarażać i jest ok? Przecież to się logiki nie trzyma. Noo ale wiadomo o co chodzi, nie interesuje ich czy jesteś zdrowy, masz brać szpryce i finito. Jak KENKARTA to działa.
 7. Jeżeli ona będzie coś chciała to da Ci sygnał. Może Cię dotykać niby zaczepiając w pracy o jakieś pytanie, a to w ramię w łokieć w dłoń. Chyba że ona na to czeka, możesz i Ty coś takiego zainicjować tylko żeby nie wyglądało to wprost że Ci o jedno chodzi. I nie pytaj wprost o seks bo to może zabić yyyy jak to nazwać takiego uczucia pobudzenia seksualności bo to może mieć wtedy całkowicie odwrotny skutek. Nie wiem może ona ma ładne długie (i ona o tym wie że ma ładne) włosy możesz je delikatnie pociągać pytając o coś tak żeby wyczuła że np. Tobie się te włosy podobają albo o paznokcie itd. Tylk
 8. Boraks jest powszechnie sprzedawany jako gatunek techniczny lub rolniczy o minimalnej czystości od 99 do 99,5% . Potencjalne zanieczyszczenia to sód, potas, wapń, chlorki, wodorowęglany, węglany, siarczany i fosforany, ale nie są to metale toksyczne ani ciężkie. Ten gatunek zawiera boraks powszechnie stosowany jako środek czyszczący do użytku domowego. Klasa farmaceutyczna nie jest zauważalnie czystsza ani lepsza. Leczenie zapalenia stawów Rexa Newnhama W latach sześćdziesiątych dr Rex Newnham, DO, ND, zapadł na zapalenie stawów. W tym czasie był naukowcem zajmującym się glebą
 9. Czasami lubię sobie coś takiego obejrzeć.
 10. Tak se teraz myślę żeby czasem nie było tak, że za dużo tych przeciwciał może obrócić się przeciwko własnemu organizmowi. Skoro niema choroby yyy to znaczy objawów itd. to po jaki gwint ma organizm wytwarzać na pusto przeciwciała? Jeszcze się może stać tak że może zrobić się yyyy sprzężenie zwrotne i zaatakować własny zdrowy organizm i wytworzy się jakaś dziwna choroba czy jakoś tak.
 11. @maroon "Ten komunizm, taki fajny, nie? Idealny dla Polaka. Ja nic nie mam, to somsiad też kurwa mieć nie będzie" To jak w tej z jednych legend o rybaku i złotej rybce. Rybka do rybaka "spełnię twoje życzenie pod warunkiem że sąsiad dostanie drugie tyle" Rybak odpowiedział "to ja nie chcę mieć jednego oka" 😉
 12. A jak to jest z tymi co nie zaszczepili się a prze chorowali covida to dostają yyy ten yyy certyfikat że mogą wyjeżdżać i wchodzić tam co i ci zaszczepieni? I są traktowani z tym certyfikatem tak samo jak zaszczepieni? I ile ten certyfikat jest ważny pół roku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.