Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  525
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

148 Świetna

O MG-42

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2390 wyświetleń profilu
 1. Nie zmuszaj się do rzeczy które robisz. Myśl że "chcę coś robić" a nie że "muszę to robić" bo to wiadomo jak działa na myśli. I nie myśl że masz dużo do zrobienia, bo na samym początku stawiasz dużo rzeczy których nie zrobisz. Na spokojnie, najpierw niech się chęci narodzą w głowie. I nie myśl że coś źle w pracy zrobisz, zawsze można poprawić ( no chyba że jesteś saperem ). A nawet jak coś w pracy nie wyjdzie ( jak zła atmosfera w pracy to wiadomo o co chodzi ) to co Ci mogą zrobić? Najwyżej Cię zwolnią. Nic więcej Ci nie zrobią. I nie trać nerwów i zdrowia ponad stan w związku z pracą no chyba że robisz to na własny rachunek to co innego, ale to też zdrowie najważniejsze.
 2. MG-42

  Koniec z papierosami

  Poprzez rzucanie nałogów ( wliczając próby nieudane, każda nieudana próba uczy ). Człowiek poznaje samego siebie ( tego na zewnątrz i tego wewnątrz) własne słabości. Poznać słabości to jedna strona a zwalczyć ( kontrolować ) je to druga strona. Najgorsza słabość ( wróg, nałóg, głód ) to ta uśpiona. Nie bierzemy jej pod uwagę. Atakuje w najbardziej nieoczekiwanych momentach naszej słabości. Trzeba być czujnym. Na pewno przyjdzie ta słabość. Im bardziej się zaciskamy to tym bardziej ją łechtamy i budzimy. Każdy jest inny i trzeba samemu znaleźć sposób na siebie. To taka walka samego z sobą. Najlepiej działało to w moim przypadku wytłumaczenie sobie jak przychodziły słabości. Dlaczego, jaki powód, sytuacja, miejsce, emocje, czas, nawet mi się śniło że palę. W końcu odpuściłem i powiedziałem sobie. Nie wiem czy nie będę palił czy będę palił. Wierzę że nie będę palił, a czy nie będę? Tego nie wiem. Na razie nie palę 14lat. Ale zdaję sobie sprawę że są ludzie że po 20latach nie palenia wrócili do palenia. Tak więc jestem świadomy ( a może tylko wydaje mi się że jestem świadomy ) że mogę wrócić. Ostrzegam przed zamiennikami nałogów. Bo to połączenie w głowie zostaje. Droga już jest dobrze obeznana
 3. Wiadomo że z tego zrobił się temat polityczny. Bezpieczeństwo, a może zaczną gadać o pozwolenia na broń , wybory w tym roku także w różnych to kierunkach pójdzie. Jakiś cel w tym mają, nie wiem jaki ale mają. Aaaa taaamm Ja to zostawiam. Będę grał w grę 😉
 4. Możliwe że Owsik nic nie bierze z WOŚP fundacji. Ale jak kupują jakiś sprzęt do szpitali to możliwe że firmy produkujący sprzęt, pod stołem coś sypną ładnym groszem. Przecież i tak jakiś sprzęt muszą kupić to co za różnica czy ten czy ten sprzęt kupią. Rozumiecie? A chyba Owsik ma tą firmę czy to na jego żonę stoi żółty melon czy jakoś tak. Przecież potrzebne jest do tego biuro, budynek. Także Rozumiecie. Dają sobie rade.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.