Jump to content

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,495
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

856 Świetna

1 Follower

About MG-42

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,627 profile views
 1. Taak. Tylko że pańcia uzyskała by dochód a z tego by musiała się rozliczyć. A ciekawe jakby opłacał za nią yyyy no niewiem yyyy w formie opłat yyy za jakieś opłaty abonamentowe czy za telefon czy coś takiego, nie wiem nie znam się jak to jest prawnie.
 2. Ale jak musiała sobie to poukładać w głowie że za kasę to nieee, no bo jak to za piniądze? to ja nie qutwa ja katoliczka. Jakby coś z głową i jakby się leczyła to by się mąż kapnął. Nie wiem jak ona myślała ze to nie wyjdzie?
 3. Nie rozumiem dlaczego ona teraz płacze. Dlatego że ją złapał? Bo jakby mąż się nie dowiedział to dalej karuzela i cyrk? Możliwe że to choroba czy coo?
 4. @Sankti Magistri No właśnie też przez myśl mi to przeszło czemu kaski trochę nie brała, chociażby dla dzieci.
 5. Ona mówi coś o Żaganiu, a czasem tam niema jednostki wojskowej?
 6. @xander99 Aaatytyyyy kombinatorku. Idzie do księdza po mundrości , bo mąż nie może. A po 2 latach cud. Cyganek się rodzi.
 7. No to jak to jest? Spełnieniem miłości jest poświęcenie. Zapytałbym taką pańcie czy chciała by bym ją kochał kosztem mojego szczęścia?
 8. @Summer A co ma do tego ksiądz? A może to też taki "myk kościelny" zakazany owoc bardziej smakuje. Ludzie rodzić się i umierać zawsze będą, dlaczego mamy na tym nie zarabiać, A po drodze jakieś tam chrzty, komunie, śluby, msze itd. A i rozwód się trafi to i się trochę kaski przytuli.
 9. No to jak to jest, przed ślubem nie chce a po ślubie jej się zachce?
 10. Pamiętam obok stadionu na bazarze, stałem a obok mnie ładna cyganka z dziewczynką. Coś tam się zapytałem o tramwaj, odpowiedziała i jakoś się gadka fajna zrobiła. Zaczęła ciekawie mówić, patrzyła w oczy mi czasami coś mi powiedziała o moim charakterze, że mnie zaciekawiło (połknąłem haczyk) zapytała spokojnie w sensie czy powróżyć itd. Jakoś się zgodziłem podałem dłoń. Co powiedziała zgadzało się. Nie naciskała odpuściła i dalej gadaliśmy. Już wyjąłem portfel i szukałem kasy by jej dać. Szukam szukam chyba 20zł. nie miałem całej dwudziechy w pewnym momencie zastanowiłem się co ja robię.
 11. @niemlodyjoda dokładnie, też rozumiem jak partnerce lub partnerowi ktoś tam się podoba że ładna czy przystojny, a niech sobie gadają, ale nie że patrzą na obiekt jak niewiem na co i trzęsą się i w myślach "ale bym ją zerżnął jak drewno" albo ona zaczyna obrażać partnera że tamten to taki a ty bee.
 12. Dobrze myśli @canyon Jeśli masz szerszy pogląd na sytuacje i jesteś jak wyczuwasz na straconej pozycji, to musisz się jakoś zabezpieczyć by nie mieć resztę zmarnowanego życia. Może się zgodzi na lekarza ( a może być to nawet psycholog yyyy dla jej zdrowia i dobra) ale to może być i dla ciebie w przyszłości karta przetargowa, że jednak i ona też nie jest czysta. Jak się pierze brudy, trudno trzeba i się bronić i do takich rzeczy posuwać, skoro pańcia gra nie czysto. Tylko na spokojnie by nie załapała, że już ona wie co kombinujesz. Niech ona myśli i czuje, że nie wiesz o co jej chodzi
 13. Zobaczymy co będą grali, teraz nie można chyba sądzić, że trener słaby no bo wyniki miał. W euro zagramy yyyy powinniśmy, no jak remisując z takimi drużynami Wyspy Owcze czy Mołdawia nooo to czego szukać dalej w 38mln, narodzie. Jeśli nie potrafimy znaleźć piłkarzy to znaczy że nie nadaje się nasza myśl do szkolenia młodzieży i nie bierzmy i nie udajmy że coś umiemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.