Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  720
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

242 Świetna

About MG-42

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3222 profile views
 1. Może piekarnik ma czujnik temperatury, że jak się schłodzi to się sam załączy. Czasami te esy się same wyłączają. Może warto wymienić esa w skrzynce lub go zwiększyć. Może warto sprawdzić w innym gnieździe piekarnik, albo przez przedłużacz, coś trzeba posprawdzać pokombinować.
 2. To tu już wchodzimy w ekonomie to co jest ważniejsze życie czy kasa, jakimi kategoriami to liczyć. A jak dodamy do tego politykę to już w ogóle robi się kocioł. Czyja strona ma rację, Kto ile na tym ugra. Jedni będą się wozić na chorobie a kto inny na czym innym.
 3. A jak teraz jeżdżą puste autobusy to kto kogo okrada? I jeszcze zatrzymują się na każdym przystanku bo nie wolno używać przycisków.
 4. Czyli autobusami można jeździć na gapę 😉 a policja jak wtedy może nas kontrolować? Są zwolnieni z tego?
 5. Ciekawe czy yyyy milicjanty będą mogły chodzić parami?
 6. A przeszło Wam może przez myśl że tym yyyy wirusem, systemem, mogła wymysleć sztuczna inteligencja? Chodzi mi o cały mechanizm, proces tego wszystkiego.
 7. Nad Polską centralną parę minut po 19 widać jak przelatuję stacja kosmiczna ISS
 8. Tak mówią o tej wojnie Chiny USA. Wcale bym się nie zdziwił jakby Chiny i USA się dogadali i razem pójdą na zakupy do Europy a Brytole trzymają sztamę z USA i wyszli z uni. Pożyjemy zobaczymy.
 9. O koronowirusie bębnią a o zwykłej grypie już nie. W pierwszej połowie marca zarejestrowano w Polsce 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób. Od 1 do 7 marca zarejestrowano w Polsce ponad 211 tys. zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 7 osób. W drugim tygodniu marca w Polsce stwierdzono 158 677 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Mimo znaczącego spadku liczby chorych liczba zgonów utrzymała się na tym samym poziomie - 7 przypadków śmiertelnych. Średnia dzienna zapadalność na grypę w pierwszym tygodniu marca wyniosła 78,74 na 100 tys. ludności. W drugim tygodniu było to już 51,67 na 100 tys. obywateli. Zgon z powodu grypy, od 1 do 15 marca poniosło 14 osób. T Narastanie zapadalności i podejrzeń grypy utrzymuje się na wysokim poziomie niezmiennie od 2017 r. Najwyższa zapadalność na grypę wystąpiła u dzieci w wieku 0-4 lata i osób w wieku 5-14 lat, natomiast najniższa w wieku 65 plus. Spadek podejrzeń i zachorowań na grypę może być natomiast związany z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz ograniczeniu wizyt lekarskich w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
 10. A może całym się zanurzać w wannie z gorącą wodą, wypić coś rozgrzewającego i myk pod pierzynę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.