Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  357
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

90 Świetna

O MG-42

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1392 wyświetleń profilu
 1. Wieczorny zjazd formy

  Może tak być z tą Wit D3 Ostatnio zrobiłem badanie na 25 OHD i wyszło mi 11 Też takie objawy, senny bez sił do życia.
 2. Kim tak naprawdę był Jahwe?

  Cały ten Chrystianizm to nie tylko zespół religii przesiąknięty judaizmem, ale instytucja powstała z inspiracji żydowskich. A Chrystus bardzo mądry człwiek. Filozof, romantyk. Rasowo pół nordyk pół polak. Jego matka polka służyła przy świątyni, dlatego była popierana przez bardzo ważnego kapłana. Zaszła w ciąże z bogatym jasnowłosym germaninem z jednym z żołnierzy plemion germańskich, idących trasą na północ od karpat aż po azję mniejszą. Dlatego Chrystus był blondynem i psychicznie inny od żydów. To żydzi przykleili nauki do swoich celów. Później żydzi puścili propagandę na rynek międzynarodowy by pognębić i upodlić człowieka poprzez ciągłe mu wpajanie poczucia winy.
 3. Jak przebywam w lesie ( jagody, grzyby,spacer dłuższy ) jak nie mam czym to smaruje się octem 10%
 4. Brak jaj u młodych Polaków?

  W dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym. Jak się trafi jakaś osoba chciałeś pomóc, coś się nie udało to Cię jeszcze oskarży że zepsułeś co było już zepsute.
 5. Pomóżmy Markowi wytrwać w postanowieniu.

  To długi temat. Marek najlepiej siebie zna i swój organizm i swój rozum. Tyle razy próbował i przegrywał, ale każda próba uczy i wyciąga człowiek wnioski. Jeśli w dłuższym terminie to przynosi problemy warto zrezygnować z jakiś zakazów i przemyśleć i jeszcze raz do sprawy podejść z bagażem swojego doświadczenia. Każdy ma swoją teorię i każda jest inna. Są ludzie którzy po 10 latach i dłużej wracali do nałogów. I to jest zagadka po tyluuu latach, a nooo właśnie a jednak wrócili. Co zadecydowało że wrócili. Dla jednych działa teoria wstrząsowa na drugich niee. Dlatego myślę, im więcej pomysłów tym lepiej i warto na to popatrzeć z każdej strony.
 6. Pierwsza rzecz jaką pamiętacie w życiu.

  Pamiętam (przebłyski, obrazy w głowie) jak mnie ubierają w szelki bym nie wypadł z wózka. Taką złość pamiętam uwiązali mnie jak psa. Druga, jak wsadzają mnie w kółko, takie że dziecko nie umie jeszcze chodzić, a żeby się nie przewróciło, nie mogę do przodu w tym kółku i też ta złość w głowie pozostała. Jak mam 3l a brat mały ok pół roku. Stoję przy nim przy łóżeczku i pilnuję go by zasnął, bo chciałem wyjąć mu smoka i samemu podoić . Ale niby śpi a jak mu wyciągałem tego smoka to płakał. Dotąd go pilnowałem aż zasnął. Wyciągnąłem mu tego smoka, schowałem się za szafą i tam usnąłem. Takie przebłyski choinki jak taką rybę dostałem, bałem się gęś że mnie ganiały i szczypały, żniwa z końmi i ta maszyna żniwiarka z tymi wielkimi łapami tak mi je utkwiły w głowie. No i wielka maszyna u sąsiada Vistula, się wystraszyłem taki wielki ryk. Sporo takich zdjęć w głowie tkwi.
 7. Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>

  Marku zobacz nawet Stoch dostał taki Wigry3
 8. Czego nie jeść?

  W dzisiejszych czasach jedzenie zabija bardziej jak papierosy. Jakie to jedzenie w dzisiejszych czasach jest zdrowe. Wniosek, mniej jeść.
×