Skocz do zawartości

Przyciągnij sobie partnerkę


Rekomendowane odpowiedzi

To co myślimy na temat związków, dziewczyn, które nam się podobają, życia oraz siebie powoduje przyciąganie odpowiedniego przeciwieństwa.

 

Anima - to idealny obraz kobiety w duszy mężczyzny, kobiecy i spajający pierwiastek. Kobieta wspiera i łagodzi swojego mężczyznę, podziwia jego męskie cechy, motywuje do działania i pomaga się rozwijać. Mężczyzna instynktownie szuka dla siebie partnerki gwarantującej mu jak najsilniejsze potomstwo. Kobieta szuka takiego partnera. Dopóki jesteśmy wyluzowani, pewni siebie i mamy poczucie bezpieczeństwa wtedy przyciągamy do siebie odpowiednie kobiety - takie nam się podobają i my podobamy się im. Natura szuka dopasowania za nas i na tej podstawie powstają idealne związki. Problem zaczyna się wtedy kiedy pojawia się neurotyzm i zaburzenie swojej intuicji. Depresja, nerwica, negatywne myśli na swój temat - to wszystko w jakiś sposób wpływa na nasze relacje a podświadomość szuka zazębiających się relacji dlatego ofiara przyciąga kata - intencje się dopełniają. To nie jest żadna karma tylko naturalny biologiczny mechanizm, który u ludzi stoi na głowie z winy tego co nam się wpaja i co sami myślimy na temat świata. Skrajnie oszukaną intuicję mają homoseksualiści, wyznawcy religii i teoretycy żyjący w świecie własnych przekonań, który jest zero jedynkowy. Oczywiście neurotyzm nie oznacza jeszcze, że nasza intuicja realnie działa źle. Po prostu możemy przegapić albo obrzydzić sobie dobrą relację z powodu braku zaufania intuicji. Żeby być z partnerką, która naprawdę Ci się podoba i móc w pełni cieszyć się tą relacją musisz zrobić tak naprawę jedną rzecz. Nie ma nic prostszego ale ludzie ciągle szukają tej magicznej metody dającej im poczucie władzy i pewności. Przez te poszukiwania coraz bardziej się od tego oddalają żeby w końcu dojść do tego co jest jedynym rozwiązaniem:

 

PRZESTAĆ OCENIAĆ

 

Zamiast wyobrażać sobie idealną partnerkę i oceniać dziewczyny pod kątem czy pasują Ty zrób odwrotnie: podobanie się jest bezwarunkowe więc Tobie wystarczy tylko spokój ducha i pozbycie się podejrzeń, które pojawiają się jeszcze zanim jest powód do podejrzeń.

 

Za ładna, za brzydka, za gruba, za chuda, zbyt bogato ubrana, źle ubrana, zbyt mądra, za głupia - to tylko oceniające natrętne myśli, które zasłaniają prawdziwą intuicję i serce. Tak naprawdę to Ty wiesz czy Ci się podoba i nie potrzebujesz sobie tego udowadniać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jest sens w tym co piszesz, ale piszesz to tak jakbyś osiągnął oświecenie, a chyba nie jesteś taki kozak i Ciebie tez dotyczą ludzkie ograniczenia, chyba, że masz zajebista dupę, Twoim zdaniem i zupełnie się nie obawiasz, że Ci ją ktoś bzyknie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oświecenie, w którym kogoś nie dotyczą ludzkie ograniczenia to bzdura. Budda śmiał się ze swoich uczniów bo kiedy leżał na łożu śmierci myśleli, że jest nieśmiertelny :D Ja widzę to tak, że są 2 rodzaje oświecenia i jedno z nich jest dostępne dla każdego bo z tym stanem człowiek się rodzi ale o tym zapomina a drugie jest dla mnie niewiadomą ale nie mam zamiaru specjalnie do tego dążyć :P

 

 

chyba, że masz zajebista dupę, Twoim zdaniem i zupełnie się nie obawiasz, że Ci ją ktoś bzyknie ;)

Nie mam bo musiałbym trafić na ideał ale też po co skoro jest tyle ładnych kobiet a i tak nie zdążę w swoim życiu poznać wszystkich :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.