Skocz do zawartości

Mentor Guru Potrzebny - webdeveloperka frontend Javascript


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia Umiłowani w walce z Matrixem,

 

Na 2018 zaplanowałem rozwój w kierunku webdeveloperki, mam 10 lat doświadczenia jako freelancer, czyli coś tam się orientuję, ale nie miałem w sobie dość konsekwencji by rozwinąć się w temacie i zajmować tylko tym. Powodów mógłbym przytaczać wiele, ale nie o to chodzi.

 

Obecnie mam zajebistą :) wolę, energie i czas by zająć się tematem. Od dwóch miesięcy działam - w pierwszej kolejności Vanilla JavaScript. Potem mniej więcej jak w schemacie + node.js: 1*V7TMAzvhW7_cn9FbkKqOcQ.png

 

 

 

Konkretnie: Szukam Mentora, Guru, osoby z doświadczeniem i wiedzą w branży IT - konkretnie webdevelop. 

 

Po co?  Potrzebny mi ktoś kto wie jak to w praktyce wygląda i co naprawdę jest potrzebne by ogarnąć temat. Ktoś taki mógłby mi weryfikować moje podejście i kierunkować na różne działania. 

W zasadzie taki ktoś mógłby mi dopiero pomóc określić co konkretnie robić.  Może mi się coś wydaje?, może nie znam rynku, może inne iluzje generuję.

 

Nie mam jak tego zweryfikować, bo nie znam ludzi z branży (no może kilku klepaczy znam - dłubią jakiś system dla urzędu kilka lat i tym rzygają, a inny młody świetnie zarabia pracując zdalnie, ale on robi backend/Python).  

 

Nieważne co inni - ja chcę znacząco zaangażować się w temat z czystej ochoty i satysfakcji jaką obecnie z tego czerpię, a Guru potrzebny mi żeby to miało też użyteczny, praktyczny wymiar i ostatecznie wejdę zrezygnuję z pracy, która mnie nie satysfakcjonuje.  

 

Guru to brakujące ogniwo sieci kursów, książek, projektów, linków, skryptów i bezkresnego Internetu. 

 

Nic nie muszę, ale chcę - robię to dla Siebie, potrzebuję rozwoju i tworzenia :).  

 

Ze swojej strony obiecuję nie męczyć i dręczyć pytaniami. Myślę, że kontakt via email raz na tydzień byłby ok. Może czasem jakiś tel luźny.  

 

Oczekuję instrukcji, rekomendacji, inspiracji, oceny, szczypty know-how (narzędzia, technologie, framworki, itp.) i ... delikatnego bata ;) - co jeszcze? samo wyjdzie, jakbym wiedział to bym nie potrzebował przewodnika ;).

 

 

Ktoś? Coś? :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.