Skocz do zawartości

Prawdziwy facet


Rekomendowane odpowiedzi

Cos do ostatnich tematów o słabych facetach i ''meskich'' kobietach ; Co sadzicie o informacjach w tym filmie? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V5y_1ABQyrI

 

Moim zdaniem troche za dużo budowania ''prawdziwego'' siebie pod kobiety? Ale ogolnie dla mnie spoko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest bardzo dobry, jedyne co moge zarzucac tej przemowie to troche infantylny jezyk i zupelnie niepotrzebne wartosciowanie (mam na mysli ciagle uzywanie przymiotnika 'prawdziwy' mezczyzna oraz slowa facet, gdy w rzeczywistosci - jest to alternatywa - albo jest ktos mezczyzna i nie ma potrzeby wowczas dodawac przymiotnika 'prawdziwy' albo jest facetem, mangina czyli nie mezczyzna).

 

Autor wypowiedzi rowniez troche za duzo obowiazkow naklada na mezczyzn - mezczyzna musi to, tamto - byc odpowiedzialnym, szlachetnym, kochac itp. itd. Tymczasem - swiat ma nas w dupie a my mezczyzni niczego, nikomu nie jestesmy winni. Mozemy cos dac - ale wowczas gdy jest komu i gdy ten ktos na to zasluguje (gdy oddaje)

 

Pan powinien troche popracowac nad sposobem mowienia - jeszcze moze sporo poprawic jesli chodzi o tempo wypowiedzi i sposob akcentowania. 

 

W sumie autor opisal to jak sam siebie postrzegam w 80 %, w kilku miejscach sprawil ze sie zastanowilem - wiec nie jest zle. 

 

A jesli chodzi o zdjecia tych lasek to z Wami Panowie nie jest dobrze jesli przeszkadzaja Wam one w koncentracji - ja odbieram je jako piekne przedmioty - bo dla mnie kobieta ma format szerszy niz jpg, w zwiazku z czym nie mialem zadnego problemu ze skoncentrowaniem sie na przemowie. Gorzej jest w realu gdy widze atrakcyjna laseczke - czesto niestety nie moge sie opanowac i jej zignorowac...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.