Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Iranosh

Dziękuję życiu... No właśnie. Za co?

Polecane posty

Właściwie to dziękuję życiu za wszystko.

Za każdy poranek, który wybudza mnie ze snu. Za każdą wesołą i smutną chwilę. To wszystko przekłada się na doświadczenie, jakie zbieram przez życie.

Dziękuję losowi za to, że póki co pokierował mnie właśnie tą drogą.

Przede wszystkim dziękuję, że w porę obudziłem się i przestawiłem swoje życie na właściwy według mnie tor.

Dziękuję za to forum.

Bez Was bracia nie byłbym w takiej kondycji psychicznej, jak dziś. Dużo czytam, dużo się uczę, dużo przede mną. Zrozumiałem, że życie nie toczy się jedynie wokół kobiety. Że pieniądze są ważne ale same z siebie nie stanowią życiowego celu. Nauczyłem się cieszyć tym co mam i co mnie otacza dookoła. Że jestem zdrowy.

Dziękuję za empatię, bo mało jej dziś na świecie. Miałem dużo szczęścia, choć życie niejednokrotnie rzuca mi kłody pod nogi. Nie zawsze było łatwo i pewnie nigdy nie będzie ale grunt to świadomość i odpowiednie podejście. Mogę podziękować również za kumpli, którzy na ten moment zawsze ze mną byli. Za przyjaciela, z którym trzymam od bliska 10 lat. 

Nawet za tego ojca, który czasem naprawdę mnie wnerwia tak naprawdę wiele wiedzy mi przekazał a także za rodzinę. 

Jestem po prostu wdzięczny za to, że jestem gdzie jestem i takim, jakim chciałbym być czyli sobą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.