Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Iranosh

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Iranosh

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  ciekawostki technologiczne, e-sport, dłubanie przy sprzętach, modyfikacje android,...

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. Iranosh

  W co aktualnie gracie?

  Aktualnie bf5, czasem lol. Od dłuższego czasu za Wieśka się biorę ale mi nie podchodzi ;d
 2. Co to za gadanie, że facet musi mieć. Chce to ma. Nie chce to jego sprawa. Nie szukasz blachary przecież. Jak już musisz jej coś powiedzieć to powiedz po prostu, że zbierasz na coś fajnego.
 3. Dobrze, że ktoś to napisał Co do tematu.. Młody wiek, kobieta pociąga i tak jest. Od siebie dodam, że często jak czułem, że zaraz będzie po wszystkim to po prostu wychodziłem dalej pieszcząc itd. Nie słuchaj się nikogo, że po 10 godzin mogą to robić, bo to nie wyścig na czas. Przede wszystkim odłóż fapanie, jeżeli coś w tym "działasz". Przyzwyczajasz organizm do złych nawyków. Druga sprawa to podejście. Z tym wiele osób ma problem na starcie. Chodzi o to, żebyś podszedł do tego na czysto. Nie stresować się, że dojdziesz. Dojdziesz to będziesz poprawiać . Więcej praktyki i ureguluje się. Jeżeli chodzi o inne sposoby. Na początkach stosowałem Durex Performa. W gumce masz środek, który opóźni wytrysk. Możesz spróbować tylko, jak zauważysz że masz problem ze zwodem to na przyszłość usuń trochę tego z gumki. Można również ścisnąć penisa przy podstawie. Niektórzy wędrują myślami, gdzieś indziej np. co będą robić za godzinę czy coś tam. Jak musisz to próbuj, patrz na kolor ściany ale raczej nie o to chodzi w tym wszystkim. Tutaj ktoś wspomniał o mięśniach Kegla. Można je ćwiczyć poprzez napinanie i rozkurczanie. Wygląda to mniej więcej tak, jak lejesz i chcesz wstrzymać mocz. Napinasz i rozkurczasz np. z 10 razy raz wolniej później szybciej. Ćwiczenie tego codziennie z dwa razy dziennie przynosi efekty po paru tygodniach.
 4. Co ja tu czytam.. Dobrze, że adminem nie jestem, bo skończyłbym tą szopkę. Chce wracać tylko, że jest taki problem, iż nie chce wracać. Pomożecie jej? 😂
 5. Panowie a ja mam parę pytań. Generalnie ćwiczę sobie coś tam z kontrolą i w sumie raz mogę do upadłego (dopóki nie zacznie się znieczulać ) a raz po 20-30 minut. Seks z obecną partnerką mnie jara, bo bardzo mnie podnieca i chciałbym po prostu dłużej. Teraz tak. Mięśnie kegla ćwiczę już jakiś czas. Pytanie co do kegla. Wiadomo, że możemy sobie ten mięsień naciągać i rozluźniać. Kiedy czuję już moment kulminacyjny to wystarczy, że będę go rozluźniać, czy działa to trochę inaczej? Kiedy robię głębsze i mocniejsze ruchy frykcyjne zauważyłem, że sam podświadomie ten mięsień naciągam. Co do oddechu. Jak to z nim jest? Oddychać spokojnie ustami? Starać się nosem? Nie ukrywam, że nosem ciężko się oddycha. Chyba, że właśnie to jest do poprawy. Co do myśli. Myśli powodujące w nas jakiś gniew są dobre? Wiadomo, że pozwalają się chwilowo wyżyć ale nie zauważyłem, żeby to poprawiało jakoś długość stosunku. Chciałbym się dowiedzieć też, czy po prostu w momentach kulminacyjnych myśleć o pani z warzywniaku, czy może uspokajać się myśląc o jakiś plażach etc. Zapraszam do wypowiedzenia się na temat.
 6. Właściwie to dziękuję życiu za wszystko. Za każdy poranek, który wybudza mnie ze snu. Za każdą wesołą i smutną chwilę. To wszystko przekłada się na doświadczenie, jakie zbieram przez życie. Dziękuję losowi za to, że póki co pokierował mnie właśnie tą drogą. Przede wszystkim dziękuję, że w porę obudziłem się i przestawiłem swoje życie na właściwy według mnie tor. Dziękuję za to forum. Bez Was bracia nie byłbym w takiej kondycji psychicznej, jak dziś. Dużo czytam, dużo się uczę, dużo przede mną. Zrozumiałem, że życie nie toczy się jedynie wokół kobiety. Że pieniądze są ważne ale same z siebie nie stanowią życiowego celu. Nauczyłem się cieszyć tym co mam i co mnie otacza dookoła. Że jestem zdrowy. Dziękuję za empatię, bo mało jej dziś na świecie. Miałem dużo szczęścia, choć życie niejednokrotnie rzuca mi kłody pod nogi. Nie zawsze było łatwo i pewnie nigdy nie będzie ale grunt to świadomość i odpowiednie podejście. Mogę podziękować również za kumpli, którzy na ten moment zawsze ze mną byli. Za przyjaciela, z którym trzymam od bliska 10 lat. Nawet za tego ojca, który czasem naprawdę mnie wnerwia tak naprawdę wiele wiedzy mi przekazał a także za rodzinę. Jestem po prostu wdzięczny za to, że jestem gdzie jestem i takim, jakim chciałbym być czyli sobą.
 7. To właśnie między innymi dlatego nie oglądam telewizji. Po co sobie strzępić nerwy. Podczas, gdy to czytałem nic mnie nie zdziwiło. Wszystko jest tak, jak w historiach braci, czy w przypadku kiedy mówił o tym Marek. Przykro mi jest jedynie dlatego, że programy na tym poziomie puszczane są w telewizji a ludzie to oglądają i czerpią z tego, jak młode pelikany. Ani to nie śmieszne ani nic.. żenua.
 8. Ona prędzej, czy później Cię zostawi a Ty tylko stracisz kumpla... Nie rozumiem, jak można kombinować z laską kumpla.. Moim zdaniem najlepiej byłoby, gdyby Twój kumpel się o tym dowiedział. On już powie Tobie, czy zrobiłeś posłusznie, czy nie.
 9. Tak zwana selekcja naturalna. 😂 Wystarczy wejść na strony typu sadistic i zobaczyć co ludzie potrafią zrobić dla oglądalności.
 10. Pewnie, że nic nie da. Jeżeli jest tak zapatrzony, to choćbys mu dał twarde dowody na przyszłość panny to i tak w jakiś sposób je usprawiedli. Czasem, żeby zrozumieć trzeba się niestety przejechać. Inaczej nie da rady. A na forum myślę, że jeszcze trafi. Dlatego niestety niektóre wzorce najlepiej przerobić zanim wejdzie się w związek. Na haju nic nie zrozumie.
 11. Iranosh

  Abstynencja sexualna

  Subiektywna opinia. Ot co. Kto wspominał coś o ręce? Dlaczego miało mnie to dotknąć? Tak, jak już wspomniałem, nie uważam się za takiego. Nigdy na siebie nie patrzyłem w ten sposób i nie zamierzam. Prawdziwy przywódco stada..
 12. Iranosh

  Abstynencja sexualna

  Nie uważam się za takowego, choć nie powiem to fajne uczucie kiedy widzisz, jak faceci biegają za dupami a Ty w sobie masz taki wewnętrzny spokój. Idziesz sobie powoli swoją ścieżką. Po prostu. Nagle otwierasz oczy, wychodzisz z Matrixa i dostrzegasz to co dzieje się na dookoła Ciebie, a czego nie widziałeś, bądź nie chciałeś widzieć wcześniej. Seks bez haju już taki fajny nie jest.
 13. Iranosh

  Abstynencja sexualna

  U mnie abstynencja trwa 3 miesiące. I mimo dwóch okazji po prostu nie mogłem. Dużego parcia nie odczuwam.
 14. W tym co piszesz jest wiele prawdy. To, że ich psychika została ukształtowana dawno temu nic nie zmienia. Jakoś mężczyźni nie chodzą z maczugami po ulicach. Kobiecie w dzisiejszych czasach należy się dosłownie wszystko. Dodatkowo to ona stawia wymagania i żąda wszystkiego pierwsza. Smutny jest tylko fakt, że sobie na to pozwoliliśmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.