Skocz do zawartości

Cholerny brak pamięci do twarzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Co innego gdy sie czyta wiersze naładowane emocjami

A ty pikacz wiesz jakiej cyzelce te "wiersze naładowane emocjami" zostały poddane? :):)

To teksty piosenek  powstają na kolanie, zresztą tekst często bywa modyfikowany aby dostosować go do linii melodycznej.

W tej kwestii mam niejakie rozeznanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem pisanym ładnie operować - sztuką jest (wypowiedź a'la Yoda).

Czytać niektóre posty Pikaczu to niczym przy rozkodowaniu Enigmy pracować, ale to taki charakterystyczny styl pikaczowy ;)

 

S.

 

Można się po czasie przyzwyczaić. Oryginalności odmówić mu nie sposób, co jest wg mnie bardzo in plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trenuję tą lepszą pamięć do twarzy bo przydaje mi się w 'procesie' o kórym pisze w dziale samodoskonalenie.

Po pierwsze staram się wyłapać jakąś cechę charakterystyczną - element fryzury, cechy charakterystyczne twarzy,

jej szerokość, figurę osoby - tak by zapamiętać połączenie elementów. itd. Wydaje mi się że następuje poprawa. No bo jak to - być miłym dla kobiety, produkować się

a następnego dnia jej nie poznać - oj przypał :) I pierwsze działania idzie psu na budę ;)

Jest progres.

Jest nieźle.

Generalnie - dużo się dzieje wewnętrznie u mnie tej wiosny, naprawdę dużo :) Na plus +

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.