Skocz do zawartości

Witam braci-samców!


tomrix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich braci, mam na imię Tomek i mam 24 lata i jestem z grodu Kopernika :) Trafiając na to forum i od samego początku nie żałuje, zawsze miałem problem w relacjach damsko-męskich, troche miałem kopłotów rodzinnych, nie dbałem o swoją męskość stająć się powoli cipką...lecz to juz przeszlosc, czytam uważnie wszystkich porad, udzielam się w miarę swoich możliwości i odzyskuje to, co jeszcze nie utraciłem, mam nadzieje że to forum wychowa mnie na prawdziwego samcę alfa, czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Magician napisał:

Witamy na forum.

dzięki, chociaż jedna osoba ma w sobie kulturę i może się przywitać. Taki brak najprostszego poszanowania i przyjęcia do obozu bractwa trochę mnie odpycha i jak na początku miałem dość dobre i optymistyczne podejście do tego forum jak i całej idei, tak teraz troche sceptyczne mam do tej sprawy podejście. Nie czuję jak narazie żadnej więzi. Co ja tak złego zrobiłem? Źle się przywitałem? Przywitałem się jak z przyjaciółmi, ale widocznie bractwo ma swoich wybrańców, gdyż inne przywitania kotów są całkiem inaczej odbierane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki trollem? człowieku, jestem zwykłym chłopakiem, mam 24 lata....co raz bardziej odpycha mnie to...kurde, a taki fajny portal mi sie wydawał, nie mam żadnych złych intencji, tylko po prostu takie jest to dziwne, że niektórym się ludzie przywitają normalnie, grzecznościowo, a niektórym nic kompletnie..troche olana sprawa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo brak przywitania podejmuje próby asymilacji z resztą obozu..w miarę możliwości odpowiadam, doradzam, wymieniam się doświadczeniem, tylko trochę mnie to zdenerwowało, jakbym nie pasował do Was - w sumie nawet nie wiem pod jakim kryterium, skoro jestem świeży i mam rejestracje tutaj od niedawna.. ;)

Edytowane przez tomrix
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rozumiem że cię to zdenerwowało ale spójrz na to z innej strony np. z mojej, jak mam cię odbierać poważnie skoro unosisz się z tak błahego powodu z jakiej storny teraz się pokazałeś (do przepracowania). Przeczytaj regulamin bo piszesz post pod postem, i dopiero teraz się przywitałeś (w regulaminie nie ma wzmianki o tym że każdy ma obowiązek witać się z tobą) skoro ci to nie pasuje to nie musisz tutaj przebywać. Nie mam ciebie za złego, zwróć uwagę na to że chce ci pomóc.

 

 I zamiast tego postu pod postem mogłeś edytować poprzedni.

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przywitanie się jest to błahy wg ciebie powód , to w takim razie po co w ogóle istnieje taka forma postu.. nie rozumiem tej logiki. Albo witamy, przedstawiamy się - albo nie. PROSTE.

Jak wcześniej wspomniałem - tematyka oraz cała idea bardzo mi się spodobała, dlatego założyłem tutaj konto, by móc jakoś razem z Wami istnieć i współtworzyć to forum, być jednością. Wiem, że posiadam niedoskonałości i jestem skłonny je naprawić. Nie założyłem tutaj konta dla widzimisię, tylko po to aby coś stąd wynieść, coś wartościowego. 

4 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

skoro ci to nie pasuje to nie musisz tutaj przebywać

 czyli tak naprawdę szczerze w dupie to macie, czy ktoś chce i ma motywację by do Was dołączyć.

6 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

 Rozumiem że cię to zdenerwowało ale spójrz na to z innej strony np. z mojej, jak mam cię odbierać poważnie skoro unosisz się z tak błachego powodu z jakiej storny teraz się pokazałeś (do przepracowania)

Czyli jestem niepoważny, że troche sie uniosłem i zdenerowowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomrix napisał:

- tematyka oraz cała idea bardzo mi się spodobała, dlatego założyłem tutaj konto, by móc jakoś razem z Wami istnieć i współtworzyć to forum, być jednością. Wiem, że posiadam niedoskonałości i jestem skłonny je naprawić. Nie założyłem tutaj konta dla widzimisię, tylko po to aby coś stąd wynieść, coś wartościowego. 

Bardzo mnie to cieszy.

 

5 minut temu, tomrix napisał:

czyli tak naprawdę szczerze w dupie to macie, czy ktoś chce i ma motywację by do Was dołączyć.

Tak naprawde to nie ale nikt nikogo nie zmusza, to logiczne.

 

6 minut temu, tomrix napisał:

Czyli jestem niepoważny, że troche sie uniosłem i zdenerowowałem?

Nikt nie ma przyjemności rozmawiać z ludźmi którzy się unoszą.

 

To ostatni mój post tutaj, ponieważ tworzy się offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Głodny Prawdy napisał:

 

Nikt nie ma przyjemności rozmawiać z ludźmi którzy się unoszą.

 

Super, bardzo dziękuję ! Pełna kultura. Tylko jedna prośba  - nie imputuj mi zarozumialstwa.

 

Fakt, offtop.

 

Jeszcze raz dziękuję za baaardzo sympatyczne przyjęcie do grona bractwa!!! ;)

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.