Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Ilość treści

  8665
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  253

Mosze Red wygrał w ostatnim dniu 11 Grudzień 2018

Mosze Red ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14374 Świetna

O Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnio na profilu byli

29195 wyświetleń profilu
 1. Proszę prowadzić dyskusję bez wycieczek osobistych.
 2. Mosze Red

  Prośba o usunięcie konta

  @Perun82 nasz człowiek za wrocławską kurtyną 😆
 3. @Dworzanin_Herzoga weź pod uwagę, że Orban doprowadził do spłaty zagranicznego zadłużenia i pozbył się drenujących instytucji kapitałowych z Węgier. Teraz może realizować programy socjalne z nadwyżek budżetowych, a nie na kredyt. Taka jest różnica między socjalizmem w wydaniu węgierskim, a polskim.
 4. Mosze Red

  Prośba o usunięcie konta

  @Marek Kotoński to teraz moja kolej 😆 Wrocław stał się ostatnim gniazdem oporu przeciw mizodyktaturze Kotońskiego. Tłumy prawych acz niezrozumianych przez ogół społeczeństwa bohaterów z Wrocławia ruszyły na cyber wojnę przeciw siedlisku zła. Dzięki licznym i celnym atakom w postaci tworzenia kont z nikłą zawartością i ostentacyjnemu domagania się ich usunięcia udało im się stworzyć obraz, iż gniazdo belzebuba jakim bez wątpienia jest forum barciasamcy upada. Wreszcie nadszedł ten dzień gdy kolos na glinianych nogach zachwiał się i wszystko wskazuje na to, iż wkrótce runie przytłoczony celnymi atakami sił dobra. Rezolucja ONZ została wydana za sprawą aktywnych i nieustających działań połączonych sił z okręgu Wrocławskiego, Częstochowskiego oraz przy czynnym wsparciu Polonii z UK. Siły KFOR w ciągu 48 godzin wkroczą na Podkarpacie, uczynią z niego strefę zdemizoginizowaną i poddadzą kwarantannie wszystkich, którzy mieli styczność z pacjentem zero, czyli Kotońskim rozprzestrzeniającym wirusa niepoprawności politycznej. Rozpoczęła się dekontaminacja strefy Podkarpackiej oraz wirtualnych siedlisk incelo - mizo - terrorystów. Zwycięstwo jest już blisko 🤣
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.