Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Ilość treści

  8517
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  252

Mosze Red wygrał w ostatnim dniu 29 Wrzesień

Mosze Red ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14100 Świetna

O Mosze Red

 • Ranga
  Major
 • Urodziny 16.03.1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnio na profilu byli

27373 wyświetleń profilu
 1. Może to najwyższy czas, żeby się zaczęli uczyć języków 😆
 2. Piękny film na temat zachowań samotnych matek i ich wpływu na dzieci: W mojej opinii ta pani zasługuje na oddzielny wątek w dziale YT.
 3. No właśnie i tu doszliśmy do sedna problemu. Ty masz dogodzić samemu sobie pod każdym możliwym względem, stylu życia, finansowym, zainteresowań, samorealizacji i tyle. Jak babie będzie podobało się to co będziesz sobą reprezentował to sama przyjdzie ci dogodzić Gdy do tego dodasz twarde stawianie swoich spraw i potrzeb na pierwszym miejscu to będzie ci dogadzała ze zdwojoną siłą.
 4. @vand jest taka jedna rzecz, która różni wilki od owiec, a mianowicie psychika. Wyjdź ze strefy komfortu i rusz się skoro tutaj nie ma dla ciebie pracy w zawodzie, na zdobycie, którego poświęciłeś lata, to wybierz się tam gdzie ta praca jest. Skoro nie ma przeciwwskazań językowych, finansowych i masz kwalifikacje, to problem leży tylko i wyłącznie w twojej głowie.
 5. @vand Kanada lub Australia jeśli znasz język i stać cię na wyjazd. Jak się ogarniesz na miejscu, znajdziesz pracę w zawodzie.
 6. Mosze Red

  Polka zmieniła kolor skóry.

  Z tego co pamiętam "autorytety" naukowe środowisk lewicowych twierdzą, że istnieje white privilege 😆 Więc nie wiem w czym problem, jak biała osoba zrzeka się dobrowolnie white privilege 😆 To chyba dobrze i postępowo? A może jest jakieś inne privilege, którymi mniejszości nie chcą się dzielić 😆 Takie małe drwinki 😋
 7. Marek jak śmiesz wyszydzać mądre, a co najważniejsze piękne słowa oświeconej i otwartej na krzywdę innych kobiet słuchaczki. Jesteś patriarchalną świnią, ot co !!! Kobieta była niedowartościowana i to jest 100% wina męża bo przecież ma zapierdalać na dwa etaty, spędzać czas z dziećmi, hołubić "ksiemżniczę" i do tego jeszcze ją dowartościowywać. Przecież to jest oczywiste bo tak w romansidłach napisali, a w romansidłach zawsze prawdę znajdziesz. I nie dość, ze ten podły mąż jej nie dowartościował, to jeszcze przyszedł ten brutal i tyran co ją zwiódł podstępem. A tak naprawdę to był patriarchalny spisek tych podłych samców, żeby nieszczęśliwa kobieta wpadła z deszczu pod rynnę. I nie zapominaj, że ona ma charakter i osobowość, a te bestie w ludzkiej skórze z penisem tylko knują żeby ten charakter i osobowość tłamsić. Jesteś mizogin, szowinista i prosię bo ważyłeś się oceniać głębię emocjonalną kobiety poprzez fałszujący prawdę pryzmat jej uczynków. Wstyd mi za ciebie, dostaniesz bana na tydzień, żebyś na spokojnie przemyślał swoje gburowate chamstwo i brak wrażliwości. Teraz wszyscy musimy się za ciebie wstydzić 😢
 8. @MG-42 my tu nie rozmawiamy o badaniach krwi czy innych badaniach klinicznych, a o chińskim wszystkowiedzącym "cudzie", który jest sprzedawany naiwnym.
 9. Zawartość tego pudełeczka to prosty układ elektroniczny z dodaną dużą ilością zbędnych elementów, które nic nie robią. "Magiczna pałeczka" daje urządzeniu start, zwyczajnie sygnałem do odpalenia jest kontakt ze skórą - zamyka się obwód i program "wie" że ma wyświetlić wynik z bazy danych. Cały trik tkwi w oprogramowaniu. Dane dotyczące wszelkich niedoborów i schorzeń dla określonej grupy wiekowej/ płci/ rejonu świata/ schorzeń są powszechnie znane to się bada na całym świecie i na tym bazuje program. Jakie są typowe niedobory, jakie zagrożenia dla zdrowia jaki tryb życia. Na początku podajesz te dane programowi, a dotknięcie pałeczką skóry daje sygnał do wyświetlenia wyniku zbliżonego do statystycznego z niewielkim odchyleniem w jedną lub drugą stronę. Czyli program po magicznym dotknięciu pałeczką wyświetla wyniki zbliżone do wyników dla np. mężczyzna/ 30 lat/ Europa Środkowa, czyli danych jakie wprowadziłeś przed badaniem. Tak naprawdę program wyświetla wyniki typowe dla osoby danej płci/ wieku/ miejsca zamieszkania itp. a inność wyników dla poszczególnych osób wynika z algorytmu, który dopuszcza niewielką losowość. Np. parametr X dla trzydziestolatka w Europie średnio ma wartość 100, to program losuje losową liczbę np z przedziału 85 - 110. I tak z każdym jednym parametrem. I na program doradzi ci co musisz uzupełnić, ale nie wynika to z magicznego badania tylko lekko zmanipulowanej statystyki Wyświetli ci co brać, jakie choroby zagrażają itp..... Ta lekka losowość jest konieczna, żeby każdy kto poda takie same parametry wejściowe w programie nie otrzymał identycznych wyników, wtedy przekręt stałby się oczywisty nawet dla mało rozgarniętych ludzi. I tak dostajesz całą listę parametrów losowych, które są zbliżone do rzeczywistości dla typowej osoby, w twoim wieku, miejscu życia, trybie życia. A co do opisu to program wyświetla listę gotowców właściwych dla danych parametrów, które sobie wybrał. Program zapisuje sobie wynik, ty zaczynasz brać suplementy zmieniasz tryb życia. Za np. pół roku znów się badasz, program ma już twój profil i zakłada że coś zrobiłeś dla poprawieniu stanu zdrowia, wiec w zależności od czasu w jakim się "badałeś" poprawia parametry tam gdzie miałeś rzekome niedobory. Program "myśli" userowi A pół roku temu wyświetliłem to i to, zakłada że coś zrobił aby to poprawić i poprawia mu wyniki parametrów np. o 5 do 10 punktów. Jeśli np. wywaliłeś program albo testujesz się po jakimś czasie na innym komputerze, to znów otrzymasz losowy wynik i sobie wkręcisz, że albo się ciut poprawiło bi coś brałeś, albo pogorszyło bo np. nie zmieniłeś trybu życia. Mówiąc w skrócie to jest prosty przekręt. Maszynka daje sygnał żeby program zadziałał, a program bazuje na wynikach statystycznego Kowalskiego na podstawie wprowadzonych parametrów, dodając im szczyptę losowości i wyświetlając teksty bazujące na gotowcach, które powiedziałby każdy lekarz po zobaczeniu podobnych wyników.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.