Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Content Count

  11613
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  315

Mosze Red last won the day on August 26

Mosze Red had the most liked content!

Community Reputation

21906 Świetna

About Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Recent Profile Visitors

54617 profile views
 1. Jest, kilka pokazówek nagłośnionych w mediach i załatwione.
 2. Łaska pana się skończyła i rzucili go na pożarcie.
 3. @Mosze Black nie, sam pokazałeś jak może traktować policjanta ksiądz, który ma poparcie hierarchii. Ja pokazałem jak może być traktowany ksiądz, który tego poparcia nie ma.
 4. Wiecie o co chodzi w całej tej szopce? Uświadomcie sobie, że religia jest jednym z elementów sprawowania władzy/ kontroli nad społeczeństwem. Kult dominujący na danym terenie to taki sam element systemu jak rząd/ policja/ prokuratura/ wojsko/ media. Władza musi pokazać dla pozoru, że działa wobec wszystkich tak samo, także wobec kleru, który w większości przypadków jest nietykalny lub traktowany mocno priorytetowo chyba, że szambo konkretnie się rozleje (a i tu dużo zależy jak wysoko jest w hierarchii). Było już wcześniej kilka wyroków dla księży i proboszczów na jakichś zadupiach, tylko popatrzcie jak się dla nich kończyło nieprzestrzeganie obostrzeń cowidych, jakaś grzywna 500 PLN za np. upchnięcie w małym kościele dużej liczby ludzi. Czyli bardzo ulgowe traktowanie, w kary tzw. pozorne, nieporównywalne do tego jak inni obywatele wyłapywali. Jednak ludzie to widzą i narasta niezadowolenie, które trzeba skanalizować. Więc kościół wydaje na żer systemu, ku zadowoleniu motłochu swoje czarne owce, które buntują się przeciw hierarchii. Macie nieposłusznego salezjanina wykluczonego ze zgromadzenia, znajdzie się jeszcze kilku nieposłusznych wobec przełożonych, których się wystawi. W TV da się pokazówki jak się księży aresztuje za nieprzestrzeganie tego czy tamtego przepisu, bez informacji że to taki ksiądz wyklęty, kategorii C, albo D, którego się sami hierarchowie chcą pozbyć. Władza będzie miała opinię bezwzględnie działającej wobec wszystkich, nieczyniącej wyjątków, taki pozór że niby kler nie jest elementem władzy. Motłoch będzie się bał, że jak księdza "ze mszy" za uszy wyciągają, to każdego mogą. Każdy swoje ugra.
 5. I te i te są na naturalne, tylko te drugie mają sztuczną wkładkę w środku A odczucia zależą od tego jak dobry był chirurg i czy dobrze wykonał zabieg.
 6. Nie zawsze tak jest, ale w większości przypadków. Są konkretne uwarunkowania, kiedy nie zrobi z ciebie potwora, nie będzie obrabiała ci dupy za plecami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.