Jump to content

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Posts

  14,491
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  355
 • Donations

  0.00 PLN 

Mosze Red last won the day on December 6 2022

Mosze Red had the most liked content!

About Mosze Red

 • Birthday 03/16/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Recent Profile Visitors

92,702 profile views

Mosze Red's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

31.7k

Reputation

 1. Ostatnio mówiłem "ładne ma pani nóżki" do sprzedawczyni przy stoisku mięsnym I nie miało to podtekstu seksualnego.
 2. @Druid nie wypowiem się, nigdy nie miałem styczności z tym sprzętem, który linkujesz.
 3. @Obliteraror https://malvina-pe.pl/post/dlaczego-jestem-sama
 4. O kobiecych zasadach doboru partnera słów kilka
 5. Dobrze, to teraz na serio. 1 Klimatyzacja 2 Bidetta 3 Książki, książki, książki - obszerna biblioteczka i/lub czytnik ebooków 4 Mocarny PC i/lub konsola 5 Dobre źródło dźwięku + dobre słuchawki (lub dobry system nagłośnieniowy ,ewentualnie i to i to) - coś żeby cieszyć się muzyką. 6 Projektor 7 Miejsce do ćwiczeń (siłownia/ pokój treningowy etc.) 8 Miejsce do relaksu/ medytacji/ wypoczynku 9 Sztuka w otoczeniu (nieważne czy obrazy, fotografia, rzeźby, co kto lubi i jakie lubi) 10 Moskitiery w oknach 11 Zieleń (wewnątrz i na zewnątrz) 12 Chłodziarka do wina
 6. Ehh, źródłem tego fake newsa była strona newspunch (amerykańska nie kanadyjska) odpowiednik naszego aszdziennik. Do tego jakiś zaproszony do Carsona oszołom powiedział, że on widzi albo opiekę nad ludźmi z demencją przez roboty albo eutanazję. Z wymieszania tych dwóch rzeczy narodziła się internetowa legenda.
 7. Ludzie się martwili, że chlebek będzie po 15 złotych bo rachunki dla piekarni za prąd/gaz gigantyczne. Rząd załatwił, żeby chlebek nie był po 15 złotych. Teraz już wiecie jak to załatwił. Czego nie rozumiecie?
 8. Smutna prawda o treningu SW jest taka, że na początku roku treningowego masz całe stado młodzieży (i dorosłych), którzy mają wyśrubowane oczekiwania co do tego jak szybko i czego się nauczą, do tego wielu ma oczekiwania jak efektownie to będzie wyglądać (amerykańskie filmy weszły za mocno). Co oczywiście rozbija się o twardą ścianę rzeczywistości i po pierwszych trzech treningach odpada średnio 1/3 neofitów, po pierwszym roku zostaje zazwyczaj około 1/5 tych co zaczynali. Z dzieciakami jest lepiej, młodziaki dobrze się bawią i nie mają dziwnych oczekiwań. Po kilku latach zostaje mało trenujących, ludzi którzy mają staż treningowy 10 lat lub więcej jest niewielu. Sztuki i sporty walki są wymagające, wymagają systematyczności i zaangażowania, za to "odwdzięczają się" trenującemu na wiele sposobów o czym pisał @Messer. @Messer zapomniał o jednym aspekcie, nim zaczniesz trenować najpierw musisz wiedzieć PO CO chcesz trenować. Motywacje są różne, nie będę się rozpisywał, które lepsze, a które gorsze, mogą też zmieniać się w czasie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.