Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Ilość treści

  8379
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  252

Mosze Red wygrał w ostatnim dniu 29 Wrzesień

Mosze Red ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

13772 Świetna

O Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnio na profilu byli

26055 wyświetleń profilu
 1. Mosze Red

  Własna firma.

  Co więcej przy tych pracach nie straciły kobiecości 😆
 2. @Fit Daria dziękuję za wyróżnienie, w geście wdzięczności wklejam najbardziej seksistowski teledysk w historii muzyki 😆
 3. Mosze Red

  Własna firma.

  Dodaj 50 kilo 😆
 4. Dobry poradnik, taka skondensowana lista najważniejszych rzeczy.
 5. Mosze Red

  Imigranci ubogacają kulturowo Florencję

  @Rnext jeszcze 2-3 lata temu wyglądało to tak: A teraz wygląda jakby policja się poddała w obliczu nieuniknionego.
 6. Jak zauważył przedmówca, to gra, która służy wytworzeniu hierarchii w grupie, Amerykanie mówią na to "mierzenie sobie fiutów".
 7. To powinno wyglądać tak 😆 - Hej, te zdjęcia to serio? - nie rozumiem co masz na myśli - no ten aparat - a że to staroświeckie już? - No niespotykane - e tam, chyba fajny aparat. Mi się podoba - Czyli jednak. Myślałam, że gdzieś tam jest ukryty telefon. - Znasz The Doors lub Stanleya Kubricka? - Czemu pytasz. O pierwszym słyszałam - The Doors to jeden z moich ulubionych zespołów - Yyyy to fajnie. Ale chyba nie nadajemy na tych samych falach - No też tak czuję (chwila niepisania - jakieś 15 min), Pani zaczyna: - Że też istnieją jeszcze tacy ludzie - Jacy Mnie też to dziwi, teraz wszystkie kobiety są takie puste. - Tacy jak Ty. Nieważne Yyyy? - Czyli jacy I niedojrzałe emocjonalnie, małe dziewczynki w ciele dorosłych kobiet, świat się kończy. - Przestudiuj naszą rozmowę. I zastanów się czy tak rozmawia mężczyzna który chciałby poznać kobietę - Wyznaję zasadę równości, kobieta to nie księżniczka dla mnie. Więc tu się nie dogadamy na pewno - To życzę powodzenia w szukaniu kobiety kopciuszka (Tutaj Pani ja zablokowałem ją na fejsie)
 8. @Ancalagon miała być druga Japonia, miała być zielona wyspa, teraz ma być mityczny drugi Kuwejt, a będzie Polak pańszczyźniany, Pan wywodzący się z polityki i biznesu, klasa średnia jako klakierzy władzy wszelkiego typu "artyści" i humaniści i pleban, który będzie się bogacił i trzymał plebs za ryj.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.