Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Content Count

  11351
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  314

Mosze Red last won the day on July 31

Mosze Red had the most liked content!

Community Reputation

21203 Świetna

About Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Recent Profile Visitors

50778 profile views
 1. @maroon - 1p - wulgarne zachowanie. @Ma_ - 1p - wpisy w dziale dla mężczyzn.
 2. Łatwopalnych. Przypuszczam, że to był jakiś magazyn/ miejsce przeładunku wszelkiego typu materiałów niebezpiecznych, paliwa, nawozy sztuczne, chemia przemysłowa itp.
 3. Dodam jeszcze jeden tip. Naciąganie na ciążę jest dość popularne, niektóre kobiety zrobiły sobie z tego źródło utrzymania, objaśniam schemat: 1 Dziewczyna spędza noc z nowo poznanym młodzieńcem, później daje znać że jest w ciąży. 2 Jak młody mężczyzna nie wierzy na słowo może ciążę łatwo 'udowodnić', pozytywne testy ciążowe do nabycia w sieci za niewielkie pieniądze, jak jest cwana kupi dwa nowe i dwa używane z pozytywnym wynikiem. Zrobi 'przy tobie' - a dokładniej pokarze ci nowy, zapakowany test i pójdzie z nim do ubikacji, gdzie będzie miała gotowy pozytywny kupiony w sieci. Jak będziesz chciał dla pewności drugi, to 'powtórzy' test. 3 I tu pojawia się strach i panika u młodego mężczyzny, zazwyczaj pyta czy da się coś z tym zrobić. Wtedy naciągaczka mówi, że ona też nie chce dziecka bo ma plany bla bla bla ..... i chce kasę na aborcję. Młodzieniec kalkuluje, że lepiej wyskoczyć z 2 - 3 k PLN i mieć spokój, daje kasę dla świętego spokoju. 4 Często to nie jest koniec przekrętu, jak raz dałeś to możesz dać i drugi każda cwaniara to wie. Zaczynają się telefony, że ma powikłania po aborcji, że potrzebuje kasy na jakiś inny zabieg, albo na leki, że nie może pracować przez kilka miesięcy nim dojdzie do siebie, generalnie zaczynają się próby wyciągania kasy bazujące na poczuciu winy mężczyzny. Znam przypadek, gdzie naiwny młodzieniec dawał kasę na leczenie, psychologów i utrzymywał cwaniarę po fejkowej aborcji przez prawie 1,5 roku, wycisnęła z niego koło 60 k PLN.
 4. 1 Czekasz na poród, nie ulegasz szantażom jej i swojej rodziny, naciskom na ślub, naciskom na dawanie kasy na kobietę w ciąży. 2 Jak się urodzi, sprawa o ustalenie ojcostwa, badania DNA zlecone przez sąd i będzie jasność.
 5. Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia ankiety, żeby była anonimowa należy wybrać taką opcję przy tworzeniu. Załóż nowy temat z ankietą i poproś o oddanie głosu.
 6. Raczej większa część forumowiczów zalicza się do osób, nie pracują za minimalną i dość obrotnych. Ilość zarabiających powyżej średniej też jest nad reprezentowana w stosunku do reszty społeczeństwa.
 7. Średnia pensja w Polsce na rękę to jakieś 3800 PLN czyli przy aktualnym kursie jakieś +/- 860 ojro. Jednakże najczęściej wypłacane wynagrodzenie to płaca minimalna, tylko 1880 PLN czyli +/- 425 ojro (około 30% Polaków). Są i ludzie zarabiający poniżej minimalnej, bo zasadniczo płaca minimalna dotyczy tylko osób zatrudnionych na etacie. Jak sam widzisz zarobkami różni się bardzo. Średnie polskie zarobki brutto są niższe o 10 k ojro w skali roku, od średnich zarobków w Italii w najbiedniejszych regionach i o 16 k ojro w najbogatszych (jak to się ma do zarobków netto nie wiem, nie znam obciążeń podatkowych i innych jakie są potrącane z włoskiej pensji). Natomiast koszty życia są na podobnym poziomie, rachunki, ceny w sklepach itp. (aczkolwiek od początku koronakryzysu wszystko leci w górę dość ostro). Więc jeśli mówisz że przeciętny Gustavo ma 1500 ojro na rękę to zarabia znacznie lepiej od większości Polaków.
 8. Jedyną granicą żartów erotycznych jest poziom przystojności i zasobności mężczyzny Jak żartuje przystojny i/lub bogaty to jest słodki i elokwentny. Jak żartuje brzydal i/lub biedny to molestuje
 9. @Lalkaa małżeństwo aranżowane tak naprawdę funkcjonuje pośród większości populacji tej planety. Małżeństwo z tzw 'miłości romantycznej' to wymysł, który przyjął się w kulturze tzw. zachodniej (dość niedawno i jest jedną z przyczyn jej rozkładu), czyli krajów pod wpływem kultury anglosaskiej i europejskiej, zagnieździło się głównie w klasach niższych i średniej, w klasach wyższych społeczeństwa małżeństwa aranżowane/ z rozsądku dalej są dość popularne. We wcześniejszych okresach historycznych w kulturze europejskiej też normą było aranżowanie małżeństw. Małżeństwa aranżuje się poprzez dobór osób z podobnej grupy społecznej, o podobnych wyznawanych wartościach, przy doborze uzupełniających się cech charakteru ..... aranżuje się je z przyczyn ekonomicznych, politycznych i społecznych. Małżeństwa aranżowane i z rozsądku są gwarantem trwałości rodziny, przetrwania wzorców kulturowych i dobrobytu dla kolejnych pokoleń. Bądźmy szczerzy para o podobnych systemach wartości, żyjąca w tym samym środowisku na podobnym poziomie materialnym łatwo się dogada, chyba że, któraś ze stron jest wyjątkowo szpetna 😆 Tzw. małżeństwa z 'miłości' zaczynają mieć problemy jak kończy się napęd hormonalny, często ludzie przekonują się jak haj minie, że skazali się na życie z osobą niemającą z nimi wiele wspólnego.
 10. Jak środek jest legalnie w obrocie handlowym nie wiedzę przeciwwskazań.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.