Skocz do zawartości

Wysoki facet i niska kobieta + pytanie o prezerwatywy


adam1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem. Poznałem dziewczynę która jest ode mnie sporo niższa, ja mam 190 cm (90 kg) ona coś około 160 cm (ok. 50 kg). Zauważyłem, że w pozycji na misjonarza nie mogę do końca wejść do środka. Nie jest to kwestia głębokości pochwy tylko mam wrażenie, że nogi blokują mi dostęp tak jak była by to kwestia zbyt wąskich bioder u kobiety lub słabego rozwarcia nóg. Jest do dosyć niewygodne, a lubię tę pozycję. Zawsze byłem z wysokimi kobietami dlatego moje pytanie to czy ze wszystkimi niskimi kobietami tak jest czy może to kwestia słabego "wysportowania" tej konkretnej partnerki?

 

Drugi problem to taki, że często mam problem ze wzwodem ale dopiero w momencie założenia prezerwatywy. Normalnie wszystko jest elegancko do czasu wyjęcia prezerwatywy z opakowania i założenia. Nie wiem czy to kwestia ucisku na członek czy może wyrobiłem sobie taki durny nawyk, że zaczynam się stresować tą prezerwatywą. Dodam, że próbowałem różnych prezerwatyw i jest to samo. Drugie pytanie brzmi, czy ktoś ma lub miał podobny problem i jak sobie z nim radzić?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1992
Miałem kiedyś takowy problem, wynikał on najpewniej z ogólnego zestresowania, gdy zaczynałem obcować z kobietami.
Polecam Tobie ćwiczenie mięśnia zwieracza, plus ćwiczenia polepszające erekcję i podobno także długość członka mni jelQ...

Z wyrazami szacunku Perun

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adam1992 napisał:

Drugi problem to taki, że często mam problem ze wzwodem ale dopiero w momencie założenia prezerwatywy. Normalnie wszystko jest elegancko do czasu wyjęcia prezerwatywy z opakowania i założenia.

Miałem podobnie. Po wyjęciu prezerwatywy z opakowania erekcja stopniowo słabła, czasem nie dało się jej założyć. Wcześniej normalnie stał twardo. U mnie to była kwestia stresu, za bardzo skupiałem się na partnerce, a nie na swojej przyjemności. Na szczęście miałem spoko laskę, pomogło to, że ona zakładała mi prezerwatywę. Po jakimś miesiącu się "odblokowałem" i już mogę sam nakładać gumę i jest git :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.