Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  580
 • Donations

  6.66 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

401 Świetna

About Perun

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marek KotońskiMały generator ozonu zdecydowanie lepiej będzie dzialał...
 2. @MapogoPrzechodzi to kwestia spychologi, jak gra w Piotrusia XD
 3. Dzis pewna pani kupowala 20 butelek spirytusu, z początku niezałapałem ocb.
 4. Mix viagry i ssri, a nie wstaniesz z łóżka xd. To objawowa metoda
 5. Pytanie typu blondynka czy brunetka xd Mi odpowiada zarecky, a to takie czeskie Okocim.
 6. Dzięki za feedback ostatnio piję za dużo tego GÓWNA Podrówki
 7. @RealLife Na mnie ograniczanie nigdy nie działało.
 8. Garnitur tylko u pana Tuk Tuka Polecam stare krawcowe robiące czasami na lewo, takie Panie to złoto
 9. Dobrym wspomaganiem są leki z grupy SSRI stosowane w zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych OCD. Źródła podają 100mg sertaliny dziennie, mnie 25 mg wyrwało z fap obsesji, zostały mi jeszcze 3 tabletki... Później lecę bez nich... Jestem na 36 dniu
 10. @osa Od miesiąca jestem na NO FAPie, zero porno, seksu, masturbiny i czuję spory zastrzyk energii. Widzę, że nie potrzebuję, aż tak bardzo seksu jakby się wydawało... Moje oczekiwania wobec kobiet wzrosły, choć nadal dzielę je na LTRki i kurwy XD Z racji wieku, niewiele mogę Tobie doradzić, ale zapoznaj się z cytatem, który mam w opisie Trochę poświęciłem czasu na studiowanie PUA i doszedłem do wniosku, iż nie warto być zbyt prawdziwym w relacjach z kobietami... Ktoś mądry kiedyś powiedział coś w stylu, że "kobieta prędzej zniesie zdrady silnego samca, niż bycie z emocjonalnym pizdusiem"
 11. Z tego co mi wiadomo, nie wolno sprzedawać książek w wersji PDF, bo równie dobrze mogę sprzedać jej nieograniczoną liczbę kopii.
 12. Himalajka dobrze wpisuje się w motyw tzw. "tej jedynej", kobiety o której będąc samotnym się fantazjuje coś jak "Małgorzata w dniu świra i Nic śmiesznego
 13. @cst9191 Umysł działa różnie, pierwszego dnia miałem wahania nastrojów, fatalnie było. Na 7 dniu odwyku miałem zaliczenie z trudnego ścisłego przedmiotu, do którego prawie wcale się nie przygotowywałem, gdy siadłem do kolokwium, mój umysł pracował jak żyleta pyk,pyk. Celem NO FAPu oraz NO TINDER/BADOO jest dla mnie ucieczka od warunkowania swojej satysfakcji od obecności kobiety w moim życiu, choć jej brak powoduje smutek, który mija . Dobrym podejściem do odwyku jest zastosowanie Sertaliny, która stosowana jest w depresji oraz w zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych OCD... Panowie z Redditu i lekarze zalecają stosowanie dawki 100mg, ale mi w zupełności wystarcza dawka 25mg. Piszę to z perspektywy osoby wjebanej w masturbacje, seks z klubowiczkami i paroma wyskokami na roksanki. Obecnie marzy mi się spotkanie himalajki, a najlepiej kilku XD. Zadając pytanie sobie dlaczego tkwię w tym gównie, znalazłem kilka odpowiedzi : -Obecne postawy kobiet, tępe puste homokaryniusy, imprezowiczki i kobiety zaburzone, -Kult ciała -Ucieczka od stresowych sytuacji np. praca umysłowa nie przynosząca satysfakcji oraz wystarczającej gratyfikacji, -Seksualizacja wszystkiego co nas otacza, chyba ostatnio widziałem reklamę papieru toaletowego z seksualnym podtekstem XD W aplikacji Rewire Companion, uwielbiam zdobywanie odznak zaczynasz z rangą "Wieśniak", na 13 dniu zdobywasz rangę "Honorowy obywatel", niby głupstwa, ale cieszą. Porównałbym to do żetonów w grupach NA, AA. Dodatkowo polecam lekturę książki "Karmić właściwego wika" oraz "No more Nice Guy"
 14. 15 dzień NO FAPu, korzystam z aplikacji Rewire Companion, dodatkowo od czasu do czasu medytuję i jakoś leci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.