Jump to content

Perun

Starszy Użytkownik
 • Posts

  714
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  6.66 PLN 

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Perun's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

590

Reputation

 1. Nie rozumiem XD przy robiła wbrew sobie. Kobiety to nie femonoidy jak określają je incele po prostu może nie mieć ochoty... Podpisuję się pod tym.
 2. Przelewowy z funkcją termosu Dodatkowym atutem tego typu rozwiązania jest niemożliwość stłuczenia dzbanka Do ekspresu warto zakupić młynek żarnowy.
 3. Skąd wiesz, że masz depresję ? Dokonano pomiaru stężenia serotoniny w mózgu ? (Nie to nie możliwe) Polecam pobiegać, porąbać drewno po tygodniu/miesiącu/roku (przejdzie)
 4. Na terapię po już za późno... Teraz pozostaje mi czekać do poniedziałku za dwa tygodnie... @PanDoktur Jaką pewność dają testy po dwóch tygodniach od kontaktu ?
 5. Czołem szanownej braci, W zeszłym tygodniu poszedłem na divę. Oferta była dość rozbudowana ponieważ był w niej sex bez gumy, z czego oczywiście nie skorzystałem... Skorzystałem natomiast z klasyka w gumce i fbg. Dziś się trochę przestraszyłem z uwagi na to, że po palcówce mogłem dotknąć swojego członka... Ryzyko złapania adidasa jest raczej nikłe, lecz i tak jestem wystraszony. Jak oceniacie ryzykowność tej głupiej akcji ? Po jakim czasie zrobić badania? Wg większości źródeł podane są dwa tygodnie Z wyrazami szacunku Perun
 6. Lecę już miesiąc... Fwb, płatny, porno etc. Od dzisiaj basta
 7. Za tydzień mam egzamin teoretyczny na kat. A. Na pierwszy Moto marzy mi się 600ccm
 8. Napisał bym coś, ale po co mam dostać ostrzeżenie... Idź na budowę... Zaraz znikną twoje "konflikty wewnętrzne 😅" Piszę serio.
 9. Leczyć xd, a co im niby to miało dać xd ? Znam osoby po terapiach i prócz zamknięcia w bańce informacyjnej o nazwie terapia nie czynią ŻADNYCH POSTĘPÓW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.