Jump to content

Perun

Starszy Użytkownik
 • Posts

  717
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  6.66 PLN 

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Perun's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

596

Reputation

 1. Nawet na i7 ogarnie fajne komputerki, brat samiec to tylko seria siedem
 2. Psychoterapia u kobiet to SCAM. Poradnictwo psychologiczne to w większości żerowanie na ludzkiej słabości, zastanawiam się tylko jak taka "diva bez keksu" może spokojnie zasypiać... Może lorafen i nasen jej pomaga... Tak czy siak gnije jej dusza Jeżeli chodzi o problemy mamy na pokładzie samych wybitnych specjalistów- Braci Samców Pozdrówka dobre mordy
 3. Nie rozumiem XD przy robiła wbrew sobie. Kobiety to nie femonoidy jak określają je incele po prostu może nie mieć ochoty... Podpisuję się pod tym.
 4. Przelewowy z funkcją termosu Dodatkowym atutem tego typu rozwiązania jest niemożliwość stłuczenia dzbanka Do ekspresu warto zakupić młynek żarnowy.
 5. Skąd wiesz, że masz depresję ? Dokonano pomiaru stężenia serotoniny w mózgu ? (Nie to nie możliwe) Polecam pobiegać, porąbać drewno po tygodniu/miesiącu/roku (przejdzie)
 6. Na terapię po już za późno... Teraz pozostaje mi czekać do poniedziałku za dwa tygodnie... @PanDoktur Jaką pewność dają testy po dwóch tygodniach od kontaktu ?
 7. Czołem szanownej braci, W zeszłym tygodniu poszedłem na divę. Oferta była dość rozbudowana ponieważ był w niej sex bez gumy, z czego oczywiście nie skorzystałem... Skorzystałem natomiast z klasyka w gumce i fbg. Dziś się trochę przestraszyłem z uwagi na to, że po palcówce mogłem dotknąć swojego członka... Ryzyko złapania adidasa jest raczej nikłe, lecz i tak jestem wystraszony. Jak oceniacie ryzykowność tej głupiej akcji ? Po jakim czasie zrobić badania? Wg większości źródeł podane są dwa tygodnie Z wyrazami szacunku Perun
 8. Lecę już miesiąc... Fwb, płatny, porno etc. Od dzisiaj basta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.