Jump to content

Perun

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  609
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  6.66 PLN 

Community Reputation

419 Świetna

1 Follower

About Perun

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, ostatnio osoba od której jestem w pewien sposób zależny, rzuciła bezczelny żart w kierunku moich rodziców... Z uwagi na okoliczności (osoba pijana) i kalkulację (byłem lekko wypity) puściłem to mimo uszu... Jak polecacie rozegrać ten temat w sposób dyplomatyczny, tak aby gdy zakończy się nasza współpraca nie palić tego mostu ?
 2. Może szachoboks ? tylko na gołe pięści ? Mamy mistrza w normalnym szachoboksie...
 3. Dale Carnegie- Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
 4. Co masz na myśli jako psychobiznes ? Gabinety terapeutyczne itd ?
 5. Dziękuję za przypomnienie tej wartościowej dla mnie prozy.
 6. Kręcą mnie podobne zajawki, ale coraz częściej rozsądek przejmuje stery... "lord Kruszwil" to postać medialna i najpewniej jeszcze zapłacono mu za reklamę... Moja rekordowa prędkość to około 240, było fajnie ale czy warto było wystarczyłby jeden głupi kamień i kierunek cmentarz... Co do rozwiązania tej zachcianki to polecam motocykl, tam to przynajmniej poczujesz tą prędkość w pełni... Ile masz lat ?
 7. Dziękuję za to, że : - Jestem całkiem zdrowy - Za rozwinięcie w sobie zdolności"czytania ludzkich charakterów" -Za przykre doświadczenia, które wbijają w glebę, ale potrafię dzięki nim być silny w sytuacjach tego wymagających. -Za analityczny umysł, który uratował mnie przed popełnieniem niektórych niewłaściwych decyzji -Za obecność na tym forum - Za przełamanie barier w kontaktach z innymi ludźmi
 8. Czytałem podręcznik z seksuologii z lat 80 i tam było napisane, że uciekanie w filozofię jest to rodzaj zboczenia xd Spokojnie, też mam ten problem, że lubię zagadnienia teoretyczne, Ba, jestem zdania, że dla utrzymania równowagi w stadzie lepiej gdy występują w nim drapieżniki... Nie ma złego bez dobrego, istnieją odcienie szarości. W utopijnym świecie władzę przejmują pozorni orędownicy prawdy w postaci "uczciwych urzędników i policjantów" Wolę jawnie złą osobę niż taką "po środku".
 9. Pomyśl o tym co najgorszego mogłoby się stać zwizualizuj i zadaj sobie pytanie czy na prawdę to takie straszne ? Inna kwestia patrz krótkoterminowo na proces uwodzenia. Może tym podbiciem zdobędziesz wspaniałą kobietę albo stwierdzisz, że piękny futerał okazał się być pustym w środku.
 10. Tematykę poruszoną przez @absolutarianin opisywał Jack Donovan w książce pt."Droga Mężczyzn". Dostępna jest polska wersja tej książki w twardej oprawie... W procesie tworzenia tego typu grupy istotne są testy, które członkowie muszą przechodzić. Mianowicie w grupie samcow trenujących sporty w walki była to próba pewności siebie. Była prosta luźna rozmowa jako nowicjusz, aż w pewnym momencie jeden z chłopaków upuszcza czapkę i mówi podnieś. Chyba Marek opisywał podobny test... Ja szybko odpowiadam sam sobie podnieś...przeszedłem weryfikację xd Innym razem ja zrobi
 11. Od wpisu minęło już trochę czasu... Jakie widzisz wymierne rezultaty tej egoistycznej metody, której w moim mniemaniu brakuje odpowiedniego kamuflażu. Przecież można być uprzejmym i stanowczym. Prawdziwa dyplomacja to kroplówka uprzejmości i hipokryzji...
 12. W temacie przenośnego audio praktycznie się nie obracam. Wystarczają mi Koss Porta pro i smartphone. Natomiast w kwestii hi-fi to już zupełnie inna bajka... Zaznaczę, że w kwestii brzmienia pierwsze skrzypce gra wzmacniacz, a nie format. Abym rozróżnić potrafił mp3 od flac potrzebuję dobrego daca, a nie komputera obsługującego dany format.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.