Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  430
 • Donations

  6,66 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

301 Świetna

O Perun

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie chcę mordu, ale podwiązania worków dla tych hien😆 Takie zjawiska bardzo mocno zniechęcają przed reprodukcją. Gdy się pomysli, że przyszłe dziecko będzie miało kolegów i koleżanki z takich głupich rodziców...jak tych przedstawionych na filmie.
 2. Pomyślności Anka 😉, mam nadzieję, że istniejesz na Markowym forum, pod całkiem inną tożsamością i masz wsparcie użytkowników. Mi osobiście bardzo pomogło paru chłopaków stąd i darzę ich dużą sympatią i uznaniem. Twoja sytuacja jest lekcją dla nas wszystkich, aby nie zdradzać swoich sekretów i myśli nieznanym bliżej osobom, a jeżeli to robimy to pod całkiem inną tożsamością. Głowa do góry i mam nadzieję, że ci patole poniosą dotkliwą karę od polskiego wymiaru sprawiedliwości. Z wyrazami szacunku Perun
 3. Perun

  Koniec z tym

  Pomyślności, też od dziś no fap nie wiem jak długo wytrzymam. Ostatnio mając przewlekły stres kilka razy dzienie nawet fapalem , aż doprowadziłem do lekkich zaburzeń erekcji.
 4. Perun

  Oglądanie TV

  Szyby niebieskie od telewizorów... Myślozbrodnia i cały ten teatrzyk, tylko szczury siedzą w kinie😆
 5. Perun

  CBD na depresję

  Może Steralina...
 6. Perun

  Zlot, zlot, zlot

  Też się wstępnie piszę
 7. Perun

  Wspinaczka ściankowa

  Najtańsze simondy to jak trampki za to małe ocuny to już robią robotę. A na początku można się nawet wspinać w joggerach. Gdy robiłem treningi koordynacjne wchodziłem nawet na boso dla lepszej świadomości kroków. We wspinaczce czucie to podstawa, a komfort jest drugorzędny. Im bardziej profesjonalny but tym bardziej ciasny. Warto zwrócić uwagę na rodzaj gumy, niektóre czubki butów znikają w oczach, a regeneracja nie jest tania.
 8. Perun

  Wspinaczka ściankowa

  Buty na ściankę koniecznie za małe muszą one cisnąć, aby był dobry feeling. Minimum trochę cisnąć a styk a perfect 1/2 rozmiaru za małe. Bieda wersja to za małe trampki/baletki. Najniższa półka to buty simonda, optymalne to czeskie ocuny/rockpillarsy na rzep, a taka s klasa to LA sportiva.
 9. @Samiec tropiący Twoja praca jest nie do ocenienia. Widać, że jesteś gościem z głową na karku 👏👏👏. Dziękuję za to co robisz 😉. Po przeczytaniu nazwy skrzynki mailowej jestem rozbawiony, po co stosować jeden z bezpieczniejszy h adresów jakim jest proton i używać swojego prawdziwego imienia i nazwiska 🤣🤣🤣. Mam nadzieję, że te informacje, które publikujesz o nich nie spowodują problemów.
 10. Prędzej obejrzał bym się za najmłodszą córką 😀
 11. Perun

  Trening wielostawowy

  4 razy per week to wg. mnie za dużo na początek daj sobie miesiąc dwa wprowadzenia, a później zwiększ intensywność i dbaj o stawy! Polecam kolaflexy różnej maści
 12. Czołem szanownej braci, Biorąc się za siebie, skupiając się na rozwoju własnej osoby. Uważam, że warto się skupiać na kobietach o wyższej od swojej atrakcyjności i zasobach. W tym poście mam na myśli głównie zasoby. Ostatnio zdarzyło mi się korzystać z koleżanki profilu na badoo, jej smv określam na jakieś 7-8 i udało mi się zdobyć ponad 600 dopasowan w 2 godziny pomimo tego, że zdjęcie było jedno, słabej jakości i w dodatku bez opisu. Widząc to przekonałem się jak duża jest konkurencja. Jak w takiej sytuacji samiec o średniej atrakcyjności o lekko powyżej średniej zasobach, ma celowac w poznawanie kobiet atrakcyjnych i bogatych, przez swoją karierę udało mi się zbliżyć do 3 takich. Co mnie zaskakuje przy tak dużej konkurencji, może dlatego tego, że mało było w okół nich orbiterów. Wydaje mi się, że zawdzięczam to swojej przebojowosci. Taka męska hipergamie rozważam w przypadku poważnego ltr. Często zasobne osoby mają dużo ciekawsze zainteresowania i niejednokrotnie dużo większą wiedzę od średniaczek mówię to na podstawie 3/4 doświadczeń. Nie zapominajmy o tym, że taka samica będąc oddana może być niezłym buforem kapitału. To nie jest prowo😉. Przy tworzeniu długofalowej relacji chciałbym, aby była ona też pewnego rodzaju fuzją kapitałów 😀, nie nie jestem dziadem, a nie chce być później sponsorem jakieś "kochanej bidulki", za dużo tego widziałem. Poza tym planując potomstwo warto dysponować dużą wagą portfela. Jakie rady macie, aby osiągnąć taką relację. Sam znam przypadki gdzie bogata bierze brzydkiego golca i na odwrót. Wiem, że moje dążenie brzmi trochę utopijnie. Z wyrazami szacunku Perun
 13. Perun

  Trening wielostawowy

  Po pierwsze ławeczka pozioma wyciskanie, wyciskanie żołnierskie, przysiad i MC. Do tego dołoż jakiegoś kolaflexa i trenuj tak z 3 miesace. Najlepiej jak byś go wykonywał 2/3 razy w tygodniu.
 14. Przetestuj yerba mate, kofeinę bezwodną, albo jakiegoś mixa w tabletkach 😉
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.