Skocz do zawartości

Bóle kręgosłupa


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Co do plecow, to powaznie odpowiadam. Nie wiadomo co mi jest. Bylem juz u dwoch ortopedow, neurologa kreglarza i paru innych dziwnych. Mam rtg kregoslupa oraz rezonanse. Zadnych zmian, ktore moglyby powodowac bole. Tylko jedna przestrzen miedzykregowa delikatnie prawostronnie zwezona, ale w normach. Kregoslup lekko lupie, gorsze jest promieniowanie na prawa noge. Jakby kto Ci rozgrzana do czerwonosci nitke wsadzil zamiast nerwow i dziwne szpilkowate klucie w stawach. Przykurcz miesnia lydki (nie z powodu braku magnezu). Lepiej opisac nie umiem :-)

 

A kamienie z nerek/nerki Ci czasem nie schodzą? Ból jest idealnie w linii kręgosłupa, czy też po którejś z jego stron w okolicy lędźwiowej + promieniowanie na nogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, by któryś z Moderatorów przeniósł temat mojego kręgosłupa do działu zdrowie, by nikt nie dostał ostrzeżenia przez chwile mojej słabości.

 

Nie schodzą, nie miałem problemów nigdy z nerkami, a Pani ortopeda zrobiła mi usg w tym kierunku, bo miała podobne podejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.