Skocz do zawartości

Pojechał po nosku


balin

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiecina opisuje taką oto sytuację.



Chciałam poznać waszą opinię na temat poniższej sytuacji.

Spotykamy się od kilku miesięcy, naszą znajomość można nazwać śmiało romansem, oboje jesteśmy zdeklarowanymi singlami.

Facet jest typem żartownisia, wszystko potrafi obrócić w żart.

Siedzimy razem przy moim laptopie, przewijam slady w poszukiwaniu zdjęcia, w pewnym momencie wpadam na zdjęcie na którym jestem wraz z moją przyjaciółką (ona ubrana w kusą sukienkę ze sporym dekoltem)

K:  Śliczne zdjęcie, nie można oderwać wzroku.
Ja: Dzięki smile 
K:  Twoja koleżanka ma chłopaka? Zapytaj.
Ja: Tak ma, dlaczego pytasz, podoba ci się?
K:  Bardzo ładnie wyszła na tym zdjęciu.
Ja:  Ok, przekażę jej ten komplement od ciebie wink (zniesmaczenie na mojej twarzy)
K:  Oj nie złość się, nie rozumiem po co pokazujesz mi jej zdjęcie a potem się o takie rzeczy pytasz, przecież nie jest brzydką dziewczyną, ładnie wyszła na tym zdjęciu i tyle, następnym razem nie pokazuj takich zdjęć. (całus w czoło)

 

Jak inaczej mogłam poprowadzić tą rozmowę, żeby dać mu elokwentnie do zrozumienia, że to iż nie jesteśmy parą, nie oznacza, że takie zachowania mi leżą. Zrobiło mi się po pierwsze głupio - bo nie pokazałam tego zdjęcia specjalnie - wpadło przypadkiem, a po drugie, poczułam się niezręcznie w końcu skomplementował bliską mi osobę (oni się nigdy nie poznali)

Czy taką sytuację powinnam odebrać jako brak szacunku do mnie i naszej znajomości? W końcu bądź co bądź, jakaś relacja nas łączy.

Można by rzec. Brawo Ty. Kobieta musiała strzelić focha, bo pojechał jej nieźle po nosku.

Ale, ale. Powstaje ważne pytanie. Czy po czymś takim, ona ochoczo zrobi mu loda?

I wbrew deklaracjom kobiety. Czy istnieje coś takiego jak sex bez zobowiązań? Skoro facet jest zobowiązany wychwalać pod niebiosa i kłamać w żywe oczy, że ta koleżanka z foci, to jednak brzydka jest. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.