Skocz do zawartości

Czy wiesz, ile wielbłądów dostaniesz za swoją dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

 Uduszę gołymi rękami :lol:

 

Kobiety trzeba umieć czytać.......  Jakby ktoś nie wiedział, to zaproszenie do małej przemocy w łóżku, a że kobiety stosują projekcję........ ostro! HOT BABY!

 

PS. Poproszę adres na pm :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebowska dobrze że rozumiesz temat :D

Jeszcze tyłek, tyłek ma być porządny :D

A będę jeszcze świnią i powiem, że nawet facjata sie nie liczy :D

 

Maciek, na Boga !

Liczy !

Wszak nie wypada się pokazać w miejscu publicznym z partnerką rażąco naruszającą facjatą podstawowe zasady współżycia społecznego ! ;)

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test pokazuje, że facjata sie nie liczy, więc może i coś w tym jest :D

 

A zipełnie powaznie to jasne, że wolę żeby małe cycki miała niż brzydką buzię ;) Wiecznie w dół patrzeć jednak nie mogę :D

 

Lebowska a jesli chpodzi o farbowanie to muszę ci powiedziec smutną prawdę, że nie każdej kobiecie pasuje kolor włosów jaki ma. Moja była była ładną brunetką, zachciało jej się blondu...bałem sie z nią gdziekolwiek wyjść :D A jeszcze musiałem uwtwierdzać w przekonaniu, ze nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś kontakt do odbiorców? Mam kilka ciekawych towarów na składzie :D Proszę o pilny kontakt!

 

PS. Olla, czy Ciebie może interesuje Ciebie egzotyczna wycieczka? Mam ofertę "last minute" super oferta i takie tam i będzie gorąco :D (warunek, podaj wiek i rozmiar cycków)

Co ty do interesu chcesz dopłacać?Wrońskiemu sie sprzeda%-)albo wysyłka jak na aledrogo bo zarobic tez trzeba%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.