Skocz do zawartości

Czy wiesz, ile wielbłądów dostaniesz za swoją dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Na chwile obecną wyszły mi 93 wielbłądy.

 

Panowie, nie będę się wygłupiał. Jak stoi to oddam za jakieś 70. Udostępniam Kartę Pojazdu.

 

Promocja!!!

 

Jak klikniesz "Kup Teraz", bez oglądania w ciemno to cenę spuszczam do 55 wielbładów

 

Udzielam gwarancji rozruchowej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

Na chwile obecną wyszły mi 93 wielbłądy.

 

Panowie, nie będę się wygłupiał. Jak stoi to oddam za jakieś 70. Udostępniam Kartę Pojazdu.

 

Promocja!!!

 

Jak klikniesz "Kup Teraz", bez oglądania w ciemno to cenę spuszczam do 55 wielbładów

 

Udzielam gwarancji rozruchowej :D

 

 

Dam 30 i ani kopyta wiecej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalna ilość wycyganionych wielbładów jest mocno skorelowana z wiekiem i objętością piersi.

Postępująca wielkość czynnika pierwszego odwielbłądza, natomiast drugiego zdecydowanie uwielbłądza.

Jak twórcy tej stronki wpadli na taką zależność ... ? ;)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś kontakt do odbiorców? Mam kilka ciekawych towarów na składzie :D Proszę o pilny kontakt!

 

PS. Olla, czy Ciebie może interesuje Ciebie egzotyczna wycieczka? Mam ofertę "last minute" super oferta i takie tam i będzie gorąco :D (warunek, podaj wiek i rozmiar cycków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś kontakt do odbiorców? Mam kilka ciekawych towarów na składzie :D Proszę o pilny kontakt!

 

PS. Olla, czy Ciebie może interesuje Ciebie egzotyczna wycieczka? Mam ofertę "last minute" super oferta i takie tam i będzie gorąco :D (warunek, podaj wiek i rozmiar cycków)

 Uduszę gołymi rękami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.