Skocz do zawartości

Kobieca logika ....


Gość Pan Kleks

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dlatego, że poziom atrakcyjności na rynku seksualnym (SMV) szkolnych lasek-równolatek jest obecnie dużo wyższy niż Twój. Też to przerabiałem. Dlatego młode i 'dobre' chłopaki mają takie problemy w zaciągnięciu panien ze swojej klasy do wyra. One jeszcze długo będą latały za starszymi chłopami z kasą lub bedbojami. Zmiana tego trendu i moment, w którym Twoja atrakcyjność wzrośnie i przekroczy poziom przeciętnej dupy to około 25-30 rok życia. Wtedy zachodzi trend kiedy nawet samiec beta ma swoje SMV wyższe lub równe SMV pierwszej lepszej dupy, która lada moment zacznie się sypać - stąd takie ciśnienie u lasek na związki, małżeństwa, kredyty i robienie dzieci dokładnie w tych widełkach czasowych. To ostatni moment w którym mają przewagę. Dopóki ciśnienia czasowego nie ma, to będą latały za tymi samcami, którzy potrafią nimi obracać jak kukiełkami (zapewnią im emocje) lub takimi co gnąc się w ukłonach sypią im kasą pod nogi.

Jeżeli trochę czasu poświęcisz na samorozwój oraz studiowanie automatyzmów i schematów zachowania u kobiet to twoje SMV praktycznie samoczynnie wystartuje jak rakieta - Twoja podświadomość po czasie nauczy się i załapie gdzie jest kłamstwo a gdzie fałsz i będziesz to wykrywał i eliminował automatycznie i bezwiednie. Dzięki temu staniesz się kompletnie niepodatny na manipulację. Dołóż do tego lepszą pracę i uśmiech na twarzy, a większość panien sama będzie Ci się pchała do wyra (brzydkie niestety też). Grunt to uważać na drobiazgi w babskim zachowaniu, i uważnie je słuchać, po czym odwracać to co mówią na temat związków i własnej wartości o 180 stopni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomie popieram w 100% I również namawiam do stosowania.

Aczkolwiek na poziomie cielesności i samej intensyfikacji bodźców fizycznych, to jak już w życiu trochę poruchałeś bez niczego, to seks w gumiaku jest obleśnym półśrodkiem.

Wiadomo, jedynie guma zapewnia  bezprzypałowe posuwanie. Pamiętam jak nauczycielka-katoliczka na wychowaniu w rodzinie w gimbazjum wciskała nam, że najlepszą metodą jest kalendarzyk. Żałuję że wtedy jej nie powiedziałem, że ja sam jestem najlepszym dowodem na jego nieskuteczność :).

 

Z moim SMV nie jest źle :D. Już parę razy przeszedłem "shit testy" atrakcyjniejszych samiczek, ogólnie ogarniam temat. Największy opór mam z takim taśmowym posuwaniem, na zasadzie "tylko seks". Nie wydaje mi się żeby w takiej mieścinie jak moja cuś takiego uszło, laski mają mocne parcie na pierwsze związki itd. Aczkolwiek nie powiem, parę okazji miałem.

 

Faktycznie najlepszy okres dla faceta zaczyna się jakoś od 25 roku życia. Kilkuletnia przewaga nad 20-stkami zapewnia równowagę w związku, a wcześniej dupencje nie mają jeszcze w pełni rozwiniętych kształtów, więc można się starać, ale w sumie po co. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.