Skocz do zawartości

Chcę spróbować sił w boksie


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mógłbym coś poradzić na szybko to polecam zacząć przygodę z boksem na treningach indywidualnych.

Podstawy tj poruszanie się,trzymanie gardy,uderzenia,zwody musisz mieć opanowane do perfekcji bo to są podstawy.

W stolicy jesteś wstanie znaleźć dobrego trenera i wynegocjować z nim pakiet 10-treningów za ok 50/60zl 1h.

Warto zainwestować, dopiero potem wejść na treningi grupowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maninblack napisał:

W stolicy jesteś wstanie znaleźć dobrego trenera i wynegocjować z nim pakiet 10-treningów za ok 50/60zl 1h.

Warto zainwestować, dopiero potem wejść na treningi grupowe.

Ja u siebie za 4 treningi po 1,5h płacę 60 zł. Mój budżet jest bardzo zawężony i nie mogę sobie pozwolić na dojazdy do Warszawy i trenowania tam. Ale dzięki za sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rejdi napisał:

Ja u siebie za 4 treningi po 1,5h płacę 60 zł. Mój budżet jest bardzo zawężony i nie mogę sobie pozwolić na dojazdy do Warszawy i trenowania tam. Ale dzięki za sugestię.

Tylko sugerowałem że jeśli takie ceny są w stolicy u dobrego trenera (nie będę podawał nazwisk ale mowie o zawodniku z PL z dużymi osiągnięciami)

to w mniejszych miastach powinno być jeszcze taniej :)

Ja bym wolał opanować podstawy i nawyki perfekt niż po 2latach treningu pracować kolejne 3 aby oduczyć się leakow :) 

Reasumując lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.