Skocz do zawartości

Panowie czy szanujecie kobiety? Rady dla kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak można porównać kobietę do samochodu pisząc o szacunku?  :blink: Pikaczu masz powodzenie u kobiet, ale nie udaje ci się żadnej zatrzymać w związku. Uważasz się za znawcę kobiet i chama. Myślisz, że będąc zbyt miłym dla kobiety przegrywasz. Trafiłem z zimnym odczytem? :) To schemat, który powstaje we wczesnym dzieciństwie u osób, których rodzice byli chłodni emocjonalnie i nie zaspokajali potrzeb emocjonalnych dziecka. Takie osoby w dorosłości mają wysoką samoocenę, są dowcipne i atrakcyjne dla płci przeciwnej, ale mają poczucie, że sami poradzą sobie ze wszystkim. Wypierasz potrzebę miłości i bliskości i używasz do tego racjonalizacji oczerniającej płeć przeciwną lub starasz się je traktować instrumentalnie w obawie przed odrzuceniem i zranieniem. Twoje emocje są płytkie i starasz się mieć je zawsze pod kontrolą. Lubisz szacunek i poklask innych, chcesz dominować, lubisz ostry i przedmiotowy seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównać kobietę do samochodu pisząc o szacunku?  :blink: Pikaczu masz powodzenie u kobiet, ale nie udaje ci się żadnej zatrzymać w związku. Uważasz się za znawcę kobiet i chama. Myślisz, że będąc zbyt miłym dla kobiety przegrywasz. Trafiłem z zimnym odczytem? :) To schemat, który powstaje we wczesnym dzieciństwie u osób, których rodzice byli chłodni emocjonalnie i nie zaspokajali potrzeb emocjonalnych dziecka. Takie osoby w dorosłości mają wysoką samoocenę, są dowcipne i atrakcyjne dla płci przeciwnej, ale mają poczucie, że sami poradzą sobie ze wszystkim. Wypierasz potrzebę miłości i bliskości i używasz do tego racjonalizacji oczerniającej płeć przeciwną lub starasz się je traktować instrumentalnie w obawie przed odrzuceniem i zranieniem. Twoje emocje są płytkie i starasz się mieć je zawsze pod kontrolą. Lubisz szacunek i poklask innych, chcesz dominować, lubisz ostry i przedmiotowy seks.

Porównanie jak najbatrdziej trafne.czasem lepiej nieznac poprzednich włascicieli i nie wnikać w przeglad%-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szacunek

nie.nie szanuje kobiet.wikipedia ma problemy z definicjami czy spoleczeństwo ze zrozumieniem prostych definicji?a może ja jestem az tak zajebisty ze kumam na opak?

Na szacunek trzeba zasłuzyć.

i nie myl tworzenia profilu psychologicznego z zimnym odczytem bo juz popłynałes na maksa%-)

ale pisz dalej%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o Mietku Foggu nie wiadomo :D

A co do tematu szanowania kobiet.....tak szanuje je jeśli na to zasługują swoim zachowaniem. Większość niestety na to nie zasługuje. Nie będę się nikomu kłaniał tylko ze względu na wiek czy płeć lub stan posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie traktuję kobiety tak samo jak ludzi, czyli szanuję je za:

- Osiągnięcia, jak zazdroszczę, to szanuję. (przy czym uroda nie jest osiągnięciem)

- Intelekt, jak ktoś jest mnie w stanie zagiąć w rozmowie, posiada szeroką wiedzę itd. 

- Uczciwość, taki brak kombinowania i lawirowania. Rzadkość niezmierna, już wśród kobiet szczególnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.