Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Pytonga

Program Tv - rekrutacja do SAS i co zrobiły kobiety

Recommended Posts

Ok myślę, że jest to ciekawy materiał (niestety po angielsku)

W skrócie - program o rekrutacji do jednostek specjalnych (nie wiem czy program został stworzony we współudziale Armii Brytyjskiej czy tylko uczestniczą w nim prawdziwi instruktorzy)

Rekruci przechodzą próbę w lodowatej wodzie (górski potok zimą) muszą się zanurzyć i odpowiedzieć na kilka pytań będąc w wodzie) kto miał hipotermię wie jak to działa na człowieka (ja miałem raz).

Po ćwiczeniu idą do ogrzewanego namiotu gdzie mają komplet suchych rzeczy - mają się przebrać -  jeden namiot bez podziału na faceci kobiety. Jest to ważne, ponieważ następne zajęcia/ ćwiczenia mają odbyć się przy minusowej temperaturze.

Nasze niewiasty - tak radośnie deklarujące, że chcą być w specjalnych jednostkach i mają to co potrzeba- chroniąc swoją prywatność postanawiają nie przebierać staników, gaci oraz jedna skarpet!!!!

Następnie jest zbiórka i instruktor widzi debilki, które nałożyły suche koszulki na mokre rzeczy. Wzywa je aby wystąpiły i jebie je jak psy - jako, że w ten sposób wystawiają one cały oddział na niebezpieczeństwo myśląc tylko o sobie.

Tak żeby nie było nie wszystkie tak zrobiły są wyjątki , ale większość kobiet została w mokrych rzeczach.

[video]

• Like 3

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.