Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Pytonga

Program Tv - rekrutacja do SAS i co zrobiły kobiety

Polecane posty

Ok myślę, że jest to ciekawy materiał (niestety po angielsku)

 

W skrócie - program o rekrutacji do jednostek specjalnych (nie wiem czy program został stworzony we współudziale Armii Brytyjskiej czy tylko uczestniczą w nim prawdziwi instruktorzy)

Rekruci przechodzą próbę w lodowatej wodzie (górski potok zimą) muszą się zanurzyć i odpowiedzieć na kilka pytań będąc w wodzie) kto miał hipotermię wie jak to działa na człowieka (ja miałem raz).

 

Po ćwiczeniu idą do ogrzewanego namiotu gdzie mają komplet suchych rzeczy - mają się przebrać -  jeden namiot bez podziału na faceci kobiety. Jest to ważne, ponieważ następne zajęcia/ ćwiczenia mają odbyć się przy minusowej temperaturze.

 

Nasze niewiasty - tak radośnie deklarujące, że chcą być w specjalnych jednostkach i mają to co potrzeba- chroniąc swoją prywatność postanawiają nie przebierać staników, gaci oraz jedna skarpet!!!!

 

Następnie jest zbiórka i instruktor widzi debilki, które nałożyły suche koszulki na mokre rzeczy. Wzywa je aby wystąpiły i jebie je jak psy - jako, że w ten sposób wystawiają one cały oddział na niebezpieczeństwo myśląc tylko o sobie.

 

Tak żeby nie było nie wszystkie tak zrobiły są wyjątki , ale większość kobiet została w mokrych rzeczach.

 

[video]

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.