Skocz do zawartości

Skok na kase


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lisowczyk napisał:

No właśnie tak chce zrobić z alimentami, ale powiedzcie czy bieżące zarobki są brane pod uwagę w ustalaniu kwoty? Poczytałem trochę na temat ustalania wysokości alimentów i nic na ten temat nie było

Czytałeś i nic nie znalazłeś ??:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Lisowczyk said:

"Damski bokser" dzwoni mi w kolko w uszach. Po pewnym czasie zorientowałem się ze jestem w to wrabiany, zona potrafi wyzywać mnie, machać mi rekami przed twarzą, wyzywać używając takich slow jakie wie ze mnie najbardziej bolą od dzieciństwa.

Wstęp do zrobienia z Ciebie przemocowca. Wszyscy naokoło już wiedzą żeś agresor, że wrzaski, że krzyki, dziecko płacze. Interwencje policji już były? Jak nie to już niedługo ;)

 

10 hours ago, Lisowczyk said:

W rodzinie mam opinie nerwusa i czarnej owcy wiec wzięto stronę zony. Zwłaszcza moja matka.

Musisz matkę ustawić do pionu, bo jeszcze gotowa będzie zeznawać w sądzie NA JEJ KORZYŚĆ.

 

9 hours ago, Lisowczyk said:

Moja matka je z jej reki. Ojciec słucha matki. Przed chwila opowiedziałem mojej mamie sytuacje w której na 100% bylem czysty, Usłyszałem tylko jak zwykle "a co ty jej zrobiłeś?" i ze to wszystko moja wina.

Nie przyjmuj tego. Krótka piłka. Spytaj czy chce mieć syna, bo jeśli mówisz że kobieta przygotowuje się do ogolenia Cię na łyso a Twoja matka dopierdala tekstem "co jej zrobiłeś" to ja bym trzasnął drzwiami i przestał się do niej odzywać. Nic jej nie mów. Nie możesz jej ufać w takim układzie.

 

10 hours ago, Lisowczyk said:

Jest dziecko, mam świra na jego punkcie

Pokazujesz jej gdzie ma kartę przetargową, sam dajesz jej zakładnika i nabijasz jej broń.

 

10 hours ago, Lisowczyk said:

zona potrafi je celowo do płaczu doprowadzić żeby mnie zdenerwować

Od dziś nie rozstajesz się z pieprzonym dyktafonem. NAGRAJ TO.

 

I przestań okazywać że tak bardzo zależy Ci na dziecku inaczej będzie Cię nim rozgrywać, a że wściekle kobiety to mało rozumne istoty to nie zakuma, że dziecku nieodwracalny rozpierdol we łbie będzie tym robić.

Bądź mądrzejszy i UDAWAJ przed nią, że dziecko przestało Cię obchodzić.

 

8HCQcr9.png

 

10 hours ago, Lisowczyk said:

Wie do pewnej kwoty, potem się przestałem chwalić jak debil.

Do tej kwoty połowę będzie krzyczeć. Wyprowadzaj powoli ale systematycznie kasę poza system. Gotówka, za gotówkę krugerrandy lub sztabki certyfikowane (łatwiej kitrać - jeśli jest tego dużo). Teoretycznie w Polsce można "anonimowo" kupić złoto za gotówkę do kwoty 15.000 euro, praktycznie radził bym jednak przejechać się na zakupy do zachodnich sąsiadów.

 

Transakcje zostaną prześledzone także w zależności od tego o jakiej kwocie mówimy trzeba by wypłaty z bankomatu rozsądnie uwiarygodnić.

Zaplanuj jak wyprowadzić kasę skutecznie i co z nią zrobić. Jak rozłożyć to wszystko w czasie i ile Ci ta operacja zajmie by nie wzbudzać podejrzeń. Zwiększona aktywność konta innymi drobnymi transakcjami też nie zaszkodzi.

 

NIE WIEŹ TYCH PIENIĘDZY TO MATKI :) Bo jeszcze przypadkiem je znajdzie i sama jej zawiezie... W tej kwestii zaufać nie możesz nikomu, sam to musisz wykombinować i dobrze przemyśleć.

 

Czas jest Twoim sprzymierzeńcem. Zbieraj na nią nagrania, dokumentuj jazdy, znęcanie się psychiczne nad dzieckiem, prowokowanie do płaczu, zaczepki pod Twoim adresem, prowokowanie Cię do agresji itp itd.

 

Grasz teraz rolę swojego życia, im dłużej utrzymasz ją w przekonaniu że się płaszczysz i "chcesz naprawiać" tym więcej przestrzeni masz na ogarnięcie finansów.

 

I panuj nad sobą. Durna baba nie jest żadnym usprawiedliwieniem Twojej nerwowości. I pisze Ci to człowiek, który w podstawówce napierdalał kolegów krzesłem bo ktoś śmiał nazwać mnie głupim ;) Da się przejąć kontrolę nad emocjami, wszystkimi - nie tylko negatywnymi.

 

Powodzenia życzę, będzie Ci potrzebne.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.