Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MMorda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  522
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

421 Świetna

About MMorda

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 12/18/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  T.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ntech Świetne samo zaoranie. Samiec przez duże S. Pasiaki przydałby się na otrzeźwienie i złapanie dystansu do własnych emocji!
 2. Jedno mówi Drugie myśli Trzecie Robi itd. Gwarantuje że to zależy KTO patrzy się w te cycki! Mało tego robiłaby tak aby jeszcze lepiej je eksponować
 3. Polecam obserwacje zachowania dziewczyny rozłożone w czasie dadzą bardzo ciekawe wnioski. Z doświadczenia od tego momentu równia pochyła.
 4. Może ktoś to rozwinąć? co blokuje, dlaczego blokuje? Sam jestem ciekawy, a dla innych też ciekawa lekcja.
 5. Rollo tomassi mężczyzna racjonalny- To nie blog, ale warto, aby twój partner przeczytał + Czerwona pigułka i kobietopedia.
 6. Pod czaszką trwa taka walka przekonań i wzorców, że dymek leci z uszu. Współczuje
 7. @PandaWielki Idź na kobiety.net tam masz full porad i można trollować
 8. Zam\nim nastukacie 350 stron uświadomcie sobie że to troll. Dobranoc
 9. @hogen Myślisz że życie jest takie proste że zaprzeczysz i gra gitara? https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-10/twierdzi-ze-nie-jest-ojcem-musi-placic-alimenty-bo-na-test-dna-nie-zgadza-sie-matka/ Te i wiele innych patologicznych scen z życia wzięte nie jest tak proste jak ci sie wydaje. Odkręcanie wszystkiego kosztuje CZAS, ENERGIE I PIENIĄDZE! https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-27/testy-dna-wykluczyly-jego-ojcostwo-alimenty-musi-placic/
 10. Nic w tym dziwnego. Zwykłe wyrachowanie. Jak ma pozycje + hajs to bycie kochanką z wyobraźnią, że może kiedyś tam spłynie na nią blask przez.... jest tak fascynujące że może pozwolić sobie na racjonalizacje wszystkiego. Nic nadzwyczajnego, prawie standard (zgroza). Obserwuje to z bliska, znajoma już czeka z 3lata na zakończenie rozwodu, w między czasie finansuje sporo rzeczy niedoszły rozwodnik swojej kochance. Najśmieszniejsze, że kochanica sprowadza i tak coraz to nowych przepychaczy mimo iż ma zamiar związać się z rozwodnikiem. Nie wiem czasem czy się śmiać? Panie są do bólu praktyczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.