Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MMorda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

168 Świetna

About MMorda

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 12/18/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  T.

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Nie zapanujesz dopóki nie będziesz ogarniał sam siebie. Możesz grać, że to po tobie spływa, ale jak dostaniesz kolejny test wiekszej mocy to polegniesz. Czas na kompleksowe zajęcie się sobą!
 2. O mnie mowa? To nie zgadłeś. Próbuj dalej
 3. Czasem kradniesz żeby przeżyć!
 4. Nie wnikam, są też kameleony. Fakt, że cię porzuciła chyba sparwił odwrotny kierunek, troche zachwiało tobą
 5. Otóż to. Tylko teraz zwróć uwagę, że sklepy typu biedronka, real, czy inne nie inwestują w ochrone, często to fikacja jak widzisz siwego na ochronie byle taniej.
 6. Ale ja jestem tego świadomy! i owszem wkurwiłbym się ale wliczam to w koszty życia. Jedyne czego broniłbym to swojego domu, dlatego każdy powienien móc bronić się we własnym domu wszelkimi sposobami (także bronią)! Już mnie okradli w garażu z wielu cenny narzędzi, policja przyjechała i stwierdzili że jest za duży kurz i nie mogą pobrać odcisków palców sparawa upadła i tyle w temacie. A kto ponosi wine ? JA. bo trzymałem rzeczy drogie tam gdzie każdy ma dostęp. Nie wykluczysz złodziejstwa można ograniczać straty, ja tak myśle.
 7. @Libertyn wiem że zakamuflowana samica lub osobnik płci męskiej także wymieniaj dyski u swojej byłej, pewnie przy okazji pukasz na zapleczu
 8. @wrotycz 100% podzielam @wroński. I powiem więcej, jak przejdziesdz taką szkołe życia dasz rade wyjść z każdego syfu, serio. To twój wniosek, jakieś 15lat wstecz nie było tak kolorowo i to co zajebali sprzedawali za pół ceny. Dlatego dzisiaj nie oceniam, jak widze tylko się uśmiecham bo żeby potępić najpierw trzeba wejśc w buty tego który kradnie a następnie osądzać. Tyle
 9. Kiedyś znałem dwóch młodych chłopaków którzy z tego żyli, bieda w domu aż piszczała chodzili po skrzyżowaniach i myli szyby w autach, a kradzieże były sposobem na przeżycie, także teraz nie oceniam czy to dobre czy złe.
 10. Na pewien czas tak, tylko w momencie jak zaczynasz wychodzić z choroby jedzie z testami z grubej armaty. A i tak jak poupadasz a ona to widzi to szuka intensywnie kogoś żeby w razie czego przeskoczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.