Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MMorda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  419
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

312 Świetna

About MMorda

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 12/18/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  T.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty myślisz, że zobaczysz pozostałe 20? zejdz na ziemie, nie odzyskasz a przynajmniej nie szybko bo zagra nie tylko tym: ale znajdzie milion trzysta innych powodów co skutecznie przeciągnie odzyskanie. Ok umowa będzie kup-sprz tylko jak ściągniesz dług? Jeśli teraz nie ma kasy to później lepiej nie będzie a egzekwowanie tego co jest ci winna odbije się na twoim dziecku będzie nim grała i wbijała ci poczucie winy, abyś tego długu nie odzyskał.
 2. Tu schemat bije po oczach, że można oślepnąć. Stara gałąź jeszcze trzyma bo dawała emocje, zaczyna sie testowanie starych gałęzi które kiedyś wrzuciła do worka "przyjaciel". Zapewne hotel zaliczy wróci do dawnego przyjaciela i wyzna mu że to jest to na co całe życie czekała, magiczne połączenie dusz
 3. Etapy życia kobiety pierw emocje a teraz stabilne gniazdo Ale ja jestem inna niż wszystkie.
 4. O kurka, aż się oplułem po wyobrażeniu sobie Dobre! Pękasz ze śmiechu a ona syczy coś bo nie ma jedynek
 5. Zmienne, dostosowane do tego aby nie wypaść z gry(forum) i na tyle przebiegłe żeby propagować matrix.
 6. @Androgeniczna to @Fit Daria więc dyskutowanie z nią jest bezcelowe. Tam jest totalna pustka, echo.
 7. @Zaorany Tylko żebyś to robił dla siebie bo od tej pory masz mieć do siebie największy szacunek. Jakikolwiek powrót do niej wykreśl z głowy nigdy przenigdy nie wracaj. Nawet jak będzie błagać, płakać NIE WRACAJ!
 8. @Zaorany Jak to przeżyjesz, zdobędziesz wiedzę to wątpię czy cię coś jeszcze ruszy. Odbierz to jako bardzo dobrą lekcje od życia, inaczej pływałbyś w takim szambie że z życia nie miałbyś nic.
 9. @Zaorany Dasz radę, uwierz każdy tu był w takim stanie nawet gorszym. Po czasie wszystko idzie ku dobremu
 10. @Moriente Zrób strem PPV jeszcze zarobisz na tym
 11. Ten topic przebije rezerwat w wyświetleniach. Zaczyna się ciekawie, zaręczyny były, ślub planowany ale keyloger pokrzyżował plany
 12. @Moriente Doświadczenie z kobietami masz mówisz spore więc po jakiego dzbana zamykasz się w kiblu i instalujesz keylogera??
 13. Jak się dowie ciekawostek po zainstalowaniu tego keylogera to z kibla nie wyjdzie przez miesiąc
 14. Mogę tylko przypuszczać, że miała w tym swój udział. Doskonale każdy zna kogoś (nauczycielke) która upatrzyła sobie ofiare i znęcała się nad nim np. wiedziała że ktoś stresuje się pójściem do tablicy więc brała i robiła najtrudniejsze zadania, do tego wygłaszane opinie przy całej klasie na temat zachowania danego ucznia. No a tak to klasyka ciężko udowodnić przemoc psychiczną
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.