Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że jestem w ciężkim szoku. Nie sądziłam, że mężczyznę można tak uprzedmiotowić. :D Prawdę mówiąc portal powinien mieć nazwę: "Zaadoptuj Faceta Wykastrowanego".

 

Widzieliście stronkę? A może ktoś z Was został już... adoptowany? :P Jak piesek. Ciekawie czy Panowie z tego serwisu aportują. :)

 

Niby czaję, że to wszystko jest dowcipem, ale w głowie mi się nie mieści, by facet z odpowiednią ilością testosteronu założył tam konto i wcisnął się do jednej z rubryczek (przykład: "Produkt importowany - Francja Elegancja" i pokazany pan z pokaźnym lokiem na głowie; ok, macie mnie, zazdroszczę mu fryzury ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Widziałam reklamę strony.

Kobiety wiele razy były uprzedmiotowione.

W czasopismach dla panów są zdjęcia nagich kobiet.

W reklamach dachówek występują kobiece cycki.

Na portalach randkowych faceci wysyłaja kobietom sprośne teksty.

Mi kiedys na gg koleś wysłał zdjęcie swojego kutasa i zapraszał na seks kamerkę (a wszystko przez to że na avka wrzuciłam swoje zdjęcie ;/)

Masa seksistowskich żartów.

To i nie dziwne, że w końcu ktoś postanowił uprzedmiotowić mężczyzn :)

Dziwne że sami się na to zgodzili, ale chyba niektórzy panowie mają fetysz bycia zdominowanym przez kobietę i to przez to :D

Raz mój kolega nawet zaczął nagle do mnie wypisywać sprośne sms, coś w stylu "będę twoją seks zabawką mrr"

Cóż, jak chcą, to niech mają, nie wchodziłam tam jeszcze i nie wiem jak tam jest, ale skoro jest i skoro panom to nie przeszkadza, to strona ma moje obojętne pozwolenie na istnienie :)

Nie wiem jak z panami z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Widziałam reklamę strony.

Kobiety wiele razy były uprzedmiotowione.

W czasopismach dla panów są zdjęcia nagich kobiet.

W reklamach dachówek występują kobiece cycki.

Na portalach randkowych faceci wysyłaja kobietom sprośne teksty.

Mi kiedys na gg koleś wysłał zdjęcie swojego kutasa i zapraszał na seks kamerkę (a wszystko przez to że na avka wrzuciłam swoje zdjęcie ;/)

Masa seksistowskich żartów.

To i nie dziwne, że w końcu ktoś postanowił uprzedmiotowić mężczyzn :)

Dziwne że sami się na to zgodzili, ale chyba niektórzy panowie mają fetysz bycia zdominowanym przez kobietę i to przez to :D

Raz mój kolega nawet zaczął nagle do mnie wypisywać sprośne sms, coś w stylu "będę twoją seks zabawką mrr"

Cóż, jak chcą, to niech mają, nie wchodziłam tam jeszcze i nie wiem jak tam jest, ale skoro jest i skoro panom to nie przeszkadza, to strona ma moje obojętne pozwolenie na istnienie :)

Nie wiem jak z panami z forum.

 

Ale to jest chyba jeden z pierwszych przypadków takiego uprzedmiotowienia mężczyny. Z kobietami jest to nagminne, więc przestało mnie już razić (co jest niepokojące :P).

 

Yhm... kolejny portal randkowy. Nihil novi.

 

Jednak formuła zmieniona. Czyli rozumiem, że teraz samice polują?

...sub Sole. :)

 

Kolejne cóś, aby zaruchać.

Forma mało istotna.

 

Można i tak do tego podejść. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Widziałam reklamę strony.

Kobiety wiele razy były uprzedmiotowione.

W czasopismach dla panów są zdjęcia nagich kobiet.

W reklamach dachówek występują kobiece cycki.

Na portalach randkowych faceci wysyłaja kobietom sprośne teksty.

Mi kiedys na gg koleś wysłał zdjęcie swojego kutasa i zapraszał na seks kamerkę (a wszystko przez to że na avka wrzuciłam swoje zdjęcie ;/)

Masa seksistowskich żartów.

To i nie dziwne, że w końcu ktoś postanowił uprzedmiotowić mężczyzn :)

Dziwne że sami się na to zgodzili, ale chyba niektórzy panowie mają fetysz bycia zdominowanym przez kobietę i to przez to :D

Raz mój kolega nawet zaczął nagle do mnie wypisywać sprośne sms, coś w stylu "będę twoją seks zabawką mrr"

Cóż, jak chcą, to niech mają, nie wchodziłam tam jeszcze i nie wiem jak tam jest, ale skoro jest i skoro panom to nie przeszkadza, to strona ma moje obojętne pozwolenie na istnienie :)

Nie wiem jak z panami z forum.

Na nas działają cycki na was pedałkowaci faceci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale internetowe to najlepsze miejsce by przekonać się jakie znaczenie dla kobiet ma wygląd faceta. Śmieszy mnie ten od lat powtarzany stereotyp, że "faceci patrzą tylko na wygląd". A fakty są takie, że dla kobiet liczy się to w takim samym stopniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nas działają cycki na was pedałkowaci faceci

 

 

Ciągle słyszę że na kobiety działaja głupie napakowane tryskające testosteronem dresy, kibole, bandyci i psychopaci.

A tu taka nagła zmiana która padła z ust samca!

SUKCES!!! :D

Na Was Panie działają pedałkowaci faceci tryskający "testosteronem", czyli geje aktiv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaadoptuj faceta ?

Czyli taki inny rodzaj sympatia.pl, tindera i innych przestrzeni do znajdowania partnerów na potencjalny, okazjonalny seks ?

Bardziej hipsterska byłaby strona obczaj moją brodę w przypadku facetów i zachwyć się moją zajebistą niezależnością w przypadku młodych kobiet.

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaadoptuj faceta ?

Czyli taki inny rodzaj sympatia.pl, tindera i innych przestrzeni do znajdowania partnerów na potencjalny, okazjonalny seks ?

Bardziej hipsterska byłaby strona obczaj moją brodę w przypadku facetów i zachwyć się moją zajebistą niezależnością w przypadku młodych kobiet.

 

S.

 

 

ha ha taaaaaa :D 

w sumie ja nie wiem ktoś gdzieś sobie w głowie uroił, że ideał mężczyzny musi mieć brodę i teraz (co drugi wystąp!) taką brodę posiadają ... o zgrozo.... ;)

 

 

jest odsetek mężczyzn, którym faktycznie się podoba no ale bez przesady ;) tak jak z tą fryzurą ewidentnie mi się kojarzy z SS manami... ( nie wstawię fotki dla przykładu bo nie wiem jak) 

 

 

 

 

 

 

tak, tak w końcu ktoś mężczyzn uprzedmiotowił... ej no sory ale taka prawda... faceci ( nie uogólniając) czasami ... zachowują się dokładnie jak pisze BloodyMassacre- począwszy od dziwnych smsów właśnie po zdjęcia swojego kutasa ...  :o a fe!  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.