Skocz do zawartości

Jej marzeniem było tańczenie na stole i oblewanie się szampanem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w kolejnym drugim odcinku analizy programu randkowego apetyt na miłość.

 

0:23 "Mam nadzieję że mój kurczak nie wylądował na podłodze" A wbije mu małą szpileczkę!

0:33 "Tak długo znikał że może to było spowodowane tym że chciał wszystko idealnie dopracować" Znikał bo chciał jak najwięcej czasu spędzić bez samicy.

1:01 "Jednak coś się udało z tego stworzyć" Gdyby mój dziadek 60lat temu zrobił babci ziemniaki i posypał koperkiem to by się obraziła,bo dziadek powinien po pracy odpoczywać.

A teraz jakieś roszczenia, przynieś,nie przypal.Brak szacunku jakiejś wdzięczności,kobieta w kuchni to coraz rzadsze zjawisko.

1:23 "To co mi powiesz o sobie ciekawego" Tutaj zaczyna się dziać magia.Według mnie koleś już dawno ją zeskanował i pytanie należało do tych ironicznych,ponieważ nic specjalnego po niej nie oczekiwał.

1:27 "Hmm ja czym cię zaskoczę" foch jak hu* (to nie ja jestem od zaskakiwania,to ty masz urozmaicać mi życie,co ty sobie wyobrażasz)

2:02 "Chciała bym pojechać w wakacje w ciepłe kraje,na statku przeżyć sobie imprezę,polewać się szampanem aby wszyscy na mnie patrzyli"

Alkohol,muzyka,taniec śpiew i oczywiście sex... Nudno,bez pasji,roszczeniowo,księzniczkowo = UCIEKAJ CHŁOPAKU JAK NAJSZYBCIEJ!!!

2:24 Tutaj chłop już totalnie przegrał,spowiadają się,pokazując słabe strony.Po co w ogóle takie pytania na pierwszej randce?Nie mógł tego obrócić w żart,zmienić temat powiedzieć jej że jest bardzo ciekawska i to droga do piekła itd....

2:53 "Ja nie mam wad" "to ciężko jest wymieniać" nosz kurwa koleś się produkuje 2 minuty,czerwieni,pogrąża, po czym stawia ją w takiej samej sytuacji i po gentelmańsku zmienia temat,żeby się źle nie poczuła...

Ty mnie bij w twarz a ja ci nie oddam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GHLi2vUv-Zo

 

Podsumowanie:

Kolejna przeciętnej urody Pani,roszczeniowa księżniczka nudna do bólu,przewidywalna,ciągle szit-testująca.Kto by to wytrzymał?

Randka to przerost formy nad treścią i strata czasu. Myślę że po 2 pytaniach do niej,odwrócił bym się na pięcie.

Przerażające.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Maninblack said:

2:02 "Chciała bym pojechać w wakacje w ciepłe kraje,na statku przeżyć sobie imprezę,polewać się szampanem aby wszyscy na mnie patrzyli"

Alkohol,muzyka,taniec śpiew i oczywiście sex... Nudno,bez pasji,roszczeniowo,księzniczkowo = UCIEKAJ CHŁOPAKU JAK NAJSZYBCIEJ!!!

Jak to przeczytałem w twoim poście to sobie myśle o kurde, ale jak to zobaczyłem na nagraniu to moja reakcja była... Ja pierdole... Himalaje żenady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.