Skocz do zawartości

Krótka wymiana zdań .


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się podzielić jak zakończyłem ostatnią relacje z kobietą , nie będę się rozpisywać o całej sytuacji , ale owa dama chciała spotykać się z kilkoma samcami naraz, wystarczyło przeczucie ,że coś jest nie tak i nie czekałem dłużej ,  a więc zrobiłem taki test.

Napisałem jej  tak "Kolega mówił mi , że jego kumpel się chwalił że pisze i spotyka się z taka laską z pracy. Jak ją pokazał okazało się , że byłaś to Ty o co k.rwa chodzi?" Myślałem , że zacznie się z tego śmiać , a jednak przeczucie miałem trafne i zaczęło się tłumaczenie i zrzucanie winy na mnie , że Jak to ją szpieguje ? Skąd wiem ? Dlaczego wysyłam ludzi żeby ją śledzili ? Nauczony jak ostatnia moja dłuższa relacja  się zakończyła nie chciałem tego ciągnąć po paru wiadomościach w których co chwile pisała coś innego ,  wyszła taka wymiana wiadomości. :D

 

Ja-I Ty masz być moją przyszłą żoną , jak już teraz mi wszystkiego nie mówisz (Zarzekała się , że dla niej mąż , rodzina i szczerość jest najważniejsza i że będzie moją żoną juz teraz po krótkiej znajomości z czego się smiałem bo wiedziała , że ślubu nie chce i wiedziałem że ją to ruszy  :D) ? Idz do psychologa i powiedz , że masz poczucie wartości jak gówno i przez to oszukujesz faceta , może Ci to pomoże w przyszłej relacji.

Ona -A k.rwa mam dość ,nie będę się tłumaczyć z czegoś wyssanego z palca ( Wcześniej się przyznała)

O-Ooo nie tym tekstem przesadziłeś nie pisz k.rwa do mnie więcej ...

O- Mam Cię dość ...

O-Narcyzie pierdol.ny , jesteś k.rwa egoistą , i ma jak być z Tobą ? Nigdy k.rwa . 

 

Mogłem jej nic nie pisać , ale jednak musiałem powiedzieć co o niej myślę , przeczucie Bracia , przeczucie i forum uchroniło mnie przed kolejną dłuższą relacją która skończyła by się dla mnie rozczarowaniem. Nie wiem czy rozegrałem to jak trzeba , ale jestem zajebiście zadowolony , że wykryłem szona tak wcześniej  :D 

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.