Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Turop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  860
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Turop last won the day on September 12

Turop had the most liked content!

Community Reputation

860 Świetna

1 Follower

About Turop

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

998 profile views
 1. Na CDA masz cały film z lektorem "sekret", książka, potęga podświadomości. A od siebie dodam, potwierdzone co do pracy, marzyłem (na tematem moment) o danym stanowisku, praca sama do mnie przyszła, dosłownie, kierownik z innego działu chodził i pytał kto ma kwalifikacje i tak już 3 rok w pracy jaką na tamten czas określałem swoim marzeniem. (Teraz celuje wyżej), coś w tym jest, wizualizacja myślenie o tym napewno pomaga, nie wiem jak z innymi sprawami, narazie to co chciałem kiedyś osiągnąć do 50 osiągne do 30, a co dalej to się zobaczy, może moje marzenia znowu staną się codziennością.
 2. To jest zapisane w gwiazdach 😎 Wszystko Ci napisali wyżej, po czemu tak jest.
 3. Jeden z znajomych już awansował na więcej niż znajomego, dla Ciebie i tak z jej słów padną słowa kolega. W związku z powyższym kolegą i Tobą jako balastem. Miły gość. Nie spała tylko pisała z nowym typem. Of course. Prawda w tym zdaniu to "to nie wyjdzie". Blue pill pełną gębą. Inaczej beka 😎 Bardzo dobre zagranie. Oddaj rzeczy, za dużo nie mów bo wciągnie Cię w emocjonalne gierki, wtedy polegniesz, pożegnaj się i żyj. I zmień myślenie, nie rób nic na pokaz żeby wiedziała co traci, bo i tak się odezwie i tak, trochę połechcze Ci ego i wróci do starego schematu, także nie polegnij i czytaj forum, wszystko masz wyżej opisane.
 4. Dobry wieczór bracią. Od dłuższego czasu, dodatkowo z wiedzą jaką otrzymuje teraz, od każdego z was na forum, jak i od Pana Marka, zacząłem porządkować swoje przekonania na temat przyszłego założenia rodziny, dzieci, czy wejscia w związek formalny. Zawsze co do tego miałem podejście inne od ogółu, nigdy nie myślałem jak typowa osoba w stylu, załóż rodzinę, weź ślub itp, poprostu jestem cholerna złotówka, naprawdę myśl, że miał bym pracować na kogoś więcej niż samego siebie, mnie trochę przeraża, nie wiem czym to jest spowodowane, ale przez swoje przekonania co do utrzymywania kogoś plus ja , na dziś dzień nie zamierzam zakładać swojej familji. Myślałem, że jest coś ze mną nie tak, i wbrew sobie usilnie pchałem się w niesatysfakcjonujące relacje z kobietami. Po czasie i przemyśleniach myślę dalej tak samo, przez tak prozaiczny powód jak zarabianie pieniędzy, jestem gotów zrezygnować w przyszłości z dzieci i swojej żony. Czy macie podobnie? W jakim wieku przestaliście być samolubni i mogliście pomyśleć o zarabianiu na kogoś jeszcze? Czy to z wiekiem nadejdzie obrót o 180 stopni i przyjdzie chęć posiadania potomstwa? Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, miał swoich chrzesniaków, gdy spędzam z nimi czas i widzę jaką radość sprawia im przebywanie z moją osobą, aż serce rośnie, ale nie wiem czy podołam kiedyś żeby wychowywać swoje właśnie dzieci, jestem na to za samolubny, czy to złe podejście i trzeba nad tym pracować? Każdy ma różne zdanie, ale nie mogę powiedzieć co mi przyjdzie do głowy za 5, 10 lat, a nie chce później żałować czegoś, czego nie mógł bym już cofnąć.
 5. Kogo 😎 Poka bom ciekawy teraz 😂😂
 6. Znowu będzie temat rzeka, odwołała sama jedna wie dlaczego, po co wnikać, ma jakiś posrany powód i tyle, szkoda czasu na taką kobietę, zanim się spotkałeś myślisz o tym dlaczego, to pomysl jak Cię zrobi jak już byś z nią był. 1 raz bym zrozumiał, ale 3 trochę za dużo. PS. Dlatego chłopaki piszą, jak się umawiasz to dzwoń, bo później wychodzą takie gówno burze. Sam tak robię, w sumie to zakłada się taki temat, bo jakoś ego ucierpiało, w jakimś stopniu to jest odrzucenie nie.
 7. Czytanie odpowiedzi w takich wątkach, wtedy wiem, że nie jestem sam, który ciągle szuka 😎
 8. A kto by nie miał depresji w takim świecie jaki poniekąd sami sobie kreują, wszędzie konsumpcjonizm, w mediach, internecie, social mediach, w szkole itp, nie ma, że brakuje kasy, masz posiadać i błyszczeć, a za co to nikogo nie interesuje, nie wpaja się młodym ludzią jak zarabiać pieniądze, tylko na co je wydawać. Wydaje mi się, że nadchodzi najbardziej zadłużone pokolenie z dotychczasowych, tylko daj, daj, daj, widzę to w mojej rodzinie, w dzieciakach w okolicy, nie mówię, że wszyscy, ale duża część będzie cierpieć całe życie, ciekawe jak to wpłynie, za jakiś czas także na naszą gospodarkę, kredytu kredytami, ktoś to będzie musiał spłacać.
 9. Tak. Przecież to nawet bardziej higienicznie, pachy to samo, z klatka nie ma zero, ale trymerem i jest bajka 😎
 10. Ja wczoraj złapałem muchę w locie (to nie żart, mam dobry refleks i często tak robie zamiast używać łapki). Była przy tym obecna "przyjaciółka", tyle wystarczyło, błysk w jej oku, i zdziwienie zmieszane z podziwem, później było ruchane. Zapewne w jej oczach to było coś nadzwyczajnego, co uruchomiło jej gadzi, ale kurwa zadziałało, sprobóje z innymi to szerzej opiszę ten trik. PS. A co do tematu, jak działa złapanie muchy w locie, to ja chyba nie chce rozkminiać szerzej co może na nie zadziałać i jakim prawem się to rządzi.
 11. Przecież to tekst typu "jesteś tego warta". Tylko problem z tym, że czytelniczki, nie mają w domu lekarzy, nauczycieli, prawników, tylko większość, która to przeczyta, będzie po turystyce zaocznej w mieście 20 tysięcznym, czekając na swojego nie "fizycznego" księcia. Szkoda czasu na rozkminianie takich tekstów.
 12. @Slipknot87 Przychodzisz na męskie forum, gdzie każdy może napisać co mu się nie podoba, nikt Cię nie atakuje, każdy pisze z sensem, tylko w ostrzejszych słowach, piszę Ci prawdę w oczy, a Ty to odbierasz jako atak i jesteś obrażony na każdego użytkownika forum, trochę pokory nawet w internecie to i pomoc otrzymasz. To, że wali się twój zajebisty świat przez jakąś szpare nie znaczy nic więcej od tego, że gdzieś popełniłeś błąd, nie wyzywaj się na nas, tylko dostosuj. Też miałem ścianę tekstu w pierwszym poście, poprosiłem moda i poprawę, i zostałem do tej pory, a Ty rób jak chcesz, ale nie atakuj nikogo jak Cię o coś poprosi.
 13. Z nim na pewno nie 😂 Przecież piszesz, że trochę kumasz, to wiesz jak zagadać na sprawdzenie czy jest w pierwszym szeregu białych rycerzy. Jak jest to nic nie mów, sprawdzone nie warto, i wałkowane na forum co jakiś czas, kiedyś nie rozumiałem utworu, który Ci wysłałem, teraz pod każdym takim wątkiem można go podpiąć. A jak byś zobaczył, że sam widzi co jest nie tak, wtedy możesz go delikatnie nakierować, na forum, audycje, jakieś książki. Przecież wiesz jak to przebiega. Przy pierwszej poważnej dziewczynie jakieś tak wnioski sam wyciągnąłem, ale nie miałem wiedzy i dopiero po drugim kopie w dupe byłem pewien, że to nie tak jak myślę. PS. Obserwuj, ucz się, stary żywy przykład jakiegoś tam kolejnego schematu, nie zmieniaj świata, tylko naucz się w nim funkcjonować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.