Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Turop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1226
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Turop last won the day on September 12 2019

Turop had the most liked content!

Community Reputation

1388 Świetna

3 Followers

About Turop

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1489 profile views
 1. A może będziesz miał "dzień świstaka" z swoim życiem dopóki właśnie nie przestaniesz być cnotliwy i wtedy dostąpisz zaszczytu zasiadania w niebie. Można kreować tyle teorii, że głowa 😎
 2. To wszystko to taki sprawdzian naszych dusz, kształtujemy tu je w różnych ciałach żeby się czegoś nauczyć, taka jak by symulacja do nauki, później wracamy do domu dusz, po czym znowu wchodzimy w jakieś rolę. To jedna z teorii w którą wierzę, coś jak reinkarnacja. Druga mniej optymistyczna, coś jak zaśnięcie, zasypiasz, tylko nigdy się nie obudzisz, taki stan jak przez chwilę zaśniesz, a nie chciałeś, tylko już bez wzdrygnięcia się na łóżku.
 3. A na codzienny powrót do domu, praca na kominach, ile teraz płacą? Ciekawy jestem, czy się opłaci robić kwit pod taki system pracy. @szamana997lech To dużo nie ma rozbieżności, zazwyczaj mówili, że 8 ale i trafiło się z dwóch co mówiło o 10k, Śląsk 😎
 4. Dlaczego? W najbliższej rodzinie tak jeźdzą i są co tydzień w domu, jeden na chłodni miał stałe trasy na Włochy, dostawał jedzenie z firmy opór, że przejeść z obsadą nie mogli, jeździli tylko do 2, 3 punktów.
 5. Na dzisiejszy dzień, przed koronawirusowy, wolałbym zrobić uprawnienia na ciężarówki i poświęcić te 2, 3 lata w takiej pracy, weekendy spędzać w domku w PL, po tym jak bym coś kupił swojego, albo zmienił branże, albo jeździł dalej, ale żeby być codziennie w domu. Mam w rodzinie kierowców, realne zarobki jakie mieli co miesiąc to około 10k na rękę, niektórzy z minimalnej, reszta pod stołem. Ale są też przewoźnicy, którzy płacili składki, np do 4k na łapę i resztę diet pod stołem. Już bym wolał taką tyrke niż emigrację, przynajmniej teraz , nie jest powiedziane, że za granicą zarobił byś więcej od tej 10k jako zwykły zbieracz ziemniaków, i podejrzewam, że praca kierowcy mimo wszystko niż pole w Holandii, mogła by być trochę lżejsza, naprzyklad na takiej chłodni, stałe trasy, często jedzenie masz z firmy (np wyroby wędlin). Ale to tylko IMO.
 6. Wkład własny w większości banków to 10% wartości nieruchomości, ma wkład własny na mieszkanie warte pół miliona złotych, także chyba nie ma za mało na mieszkanie, ba nawet byś dom pod miastem za pół miliona wybudował, i do tego dążyłem, nie wiem z kąd niektórzy biorą jakąś teorie czy dane, jak nawet nie byli spytać się w banku o kredyt. A jak jesteś mega leniwy, wejdź na Marcin Iwuć blog, mają zestawienie miesięczne najtańszych kredytów mieszkaniowych, on współpracuje z takim pośrednikiem, który szuka Ci za freeko najtańszych kredytów mieszkaniowych, wysłałem mu 1 e mail sam zadzwonił i sam mi znalazł bez wychodzenia z domu, gdzie będę miał najtańszy kredyt w mojej okolicy. Także tego, chyba go stać na ten kredyt. PS. Gdybyś znalazł kawalerkę w mniejszym mieście wartą 100, 150 k, potrzebujesz wkładu od 10 do 15, plus jakieś tam grosze za notariusza, czy wycenę mieszkania, chyba jesteś w stanie tyle KIEDYŚ uzbierać? Rata kredytu wtedy oscyluje w granicach 500, 600 zł, na 30 lat, zdolność masz przy zarobkach 2200 zł na około 150 tys zł, pytałem w banku PKO o takie dane w sierpniu, także nie było tak ciężko jak by się mogło zdawać, co do raty kredytu i tak Ci wyjdzie wtedy taniej niż wynajem mieszkania.
 7. https://www.forbes.pl/gospodarka/koronawirus-kryzys-z-powodu-epidemii-covid-19-a-sytuacja-kobiet-raport-oecd/111fsz3 Popatrzcie, najbardziej narażone na straty są w tym wszystkim kobiety, nic się nie zmienia, cały czas pompowa nie tego samego, nawet w dobie kryzysu. Mężczyźni tego nie odczują, kobiety mają przejebane. Według artykułu, jak im tak źle, niech zatrudnia się do wywozu śmieci, Huty, czy budowlanki, wkońcu mamy takie same prawa! Tam pracy raczej nie zabraknie, ktoś to musi robić, ja w tym czasie posiedzę z dzieckiem (gdybym miał) w domu. Wrzucili pielęgniarki, które mają w tym czasie przejebane, do kobiet, które opiekowały się dziećmi siedząc w domu, ładna propaganda.
 8. @SSydneyTo był mój pierwszy wpis, na co dostałem odpowiedź, że (gówno wiem o życiu i żebym nie pierdolił), w nikogo nie atakowałem osobiście, i jakoś nie widzę tutaj personalnych zaczepek z mojej strony, to było moje zdanie na ogólny obraz sytuacji zawarty w wątku, ktoś mówi, że się nie da, ja mówię, że się da. Za co zostałem sam personalnie zaatakowany i wtedy dołożyłem grosza z nieudacznikami, to nie demonizujcie w moją strone i tyle, każdy sobie rzepkę skrobię, swoje powiedziałem w tym wątku to nie manipulujcie i nie atakujcie mnie dalej, przeprosiłem tego, kto został "dotknięty", niech przyjmie przeprosiny jak dorosły i sam przeprosi za swoje jak jest taki dojrzały. "jak ktoś mówi, że się nie da", czy powiedziałem, że każdy mężczyzna musi? Nigdzie nie jest napisane musi, powinien, czyli jest w stanie, a nie, że to nie jest możliwe, jest trochę lat od skończenia szkoły średniej, żeby dorobić się kawalerki wartej 100 tyś w mojej okolicy naprzyklad, a sam zamieściłem taki wpis, bo miałem przepierdolony okres wchodzenia w dorosłość i wiem, że się w gorszych warunkach też da, a jak ktoś opinie pisana offem i ogółem traktuje jak atak na jego osobę, to chyba świadczy o jego emocjonalności, a nie moich problemach. Dla mnie temat skończony, nie mieszajcie mnie w to dalej, nie manipulujcie treścią, tego co kiedy było napisane i przez kogo i nie róbcie gównoburzy z niczego bo dla mnie temat the end. Ci co sami się dorobili w ten sposób wiedzą o co mi chodzi, samobiczowanie i mówienie jak masz źle nie poprawi twojej sytuacji, a mówienie, że "się nie da", to jak się nie da, a ktoś potrafi, czasem z gorszymi warunkami, to po co się o to kłócić i wmawiać innym, że nie mają racji bo im się nie udało ? Jak wyżej 😎 Jak ktoś mówi, że się nie da kupić, jak jego cel się przeciągnie, ale wie, że jest w stanie, to już chyba inna narracja z jego strony?
 9. @SSydney Ja odebrałem temat jako kolejny z cyklu "nie urodziłem się z czymś to nie mam i nigdy nie zdobędę", jak ktoś zakłada temat i pyta kogo na to stać, a znajdą się takie osoby, które nie dostając nic od nikogo, czegoś się dorobią (do 30 roku życia możesz mieć już 11 lat pracy, czyli jest parę lat żeby się czegoś dorobić), nie pisałem o domu, willi, basenie, Ferrari, kawalerka 30 metrów i średnia krajowa raczej jest w zasięgu większej ilości osób. Chyba, że się mylę i 30 metrowe mieszkania plus zarobki rzędu 3.5 kafla to super sprawa w naszym kraju, ja się ciągle biczuje sam do siebie, że mało osiągnąłem, mało zarabiam itp, a okazuje się, że są ludzie, dla których moje osiągnięcia, które według mnie to nic w świetle innych, to szczyt marzeń, czytając to myślałem, że ktoś sobie robi ze mnie żarty. Nikogo nie oceniam, mierzyłem swoją miarą, widocznie niesłusznie, nie mam domu, mieszkania w dużym mieście,, tylko małe mieszkanie w małej miejscowości, czy to takie ciężkie do ogarnięcia dla dorosłego faceta? Nigdzie nie pisałem o tym, że trzeba mieć dom, wille, firmę i kij wie co , dlatego dziwię, się, że takie osiągnięcia są nieosiągalne dla większości osób na forum, strikce o rozwoju osobistym, lepiej klepać się po plecach i mówić jak jest zle, zamiast szukać sposobu na polepszenie życia, nikt mnie nie zapytał jak to osiągnąłem, zostałem zaatakowany, że "pierdole", bo "gówno wiem o życiu", tego nikt nie widzi, tylko każdy cytuje moje wpisy, miałem zły humor i tyle 😎 Dziś bardziej merytorycznie, bez ataku na nikogo, ale proszę nie oceniać i z góry nie zarzucać każdemu, że dostał coś na darmo od losu jak się sam dorobił i zarzucać innym, że pierdola bo to co dla niego nie osiągalne, to dla każdego ma być niemożliwe, dlatego wpis był z taką pogarda i sierowany do jednego Ushera, za co przeprosiłem, co nie mogę powiedzieć w stronę odwrotną, pozdrawiam bracia, i niech każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi (czy na wynajmie, czy kupnie, czy na kredyt)
 10. Nie ja zacząłem, to nie mój argument 😎 A Ty moderator, czy samozwańczy sędzia? Czy zrobiłeś wpis, żeby sam dostać lajki, Hue Hue, przejrzałem Cię Panie 😎😎
 11. https://kobieta.onet.pl/koronawirus-polityk-zostal-w-domu-z-chora-partnerka-ryzykujac-zyciem/5jqk2b8 Patrzcie tutaj jaka perełka, biały rycerz roku 😂 Zaraził się bo nie chciał zostawić ukochanej samej.
 12. A nie lepiej wziąć kredyt, i w międzyczasie odkładać jak najszybciej do skarpety na szybszą spłatę? U mnie to wyszło dużo taniej niż sam wynajem przez ten okres, prawie drugie tyle było na wynajmie. Ceny 3 lata temu kawalerek w moim mieście to cena około 90 tys, teraz jest 150. Za wynajem kawalerki z dziewczyną płacimy 1500 zł, swoje wynajmuje za mniej bo rodzinie, ale ceny są rzeczywiście kosmicznie w porównaniu do paru lat wstecz, 3 lata temu wynajem kawalerki koszt 900/1000 zł, a taki popyt na mieszkania, że jak coś wrzucili tańszego o 100 zł to w ciągu 3 godzin było wynajęte 😂
 13. @Słowianin A kto zacząć pierwszy, wyzywając mnie, że pierdole? Przeczytaj post, w którym zostałem oskarżony o kłamstwo i dopiero przyczepiaj się do mnie. Trochę za ostro odpisałem @verde za co przepraszam, dostałeś rykoszetem przez mój dzisiejszy humor, ale sedno sprawy zostaje takie samo, zdania nie zmienię, różne są rodziny, ale to my jesteśmy od tego, żeby wziąć życie za ryj i coś z tym zrobić, a nie oskarżać innych, że mieli lepszy start, czy inne rzeczy. PS. Wyzywaj ludzi, że pierdolą i oczekuj od nich szacunku w rozmowie, tak zabolało, za swoje potrafię przeprosić.
 14. @verdeCzyli jesteś dużo starszy ode mnie i dalej nie masz swojego m? Super, widocznie gówniarz pobił Cię doświadczeniem życiowym i lepiej na tym wyszedł. Co do zdrowia, ja jestem tam pokrzywiony, że od 20 roku życia mam przewlekły ból kręgosłupa w każdym odcinku plus parę innych schorzeń, na które wydaje kupę pieniędzy, także dlatego napisałem "każdy zdrowy mężczyzna", bo nawet z chorobami mogłem zarobić tyle pracując fizycznie. A co do lajków, dostałem równie dużo pod moim wpisem, gdzie napisałem, że się da. Ale chyba Panu dojrzałemu skończyły się argumenty i wyciągnął działa w postaci "lajków usherów".
 15. Wkurwia mnie takie pierdolenie nieudacznika, który twierdzi, że wie więcej ode mnie i widział więcej ode mnie, jak chcesz zarażać swoją wiedzą i oskarżać innych o to ile przeżyli to proszę gdzie indziej, jak nie jesteś w stanie zarobić średniej krajowej do 30 roku życia, albo nie możesz wyjechać za granicę gnijąc w wynajętym mieszkaniu i płacząc to proszę bardzo. A jak chcesz się licytować nieudaczniku, kto miał gorzej, ja dostałem na start od rodziców dług z mieszkania w wysokości 30 tys zł, który musiałem spłacić, zaraz po szkole średniej wyjechałem do Holandii żeby go spłacić, po powrocie wziąłem się za pracę fizyczna tutaj, i dorobiłem się bez pierdolenia jak, Ty że nie zarabiam średniej krajowej, nie mam studiów i zarabiam powyżej niej, może lepiej ulokuj swoje pieniądze i nie mędrkuj mi tu więcej, oskarżając i licytując się jak to miałeś źle. I Panie mędrek zyciowy, o tym mówię, zarabiałeś gówno pieniądze i nie piszesz nic, że zapierdaleś jak ja po 12 godzin dziennie, w ochronie robiłem po 340 godzin w miesiącu, tak policz ile to zmian 12 i 24, 2 jebane etaty, w fizycznej dojeżdżałem do 300, albo się weź do roboty, alvo medrkuj dalej i płacz jak to masz źle w życiu. Teraz chodząc na 8 godzin do pracy z, premia mam koło 6 k na rękę, z szkoła średnia skończona, swoim m i innymi planami na przyszłość, rocznikowo mam 27 lat i kto wyszedł lepiej, ja, który nie wie nic o życiu czy Ty? Licytujemy się dalej? Do roboty jak nie masz i zmień pytania z dlaczego, na jak, zapytaj jak tego osiągnąłem, a nie dlaczego i snując gówno teorie z rzyci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.